• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

10. července 2017 
ahoj holky, taky bych se ráda přidala, pokud možno rovnou do soukromé diskuze :slight_smile: zítra začínám s cvičením, stáhla jsem si 1. level, uvidíme jak to půjde, snad mi to nadšení vydrží, tato diskuze mě pěkně nakopla a hlavně vaše srovnávací fotky, jsou prostě úžasné :wink:
6. led 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím, já mám dnes za sebou 2. den a už to bylo o něco lepší. Včera jsem udělala jen jeden holčičí klik, dnes už 3. :grinning: Všechno mě teda bolí, ze schodů jsem šla jak připosr..á a občas se mi při chůzi podlamují nohy, ale zítra si to dám znovu! :slight_smile:
Moc prosím o přidání do soukr. diskuze. Děkuji a přeji pěkný večer! :wink:
6. led 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, kdybych nahodou nekoho prehledla, hlaste se prosim :slight_smile:
6. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava ahoj holky, rada bych se pridala, kojim, takže polehoucku, ale do velikonoc chci aby se za mnou chlapi venku otaceli a aby to nebylo kvůli kočÁrku :wink:
6. led 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajoslava já taky prosíím, potřebujji nějakou mtoivaci, u mě je největší zlo slabá vůle a láska k sladkému :slight_smile:
6. led 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pajoslava ja taky prosim :slight_smile:

@madormi tak to jsme na tom stejne :slight_smile:
6. led 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no to jsem ráda, že nejsem sama. ale jsem ze sebe opravdu zhnusená, 16 měs po porodu a furt vypadám jak prasnice :grinning:
6. led 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lliijjoonn šly až později, ale šly :slight_smile: na to je super pak 6weeks packs přímo na břicho :slight_smile:
6. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky me nejde shodit vůbec nic jsem hrozný prase fakt jako se nemůžu ani podívat do zrcadla.
6. led 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava prosim take o pridani do soukrome
6. led 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava ahoj , také prosím o přesunutí.

dneska cvičím 7 den, kotník v háji, co mám dělat ,nějaké poskakování ted bolí jako čert, ale nechci skončit a zase odflákávat to mi přijde hloupé....
6. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi ja ma za sebou druhy den a zas me boli koleno, ale zitra jdu do toho znova, jen mozna budu trochu min poskakovat...
6. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava prosím ještě já :slight_smile: o víkendu jsem tu moc nebyla, nebyli jsme doma. Nafocená a naměřená jsem, zítra budu mít 5den cvičení (dneska jsem nestihla).
6. led 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskle89 díky za radu :slight_smile: teď si dám tu 30ti denní, ale postupně všechny lvl po pořádném zvládnutí a pak určitě přejdu i na další věci, moc mě to baví a budu mít ze sebe i lepší pocit :slight_smile:
6. led 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunysara ty jsi můj člověk, já jsem úplně to samé, ale jak jsi to napsala, tak jsem se fakt hodně zasmála :grinning:
6. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer jejda co jsem napsala ??? :grinning:
6. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunysara no jak ti nejde nic shodit...bylo to, jako bych to napsala já :o)
6. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer no nejde jako kila a průšvihy se mě drží jak hrom :grinning:
6. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem si v lidlu koupila činky a podložku :slight_smile: tak to musím dát když mě to stálo přes 300kč :D
6. led 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava taky bych chtela do soukrome, diky
6. led 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi v lidlu maji cinky? jak tezke a za kolik?
6. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunysara vzdyt ja vim, ze myslis kila....ja zacla cvicit a min jist a stejne jsem jeste pribrala a nedopnu pomalu gatě, to je fakt na palicu...vim, ze asi ( doufam ) rostou svaly, ale aj tak, bych cekala, ze to na me zacne plandat, a ne ze budu muset koupit vetsi veliost :grinning:
6. led 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kokám že se všichni fotí tak to já to zítra tedy taky zkusím, ale určitě se mi z těch fotek udělá zle .....a to zase se mnou doma nebude k vydržení
6. led 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loafeer mě to taky štve na všechny všechno funguje a já jsem vyjímka, i s tou jil zatím mám dneska 9 den a jako kondička lepší ale břicho stejný neměřím nevážím a bych se nenaštvala :grinning: a pojedu dál.
6. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi já se nefotím. by praskla čočka na objektivu
6. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miskadovci je to nějaký balíček cca za 250kč
6. led 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava já chci taky k Vám :slight_smile:, od zítřka bych chtěla taky začít cvičit :wink:, dneska jsem si stáhla level 1 a snad to půjde :sweat_smile:
6. led 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunysara ty třeba je to jen tvůj pocit, zkus si obléci něco co jsi třeba nedopnula
6. led 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mozna vyfotim, ale zatim urco neukazu, leda po nejakem zazracnem vysledku :slight_smile:
@sunysara no ja se, blbec, zvážila a pěkně jsem se nasrala. cvičím ctvry den, ale jako večer jsem mela 67,7kg a ráno na lačno to samé, nechapu
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek