• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krabičková dieta - znáte recepty?

14. ledna 2014 
Ahoj holky,
chtela bych si upravit jidlnicek,potazmo zhubnout.Nejprve jsem si chtela objednat krabicky,ale asi by me to zruinovalo,tak jsem si rekla,ze si vzdy den dopredu sve krabicky udelam na dalsi den.
Neznate nektera nejake recepty,respektive slozeni jidla na dane dny?
Moc dekuji.
28. pro 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu ti wřele doporučit knížku ,, Jak jíst a udržet si zdrawí,, od autorů: Jaromír Astl, Eliška Astlowá, Ewa Markowá , nakladatelstwí Maxdorf - w knížce je wýborně popsané jak by měla wypadat skladba strawy, jakým potrawinám se wywarowat, jak poznat co je kwalitní atd. , jsou tam i tabulky kalorických a wýžiwowých hodnot jednotliwých potrawin, ukázky jídelníčku, recepty
29. pro 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
13. led 2013 v 11:58 • princess69
@kami1984 já jsem začala prakticky ted.. vařím podle knihy "Domácí krabičková dieta". Porcičky malé, ale jídlo super, chutné, pestré, jsem nadšená :wink:
27. led 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
22. črc 2013 ve 20:00 • veriseek
Zdravím děvčata, já mám výborné zkušenosti s dietou Dr. Staněk, má svoje stránky drstanek.cz, připadá mi to na způsob krabičkové diety, akorát že si nemusíte nic vařit ani denně nechat objednávat, já zhubla 6 kilo a kolegyňka v práci 12 , a to je jí přes 50 let. Ten pan doktor Staněk tam má i svou poradnu a můžete se ho zeptat i soukromě přes mail, pokud ten dotaz nechcete zveřejnit. U nás v práci je to hit. Líbí se mi na tom taky to, že vás nenutí jíst dlouho tuto stravu, naopak se snaží, abyste si zvykly jíst pravidelně a energeticky si umět upravit jídelníček a postupně přejít na normální stravu, ono totiž není umění zhubnout, ale tu váhu si udržet.
24. črc 2013 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Ahojky prodávají primo knížky ,, Krabickova dieta" tam jsou pouze jídla a recepty. Ty knížky nejsou drahé platila jsem do 400 Kč i s postovnym. :slight_smile:
10. led 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem ted začala s krabičkovou dietu, snad bud :slight_smile: úspěšná
14. led 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek