Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

pavlinaoo
8. únor 2013

@ficekova no ty bláho, já šla rodit s 80kg a už jsem funěla...106 kg muselo být šílené tahat. No plavky neplavky, prostě se chce člověk sám sobě líbít a být se sebou spokojený. Já se těším na nové džíny 😀

mina_
9. únor 2013

mám total krizi..... dnešní cvičení jsem dala, to mi přišlo trochu náročnější než jindy, stále mi to strašně pomalu utíká, ale mám pocit, že mi ten můj teřich spíš roste než ubývá ☹ ☹
opravdu moc díky mím rodičům, že ze mě jako malou přežírali a nechali za mě vyrůst tlustý prase ☹ ☹ dřu jako kůň, snažím se jíst netučná jídla, pravidelnost je samozřejmost, stejně tak jako druhá lehká večeře, když jdu pozdě spát a na co mi to je? Jen se trápím... obávám se, že měření na konci druhého levelu bude spíš fiasko než úspěch 🙄 🙄 🙄 🙄 😠

skurinka
9. únor 2013

Jee muzu se pridat.....ja chodim na Slim belly nevim jestli vam to neco rika 3krat tydne a chci jeste do toho hodit Jill na posilovani brisnich svalu pac to je strasny..jinak po 14dnech cviceni mam 1cm v pase pryc a 4cm pres hnusny bricho...

spettra
9. únor 2013

@pavlinaoo tak 2dny cvičení bez bolesti kolene a dnes zas bolí. 😒 ...no ale vychytala jsem některé ty cviky a asi jsem si předtím i přitížila...každopadně ty bandáže zkusím..díky za radu 🙂

pavlinaoo
9. únor 2013

@mina_ tak co krize, zažehnána? Nemůže to být tak hrozný. Dřív nebo později to dolů půjde -cm nebo kg...hlavně se hlídej, aby tě to nestahovalo k tomu jíst míň a míň. To by bylo jen horší. Hele ja dnes 2. den necvičím - oslava a popíjení 😀 ale od zítra zase jedu! Lepší pomalu, než to když čtu, jak holky v rámci detoxikace shodí za měsíc 6kg 😲 jak dlouho jim to asi tak vydrží??.... Hlavu vzhůru. To dáme.

pavlinaoo
9. únor 2013

@skurinka tak to máš přes břicho krásný úbytek, co je cvičení slim belly?

skurinka
9. únor 2013

@pavlinaoo -no to jedes na tom orbitreku 40min a mas bud pres bricho to mam ja-slim belly takovy pas a na tom jsou takovy hadicky a na tom pasu jsou ventilky a ty hadicky se na to pripoji a v urcitych intervalech se to pumpuje aby tam kde je ten fett slo teplo a pracovaloto..jako potech 40min jsem spocena az na prdelce 😀 a pak je slim legi a to ma stejny princip jen mas na nohach stehnech a zadku takovy kalhotovy pasy a pod ne si jeste oblecej takovy kratasy neoprenove ty si teda musis koupit.Segra jede slim legi a ja slim belly bricho..strasne me to bavi 🙂

mina_
10. únor 2013

@pavlinaoo krize trvá, objednala jsem si jídelníček na míru, snad tam najdu nějakou inspiraci a pomůžete, protože už fakt nevím... je jasný, že v jídle občas hřeším, ale není to nic strašnýho, už třeba nesežeru půlku čokošky jen tak... Vím, že se má hubnout pomalu, ideálně tak 0,5 kg za týden, aby to mělo smysl a víc bych ani nechtěla, protože kojím a prcek dostává jen příkrm na oběd, aby si zvykal, takže nechci aby při rychlém hubnutí šly nějaké škodliviny do mlíka..

@skurinka Slim belly - o tom jsem slyšela, když to šlo jako novinky do fitek, měla jsem být v testovací skupině pro čr v jednom fitku v Praze, ale bohužel mi to časově totálně nesedlo, tak jsem to musela odpískat ☹ a ani jsem si to jednou nezkusila... Ty ho máš doma? Kde si ho sehnala a kolik stál?

skurinka
10. únor 2013

@mina_ ja to nemam doma..chodim do fitka jen pro zensky a tam to je a jako zaruceny vysledky

pavlinaoo
11. únor 2013

Ahoj holky, tak hlasím výsledky po 17 dnech s Jill a totálně "neukázněném" víkendu, kdy šlo vše stranou 😅 😀
prsa: - 2cm, pas: - 1cm, pupík: -2cm, dolní břicho: -2cm, boky: - 0,5cm, stehno: -1cm... takže tak jsem na tom já a dnes hurá s vervou do toho!!! 😉

@mina_ ty jo, tak to jsem zvědavá na ten jídelníček, jestli ti pomůže. Když sis ho četla, je to velká změna oproti tomu, jak jíš teď -veliksot porcí, výběr potravin...? Víš co, někdo při kojení nehubne i kdyby se stavěl na hlavu a začně až po skončení...znám to v okolí. Každá to má jinak no...

jinak to slim belly vypadá dobře, i jsem si to hledala na netu, ale v našem městě není, ani hlídání nemám...

mina_
11. únor 2013

@pavlinaoo ty bláho, to jsou úžasné výsledky, já se do měření pustím až ukončím druhou serii, včera jsem bohužel nevcičila, přesouvali jsme postýlku z obýváku do ložnice, taže jsem musela vystěhovat svou skříň a komodu, vše jsme museli posunout, narvat krámy zpět, rozmontovat, přenést a znovu smontovat postýlku a pak jsem měla hoňku, abychom měli kde spát, všude mám stále neeeeskutečnej bordel a vůbec se mi do ničeho nechce, nejraději bych sebou práskla do pelechu a spala... Doufám, že mě dnešní cvíčko probere, za půl hoďky se na to vrhnu, teď jsem dokrmila prcka, dnes tomu příkmu moc nedal...tak na nás snad nic neleze. Každý mi říkal, že se při kojení hubne, já nic a nic a nic 😝 Prcek mi už od cca 2 měsíců spí celou noc, moje babička tvrdí, že je to tím, že mám silné mlíko a i mudra to odsouhlasila a hrozně se tehdy divila, že prcek chrní celou noc tak brzy 🙂
Tak uvidíme, chci kojit, co to půjde.
S tím jídelníčkem ještě nevím, bude mě nejspiš čekat nějaký on-line dotazník, bo se chlubí, že je to na míru, tak jsem zvědavá, zatím se neozvali, mám jen potvrzení o příjetí objednávky. Ale jistě tam bude pestřejší skladba, bydlíme na vsi, kde je jen pitomá a předražená žabka a nemám místo na mrazák a bohužel mám i mrňavou potravinovou skříň, spíš skříňku, takže nemám kam syslit a prostě jím co je, hlavně brambory u nás jdou na odbyt. A hádám, že i porce budou menší, přijde mi, že jsem rozežraná.. fakt jsem na to zvědavá a doufám, že to pomůže... moc bych chtěla, aby moje váha začínala alespoň 7... i když to stejně bude na mojí výšku nadváha....

ficekova
11. únor 2013

@mina_ hlavne jim dej vedet, ze kojis. Ja mam jidelnicek na miru, ale poradkyne mne vazila na specialni vaze. Zjistovala tam rychlost metabolizmu, vahu svalu, tuku a kosti. Bylo tam toho vic, ale puvodne jsem mela metabolizmus 6276KJ a po 10 dnech s Jill 6391 KJ - rozdil je 115 KJ. Takze rychleji spaluju. Pry vedet tyhle veci je dulezite pro optimalni sestaveni jidelnicku. Dietni prijem mam kvuli kojeni stanoveny na 8417KJ. Je to hodne, nektery holky si udrzuji prijem kolem 5000, ale to je pro kojici matku strasne malo.Pak to hubnuti jde samozrejme rychleji.

