Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

aaandrejka0
13. led 2013

@janulazaynab Já si myslím, že už to, že to je hodně populární a plno ženských to nabudí, že to vážně funguje... Ono i v tom hubnutí je to hlavně o psychice takže pokud budou věřit, že hubnou tak hubnout budou 🙂 A většina z nich by ani necvičila kdyby to nebyl takový hit takže dobrý aspon nějaký pohyb než žádný 🙂 Tot můj názor, ale určitě u silnějších žen to je asi málo 🙂

michaelka83
13. led 2013

@janulazaynab Vyřiď panu doktorovi, že to co říká, je holý nesmysl 😀 Já jsem toho zářným případem. A to jsem Jill cvičila jen dva měsíce. Mám mínus 10cm v pase a mínus 10cm přes boky...a na kila to tak závratný už není - "jen" 6kg dole. Ale už nějakou dobu necvičím (cca dva měsíce) ze zdr.důvodů, dietu nedržím a nedržela jsem a váhu si držím. Nikdy jsem neměla pevnější břicho. Svaly jsou těžší než tuk, proto ty cm dole a váhové úbytky jsou menší - ptž člověk tímto cvičením nabere svaly! 😉 Před otěhotněním jsem chodila několikrát týdně do fitka a dřela tam dvě hodiny a nikdy jsem takový výsledky neměla🙂
Přečti si něco o H.I.I.T (Jill, Rutina atd)...a pochopíš proč to tak funguje a proč stačí jen 30minut (a nemusí to být ani každý den). 😉 😀

michaelka83
13. led 2013

@lollaj Taky jsem necvičila každý den🙂 určitě bych chřipku nepřecházela a pořádně jí vyležela.

aaandrejka0
13. led 2013

@michaelka83 Já to teprv vcičím 4 den a už mám na každém stejně -1cm a kilo dole... Jinak bříško mám pěvnější i po pár dnech jsem zvědavá po měsící 🙂 Chtěla bych vydržet po nejdéle chci konečně tu vysněnou postavu 🙂

aaandrejka0
13. led 2013

@michaelka83 A držím při tom ještě nějakou dietu? Já už hubnu od září zezačátku jsem držela dietu te se jen hlídám a jde to dolů ikdyž pomaleji.

johnatanka
13. led 2013

@tital to byly reebok easy tone, měla jsem je, ale tlačily mně, poslala jsem dál, na cvičení to není, je to na chození a balancuješ u toho a tím "posiluješ", ale asi velký efekt to nemá, spíš si kup sportovní, běhací nebo nějaký takový, já mám nike na běhání, už 5let a dávám je i do pračky a furt drží, to už mám druhý takhle nikovky, co jsou držáci 😉

michaelka83
13. led 2013

@aaandrejka0 Moc ti držím palce! S Jill to určitě dokážeš 😉 Já měla největší problém se zadkem, ten nikdy nešel dolu, ani při již zmíněném dření ve fitku a teď to najednou šlo 😉 Taky aby ne, po těch všech výpadech atd 😀 Jinak teď plánujeme druhé mimi, takže se s Jill na nějaký čas loučím, ale druhé těhu už budu začínat na úplně jiné váze a po něm už budu vědět, jak se zase rychle dostat zpátky do kondice 🙂

aaandrejka0
13. led 2013

@michaelka83 Já mám největší problém s břichem a bokama prostě ta pneumatika jinak zadek a nohy tlusté nemám můžeš kouknout na můj blog mám tam foto poporodní hubnutí 🙂 Taky právě chvi dost zbudnout abych při druhém těhu nešla k porodu se 115kg jako ted 🙂 Ale zase se musím pochválit nabrala jsem 27kg a ted už mám o skoro 2kg méně jak před těhu a věřím, že se to ještě nezastaví 🙂

michaelka83
13. led 2013

@aaandrejka0 Nedržím a nikdy jsem nedržela, na to jsem moc velkej labužník 😀 To jsem radši dřela s Jill a pak se normálně najedla. Ikdyž samozřejmě takový ty základní zásady dodržuji - tzn. jím pětkrát denně menší porce, večer něco lehkého, nejím moc smažené (nechutná mi a navíc máme prcka, takže vařím tak aby to mohl i on), sladké si dám jen občas...prostě všeho s mírou. Jím všechno, i knedlíky, omáčky atd, ale prostě dřív jsem si dala s přehledem 5knedlíků, dneska si dám dva 😀

aaandrejka0
13. led 2013

@michaelka83 Takže s jídlem na tom budeme asi nastejno zezačátku jsem si držela i kalorie, ale to byla hrůza. Všechno sem si i zapisovala a to jsem tím strávila půlku dne... Ted si už trošku ty zásady pamatuji tak je to lehčí. A hlavně jsem začla hodně dodržovat pitný režím a piji jen čistou vodu z kohoutku.

