Metráčci, jdeme do toho?

elfinkaaaaa
10. dub 2013

Ahoj milé maminky a ostatní hubnoucí ženy 🙂
Je mi 24, váha +- 90 kilo a mám 3 letého klučíka
Ať se snažím, jak se snažím samotné mi to hubnutí prostě nejde, tak mě napadlo, jestli na tom nějaká z Vás není stejně jako já a nechybí jí parťačka nejen na sport ♥
Společnou motivací a odhodláním přece můžeme dokázat víc, vždyť ve dvou se to lépe táhne.
90-60-90 opravdu hubnout nemusí, tak pokud ani Ty nejsi se sebou spokojená, tak se ozvi a něco podnikneme, ať už se v hubnutí vzájemně podpoříme zde, nebo osobně třeba při sport.aktivitě-nebráním se ničemu
Přece musíme ta zatracená kila pokořit, ne?!! Tak s chutí do toho

veri25
10. dub 2013

ahoj a odkud jsi?
mě je 25, mám ročního chlapečka.taky nemám ideální váhu a taky se snažím, hlavně proto, že v srpnu budeme mít svatbu. ale sem trochu lenoch a doničeho se sama nedonutím, takže by se mi taky hodil parťák 🙂

malaqi
13. dub 2013

Nejsem na tom stejně jako Ty, ale poněkud hůř - starší a tlustší 😉 A už nějakou dobu se chystám, že s tím něco budu dělat, ale zatím jsem jen ve stádiu toho "chystám se". Jsem lenoch a ke všemu ještě tlama mlsná nenažraná, takže 😖

petra7788
20. dub 2013

ahoj holky přidávám se 😀

backstreet
21. dub 2013

Holky, já chci taky!!!!!!!!!! Odkud jste? Mi je 33 a vážím 95 kg

monavika
5. kvě 2013

ahojte holky,rada bych vam k tomu pomohla...ja v cervenci vazila 95kg,za deset mesicu tvrde prace a odrikani jsme shodila 16kg....
,jen jsem si upravila jidelnicek a zaradila pohyb a cviceni
http://themumsdiary.blogspot.cz/