Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

10. července 2017 
Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.
4. led 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, já jí průběžně cvičím od léta - ale teď jsem začala intenzivněji ;) na pohyb jsem docela zvyklá, tak to pro mě není až tak náročné tak hodně zdaru
4. led 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jednu sérii začla cvičit v srpnu ,level 1 ,level 2 jsem dala celý a level 3 asi jen pět dní a dala jsem dolů ...
pas:--7cm
boky.-cca -1-1,5cm
stehno:-3 cm na každém

ted ve středu jsem začla znovu
4. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
autor
@ajriska já také občas cvičila i loni docela mi to pomáhalo na záda,ale teď po vánocích se do toho taky chci víc opřít.než jsem otěhotněla taky jsem dost cvičila,pak jen těhu cvičení a plavání a potom jsem rok a půl nedělala nic,takže první cvičení mě na dlouho indisponovalo ale teď to zatím jde,sama jsem zvědavá jak dlouho to vydržím,nemám moc pevnou vůli,ale alespoň měsíc na plno bych vydržet chtěla.
4. led 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jakoubka to je hezký za 3 týdny taky se asi musím poměřit
4. led 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik -jj a doufám,že i ted to bude hezký
jen to spodní břicho nechce nějak miznout :(
Koukala jsem,že jsi z Přerova? Já tam chodila do školy
4. led 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to dala jen pár dnů byla jsem z toho mimo, všechno mě bolelo..ale věřím, že něco do sebe to má¨, když se cvičí pravidelně
4. led 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniiis -já měla odjakživa slabou vůli ,ale tady do toho jsem se zapřela a zatím vůle drží
4. led 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já cvičila Jill už 3x, tedy spíš jsem 3x začínala, poprvé jsem došla do půlky druhého levelu, pak jen první level a teď chci začít zas, ale funguje to určitě, zhubly mi po ní krásně nohy
první den jsem myslela, že nedocvičím ani prvních 5 minut, nemohla jsem pak pár dní udělat dřep, jak mě bolely nohy, ale dneska už se u 1.levelu ani nezadýchám, takže vydržet a je to každým dnem jen a jen lepší, já tedy musím spíš vydržet docvičit to celý
4. led 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Já jsem začala 2.1.2013 30 Day Shred a jsem úplně k.o. vše mě bolí cítím všecny svaly pod tím tukem nemůžu ani chodit peklo tak včera byla pausa a dnes pokračuju... ještě by to chtělo nějaké činky cvičit s flaškama vody je fak na prd
4. led 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
skvělé cvičení, protože k němu není třeba víc než 20 minut denně a dvě petky s vodou místo činek Začínala jsem s 30Days shred a po jeho dokončení jsem byla opravdu mile překvapena (výsledky a průběh zde http://www.modrykonik.cz/fotoblog/gletnulka/album/poporodni-hubnuti/ ) Poté jsem chtěla navázat s Ripped in, ale otěhotněla jsem, takže příště držím palce, chce to vůli vydržet!
4. led 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
autor
super kolik lidí se do toho po vánocích pustilo já si letos místo předsevzetí "zhubnout " dala předsevzetí cvičit
4. led 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@claudiaf -já teda činky mám ..každá má 3kg ,ale švihla jsem s nimi do kouta,protože od minule se mi začaly dělat fest bicáky a ruce jak kulturista nechci mít
Ted jsem je nahradila právě láhvemi s vodou
4. led 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gletnulka -na tvůj fotoblog jsem koukala a super,super
4. led 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jakoubka Děkuji Jo a já jsem ty petky nahradila flaškama na kolo, kde jsem dala písek. Každá měla zhruba kilo a to mi na začátek stačilo. V druhém levelu jsem do toho písku nalila vodu, už mi to bylo příliš lehké. Dá se to takhle dobře regulovat )
4. led 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já na ní narazila náhodou a moc se mi líbí, tak bych chtěla po porodu taky začít, pokud bude vše v pořádku, jen nevím zda je to tak úplně vhodný cvičení (ale pilates, či jóga to fakt není nic pro mou osobu), tajně doufám že se mi podaří kojit a pak fakt nevím zda je to úplně vhodné... Tak uvidíme až to bude aktuální, ale je dost lidí co podle ní cvičí a nejen že jsou spokojený, ale i to má účinek
4. led 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gletnulka tuším že to byl zrovna tvůj fotoblog kde jsem na ni poprvé narazila a hned si ji vyguglila,takže prozatím moje záda ti děkují no a snad se s poděkováním přidá i zbytek těla
4. led 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik :D :D tak budu držet palce )
4. led 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já o ní vím už dlouho, pořád jsem to odkládala kvůli kojení, ale to budu ještě kdoví jak dlouho, tak jsem včera začala. Po deseti minutách jsem myslela, že zdechnu A jsem teda v šoku z toho, jak jsem bez kondice, co jsem dřív zvládla jakp pdr, tak teď nějak nejde...
4. led 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik já jsem dneska cvičila taky třetí den..zatím žiju, baví mě to, místo činek mám flašky s vodou, litrovky. Na začátku jsem se zvážila, změřila, vyfotila a další plánuju až dojedu první měsíc. doufám že pokroky budou. Každopádně mi jde hlavně o to začít pravidelně cvičit, nadopovat se endorfinama..
Nikdy jsem moc necvičila, nejvíc asi v těhotenství, od té doby kromě procházek s kočárkem nic, nebyl čas ani energie.
4. led 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anieanne já taky kojím, ale už jen ráno, večer a v noci, a cvičím většinou kolem poledne jak aspoň jedno dítko spí.
A teda vždycky po 9minutách mám trochu krizovku, ale dávám to. Ale musím s epak jít vždycky osprchovat
4. led 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj ja mam za sebou 5dni 1.levelu, vse me boli ale nevzdavam to . .dnes jsrem jen trochu odflakla to skakani protoze mam z toho v haji kotnik. Prvni den jsem mela co delat abych vydrzela ale ted je to kazdy den lepsi
4. led 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novi prosim nerikej mi, ze te i 5 den vsechno boli ja mam za sebou dneska den cislo 2 a rano jsem myslela, ze nedolezu do prace.
4. led 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, házím odkaz na Marušku, www.rutina.cz , docela mně motivuje, má tam i recepty
4. led 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@novi
@tulikiss mně zatím nejvíc bolí nohy, hlavně lýtka. Ale chodím normálně, dneska jsem šla na velký nákup, batoh, tašky a pohoda. Já myslím že to bude čím dál lepší.
4. led 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka me boli stehna a silene ruce z kliku, behem dne to slo, ale jak si clovek na chvilku sedne, tak je to pak des zase telo rozpohybovat
4. led 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jakoubka takže po pětadvaceti dnech cvičení jsi měla takové úbytky? dobrééé, já cvičila zatím 2x a jsem ko:o)
4. led 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer -ano hlavně ten pas se pohnul
4. led 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulikiss ja mam druhy den levlu jedna a málem jsem ani nevstala z wc
4. led 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jakoubka no to je supeeer, to jsi mi udělala radost, že to tak funguje. mně to přišlo jako takové jednoduché věci a líbí se mi, že ten cvik udělá párkrát. a jestli to má takové účinky, tak to budu cvičit 2x denně:o)...teda až se mi uzdraví ten můj namožený pudink ( jako svaly, jestli nějaké ještě mám )
4. led 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@loafeer -já právě někde slyšela nebo četla,že to tělo je "zmatený" ,jak se každou chvíli dělá cardio,pak hned strečink ,pak ABs a pořád dokola....neví co po něm chceme a proto to tak působí ....
4. led 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
1 2 3 ... 97
Tvůj příspěvek