Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

abigail1
9. bře 2013

@trexx25 děkuji za přijetí 🙂

eunka
9. bře 2013

Holky, nevíte jak se cvičí Killer Buns...Myslím jak dlouho každý level 🙂

klaire22
9. bře 2013

holky na ulozto.cz když stáhnu level 3, tak je poškozený a zkrácený, kde jste stahovaly level 3??? moc díky 🙂

kurimka
10. bře 2013

@samanka_alice dekuji ;o)) jo mne vadilo, ze je ta hudba takova uspavaci.. ted cvicim Body revolution a je tam rytmictejsi a je to lepsi, pak to cloveka rozpumpuje a jede jakoby do rytmu..

hlavinka
10. bře 2013

@kurimka Tak jsem dneska dala body revolutin W1 a prislo mi to teda celkem lehky...Ktery jedes Ty?

kurimka
10. bře 2013

@hlavinka ten nultej tyden, cili W1 a W2.. je to lehky, ja jen jak jsem vcera mela dvakrat cardio a zadnej workout, tak mi prislo, ze mi telo silene zlenivelo na posilovani a za ten jeden a pul dne, kdy bylo jakoby trikrat za sebou cardio, tak si zvyklo na skakani a odvyklo na posilovani ;o)) premejslim prave, ze pak rovnou skocim na ten treti a ctvrtej tyden, pac ten prvni a druhej by ve finale bylo min nez ten nultej a bojim se, ze kdyz ted mam navyknuto na dve cviceni denne, tak kdyz si pak to jedno uberu, tak ze se budu "nudit" spis jsem si rikala, ze si dam mozna ty dva nulty, jelikoz mi prijde strasnej nepomer w2 a w3 :o/

ined77
10. bře 2013

@kurimka
@hlavinka ..tak že by fakt až ten W3 a W4 😕 ??
akorát to teda nemám stáhnuté 😝

jdu cvičit, žabka je uložená a matýnek coby divák nachystaný 😅 😀

kurimka
10. bře 2013

@kurimka ale popravde se borec, pac ze mne teklo i poprvy, ale byla jsem z toho nadsena, pac se shredem, kterej je proti tomu sucha nuda se todle neda srovnavat, hodne dela i to, ze ona do toho furt mele a je tam rytmictejsi hudba...
jinak pro dnesek uz mam splneno jak workout tak velkej uklid tak cardio, tak uz jen sbalit polovicce tasku do nemocnice a dat si nohy nahoru ;o)

kurimka
10. bře 2013

@hlavinka ale popravde se borec, pac ze mne teklo i poprvy, ale byla jsem z toho nadsena, pac se shredem, kterej je proti tomu sucha nuda se todle neda srovnavat, hodne dela i to, ze ona do toho furt mele a je tam rytmictejsi hudba...
jinak pro dnesek uz mam splneno jak workout tak velkej uklid tak cardio, tak uz jen sbalit polovicce tasku do nemocnice a dat si nohy nahoru ;o) (jsem si zpravu poslala sama sobe hehe )

kurimka
10. bře 2013

@ined77 sportu zdar! ;o)) no ja si chci dat dva ty nulty(abych si to nezkratila o zadnej tyden a ten prvni a druhej, kdy se cvici jen jedno denne mi prijde malo na to, ze ma pak clovek najet na tu trojku a ctverku.. no uvidim.. ted delam machry a za par dni se nehnu a budu rada, ze dam jedno ze? ;o)))

ined77
10. bře 2013

@kurimka ..já si dala cvičně BR W1 a náhodou dobrý 😉 😀 .
je to fakt záživnější...akorát mě začalo bolet koleno 😕 ...ale to se poddá 😎
dál se raději nedívám, ať se zbytečně netřesu 😀

kurimka
10. bře 2013

@ined77 no ja mela vcera dve ty cardia a vecer na bowlingu me bolela holen na dotek a dneska W1 rano a pohoda a ted vecer cardio 1 a po sprse me tak silene boli holen,, ze bych se zbaznila.. tak uz jsem to namazala konskou masti a snad to bude zitra oka.. ale co jsem tak hledala tak to bude asi tim, ze cvicim na tvrdym povrchu bez bot, takze zitra naklusu a koupim si poradny boty! pac nema cenu si udelat neco s nohama... takze pokud nemas boty, tak doporucuju taky do nejakejch samochodek lehkejch investovat, pac to koleno muze byt taky z toho .. to by me ted tak chybelo muset prestat, kdyz uz jsem se dokopala hejbat..

ined77
10. bře 2013

@kurimka ..jj, cvičím bosá 😨
budu se muset po něčem mrknout..i když zrovna teď 😒 ...čeká nás nákup botek pro dětičky, tak nevím, jestli na mě něco zbyde 😅 . ale přinejhorším budu zatím používat křusky co mám na alpin 😎 .
kéž by to bylo "jen" cvičením naboso!!! 😔

chtěla jsem dát ještě cardio 1, ale musela jsem uložit malého a povědět pohádku, tak až zítra, to bude večer doma tatínek 🙂 .
jdu se natáhnout k tv a pozřít ananas 🙂

kurimka
10. bře 2013

@ined77 no vazne to zkus aspon v tech kruskach, pac ta blest je neuveritelna! z niceho nic a silene to boli.. kdyz s tim hejbu tk je to lepsi, ale jakmile je to v klidu tak je to hnus... ale snad se to zaspi a v botech bude lip...

ined77
10. bře 2013

@kurimka ..no víš co, jestli ty fakt hopsáš na dlažbě, tak to musí být být pro nohy šílený záhul 😔 .
takže od zítra už jen v botech 😉

kurimka
10. bře 2013

@ined77 tak tak .. sand sezenu nejaky rozumny za rozumnej peniz... coz jsem si vzpomnela, ze jsem si sla na podzim koupit botasky, dycky mi vydrzi tak tri roky, tak jsem do nich chtela dat vic penez a kdyz jsem prosila prodavacku o vetsi cislo (kdyby bylo vystaveny, tak si ho vezmu sama) tak se usmala a hned za plentou, kde jsem ji jeste slysela prohlasila: se kvuli snobum, co si kupujou boty za dva a pul neposeru, jdu si dopit kafe a zacla se chechtat s kolegyni.. to jsem vazne nechapala.. tak snad zitra bude prijemnejsi prodavacka a i cena ;o))

hlavinka
11. bře 2013

@ined77 hele, jak chces. Ja si dam dneska W2 a mozna v tydnu zkusim aj W3 a W4. Mozna bys na to taky mohla juknout a uvidime. Anebo je to asi uplne jedno, co budeme cvicit. Ja si to stejne dost doplnuju jeste treba o pulku dalsiho jejicho cviceni.

Ja teda hopsam na koberci, kterej je celkem tlustej....
@kurimka a urcite si kup nejaky bezecky boty, aby Ti ty narazy tlumily....Navic je muzes nosit i ven. A v akci jiste nejaky pekny sezenes....Myslim, ze na tom Ronnie je maji - ty teda nejsou bezecky, ale taky jsou jakoby "bytelny" a urcite odpruzej vic nez na boso ci obyc tenisky http://obchod.ronnie.cz/s-4711-reebok-boty-easy...

hlavinka
11. bře 2013

@kurimka jeee, dekuju 🙂 vis co, mozna to je diky tem HEAT, protoze uz na ne chodim od zari ci rijna pravidene a tam uz to taky zvladam v pohode. Jasne, jsem spocena, ale nejsem tak udychana, jako na zacatku. No, ale trvalo to tak ty 3 az 4 mesice, nez jsem to uregulovala....
Je fakt, ze se mi taky libi, jak je tam furt buzeruje 🙂 Takova vojanda, a vtipna a pekna 🙂

if.v
11. bře 2013

Dobré ráno dámy. Pročítám vás pravidelně od prvního příspěvku, protože jsem chvíli před vámi začala také a všem vám moc fandím....bohužel jsem v půlce 2. levelu musela přestat, protože mě začalo bolet koleno (i přes to, že jsem cvičila od začátku v botách) - diagnoza lékaře na ortopedii - voda v koleni...takže teď už 8. den odpočívám a neskutečně se těším, až znovu začnu.... @trexx25 - můžu poprosit o přidání do soukromé skupiny?

beatta
11. bře 2013

Ahoj holky můžu se přidat 🙂 ?Dneska jsem poprvé začla s tímhle cvičením a doufám teda spíš pevně věřím že to dotáhnu až do toho 3 levelu 🙂

kurimka
11. bře 2013

@hlavinka no vecer se snad dostanu nekam do obchodu, dneska jsem necvicila doma, tak to bylo na koberci a bylo to lepsi noha neboli... taky jsem si vcera a dneska vzala horcik, tak uvidime ... ale pro botky tak jako tak musim.. nejvic me stve ze mam obr nohu a oni delaji tolik krasnych botek pro zensky a pro chlapy to jsou takovy hnusaky ;o))) tak to dej pak vedet, kdyz bys mela odcviceno W3 a W4 jaky to je.. ale ja teda furt funim i u ty dvojky

kurimka
11. bře 2013

@beatta urcite jo! hlavne to nevzdavej! a nedeelj si hlavu z toho, kdybys nahodou nekde pribrala.. to jsou svaly a tuk jde pryc! ;o)

hlavinka
11. bře 2013

@beatta Ahoj! Urcite to dotahnes 🙂 i my jsme zacinaly 🙂 Tak drzim palce, at to jde dobre. 😉
@kurimka kolik mas nohu? Ja jsem si dneska musela taky koupit. Dneska jsem myslela na HEAT ze umru, pak jsem zjistila, ze stare boty meli uplne vydrenou tu latku a mne drela ta konstrukce. Takze letely do kose a novy mne staly jen 699 Puma, bezecky. My mame kousek od nas takovy outlet a obcas jsou tam fakt super ceny. A prave meli i boty, kjtery se mi libily moc a meli jen velky cisla jako 41 az 43 (damsky). Tak urcite sezenes.... 😉 Pak se nam pochlub

kurimka
11. bře 2013

@hlavinka ja mam 43-44 zalezi jak je sita bota, kolikrat se pak dostanu i do mensich nebo naopak do vetsich.. no pujdu tam snad vecer az pujdu od manzela z navstev v nemocnici ... a nebo zitra rano, ale lesi by bylo to uz mit na to vecerni cviceni no dneska teda nastesti po tom W2 v pohode .. diky bohu .. ale vecer to cardio tem noham preci jen dava vic zabrat

hlavinka
11. bře 2013

@kurimka ja mam tyhle fialovo sedy http://hypebeast.cz/wp-content/uploads/puma-r69... a v CR se teda moc neprodavaji, ale v Nemecku stoji bezne kolem 100 EUR, takze to byl teda kauf 🙂

ined77
11. bře 2013

@kurimka ..ježiš, to bych si asi neodpustila nějakou slušnou, ale rýpavou poznámku 😠 .
tak snad seženeš, držím palce! 🙂
já dnes cvičila v botech, ale koleno cítím pořád, už i při normální chůzi 😖 .
odpo jdu pro koninu a budu matlat 😀 . večer to rozhýbu cardiem a to by bylo aby to nepomohlo 😠 😀 😉

@hlavinka ..tos koupila botky za super cenu!! 😵
možnost cvičení dopoledne fakt závidím 🙂 , ale samozřejmě přeju 😉 .

ined77
11. bře 2013

@hlavinka ..ty jsou krásné!!! 😵 ty musí chodit samy 😀

hlavinka
11. bře 2013

@kurimka a Ty teda cvicis 2x denne kazdy den? Ty jo, kdy to stihas?
Takze asi budes muset vzit pansky, vid?

hlavinka
11. bře 2013

@kurimka jee, a co je manzelovi ze je v nemocnici? Snad nic vazneho a brzy bude doma?!
@ined77 dekuji 🙂 ja jsem sice chtela nejaky svetlejsi, ale ne uplne bily, protoze jedny tmavy uz doma mam na beh venku a vypadaji dost podobne. Ale to nevadi. I ty minuly jsem tam koupila za 600, takze porad to oboji vyjde mnohem levneji, nez jedny v normalnim obchode... 🙂
Jo, ja jsem taky rada za cviceni pres den, protoze vecer uz je takova honicka, ze bych nestihala, navic ocumujici manzel 😀 :- 😅

ined77
11. bře 2013

@hlavinka ..já myslela ten, ta, to? HEAT 😀 .
jinak jasně, já včera fakt dřív než večer nestíhala a je to na prd 😒 .
botky jsou moc pěkné a ta cena..hmmm.. prostě bomba!! 😵

já valím budit malou, dnes usnula po 4 dnech po o!! 😅 a půjdeme pro matýnka do školky a pak ho nechat ostříhat..doufám, že nebude opět jančit 😅 😀 .