Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

rowan
7. led 2013

@marmazel a cvičíš tu těžší možnost? U 30 day shred je to ta černoška 🙂

misicka455
7. led 2013

@pajoslava mužu taky do soukromé 🙂

ren01
7. led 2013

Ahojky holky,tak já dneska začínám cvičit,začínám s váhou 79kg 😒 Poprosím taky o přidání do soukromé skupiny 🙂

marmazel
7. led 2013

kromě kliků jo 🙂 ale tak někde sem četla, že svaly bolet nemusí, tak uvidíme, já si závěrečné protahování dělám svoje, protože na mě se protahují málo 🙂 každopádně spocená sem jako blázen 🙂

badik
autor
7. led 2013

@pajoslava když všichni prcháte do soukromé,můžu taky poprosit 🙂

badik
autor
7. led 2013

Holky teda všude čtu že bolest by s každým dalším cvičením měla ustupovat,ale já po prvním cvičení byla relativně v pohodě,dnes mě čeká 6.den a nevím jak to dám ,protože se sotva hýbu 😝 ,ale musím,zítra mi to pravděpodobně nevýjde takže musím máknout dnes pořádně 🙂

lulinad
7. led 2013

Ahoj holky, vy teda jedete:o)) dočetla jsem celou diskuzi a chci se zeptat, chodím na alpining a začala jsem i běhat, ráda bych Jill přidala hlavně kvůli zpevňování, cvičili by jste ji v těch dnech kdy máte jinou sportovní aktivitu? Já to zkusila včera, dopo Jill a pak odpo běh a skoro jsem nemohla chodit. Co myslíte? A můžu prosím taky do soukromé? díky

rowan
7. led 2013

@marmazel tak to ti závidím, já cvičím takový nějaký kompromis mezi těma dvěma 😅

rowan
7. led 2013

@badik mě to bolelo na začátku ale přecvičila jsem to 😀

jakoubka
7. led 2013

prosím,prosím...smutně koukám..🙂)) můžu také do soukromé ? 🙂 děkuji.

Dnes povalím 6den 1 levelu 🙂

petruskaz
7. led 2013

@pajoslava můžu se také přidat prosím? cvičím jill taky od začátku roku... a myslím, že budu taky potřebovat občas motivaci... a přesně, jak tu někdo psal, nechci, aby na moje fotky a míry někdo veřejně civěl 😉 děkuju

joeyne
7. led 2013

Fandím vám! 🙂
Já začla dnes a lilo ze mě jako z konve. V životě jsem nijak necvičila a teď se na starý kolena pominu. 😅

zanet2009
7. led 2013

Ahojky!Taky mě cvičení s Jill zaujalo a jelikož mám po dvou dětech nahoře 25kg, tak jsem se rozhodla s nimi zatočit(s těmi kily-hihi).
Po Novém roce mě přepadla virózka,ale dnes se už cítím líp, tak bych se chtěla zítra na to vrhnout a začít.
Mohla byste mi některá dát odkaz, kterým cvičením mám začít a jak dlouho se to cvičí? Anglicky neumím ani slovo.Děkuji

@pajoslava - poprosím o přidání do soukromé skupiny,děkuji.

misa84
7. led 2013

@pajoslava taky hlásím zájem o soukromku. děkuji 😉

lliijjoonn
7. led 2013

Můžu soukromou? Díky 🙂

lliijjoonn
7. led 2013

@pajoslava tak ještě označuji pro jistotu tady 🙂 prosím do soukromé 🙂

jaya
7. led 2013

Ahoj holky, muzu tez do soukrome? @pajoslava
Diky!

kilonka
7. led 2013

@badik
Tak čtu diskuzi a koukám, že nejsem sama kdo hubne. Osobně celý život cvičím, ale po porodu kila letěla nohoru. Jako osatní chci svoji štíhlou postavu zpět, ale je to fuška. Sanžím se cvičít každý druhý den od června 2012 a jíst správně. Jo po cvičení moje nohy, ruky, záda prostě celé tělo se hlásilo a někdy dosti. Problém byl v tom, že jsem necvičila zcela správně. Kila sice šla dolů, ale ne dle mých představ a pomalu. Manžel mi domluvil pohovor s jednim aktivním sportovcem a trenérem, aby mi poradil. Holky to byl chlap. Manžel je taky pěkně rostlý, ale ten chlapík měl ukázkové svaly jak pro studenty medicíny. Pozval si mně do tělocvičny a já tam předváděla jak cvičím. Byla tam ještě trenérka aerobiku. Oba pak vyslovil ortel. Jo mladá paní cvičíte to je fajn, ale neprovádíte cviky správně a jejich kombinace není vhodná. Od té doby se snažím cvičit podle jejich rad a jíst jak by s mělo. Po cvičení ném už žádné bolesti a na cvičení se těším. Někde vpžředu v diskuzi jsem četla jak některé jíte a cvičíte podle knih. Já nakoupila také snad všechny knihy o hubnutí na trhu, abych se o tom něco dověděla. Ale ve většině to byl samej jídelníček bez ohledu na jedince. Jo teď už vím, že univerzální jídelníčky jsou na nic. Ale přeci jedna knihu Vám doporučím. Doporučilla mi ji ta trenérka aerobiku i ten svalovec. Jmenuje se Jak zhubnout krok za krokem a já ji koupila kolem třista kaček. Doporučuji všem - je perfektní. Napsal ji nějakej sportovec a bývalej trenér. Stojí za to. Celou dobu tady píšete o cvičení podle někoho co to je za cvičení?

