Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

uzivatelkapetra
3. čer 2019

Oživuji diskuzi s otázkou, neuškodí ta 30-ti denní výzva kojení? S tím, že kondici nemám fakt žádnou, takže to pro mě bude určitě náročnější než pro někoho, kdo je zvyklý cvičit 🙂

tulikiss
3. čer 2019

@uzivatelkapetra koukni na netu ale vim ze jill ma i cviceni primo pro maminky po porodu a nebo je lepsi zacit s beginner shred neni tam tolik skakani a to asi jako kojici docela ocenis

verena
3. čer 2019

@uzivatelkapetra ono to skákání taky není ok, pokud není v pořádku panevni dno po porodu. To pak může spíš uškodit. Já jsem pak měla ráda tiffany rothe, má toho hodně na youtube a je to docela zábavné.

uzivatelkapetra
3. čer 2019

@verena děkuji, no já už jsem docela dlouho po porodu, prcek bude mít 9 měsíců, jen mi jde o to, aby tělo nereagovalo na námahu omezením tvorby mléka

jajinka25
30. črc 2020
allixx
16. zář 2020

Dobrý den všem, ženský, kde se dají sehnat ty videa od Jillian Michaels? Děkuji za info

jija
16. zář 2020

@allixx byly na youtube

allixx
9. lis 2020

@jija No právě, že byly, ale už nejsou, jen krátké ukázky 😒

rebe
9. lis 2020

@allixx Ulozto.cz

elinka90
26. pro 2023

Ahoj, nekdo kdo prave cvici? Dnes jsem cvicila 1. den 2. levelu Shred. Ozivime diskuzi?