mina_
11. únor 2013

@ficekova to je jasný, kojení rozhodně nemůžu "zapřít", to bych si spíš uškodila.... to tě vážili na In Body, a držela si v ruce taková tykadla,ne? Tak tohle měření mám taky, jen to musím najít, sice je to z doby než jsem otěhotněla, ale lepší než nic.... tenkrát to se mnou málem švihlo... co z toho pc vylezlo 😲 😲 😲 Jediné co si pamatuju, že mi vyšlo, že mám děsně pomalý metabolismus a že tělo zadržuje vodu.

mina_
11. únor 2013

jo, a kdyby náhodou někdo chtěl udělat obruč na kroucení zadinicí, tak doporučuju aukro a uživatel Getby. Teď už tam má i pěkné třpytivé a o stováka dražší... ale stačí obmotaná obyč izolačkou... stejně to milionkrát spadne na zem a barevné proužky se začnou odírat...

pavlinaoo
11. únor 2013

@mina_ jo to znám, hlavně mi přijde, že ty skříně mám totálně narvané a chtělo by to pěknou redukci a generální úklid! 😀 Myslela jsem, že dnes dám dva levely...nakonec jsem odcvičila jen 2.level a končila jsem... ano většinou všechny hubnou při kojení, ale jedna kamarádka začala samovolně hubnout, když malého odstavila. Každému reaguje tělo jinak. Taky když se vyspíš celou noc, tak máš energii...když někdo vstává 5krát, hubne a ostatní řeknou, no to je tím, že kojíš...to je těžký. Na ten jídelníček jsem zvedavá, co ti pošlou. Já bych potřebovala cvičit asi nějak přes den, když mám víc energie...ale nevím kdy v tom našem režimu. Centimetry se pomalinku hýbají, to jsem samozřejmě ráda, ale když tady některé holky zhubly 10cm přes břicho..to je výkon 😀 Dnes mi kamarádky říkaly, že jsem štíhlejší, ale to jsou spíš solidárná řeči 😀 😀 😀

verunka90
12. únor 2013

Ahoj holky, tak se přidávám. Začala jsem minulou středu Ripped in 30 s Jillian a dneska končím Week 1 🙂 A to mi to konečně začalo jít pořádně a bez smrtícího tepu 😀 Tak jsem zvědavá 😎 Jak to máte s jídelákem?

blizennec
12. únor 2013

ahoj holky, jdu se poradit 🙂 chtěla bych tohle cvičení taky zkusit, můžete mi prosím poradit, co a jak, kde a jak začít? 😅

pavlinaoo
12. únor 2013

@verunka90 a jaký je Ripped in 30? Přemýšlím co budu civčit dál...i když čas ještě mám 🙂 ... Některé holky tu mají speciálně sestavený jídelníček, já ne. Nejím sladké, piju hodně vody, snažím se jíst 5krát denně...taková ta klasika. Místo 6 knedlíku si dám 3 a tak. Mám strašně ráda jídlo, takže se snažím řídit pravidlem všeho s mírou. Vím, že kdybych řekla, že odbourám hotovky, atd...tak to vydržím chvíli a budu z toho akorát nevrlá 😀 Jinak za 19dní jsem zhubla 0,5kg což je prd no..ale cm se hýbají a to je důležité. Jaký jídelníček máš ty a kolik potřebuješ dát dolu?

pavlinaoo
12. únor 2013

@blizenec Většinou všechny, včetně mě, začínají s 30 day shred. Je to cvičení na 30dní, 3 levely. 10 dní 1. level. dalších 10 dní 2.level... můžeš si to stáhnout na ulozto nebo to je youtube