michaelka83
13. led 2013

@aaandrejka0 Já právě břicho hubnu jako první, a mám opačný problém - boky, stehna. Ale i ty šli o 4cm dolů🙂V pase mám 65cm, s tím problém nemám. Já měla cca 80kg, když jsem šla rodit, tzn. v těhu jsem nabrala 10 -12kg (zhubla jsem hned na začátku těhu 2kg). Teď mám 63kg. Takže o sedm míň než před otěhotněním 🙂
Jinak tě obdivuju,že jsi začala cvičit už s takhle malým prckem. Fakt. Já byla furt KO, nevyspalá, byla jsem ráda,že jsem ráda. A navíc jsem do roka kojila.

michaelka83
13. led 2013

@aaandrejka0 Já také asi tři dny zapisovala do STOB tabulek. A děs běs 😀 na to fakt nemám. Prostě zdravej selskej rozum (nejíst sladký večer, neládovat se smaženým atd). Anebo když si holt dám - viz Vánoční přežírání 🙂 tak pak den dva jím více zeleniny atd.a je to v pohodě. Předtím jsem tloustla snad i ze vzduchu, teď si váhu držím, tak fakt nevím,čím to je, jestli se mi i tím cvičením nastartoval metabolismus atd. A je to taky i v tý hlavě 😀

aaandrejka0
13. led 2013

@michaelka83 To já mám ted v pase 87cm, ale utěšuju se aspon trošku tím, že měřím 181cm 🙂 Tak to já začla hnedka po šetstinedělí jelikož se mi mlíko nerozjelo takže jsem mohla. A Majda je hodný miminko od narození spinká krásně takže energii mám 🙂

aaandrejka0
13. led 2013

@michaelka83 Tak to já byla na stobu dala jsem si tam hubnutí asi na 12 týdnů dodržovala jsem asi 6, ale aspon mi to pomohlo trošku i koukat na etikety co je v potravinách.

michaelka83
13. led 2013

@aaandrejka0 Pas se zformuje, uvidíš, je to ještě krátká doba po porodu. Dej tělu tak rok se s těma změnama z těhu srovnat 😉 Hlavní je,žes začala, změnila životosprávu atd. Já se k tomu dokopávala rok a půl po porodu 😀 Nejúčinější cvik na břicho jsou kliky a těch je v Jill hooodně 😉 a opravdu fungují.

aaandrejka0
13. led 2013

@michaelka83 A já ještě dělám cviky na břicho navíc aby to mělo ještě větší účinek 🙂 Na břicho jsem zvyklá posilovat takže to mi problémy nedělá 🙂 Jem první dny mě dost bolely lýtka a stehna, ale dneska jak když utne, tak snad už to bude dobré 🙂 Jinak klobouk dolů s tvými 63kg 🙂

michaelka83
14. led 2013

@aaandrejka0 Mě zase cca po týdnu začaly strašně bolet kolena, ale pak mi došlo,že je to tím,že cvičím bosky. začala jsem si brát tenisky a srovnalo se to. Díky, ale ono 63kg na 165cm zase není taky moc málo. 😒 Naopak když je člověk menšího vzrůstu je na něm vidět každý kilo navíc. Já bych měla mít ještě tak o pět kilo mín. 😅

aaandrejka0
14. led 2013

@michaelka83 Je pravda, že já taky cvičím bosa, ale nic mě nebolí tak uvidíme. To je pravda já mám sice víc, ale tak nějak se to na mě rozloží 😀

ivcadr
14. led 2013

Tak já jsem si dnes botasky umyla, ono to cvičení je fakt makačka i pro klouby. Takže já dnes začínám 5. den a už s botaskami 🙂 cvičení zdar

tital
14. led 2013

@johnatanka diky za tip, zkusim pokoukat v obchode

janulazaynab
14. led 2013

@michaelka83 - nepsala jm, že s ním souhlasím 😝 Včera jm to ale zkoušela podle jeho rady - 30min jm jela na rotopedu (dívala jm se na dokument Čtyři v tom, tak to se ani cvičit jinak nedalo) a pak si dala Jill. Šlo mi to tedy mnohem líp, asi jak jm byla rozehřátá a tolik mě to nebolelo 😉

michaelka83
14. led 2013

@janulazaynab Vždyť to já taky nenapsala, byl to jen vzkaz pro pana doktora 😀 Hlavní je,že tobě to takhle vyhovuje , ono si tělo zvykne a svaly pak už nebudou bolet vůbec. Já si první dny nebyla schopná ani sednout na záchod 😉 😝 Držím palce, ať hubnutí jde podle tvých představ🙂

janulazaynab
14. led 2013

@michaelka83 - když jm začala cvičit první Jill, byla jm odrovnaná u těch prvních "hvězd", co tam hopsaly.. 😀 Pak mi křuplo při dalším cvičení v koleni a myslela jm, že nebudu chodit, jak mě bolely lýtka, ale asi to chtělo čas odeznít a zvyknout si - a to jm si, bláhová, myslela, že mám nějakou kondičku z rotopedu.. jak by řekl Mikulášek "pldlajs" 😀 😝

michaelka83
14. led 2013

@janulazaynab Rotoped je podle mého na výdrž, posiluje srdce a je to dobrá aerobní aktivita. Když jedeš v dobré tepovce cca 30min a výš spaluješ, jakmile máš ale tepovku vyšší, posiluješ jen srdce a fyzičku a nehubneš. Proto já jsem třeba na Spinningu vůbec nehubla. Jill je H.I.I.T, tam se kombinuje jak aerobní část a i posilování. Takže získáš svaly, sílu a posílíš i srdce.

janulazaynab
14. led 2013

@michaelka83 - to se mi právě na Jill líbí - člověk už nemůže, už si řekne, že to kašle a najednou dělá zas něco úplně jiného, takže nemá důvod přestat. I když je fakt, že na konečné protažení se občas těším jak na smilování Boží 😀

michaelka83
14. led 2013

@janulazaynab JJ, to já taky. A hlavně sem si vždy říkala, že je to jen těch 25 minut a že to přece vydržím 🙂

beponka
14. led 2013

Ahoj holky. tak já dnes 7 den levelu 1. myslela jsem si, že už zvládnu normální kliky, ale plácla jsem sebou na zem a dala raději holčičí. U Jill je super jak je to těch 25minut. Uspím děti, zacvičím si, dám si sprchu, namatlám se krémama a ještě si udělám kafe 😀

ivis
15. led 2013

ahoj děvčata, tak jsem dala 4minuty a vzdávám to 😠 nějak mě to nebaví, nemám nato doma klid, a je to pěkná makačka 😉 Tak si jdu přihlásit pravidelnou páteční zumbu a nedělní alpinning 😉

jinak pište jak jste na tom, držím všem pěstičky ať máte do léta tu vysněnou postavu 😉

jasekd
15. led 2013

@beponka normalni kliky jsem zvladla az po absolvovani 30 dnu. Predtim jsem nedala ani jeden chlapskej, po cca pulce tak 5, ted cvicim cca 40 dnu ( s vanocni prestavkou) a udelam kolem 10 chlapskych kliku, rekord mam asi 14. Ted cvicim znovu 30 days, jsem v 2. levelu a obvykle cvicim tak,z e zacnu cvikem pro pokrocile a kdyz to uz nejde, prejdu na mirnejsi variantu, takze ani ted nedam 2 opakovani ciste panskych kliku. Jinak mam ale pocit, ze u me se to nejvic projevilo prave v pazich, tam je velky pokrok, jinde nic moc, nehubnu, jen posiluju, ale nejsem zatim schopna zmenit jidelnicek. Nejim nejak extra nezdrave, ze bych se cpala smazenym , moucnymi jidly apod, varim zdrave i pro deti, spis mam pocit, ze celkove jim malo, vice cukru, nez by bylo zdravo, a vice vecer, coz je dane tim, ze m. chodi domu pozde, decka vecer zlobi se spanim atd, proste pri detech a kor kdyz je na ne clovek spis sam, se ta pravidelnost v jidle hur hlida. Cvicim ted i s muzem a cvicime kolikrat az ve 23 hodin, protoze nas deti driv nenechaji 😠

lostakova
15. led 2013

Holky, jak těžký používáte činky (nebo náhrady za ně)?