Hubnutí a formování břicha po kojení

evytra
6. únor 2019

Ahoj holky 🙋 chci vypracovat tu ovalnou visici vec co mam na brise, chci to jen zpevnit at muzu trisku fungovat i v uplych satech.... Dcera 1roka pul kojim, ja mam 63 kg a 175 cm 23 let. Boucham tady cviky na bricho a celkove protazeni tela ale asi bych mela nejak upravit i jidelnicek protoze se vyzivam v prezirani 😀😋😀. Kamarad drzi paelo dietu (zadne cukry,pecivo,mouka,testoviny,ryze,mlexne vyrobky) ale obavam ss ze pro me jakozto kojici matku neni moc dobre asi by mi chybely nejake ziviny. Muzete mi poradit cemu se vyvarovat co doplnovat , co by mi nemelo chybet v tom "zdravem" jidelnicku aby to nemelo vliv na kojeni. Zkratka jestli se.muzu ridit nejakymi temi fit jidelnicky nebo tam obcas je lepsi "soupnout mega kus cokolady abych mela pekne tucne mlicko" 😀 opakuji ze chci vyformovat brisko po porodu ne hubnout na 50 kilo tak prosim nekricte po me
kase ale

ronja55
6. únor 2019

Hezký večer, já také kojím synova 16 měsíců. Od nového roku se snažím držet zdravý jídelníček a cvičit. Břicho je z 90 % jen o stravě. Můžete cvičit do úmoru ale když budete blbě jist, nikdy nebude vypadat podle vašich představ. Určitě není možné držet nějaké drastické diety u kojení. To by jste přisla o mleko. Já jsem vynechala úplně sladke a bílou mouku. Jim jen žítne pocivo, hodně zeleniny, kvalitní maso a ryby. Celozrnné těstoviny a rýži a mám dole 7 kg a nejvíc mi to šlo právě na břiše. Důležitý je také pitný režim. Piju minimálně 3 litry čisté vody. Chce to prostě jen jist vyváženě a určitě dítě nepotřebuje aby matka jedla čokoládu 😀

jatva
6. únor 2019

udajne pomaha vysadit cukor a bielu muku, jest vela zeleniny a bielkovin, nejest vecer a v noci 🙂 Este by som na tvojom mieste skontrolovala diastazu. Ta vie robit brucho aj pri nizkej vahe.

evytra
autor
7. únor 2019

Diiky holky 😉😊 s pitnym rezimem nemam problem vypiju ty 3 litry vody bdz problemu. Mouku muzu taky omezit ale ta cokolada toje sviňa

lida9
7. únor 2019

jeste me napada co diastaze? je uz ok? jinak se prvne u bricha zamerit na ni🙂

eldam3
28. únor 2019

dívej me se zda ze dnes každý drží nějakou dietu, nemyslím si že to je dobře. lepsi je papat kvalitni zdrave jidlo a mít zdravý pohyb at uz treba joga ci fitko jednou dvakrat tydne..