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

a najdeš tam i level 2 a 3. U tohoto cvičení mají holky moc pěkné výsledky. Doporučuju ti koupit činky, je to mnohem pohodlnější (vyjdou tě okolo 200Kč) a protahování na konci si rozhodně protáhni, jinak se 2.den nehneš🙂

ninusinkaaa
12. únor 2013

Ahoj holčiny, tak jsem si to tu pročetla, koukla na kousek Jillian a pěvně se rozhodla, že zítra začnu, ale teda nevim, jak s těma mojema kilama to dlouho vydržim. Jo a nevíte někdo, jak maji být těžký ty činky? Přijde mi, že to nevydržim ani 10 minut, no zítra vám dám vědět a doufám, že za 30 dní budu mít aspoň o 4 kila míň. Potřebovala bych nějakou motivaci. Nechystá se zítra taky někdo začít? 😀

pavlinaoo
13. únor 2013

@ninusinkaaa vítej mezi cvičící. Motivace je jednoduchá. Podívej se nahá na sebe do zrcadla, předkloň se, aby byl vidět ten pupek přetékající, zezadu vidět tu základnu a zkus poskočit, jak se vše třese a klepe. 😀 😀 😀 To je moje motivace. Být hezká pro sebe, partnera, moje zlato a taky si říct, že jsem mladá na to, abych vypadala takhle děsně 😉 Rozhodně nezapomeň cvičit v botách. Je to velká zátěž na kolena a zvlášť jestli máš nějaké to kilo navíc. Snaž se cviky správě odkoukat, abys ty kolena nenamáhala. Nesmí ti při zádném cviku - výpady,podřepy... jít koleno před špičku boty. Činky záleží, jak se cítíš, já mám kilovky. Někdo zvládne těžší, někdo si vezme lehčí. Jo a taky výborná motivace je podívat se do zrcadla během cvičení. Když se vidím, jak funím a už nemůžu a vše se třese, tak si říkám, že to takhle nechat nemůžu🙂 Chceš držet i nějakou dietu?

uteska
13. únor 2013

Ahoj holky,
taky se přidávám do klubu.. cvičím již od 4.2. do dvou dnů končím 1. level.. a ač to na pohled v zrcadle ještě není vidět, tak se cítím dobře.. břicho už není jeden velký špek ale 3 menší 😀 a váha se mi zatím vůbec nehnula.

Co se mi ale mění jsou obvody v cm.. boky - 2cm, stehno - 2,5cm, paže - 1cm, pod prsy - 2cm, přes prsa - 1cm, lýtko stejné, pas - 2cm 😀 takže pokračuju dál... pak si na fotoblog hodím fotky před a po, když to bude stát za to 🙂
Všem držím pěsti ať to vydržíte.. bude to stát za to..

verunka90
13. únor 2013

Já mám teda 68kg a chtěla bych zakotvit na nějakých 60/62, nicméně mi spíš jde než o kilogramy o to jak vypadám..Problém mám hlavně se stehnama. Pas i boky jsou v pohodě, i když svalíky jsou trošku schované pod tukem, který ale odbourám jen aerobkou a správnou stravou, že...nicméně ta nešťastná stehna mě mrzí ☹ Tak ráda bych se oblékala trošku jinak, ale proporce mi to nedovolují...případně sem večer můžu hodit fotografie...Co se jídla týče- snídaně: sypané musli s bílým jogurtem, oběd- nějaká taková zdravější varianta jakéhokoliv pokrmu (převážně kuřecí maso+kuskus, rýže, špaldové špagety, celozrnné těstoviny+ zelenina, večeře- podobně jako oběd...na svačiny volím ovoce nebo kousek pečiva s něčím...Piju 3 l denně

krejci1510
13. únor 2013

@uteska taky cvicis? ja vcera docvicila Shred, dneska dam pauzu a pak zacnu asi Six weeks pack a obcas No more trouble zone (to jsem zkousela a moc me bavilo). Taky me docela bavilo cardio kickbox od Jill, ale z ohleduplnosti k sousedum pod nama ho necvicim - jeste, ze budeme v tom prizemi 😉 😀 A od pondeli jsem zacala s jidelnickem na miru, tak doufam, ze to bude nekde videt.

