Hubnutí a vše okolo. Cvičení, stravování (diety), prášky

alzaxxx
8. led 2016

Ahoj holky,
zakládám tuto diskuzi na téma "hubnutí" 🙂 😅 Je nový rok....a já se rozhodla už s tím něco opravdu dělat!!! Mám 3 děti...po kterých mi zůstalo cca 10Kg....při tom nejmladší už má 4roky a mě s tím nejde hnout!!! ☹ 😔 Už jsem zoufalá....tolikrát už jsem se snažil...cvičila...dřela...diety držela...a vždy to šlo jen trochu...a pomalu...pak se to zastavilo a já to vzdala ☹(( Ale tento rok "něco cítím" v kostech 😀 Tak kdo chcete pište....ráda si přečtu jakoukoliv radu 🙂 Ať už co cvičíte...jak se stravujete...co Vám prostě pomohlo...samozřejmě vím,že to chce PEVNOU vůli ....kterou sem vždy po 14dnech max.3týdnech ztratila....😀 😒 😠 ( Ale letos to už půjde...věřím,že do léta to zvládnu a už se za sebe nebudu muset v létě tak stydět!! 😉 Tak HURÁ NA TO!!!!! 😀 😀 😀

maminka92
4. únor 2016

Ahoj, mě se taky váha zastavila a nějak nešla dolů s tak jsem si rekla a dost. Začala jsem se úplně jinak stravovat. Jist po 2,5-3h, omezila jsem úplně cukr, pečivo, olej pouze používám rýžový. Když už byla chuť na něco sladkého, tak jsem si udělala zdravé palacinky nebo buchtu z ovesnych vloček, to jsem si, ale dala vše dopoledne. Odpoledne jsem jedla pak už jen zeleninu, nebo potraviny bohaté na bilkoviny... bez pohybu jsem během měsíce zdravého jidla zhubla 4,5kg! Chce to pevnou vůli a hlídat se 🙂

dominickap
9. únor 2016

Ahoj holky a zkusili jste Paleo dietu? Mě to pomohlo hodně. Nemám těžkej žaludek, nepálí mě žáha a hubnu stále. Jsem lenoch, takže moc nesportuji, maximálně 1x týdně. 😕 Stravuju se podobně jako @maminka92, oleje používám kvalitní, většinou rostlinné. Hodně mi pomohl tenhle kurz: https://www.vimvic.cz/kurz/jak-na-paleo-dietu kde je vysvětlené, co a proč není pro tělo dobré. Zkuste a dejte echo. 😎

maminka92
9. únor 2016

@dominickap olej co vím, tak pro naše tělo je nejlepší řepkový (co se týče kokosoveho,oliveho, slunečnicoveho i rýžoveho) pro orestovani masa, samozřejmě úplně ty nej jsou z ořechů,mandlí, avokado, ad... které jim denně, oříšky všeho druhu chroustam furt 😀

kobylina
13. únor 2016

Ahoj holky, taky jsem se nemohla odhodlat a vždy jsem ztratila po chvíli motivaci :( ale našla jsem si trenéra, který dělá motivační programy a příjde mi to super. Vše mi vysvětlit, zeptal se mě na mé požadavky a kritéria a podle toho mi sestavil motivační plán, který se mi daří držet 🙂 Kdyby jste chtěli kontakt tak mi napište, e-mail zde nemohu vložit 🙂

alzaxxx
autor
13. únor 2016

Já tedy jídelníček nedodržují...jim jen jinak...sladké nejím...pečivo omezuje...a tak nějak jak mi rozum dá...nepřežiram se...ale hlavně denně doma cvicim...sice občas vynechám...ale snažím se každý večer odcvicit tu svoji sestavu...😊což se mi zatím daří...a už to trvá i kratší dobu 😉ale cvicim vždy až večer...az je klid...děti spí...a pak skočím rovnou do vany a suprově se spí pak v noci 😀 a nějaký ty cm už jsou dole...a i chlap už si všiml...že bříško je menší...ale do léta ještě času dost a předmětů ještě spousta cvičení...🙂 a vy cvičíte doma nebo někam chodíte do fitka?

maminka92
13. únor 2016

@alzaxxx já na to doma nemám nějak odhodlání. Od pondělka chci chodit do fitka, tam prostě, když přijdu tak není cesty zpět a makat musím ať si neudělám trapas 😀

alzaxxx
autor
14. únor 2016

Jj nooo já se do fitka nedostanu...práce...domácnost...3děti...tak musím makat sama za sebe doma...a jako pomáhá to 🙂 jde to sice asi pomaleji než ve fotku, ale jde...🙂 prihodim i foto aktuální...🙂 pokud chcete můžete taky...ať mužem porovnávat rozdíly a pokroky 🙂

alzaxxx
autor
14. únor 2016

Trochu problém...nejdou mi přidat fotky...budu se na to muset mrknout proč...vám to jde?

maminka92
14. únor 2016

Tady je můj rozdíl, 85kg a teď 67kg (170cm) akorát mám dost povolené břicho, na to fotce to moc nejde poznat, ale jak povolím nebo si sednu, tak úplně vytáhana kůže ☹

victress
14. únor 2016

@maminka92 paráda, hluboce smekám, za jak dlouho?

teriszek
14. únor 2016

Dekuju za toto téma, rada bych už se svou váhou hla dolů ale nemohu se donutit. Mám taky problém s nafouklim brichem rádo pohoda a večer jak balón a to toho nejim moc. Co s tím??

maminka92
14. únor 2016

@victress během roku, s tím že po porodu šlo během půl roku 10kg nějak samo. Pak se váha zastavila na 75kg, do prosince jsem zhubla na 73kg 😀 no a pak jsem začla jist zdravě, pravidelně a vyváženě a mam 6kg dole během měsíce a půl.

