Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

ined77
11. bře 2013

@kurimka ..taky jsem se chtěla zeptat co je manžílkovi 😕 ?? snad nic vážného!!

hlavinka
11. bře 2013

@ined77 eee???? ja zas myslela, ze chvalis boty... nebo co o HEAT? jo, jakoze dopoledne HEAT? jojo, mam jednou za cas pani na hlidani - Adelka je ve skolce a Majdu hlida tahle holcina. Jinak tam teda ty deti hlidaj, jenze Majda se takhle nenecha, porad by za mnou utikala a rvala, cili to nejde...
diky, diky 🙂

Tak drzim palce, at nejanci. A 😉 hod si do albicka nejaky fotky deticek, jsem zvedava 🙂 (uzavrit to jde jen pro pratele)

johanka33
11. bře 2013

@kikidxb ...taky jsem před chvíli docvičila.... první den za mnou....zvládla jsem to, ale tělo mě tedy pěkně bolí....tak jsem na sebe zvědavá zítra 🙂

lvicek2000
11. bře 2013

Holky, nedá mi to a přidávám se. Čtu vás tady už nějaký čas, koukám na fotoblogy a jste prostě úžasný a inspirativní. Díky vám jsem dneska 7. den u 30 dyas shred 2.level, takže za půlkou a určitě to dotáhnu, celkem mě to začalo bavit, i když někdy chcípu a mám pocit, že už se nezvednu. Chci se zeptat, když jste končili vždycky ten level, cítili jste za těch 10 dní, že už to zvládáte? Já jedu 7. den ten level 2 a tedy jsem vždycky ke konci na pokraji smrti a u posledních cviků třeba dám o 3 méně než ty svalnatý bohyně 🙂

hlavinka
11. bře 2013

@lvicek2000 Ahoj a vitej tady 🙂
Ja jsem teda vazne citila, ze uz to zvladam celkem dobre a chtela jsem vzdy uz neco noveho a tezsiho. Ale asi zalezi na kazdem. ne ze bych se nepotila, ale proste jsem nebyla tak vyrizena ke konci, jako na zacatku.
Taky zalezi, zda jsi nekdy cvicila. U mne je to asi tim, ze jsem roky chodila do posilovny a telo si vzpomnelo a nebere to asi za tak tezky, jako kdyz clovek cely zivot nic moc nedelal nebo delal jiny pohyb.
Tak drzim palce, at mas hezke vysledky 😉 A doufam, ze se aspon centimetrama pochlubis 🙂

lvicek2000
11. bře 2013

@hlavinka To máš asi pravdu, nikam jsem pravidelně nechodila, ale jakž takž jsem se hýbala. Přes léto hlavně horská turistika, občas zumba, ale posilovna je jiný level, to je jasný. Ale Jill, to je dračice 😀 Já teda hlavně cvičím kvůli zpevnění, hubnout moc nechci, jsem jak rosol, hnus. Na můj vkus jsem proporčně nevyvážená -slabě řečeno-uřízla bych kus zadku a břicha a přilepila si to na hrudník 😀 , ale s tím mi nepomůže asi ani Jill. No a nemám čím měřit, takže zatím usuzuju jen ze svého pocitu a jak mi jsou nebo nejsou kalhoty 🙂

leniiis
11. bře 2013

Mě to teda holky prostě nejde, né, že nejde, ale vždycky po tom cvičení je mi tak blbě, že pak veškerá chut na cvičení odejde..:( řekla bych, že je to tím, že to pořádně neumím prodýchavat..nevím proč, ale když se soustředím na to cvičení zapomenu dýchat pravidelně a pak mi je fakt zle :(

ined77
11. bře 2013

@hlavinka ..ano, chválila jsem boty a pak přešla na HEAT 😅 😀 .
ale pochopila jsi 😔 😀 .
já mám ve fotoblogu fotky dětí 😕 😉 .

prcci jsou ve vaně, hlídá taťulda, tak si jdu skáknout cardio 😵

hlavinka
11. bře 2013

@lvicek2000 tak to se s Jill jiste zpevnis 🙂 Jo, jill je dracice, ja ji proste zeru 😀

@leniiis Tak si to zkus treba u toho kardia jakoby fazovat ten dech, treba na 4 doby nadech, na 4 vydech. az si to zautomatizujes u kardia, kde se nemusis moc soustredit na cviky, tak to delej i pri posilovani. Ze zacatku klidne cvic pomaleji a soustred se na dech, nema cenu, aby Ti bylo spatne. Tak se drz 🙂 😉