mina_
13. únor 2013

Pěkně se nám to rozjíždí, vítám nové duše 🙂
Já mám dnes poslední den 2. levelu a zítra mě čeká měření...moc si od toho neslibuju... Mám objednaný jídelníček na míru, ale zatím se mi neozvali, tak je asi budu muset pošťouchnout. Co se týče jídla, tak se snažím dodržovat obecně známá pravidla - málo a často, hodně pít a pod... Mám prcka, kterému je 6,5 měsíce a krom poledního příkrmu stále kojím. Bohužel jsem typ, co se podívá na jídlo a přibere 2 kg...a tak se mi zatím váha nepohnula ani opíď, tak doufám, že tam zítra bude alespoň nějaký ten cm 🙂 Cvičím více niž Jill - před dávám 10-15 min orbitrek na pořádné rozehřátí a pak kroutím 10 min zadkem s fitness obručí a pak protahuju. Protahujte určitě déle než je tu videa, to rozhodně nestačí. Od cca 3. dne druhého levelu přidávám 3 cviky na břicho a pak hlavně to břicho pořádně protahuju, bo břišáky rádi a rychle atrofují☹ Moje míry to do kolečka ohrávat nebudu, je to humus... ale chtěla bych se dostat alespon na číslo začínající 7... 😝 ale k tomu je cesta daleká...

uteska
13. únor 2013

@krejci1510
A jaké výsledky jsi měla po těch 30 dnech? Cvičila jsi poctivě 10 dní každý level.
Já mám úbytky už na začátku..je to maličko..ale drží mě to v naději 😅 Mrzí mě, že jsem o tom nevěděla před svatbou..no nic teď se tomu věnuju.. a cvičím ráno, sousedi se odstěhovali 😀 a pak máme od června to přízení 😀 a Jídlo? Na to mám na www.kaloricketabulky.cz účet a tam se mi to vše počítá, dá se tam i sledovat ubytek na váze, na cm, tuky, příbytek vody atd.. Tak se držím cca do 5000KJ za den (když odečtu bazální metabolismus a Jill 😀) 🙂

uteska
13. únor 2013

@mina_ začínat na číslo 7... myslíš váhu ? Máš po porodu.. a ještě kojíš..to já jsem se regulérně vyžrala 😀

krejci1510
13. únor 2013

@uteska no tech 30 dni jsem odcvicila v 39 dnech, protoze obcas to bohuzel z casovych nebo mistnich duvodu neslo. Vaha zatim nic, ale jidelnicek jsem zacala dodrzovat az ted od pondeli (cekala jsem na vyplatu, protoze ta pocatecni investice je dost financne narocna). Ubytky mam asi -5cm pres prsa, takze uz mi prestaly vypadavat z podprsenky (jak jsem pribrala, tak to slo hodne i do prsou), protoze ted uz tam jsou akorat. A asi -8cm pas, -3cm spek a -3cm zadek. Stehna asi jen o -1cm. Fotila jsem se pred a po a rozdil jsem moc nevidela, ale holky mi rikaly, ze ho tam vidi 😝

mina_
13. únor 2013

@uteska no, já měla těhu jako dietu... nedobrovolnou... před těhu jsem měla 95-96 kg, postupně jsem zhubla na 88 a rodit jsem šla s 89, po porodu jsem měla 84, po cca 5 dnech od porodu 82 a ted bohužel 86 Kg... 😕 grr a je ta hnusná váha venku.... ten odkaz na tabulky je dobrej 🙂

uteska
13. únor 2013

@krejci1510 Jako fakt? Tý jo ty jsi dobrá!!! A s tím jídelníčkem to půjde pak taky líp..Jako jsi šikulka!!! Aby jsi pak nebyla průhledná, abych tě pak viděla až se sejdem třeba někdy u baráku 😀 Taky jsem se nafotila před..tak uvidím jak to bude vypadat po 🙂.. zatím je to v zrcadle hrůza..ale pořídila jsem si už místo 0,5 kg celé kilovky činky.. uvidím jestli zítra uzvednu hrnek s čajem 😀 😀 😀