alzaxxx
autor
14. únor 2016

Jako na hlavní stránce na svým profilu mi přidat fotky jdou a tady neee 😞 jsem tu přes mobil....

maminka92
14. únor 2016

@alzaxxx divne ja jsem taky na mobilu a jde to v pohodě ☹ hned vedle kolonky odešli příspěvek :-\

alzaxxx
autor
14. únor 2016

@maminka92 a jaký máš telefon? Nevím...kdyztak to zkusím odinstalovat a znovu stáhnout...na profilu mi to jde...a tady furt ne ☹

alzaxxx
autor
14. únor 2016

Nevím uvidíme...dáme tomu čas....

soda365
14. únor 2016

tak já začala tento víkend - zatím jsem lehce odlehčila jídelníček a jím max. po 3 hodinách..pokud mě honí chuť na sladké tak jsem si dala jablíčko..
od pondělka chci zkusit 30ti denní výzvu - vyvážený jídelníček - nemůžu na to jít moc redukčně, protože synovi jsou 4 měsíce a pořád ho kojím.. po porodu mi pořád ještě zůstalo 5,5kg nahoře (z 16kg) a vysící kůže :( - nejprve chci zkusit lepší stravování a časem se snad dokopu i na nějaké cvičení
každopádně se přidávám k hubnutí a držím všem palce 🙂

paw
14. únor 2016

ahoj holky, začala jsem minulý týden, uf. :D Jsem necelého půl roku po porodu a nahoře mám furt skoro 9 kg (přibrala jsem v těhotenství 21 kg) a vypadám pořád jak těhotná. :( Takže 9 nahoře od váhy před otěhotněním a 12 nahoře oproti mému ideálu....
Cvičím doma Shauna T25, jednou týdně chodím na alpinnig a chtěla bych běhat, ale bohužel jsem byla jen jednou, protože je to těžký s hlídáním. Zkoušela jsem běhat i s kočárem, ale to není pro mě

alzaxxx
autor
14. únor 2016

No mě zůstalo po 3dětech 10kg a nemůžu je sundat...☹ ale cvicim od 18.1. A vidět to jde...nevazim se...ale měřím krejčovskym metrem.. ;) a něco už jde znát...cca 5cm přes břicho 2,5cm přes stehna...;) ale nejdou mi nahrát ty fotky...musím to vymyslet jinak...

dominickap
19. únor 2016

@teriszek Zkus tu paleo..já jsem nadšená. 😉

alzaxxx
autor
22. únor 2016

Holky asi žádná doma nemáte tento posilovací stroj na cvičení ,že?? Potřebovala bych se na něco zeptat 🙂 ............

alzaxxx
autor
22. únor 2016

Jinak tedy mé slibované foto mé aktuální postavy 😀 zatím nic moc .....☹ Ale cvíčím měsíc....a oproti začátku tam rozdíl je...akorát tu fotku začáteční nemužu najít :-/ kdyžtak dodám....a holky pište...skupinka má sloužit k radám a vzajemnému podporování 🙂

alzaxxx
autor
22. únor 2016

A ještě jedna...ta první ve světlém prádle je uplně první.....HNUS 😀 😖 🤐

maminka92
22. únor 2016

@alzaxxx krásná změna 🙂 jen rada 70% činí strava a pak zbylých 30% cvičení... Když se spojí tak to je super!

maminka92
22. únor 2016

Já mam o 1kg zas méně 😀 od začátku ledna mám úbytek na stehně -4cm, zadek -7cm a pas - 4cm ... ale už neehubnu, začínám cvičit. Chtěla jsem do plesu zhubnout na 68kg, teď mám 66kg a ples je v pátek, Takže jsem ráda. 🙂

alzaxxx
autor
22. únor 2016

@maminka92 No zas taková změna to ještě není...něco málo vidět je všiml si už i přítel....,ale ještě si furt říkám,že do léta je času dost 😀 No s tou stravou je to horší....jelikož je nás doma 5 a když nakupuju dom a vařím...tak musím především pro ty 4...takže jím všechno víceméně ,ale v malých porcích - nepřejídám se 🙂 Ona ta zdravá strava je celkem drahá a kdybych si měla nakupovat ještě zvlást pro sebe a vařit si...asi by se mi to měsíčně dost prodražilo....☹ Ale nejduležitejsí je...,že přítel dom přestal kupovat sladký limonády jako Coca-colu, Pepsi, Sprite....atd....uz piju jen Magnesii nebo vodu z kohoutku a uz sem si i celkem zvykla 🙂 Takže u mě nejvíc pomáhá to cvičení....a to mi pomáhá nejvíc...ale nesmím to zanedbávat 😀 Snad se do léta dočkám větší radosti 🙂

alzaxxx
autor
24. únor 2016

Holky doporučíte mi nějaký pilulky před cvičením na spalování tuků...a nějaký proteinový nápoj?? Vůbec se v tom nevyznám...a pomáhá to??? Diky

maminka92
25. únor 2016

@alzaxxx 30min před cvičením je,dobrý L-carnitin (si ho kup v tekutem stavu)

maminka92
25. únor 2016

@alzaxxx proteinovy napoj na hubnutí je tzv. sójové hydrolyzované proteiny s obsahem bílkovin min 90 %. (obsah bílkovin je na etiketě výrobku značen číslem 90, např. Soja protein 90). Nejlépe je konzumace hodinu před spaním.

alzaxxx
autor
25. únor 2016

@maminka92 a prosím té můžeš mi sem hodit na obojí nějaký odkaz co máš vyzkoušeno?? Dik