Kdo má zkušenosti se Zelenou kávou, podělte se

tsterinka
28. únor 2014

ahoj,ráda bych nějaké to kg dolů,jde mi to i bez přípravků,ale zanedlouho se mi kg zase vrátí.Chtěla bych si objednat dnes již tak propagovanou zelenou kávu,tak by mě zajímalo jestli to někomu pomohlo a nebo jsou to jen vyhozené peníze.Předem děkuji za Vaše zkušenosti 🙂

mariex32
1. bře 2014

Ahoj, já si tu kávu objednala už minulý rok. Vůbec nefunguje a je to jen vyhazování peněz. Koupila jsem si tři balení a fakt bez účinku, bohužel až potom jsem začla hledat různé zkušenosti a našla, že nikomu nefunguje. Hodně jich je tu - http://sjidelnicek.cz/green-coffee/ a nikomu nefungoval. Nechápu, proč to nikdo nezakáže takto klamat lidi. Takže asi tak. ☹

luciebx
1. bře 2014

ono tu zalezi kterou zelenou kavu sis koupila.. pac v cr se da koupit pouze zelena kava na dobijeni energie.. u te se fakt nehubne. v usa se poridi ta prava ktera fakt dava kg dolu.. tady v UK mame oboje kombinace.. ale I tak bez pohybu to proste nepujde.... jeste se rika ze brat malinik k tomu co nastartuje telo.. a pomaha spalovat.. ale pokud si nekdo mysli ze rano odpoledne a vecer do sebe zobne pilule a vali do pizzerky tak to asi fakt nebude fungovat nikomu....je to pouze doplnek stravy.. ja zkousila to na energii a fajn.. po tydnu sem poznala ze I kdyz spim 5-6 hodin tak sem rano jako po 9 hodinach spanku.. nic me jen tak neunavovalo a vymluva ze sem ko a nemuzu jit cvicit vymyzela..
takze asi zalezi jak se k tomu postavis a co od toho ocekavas.. pokud mas nekoho v usa kdo ti tu pravou muze poslat.. nech si to koupit tam..

9iva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pluba
12. bře 2014

Zkuste si vystopovat, co Vás vede k jezení, kdy nemáte hlad (stresy?, návyky?...), co Vám brání v dostatečné míře pohybu (čas, měli jsme příšerného tělocvikáře ...), jakou představu máte o svém těle, co Vám přináší Vaše postava (konflikt vnitřních zájmů), proč se třeba bojíte změn, které to může přinést, jak se třeba obviňujete za Vaši postavu (je potřeba se spřátelit se svým tělem)... Kdybyste nevěděla jak s těmito tématy naložit, podívejte se na odkazy a informace na mém profilu, na fotoblogu je odkaz na čitelnější "manuálek", který téma (s praktickým příkladem) rozvíjí. A kdyžtak se ptejte, za to a za první hodinu rozhovoru po skype nic nedáte 😀