@ined77 🙂 aha, tak to jsem asi slepa, jdu se podivat na deticky 🙂

trexx25
11. bře 2013

@lvicek2000 já to tak nějak měla u jedničky, teď necvičím, protože jsem na ATB ale končila jsem 1/2 a ke konci té jedničky tak od 7 dne mi přišlo, že je to pro mě fyzicky těžší, kondička se lepšila, ale to posilavací byl větší záhul. Myslím si, že to je tím, jak mi zesílily svaly, tak ty cviky dělám teprve správně a proto je to i víc namahavý, než když jsou ty svaly slabý a tak nějak to není na 100% zacvičený správně. Zvažuju, že teď po té týdenní pauze začnu jedničku od začátku, ale budu dělat raději míň cviků, ale poctivěji...
@if.v přidána 😉

playbois
11. bře 2013

muzu ze setat jak casto se cvici ten prvni level ? kazdy den jednou ten dil? nebo je tam mezi dny pauza dekuji

trexx25
11. bře 2013

@playbois pokud se ptáš na 30 DS tak se cvičí kazdý den 1x jeden díl po dobu 10 dnů za sebou a pak se pokračuje 10 dní druhým dílem a pak 10 dní 3 díl..

lvicek2000
11. bře 2013

@trexx25 No pro mě byla jednička až překvapivě "snadná"-rozuměj neumírala jsem. Kkdyž jsem četla ty komentáře holek, které taky začínaly, tak jsem si myslela, že je to těžší. No a pak jsem skočila na 2.level a uf, to je teda jiný kafe. Ale máš pravdu v tom, že přeci jen až za pár dnů pořádně člověk pochopí, co v jakém cviku má zabírat. Tak snad cvičím tak, jak bych měla 😉 Pořád si říkám, že lepší než nic. I při protahování cítím, že dosáhnu dál, už nejsem tak stažená...

kurimka
11. bře 2013

@hlavinka
@ined77 holky nic vaznyho mu neni jdou my vyopervat nosni prepazku, jelikoz zjistili, ze ji ma uplne nakrivo a zacpava mu nosni dirku, kvuli cemu ma od ledna antibiotika na dutiny..
jinak ted vecer uz jsem cvicila v botech a je to lepsi mnohem.. ono predtim jak jsem jednou zkusila ty tezky salovky tak tydle se s tim nedaji srovnat.. koupila jsem tyhle: http://www.a3sport.cz/panska-obuv/instant-ii-bl... za tech 690 to si myslim, ze i slo.. noha krapet zase bolela po cvceni, ale myslim, ze tedjak uz budu v tech botech, tak ot bude lepsi a lepsi
to hlavinka: jee ty mas krasny botky,, no ty pansky proste jsou vsecky humpolacky neskutecne.. a damsky meli jen do 42... ja nakonec obula 43 panskou... coz ted koukam na tu jejich velikostni tabulku a vubec jim to neodpovida s tim, co je na bote, tam je psana USA 10, EUR 43 a na strankach maji, ze USA 10 je 44 tak v tom aby se blbej vyznal.. ale na bote je 43 a jsou krasne lehoucky a zadny krece kvuli polochy noze se nekonaly, tak jsem spokojena ;o)
jinak cvicim 30 minut rano nebo spis dopoledne a pak 30 minut vecer ... ono jak jsem OSVC a bez deti, tak si muzu udelat cas jak potrebuju, ale pak to musim vsecko dodelat pozde vecer, ale stejne nejvic prace udelam od 9 vecer do pulnoci (zadnej film, lidi spej, tak je klid) ;o))

hlavinka
12. bře 2013

@kurimka chudak manzel teda, to musi byt neprijemny. Ale aspon, ze se zbavi tech problemu a bude se mu lip dychat. Tak drzime palce!

Jasne, bota by mela byt lehka. Oni uz i salovky delaji lehci. Ja kdyz jsem si prvne koupila bezeckou obuv jsem nestacila zirat - lehka jak pirko a vubec na noze nebyla citit, desne pohodlna.
Tak to je skvela cena 🙂 Prijde mi zbytecny davat 2000 za boty, ackoliv chapu, ze nektery muzou byt fakt super, ale tak pro profi sportovce.
A boty jsou hezky, vubec neni poznat, ze jsou pansky 🙂
Dekuju za pochvalu bot. Jasne chapu, ze bys asi taky radsi nejaky vic holcici jakoze s ruzovou ci fialovou, ale tyhle Tvoje jsou fakt pekny.
Ty blaho, ja pracovat vecer, to by mne zabilo. Ja jsem vylozene skrivan 🙂 A ted na jare a v lete to zas bude o neco "horsi" - proste vstavam se svetlem, takze jak bude svetlo v 5, jsem na Konikovi 😀

ined77
12. bře 2013

@kurimka ..přesně tahle operace čeká brzy synovce ☹ !
tak ať už ho máš brzy doma a v pořádku!! 😵
boty náhodou moc pěkné 😉 !

adisek
12. bře 2013

@kurimka tk to je hooodne neprijemna operace,to ho lituju ☹

uteska
12. bře 2013

Ahoj holky, tak jak přidávám své výsledky po 30 day shred..

