Matky nosených závislákov, ako zhadzujete popôrodné kilá?

maly_kukolar
29. kvě 2017

Ahojte, zaujimalo by ma, ako sa o seba starate a ako pracujete na svojej postave, pokial ste 24/7 s vasim drobcom? :D Zijeme momentale v cr, takze babicky a pod nefunguju..Manzel chodi z prace vecer a je rad ze je rad....Rada by som si niekedy aj zacvicila, ale maly potrebuje 100% kontakt, nosim ho, cez den v nositku aj spava a von sme neboli s kocarom poriadne 2 mesiace (syn ma 4 mesiace), vcera po dlhej dobe s nom bol asi 20 min 🙂 Okrem toho, ze poriadne doma clovek nic neurobi, vyzeram stale ako hroch. Mate nejake rady a triky, ako ste si to zariadili vy?
Sli ste si napr zabehat o 5? :D
Posilovali ste s dietatom v nositku?
Hodili ste proste krpca tatkovi na krk a sli ste si po svojom?
Potrebujem nejake nakopnutie, ze ked sa chce, sa da...Dietovat velmi nechcem, kojim a navyse, cez den som rada, ze sa stihnem vobec najest, este pri tom spekulovat nejako nemam cas..jedine vynechat sladke, nikdy som na neho nebola a tehotenstvo to cele spustilo 🙂 Proste by som sa radsej chcela poriadne vybit, spotit..

sandi
30. kvě 2017

Ahoj, asi Te nepotěším, ale plati ze "špatné jídlo nepřecvičíš". Zhubnout se da krásne i bez drasticke diety, stačí vhodne upravit jidelnicek a nastartovat metabolismus. Držím palce! 🙂

bekyc
30. kvě 2017

Ahoj, já všechna poporodní kila a dalších 10 shodila hlavně chůzí. Malý byl teda převážně v kočárku, ale i se šátkem můžeš chodit na dlouhé procházky. Malý trpěl na bolení bříška takže já jsem nemohla jíst skoro nic, třeba pečivo jsem vynechala úplně, možná to mělo na hubnutí taky vliv.

karlajasmine
30. kvě 2017

@maly_kukolar Az bude dite trochu vetsi, bude to mnohem jednodussi. Ja zacala myslim tak od pul roku jezdit na kole, vetsinou jsem jezdila, kdyz dite spalo a tatinek hlidal. Ale on teda doma v nositku nespaval - spaval v nositku jenom venku. U kojeni by ti treba neusnul a nespal pak v postylce nebo v posteli vedle tatinka? Jinak proste vydrzet az bude vetsi nebo chodit na dlouhe prochazky s ditetem v nositku, kdyz ti v nem spi 🙂

katkaajirka
30. kvě 2017

Ahoj, pokud nosíš miminko v nosítku nebo šátku, tak to je cvičení samo o sobě 🙂 taky se mi nedařilo vůbec zhubnout (nabrala jsem skoro 30kg), kojení mi v hubnutí taky nepomohlo. Teď, dva roky od porodu jsem na původní váze, a to jen díky tomu, že jsem malého taky pořád nosila v šátku/nosítku, je to v podstatě cvičení - musíš si dřepnout, pak se zase pohupuješ, aby se mimčo uklidnilo. Dokonce se i pořádají Tanečky pro nosičky. Hlavně jsem se nikdy neomezovala v jídle (kvůli kojení) a dbala na vyváženou stravu - hodně zeleniny a ovoce, a ty kila pak šly dolů ani nevím jak.

chocolady
30. kvě 2017

Vem maleho na dlouhou vychazku po venku, klidne i v kocaru. Podle me clovek potrebuje i trochu toho mentalniho polenoseni - to ze se na odpoledne vyparis prece vubec nikomu vadit nebude. - no tak uklidis zitra! 😉 Navic se miminko na cerstvem vzduchu pekne vyvetra a usne jak kdyz ho do vody hodi..Taky jsem mela okolo hodne lidi, co mi rikali jak a kdy a co mam delat a ze mi miminko umre na zime (narodil se v prosinci, v lednu jsem ho zacala vozit po venku). Vsichni strasne chytri, ale pomocna ruka zadna - pokud nekomu vadi ze nedelam muzi teple vecere a v kuchyni mame bordel - at k nam nechodi, nebo mi s tim pomuze. :p
Hlavne se nehon, mej se rada a polenos si kdykoli muzes! 🙂 To je daleko dulezitejsi nez kolik ted vazis. Na cviceni se vykasli, i kdyz jenom miminko vlacis po baraku z pokoje do pokoje, to mas az nad hlavu. Spis si v klidu uvar neco dobreho a V KLIDU POJEZ! 🙂

michaelaromanova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barchen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz