• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lipoxal. Zhubly jste?

7. února 2012 
Dobrý den, máte některá zkušenost s tabletkami na hubnutí Lipoxal? Zhubnula jste? A když jste ho přestala brát, nebyl jo-jo efekt? Děkuji za případné odpovědi, Tereza.
11. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já jsem lipoxal brala,protože jsem během těhotenství přibrala 22kg,zhubla jsem ze 79kg na 60 a potom ještě už bez lipxalu na dalších 55kg,jedla jsem min protože jsem neměla moc hlad,ale sladké jsem si neodpustila
12. únor 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já patřím k těm, na které Lipoxal vůbec nezabral. Ani deko! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kila šla dolů, až když jsem za začala pořádně hýbat, ale to určitě nebylo Lipoxalem :wink:
12. únor 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm, já jsem začala cvičit, ale večer když mi usne syn tak začnu mít hroznou žravku a nevím co s tím. Jezdím každý den půl hodiny na rotopedu, přes den jím menší porce, skoro žádné sladké a tučně, ale padne osmá, a já otevřu lednici a špajzku a jedu. Co s tím??? Začala jsem s novým rokem a mám dole jen tři kila.... Mylsela jsem že ten Lipoxal zabraˇnuje chuti k jídlu.
12. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY jak zvládáte cvičit s těma prckama?já nevím jak na to - když večer usne, tak sem udřená a přes den nevím jak bych na to našla čas...?
12. únor 2008 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co myslíte? Funguje?
6. únor 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nemá zkušenosti?
7. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek