Jdeme hubnout "teď" - kdo se přidá? 🙂

alzaxxx
11. črc 2012

Tak HOLKY jsem maminka 3 dětí. A na hoře mi po nich zůstalo asi cca 10Kg. A chci je dát dolů. 🙂 A to jednou pro vždy,protože další dítko neplánuji 🙂 Ale je tu problém...nevím jakou vhodnou a hlavně účinnou dietu zvolit. ☹ A taky nevím jak cvičit. Na posilovnu penízky nemám a ani čas!! ☹ Takže bych to potřebovala řešit z domova. I to cvičení i to jídlo. Pohybu jako takovýho mám dost...když se točím kolem 3dětí. Ale na posilování partií kde bych potřebovala shodit a posílit na to si čas udělám....🙂 Můj nevětší problém je břicho...je to jedna velká pneumatika...☹ No a nohy z vnitřní strany stehna....prsa mám velikost 80 B ,ale i tak jsou to planďáky...☹(( No a ,když to shrnu měřím asi 154cm a vážím cca 60Kg ☹ HNUS!!!!! Ale potřebuji podporu...a jakoby z někým začít zároveň a vyměňovat zkušenosti...pocity...dotazy...fotky...atd Asi víte co myslím...😀 Tak přidá se ke mě někdo?????? Budu moc ráda a budu se na vás těšit. 🙂

gumidek
12. črc 2012

@korcula A to si sebou bereš všechny tři prcky? A teda klobou dolů, děti takhle blízko u sebe 🙂

korcula
12. črc 2012

@gumidek jj, beru s sebou všechny 3... kočárek potřebuješ ke cvičení, HOnzík jede na kole to co je přesun, aja bud na motorce a když nestíhá, mám ji na zádech v manduce, a když se pak cvičí(posiluje) na místě, tak si hrajou a pobíhají tak kolem mě🙂 stránky jsou www.strollering.cz a je tam kde všude se cvičí, tak koukni... mě to nadchlo a to jsme nikdy nebyla sportovní typ

monikask
12. črc 2012

@lucifereeek Gratuluji k takovému úspěchu a k pevné vůli, ta mi bohužel chybí ☹

berinka1
12. črc 2012

tak jsem si ted stahla to cviceni od Jill a zitra zacnu... koukam na to a obavam se,ze padnu:D no uvidime...
JA bych hlavne potrebovala vypustit tu cokoladu, resp.obecne sladky, jinak jim tech 5x denne, relativne dobre, ale i tak to prolozim tim sladkym:/ vazit porce se me nechce, to me nebavi, sladky vidim u pritele, tak si musim aspon kousek dat:D proste slaba vule:/
pred 3 lety, uz mozna i 4 jsem zhubla 13 kg diky Lipoxalu, takovej zelenej co byl kdysi, jinde zasluhu nevidim, protoze jsem cvicila celou dobu 2-3x tydne a nic a pak jsem nasadila toto a za cca 2 mesice a neco to bylo dole. Jojo efekt zadnej, vahu jsem si drzela plus minus 3kg no a pak to tehu ted to dorazilo...:/ tak fakt doufam,ze to pujde dolu. Dneska jsem mela promoci a jak jsem koukala na fotky, tak to byl des:/

zuhur
12. črc 2012

Tak hlásím, že první den mám úspěšně za sebou (teda doufám - ještě neskončil 😀 ). Snídaně a svačiny v pohodě. Kazí mi to obědy a večeře, ty ještě nemám vychytaný.
Vytáhla jsem krokoměr, strčila jsem prcka na uspání manželovi a šla na třičtvrtěhodinovou svižnou procházku. Za dnešek mám našlápnuto 7700 kroků. Potřebuju to vytáhnout na 10 000 za den a příští týden snad přidám cvičení s Jilian - jestli to teda přežiju 😅

zuhur
12. črc 2012

@berinka1 tak s tím sladkým jsem na tom podobně. Teď si vzal zmrzlinu - zatím odolávám.

berinka1
12. črc 2012

@zuhur me nastesti chlap uz usnul:D ale mela jsem rittersku se susenkou, prasacky pulku! A u toho jsem se koukala na to cviceni, no fakt nechutarna:DDDD

kapulet
12. črc 2012

@devendra tak mám první den taky za sebou 😝 ale málem jsem u toho vypustila duši. Takhle zpocená jsem už dlouho po cvičení nebyla. Tak a teď ještě 9 dní a pak 2 level 😝 . No ale jsem zvědavá .... snad ty míry půjdou dolů 😀 a kylíčka doufám taky 😅

alzaxxx
autor
12. črc 2012

Ahojte holky....🙂 Tak jedna hodná duše mi poslala do IP tu dietu....🙂 A celkem síla jako....nechce se mi vážit jídlo...☹ Tak jde to jíst odhadem....,ale to co je tam napsané....🙂 Taky jsem si od našich dnes poručila dovíst orbitrek...😀 Mamka ho dostala na Vánoce před pár lety....ale necvičí na něm...byl to spíš "SLUHA" v ložnici na oblečení 😀 Tak u mě teda nebude budu šlapat-teda spíš běhat...nebo co to je...🙂 Jinak to cvičení od Jilan mám stažené....díval se na to přítel semnou a je odhodlaný jít taky do toho...🙂 Myslíte ,že to je i pro chlapy?? 🙂 CHce abychom denně těch 20-30min cvičili spolu....,ale já nechcííí budu se smát....jsme strašný POLENA 😀 Jo a nevíte kde se dají koupit ty čínky?? A kolik stojí asi a jakou hmotnost??????? 🙂 Děkuji

alzaxxx
autor
12. črc 2012

Jo a ještě dotaz....kdy je nejlepší doba na to cvičení od té Jilian...ráno...večer...?? A na ten orbitrek?? 🙂 A jak dlouho na tom orbitreku asi je dobré vydržet denně?? 🙂 díky

laola
12. črc 2012

no já dnes byla zase běhat, takže cvičení si nechám na zítra 😀 Ale jsem zvědavá, jak mi to půjde...

gumidek
12. črc 2012

@korcula Díky moc za odkaz, nakonec jsem nás tam našla. Dokonce to vede cvičitelka z fitka🙂

korcula
12. črc 2012

Holky a co udělat nějakou tabulku at máme přehled jak nám to jde? 😉

slunicko26
12. črc 2012

@alzaxxx já cvičím s petkama 1,5 napuštěnýma i level 3 a to je maso na těch petkách se udržet 🙂

alzaxxx
autor
12. črc 2012

@korcula jj to by nebylo špatný....🙂 jako tabulku s čím?? S váhou?? A obvody...prsou..pasu a boků?? 🙂 Klidně se toho můžeš ujmout....a nějakou tabulku vymyslet a hodit ji sem....🙂 A ono by to chtělo i fotky...před a po....😀

alzaxxx
autor
12. črc 2012

@slunicko26 jj vím,že to jde...,ale ty činky mi příjdou takový lepší no...dá se to koupit asi normálně ve sportovních potřebách ,že?? 🙂

ajriska
12. črc 2012

Tabulka není špatný nápad:

ajriska: váha 57kg, výška 160 cm (váha se mi líbí, jen chci zpevnit a zformovat)

korcula
12. črc 2012

@alzaxxx no já bych možná navrhovala udělat uzavřenou skupinu, jelikož komu z nás se to bude chtít psát veřejně... a v tý skupině by pak šlo i udělat album s fotkama a tu tabulku, jak píšeš váha, obvody a třeba jednou za měsic to aktualizovat... ale jen návrh...
tabulku klidně v excelu udělám, ale neumím ji převest na jpg

ajriska
12. črc 2012

@korcula já myslím, že stačí, když se napíšeme pod sebe 🙂 např. ČERVENEC pak nick váha, míra a hotovo 🙂 a soukromá skupina, souhlasím

korcula
12. črc 2012

@ajriska tak já ji jdu založit ju?

kapulet
12. črc 2012

myslím, že tabulku si může udělat každá doma a i foto, případně manžílek/přítel pomůže 😀 a můžem se pochlubit na cca za měsíc jak to každé jde 😅 myslím, že stačí počáteční a konečný údaj ne? Určitě bych neuzavírala skupinu, co holky, které přijdou později? 😖

korcula
12. črc 2012

tak diskuze je založená https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jdeme-hu... kdo chce přístup, písněte🙂

gumidek
12. črc 2012

@korcula Můžeš mě prosím přidat?

alzaxxx
autor
12. črc 2012

@korcula ty jsi to už uzavřela? No já to chtěla ZATÍM veřejné nechat....,ale tak chci přístup....tak píšu 🙂

kapulet
12. črc 2012

@korcula tak mě tam taky přidejte prosím, když už jsem s vámi začala 😀

korcula
12. črc 2012

@alzaxxx udělala jsem novou uzavřenou, tahle jede dál...🙂 ale jak chcete můžeme ji zrušit, jen mě třeba osobně přijde lepší abychom měli přístup jen kdo hubne, později příchozím ho samozřejmě přidáme, než aby si nás četl uplně každý ne? 😉

alzaxxx
autor
12. črc 2012

@korcula jo tak to jo....🙂 S tím souhlasím....a přidáš mě i do té druhé skupiny teda??? 🙂 děkuji

korcula
12. črc 2012

@alzaxxx měla bys tam být🙂

berinka1
12. črc 2012

@korcula take prosim o pridani... tabulku beru, klidne udelam, pripadne posli a predelam ji do jpg. Lepsi varianta nez to psat pod sebe, to se v tom clovek dost ztraci:/

korcula
12. črc 2012

@berinka1 jsi tam🙂