badik
autor
7. led 2013

@kilonka jedná se o cvičení podle Jillien Michaels http://www.youtube.com/results?search_query=jil... princip cvičení tady byl už několikrát zmíněn,tak kdyžtak si to pročti ať se neopakuju 😉 jinak dík za rady a zkušenosti 🙂 o univerzálních jídelníčcích si taky myslím co píšeš,ale pro někoho to může být alespoň trochu záchytný bod.já zatím jídelníček nijak neměním vím že na to nemám pevnou vůli a tak nechci dostát jojo efektu.Ale snažím se alespoň přemýšlet o tom co jím.

smisek2011
7. led 2013

holky pridavam se k vam uz druhy den cvicim s jilian ten na 30 dni a mazec teda boli me vse a to jsem na pohyb ve fitnes zvyklaa...jsem ale nadsenaaaaaaaa

kilonka
7. led 2013

@badik
Na tu stránku se mrknu. Jo-jo efekt bych neměla strach. Ten vzniká jen z nesmyslných a špatných diet. Když si sestavíš jídelníček tak jak potřebuješ, tak to rozhodně nehrozí. Já ho sestavuji podle tý knižky a je to bez problémů Hlad nemám a cítím se velmi dobře.

badik
autor
7. led 2013

@kilonka no jo ale já vím že tak nevydržím jíst věčně ☹ ,ale je fakt že jsem kdysi chodila k dietoložce a za 3 měsíce jsem zhubla 12kg,vrátilo se mi to až za 3 roky,ale vrátilo.no ale kdo ví jakou váhu bych měla dnes kdybych tam nechodila.

luckyhoney
7. led 2013

Zdravím, také cvičím s Jill od začátku listopadu a teď už frčím 3. level ripped in. Já tedy nepotřebuji hubnout, jen mě už naštvalo že mi břicho plandá přes kalhoty. 🙂 S cvičením jsem fakt spokojená a tedy hlavně manžel 😀 o víkendu jsme byly v bazénu a poprvé po dlouhé době jsem se i v plavkách cítila fajn, tedy né že bych byla modelína ale my prostě výsledky vidíme a já i cítím že se ten sulc míň klepe 😀 Mým cílem je zpevnit postavu a hlavně nezhubnout 😅
mohu také do sukr. diskuse?

majkali
7. led 2013

@jakoubka Jé tak to jsme na tom stejně, taky mě dneska čeká 6 den.

Jinak zdravím všechny. První dny jsme myslela, že padnu a jen se snažila držet dech, snad se to zlepší a budu s Jill držet aspoň krok.
Tolik bych chtěla vypadat jako dřív, zbavit se aspoň 15 kil když ne všech, ale musím se do cvičení nutit a nijak zvlášt mě to nebaví, ale mírné výsledy už vidím.

misicka455
7. led 2013

@luckyhoney já dneska ripeed začla tak jsem zvědavá 🙂)

simeonecka
7. led 2013

Ahojky holky,ja cvicim s Jillian uz druhy mesic.Nezhubla jsem ani deko,coz me mrzi.Ale cm ubily.Jde to pomalu,ale nevzdam to.Chci se zase citit dobre a hezky

devendra
7. led 2013

@lulinad já osobně bych k Jill ten den už jinou sportovní aktivitu nedávala. Mrkni jsem na to http://mojetelo.blogspot.cz/2012/11/meli-byste-...

foriska
7. led 2013

Ahoj holky, tak i já mám za sebou 2 dny s Jill 🙂 Ale trošku mě trápí jedna věc... Sice jsem začala cvičit, ale zároveň se od začátku ledna snažíme o mimčo. Mám trochu pochybnosti v tom, abych si spíš neublížila v případě, že už jsem třeba těhotná nebo v brzké době budu... Přece jenom je to s Jill celkem makačka... Ano, maminy dělají na začátku těhotenství mnohdy horší věci a možná to jenom moc řeším. Zase na druhou stranu se může malé podařit třeba až za rok a hlídat se, abych náhodou nějak moc necvičila, je asi blbost 🙂 Zajímal by mne váš názor na věc... Díky 😎

jasekd
7. led 2013

@foriska My se snazili o prvni dite rok, a ten rok jsem normalne sportovala tak, jak jsem byla zvykla. Ale neposilovala jsem ani necvicila nejaky aerobik, jezdila jsem na bezkach, na bruslich, na kole a chodila plavat, to vse pomerne intenzivne. Po otehotneni jsem prestala s kolem a bruslemi, plavat a na bezky jen tak pianko jsem zasla i v tehotenstvi. POkud jsi v poradku, tak bych se neomezovala, kdyz bych se citila dobre. V tehotenstvi bych necvicila.

foriska
7. led 2013

@jasekd Ano, v těhotenství to rozhodně s cvičením přehánět. Spíš mi jde o ty začátky, kdy žena ještě vlastně neví, jestli je v tom či ne...