Jsem ráda, že to začíná být i vidět 🙂 a jedu dál v Ripped in 30. Co se jídla týče tak jím všechno.. a počítám KJ na www.kaloricketabulky.cz 🙂 🙂 🙂 je fakt, že do jídelníčku zařazuji hodně proteinů (maso, jogurt, sýry), ale rohlík a přílohy si vzít nenechám 😀 .
Co se cm týká, tak jsem dopadla takto: pas -6cm, boky -6cm, stehno -4cm, paže -2, lýtko -2, pod prsy -6cm, přes prsa -1 cm, břicho (cca 4 cm pod pupíkem) -6 cm. Zvláštní je, že jsem měla jedno stehno větší asi o 2 cm než to druhé a teď se mi konečně v obvodu vyrovnaly 🙂 . A z čeho mám největší radost - že mi mizí záštipce (faldy na zádech). 😀 😀 😀 A váha, tak ta se mi nehýbe… (-1,1 kg za měsíc?).

kurimka
12. bře 2013

@adisek
@ined77 no holky rano psal, ze se mel jit oholit a nesmel se riznout, tak se mu to povedlo prej poradne rovnou pod nosem, pak dostal puncochace a kdyz uz se do nich dostal a unavou padl, ak prisla sestricka s tim, ze je ma obracene (to co je na patach mel na nartu) no a pak ze mu furt chtej stlat postel, tak jim rekl, ze otho musi okamzite nechat, ze by ho rozmazlili a manzelka by nebyla rada, jelikoz postel doma stele on ;o))

kurimka
12. bře 2013

@uteska je tak t je vyborny, ze se srovnaly... ono asi jak proste jedou uplne stejne, tak se stejne srovnaly... ;o) no ja se vazila ted u nasich a ze 106 jsem mela vcera 104,5 a v ulce shredu jsem mela 107,5, takze ta vaha neuveritelne lita nahoru dolu plus minus dve kila.. je nejaka zmatena z toho cviceni ;o) jinak vysledky jsou mazec! to mas hned na koupi podprsenky a rifli ty rozdily!

kurimka
12. bře 2013

@hlavinka to mas jak ten muj, jakmile je svetlo, tak je vzhuru.. takze me dycky vzbudi.. nejlepsi je to prave v zime, kdyz je dlouho tma ;o))
no mne prijde, zejeste pred par lety byly boty silene tezky a ted krasne lehoucky.. i jakmile jsem si je sundala a sla do sprchy tak jsem cejtila vic ty dopady nohy na zem, takze ty boty jsou vazne dobry na to cviceni.. a bala jsem se, ze to s nima bude vic dupat a ono ne, prave to jsou mensi rany nez predtim...

uteska
12. bře 2013

@kurimka jako na váhu už fakt nestoupej.. já to taky vzdala, během toho měsíce jsem připrala 2 kg a pak po kile nahoru dolu nahoru dolu... už se těším na tvé foto 🙂

kurimka
12. bře 2013

@uteska no ja si prijdu ted vic nakynuta po tom body revolution dneska budu mit vecer dodelanej nultej tyden ( to to neskutecne utika) a zitra mam lehaaro... melo by byt teda v nedeli, ale mne to vyslo takhle na stredu, coz mi vubec nevadi, jelikoz se mi i to hodi lip, pac o vikendech jsem doma a cvicim v klidu, kdezto pres tejden jsem kolikrat i jinde , tak se mi streda volna hodi ;o)

lvicek2000
12. bře 2013

Tak mám odcvičeno pro dnešek a večer mě čeká plesík, tak to bude taky nějaký pohyb, ale asi i kalorie 🙂
Holky, daří se vám cvičit ve stejnou denní dobu? Mně teda moc ne, ale prý je to tak lepší.
@uteska Tak to jsou super výsledky, fakt čučim na některý čísla s otevřenou pusou. To je fakt na výměnu šatníku. Takhle na jaro se důvod vždycky hodí. 😉

asus
12. bře 2013

taky mam pro dnešek odcvičeno ale šlo to dneska nijak huř 😝 😅

lvicek2000
12. bře 2013

A cvičí tu někdo to 6 weeks 6pack? Plánuju asi pokračovat tím, ale nejsem si jistá, jak se to cvičí...Jsou dva levely-každý 3 týdny a bez přestávky?

asus
12. bře 2013

@lvicek2000 ja to cvičm už skoro 14 dni jj každy levl tři týdny

lvicek2000
12. bře 2013

@asus Však jsem viděla ten tvůj pekáč buchet, nádhera 🙂 To je můj cíl 🙂

asus
12. bře 2013

@lvicek2000 😀 ještě neni pekač buchet ale je fajn že to cvičo tak funguje a neni to jen kec že břicho bude pevne 😉

lvicek2000
12. bře 2013

No rýsuje se pěkně. Já říkám, že mám zatím pekáč buchet tak maximálně vevnitř břicha. A vyrýsovat se mu pořád nechce 😀