Neumím nosit kila. Má někdo podobný pocit?

13. kvě 2024

Včera jsme byli na výletě s dětmi, bylo to fajn. Večer mi tchýně poslala fotky a já se nestačila divit jak blbě vypadám.
Jsem půl roku po druhém císaři. Zůstalo mi nějaké to kilo. No trochu víc, mám 84kg... Ale prostě nevím čím to je, ať si vezmu cokoliv, ať si na hlavě udělám jaký koliba účes vždycky vypadám neskutečně blbě 🙄. Vždycky si říkám vždyť nemáš ještě tolik (jsem v procesu hubnutí 😂) tak jak to že furt vypadám tak blbě 🫢. Ráno jdu na dlouhou procházku, vezmu si sportovní oblečení, připadám ti v tom hezky a přitom když bych se pak podívala na fotku vypadám jak ... Mám kamarádky co mají mnohem víc 90-110 kg a prostě to umí nosit, vypadají jako šmrncovní baby. Já si vždycky přijdu jak ocucaný a vyplivnutý bonbon 🫢... Má někdo podobný pocit??

veronicka89
15. kvě 2024

hod tu fotku bez hlavy ;) treba ti reknem ze je to v pohode 🙂

Ale i tak jak pisou holky je to o hlave a o obleceni ...

Mela jsem rozepsane , ze jsem ve fazi hubnuti 😀 asi 2 tydny...

Jeste 14 dnu do svatby 😀 musim vydrzet

veronicka89
15. kvě 2024

@irmamala 84 kg - zalezi na jakou vysku...
Pokud meri pani 1.80...

jakuvik
15. kvě 2024

Zkus se opečovat, usmát na sebe, oblékat něco, v čem se cítíš dobře, mít se ráda. Já jsem k sobě po porodech byla kritická a z vícero důvodů jsem postupně nabrala kila až nad 100, neúspěšné pokusy o zhubnutí...Když se zpětně podívám na fotky, kde jsem měla pár kilo navíc, tak si říkám, co jsem jako řešila a jak jsem byla krásná.

nellinka123
15. kvě 2024

Záleží jakou máš postavu 😉 já mám ještě o něco víc, jak ty (jsem po porodu rok, ale hubnu, snad se to tentokrát povede), ale kila mám rozložená tak nějak v celém těle, navíc mám 180cm, takže se to celkem rozloží. Jako jo, cítím se na fotkách hrozně a všimla jsem se, že se i nerada fotím 🙄 a spoustu lidí mně hádá na méně kil.
Ale také dost udělá i oblečení, já nenosím ty teď moderní široké kalhoty s pasem do půl zad...

ester_ka
16. kvě 2024

@sigyn 🤣

martinka_33
17. kvě 2024

Vsimam si ze je rozdil v typu postavy. Kuličky a valečky vypadaj vzdycky s nadvahou lepe nez hrušky. Aspon mně to tak pripadá. Typ hruška se dá při nadváze nazvat i chodicí pr*el a proste to hezky neni a nikdy nebude. Zatomco valec kdyz se dobre oblekne tak je to šmrcovni...

martinka_33
17. kvě 2024

@me_druhe_ja takovou postavu bude mit moje mladsi dcera. Ta ma zadecek jak dva cesnecky a sirokansky hrudnik, ma to po tatovi, jenze u chlapa to je naopak zadouci ze 😅 on ma ramena jak Rambo ale to u holky neni ono. A k tomu nema moc predpoklad být vysoká... Aaale zas ja kdyz budu žrát tak jak zeru, tak zamedlouho budu pr*el na nozickach, takze to si nevyberes 😅

kacka1994
18. kvě 2024

@martinka_33 ja si zas nemyslim, ze to ma koule a valecek lepsi :D ja jsem taky mala a s ramenama (cvicim a na ramena jsem pysna), velka prsa, relativne uzky pas, ale boky a brisko mam - po porodu a do boku se mi proste vse uklada, zadek mam vycviceny a nohy taky - tedy zadne tycinky ale 🙂 No, jenze kdyz se neoblecu vhodne (coz je tak 90% casu) tak vypadam sirsi nez jsem ve skutecnosti. Ja bych rekla ze jsem asi ten valec, nebo nevim teda a je to boj se oblect tak, abych nevypadala tluste. Nekdy si rikam, ze naha vypadam hubenejsi nez v obleceni :D ale zas na uple obleceni to taky zatim neni 😂🙈

annoonniimm
29. kvě 2024

Taky mám takové pocity a manžel mi vždy říká, že fotky zkreslují 😅😅

lucka662006
29. kvě 2024

Někdo je fotogenický a někdo ne. Někteří lidé vypadají na fotce lépe než ve skutečnosti, někteří hůře. Třeba na mě si myslím chlapi dost letí, koukají na mě stále na ulici, v mhd a tak, a když se vidím na fotce, vůbec se sobě nelíbím. Přitom v zrcadle jsem se sebou spokojená. Někdo prostě je a někdo není fotogenický.