Jak zhubnout boky?

4. črc 2022

Holky jak zhubnout boky a brisko? Vyhodila jsem sladkosti, limonady, cukr, jim opravdu zdrave a stejne nevidim rozdil.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pampeliska1313
4. črc 2022

Nehubne se jedna část těla, hubne se celkove. Zkuste Tiffany Rothe, má takový ženský cvičení a při tom mi madla lásky šly docela dolu, stejně jako zbytek.

pampeliska1313
4. črc 2022

@pampeliska1313 ještě mi došlo - má cvičení na YouTube zadarmo a když si zadáte do vyhledávače třeba Tiffany Rothe plán, měla byste najít i rozvrh cvičení na měsíc. Všechno je to dostupný

ekou
4. črc 2022

Chce to cvicit :D

motlinda
4. črc 2022

pohyt a strava

dejuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hasara33
6. črc 2022

@dejuska trvalé zhubnoutí bez jojo efektu zaručí jen a pouze držení se v kalorickém deficitu a následné nastavení stravovacího režimu, který je pro danou osobu trvaje udržitelný, hubnutí lze podpořit hlavně pohybem 😉 žádný sirupy, čajíky, pilulky a podobný drahý sračičky nejsou řešení

hasara33
6. črc 2022

Tahle oblast je hlavně o stravě 😉 jinak hubnout nelze pouze jednu část, bohužel 🤷‍♀️ jak dlouho se o to snažíš? A měřila ses? Ono to třeba zatím na první nemusí být vidět, ale podle úbytku cm to poznáš 😉

melek5
6. črc 2022

@dejuska taky mě zajima muzu napsat sz?

martiniquest
6. črc 2022

Jedine kalorickym deficitem. Neni mozne hubnout cilene jednu oblast.

novamamina
6. črc 2022

Jen a pouze za mě kalorické tabulky. Já na to nedam dopustit

misa1982
6. črc 2022

@novamamina ahoj 🙂 můžeš mi prosím doporučit nějaké tabulky pro začátečníky vůbec nevím jak se v tom orientovat .....děkuji Míša.

novamamina
6. črc 2022

@misa1982 koukni na Instagramu na Tabulkářka. Je to moc milá holka, která vysvětluje jak tabulky od začátku nastavit, jak správně zapisovat jídla a vše kolem toho. Ona sama tak zhubla tuším 30kg. Má tam fakt vše. Az díky ní se mi daří hubnout. To zní az jako reklama co? 🤣 Ne vážně, koukni na to.

misa1982
7. črc 2022

@novamamina děkuji

ninive211
7. črc 2022

Tak jak uz je to výše, je to celkove o strave, tedy o celkovem kalorickem deficitu (prijem mensi jak vydej). Ze vynechas sladkosti, je fajn, ale pokud to nahradis treba tucnymi syry, smetanovymi omackami, alkoholem, grilovanou krkovickou a nehlidas si celkovy prijem, tak se nic moc nezneni. Jinak nelze hubnout jen jednu partii tela, bohuzel, muzes maximalne cvicenim podporit tvarovani (ale zrovna treba bricho se fakt nezhubne nekonecnym cvicenim sklapovacek, tim se ti akorat vyrysuji svaly, ktere tak jako tak mas, jen schovane pod tukem, bricho bydes mit furt, spis i vyraznejsi). Je skoda, ze nejde hubnout jen jednu urcitou partii tela, ze, taky bych nakazala telu, at mi laskave necha ty moje pidi prsa a prvne at jdou dolu nohy (ty jdou u me spolu s pazemi jako posledni, a to jedine každodenním pohybem a lymfatickymi masazemi).

dejuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dejuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz