Protein. Máte s ním zkušenost při cvičení?

jaroslava350
23. črc 2021

Ahoj mohla bych se zeptat jestli některá máte skusenoati s proteinem při cvičení... Já sem začala cvičit zařadila sem ovoce a zeleninu a jim vše po menších dávkách a jestli s proteinem se musí držet dieta dekuji

zelenaesmolda
23. črc 2021

@jaroslava350
Nechci rypat ale tohle asi nebude uplne otazka sem,spis bych se zeptala nekoho kdo se v tomhle fakt vyzna a ma na to vzdelani. 🙂

janule0123
23. črc 2021

@jaroslava350 zkušenosti s proteinem mám, využívala jsem ho v době když jsem cvičila 5xtýdně … byl součástí jídelníčku na míru pro mě … ve dnech kdy jsem nestihala ujist bílkoviny … a jako rychlá svacinka … naopak v jídelníčku jsem jedla podstatne víc než normálně před nim … ale tohle všechno je individuálni a chce to někoho kdo tomu fakt rozumí.. krom toho, ze jsme kazdy jiní, máme jiné cíle, jiný start, jiný výchozí bod a jiný režim …

luu25
23. črc 2021

@jaroslava350 tak protein máš při cvičení aby ti rychleji pomáhali tvořit svaly. Jsou to vlastně bílkoviny a bereš to proto abys jich do sebe dostala co nejvíc a tvořili ti hmotu, kterou ty cvičením formuješ 🙂

wladimira
23. črc 2021

@jaroslava350 já vám nevím…. Cvičím už 15let a po tréninku si radsi dam poradné kvalitní jídlo …protein používám jen tehdy když vím ze se k tomu jídlu dostanu až za dlouho třeba až za 2-3h ..

mia255
23. črc 2021

já si protein dávám na snídani spolu s ovocem a zeleninou. Pokud máš dostatek bílkovin ve stravě tak je protein zbytečný. Já vím, že nemám, proto to "doháním" proteinovým nápojem...

mia255
23. črc 2021

jo a ještě doplním, že cvičím 5x týdně

mia255
23. črc 2021

@luu25 to není uplně pravda. Proteinový drink se dá použít i jako náhrada bílkoviny ve stravě pokud ji za den nestíháš ujíst (i když necvičíš). Nakolik je to dobre nebo špatné rozebírat nebudu

luhana
23. črc 2021

@jaroslava350
Urcite je dobre protein zaradit do stravy pro doplneni bilkovin. Pokud cvicis, tak nejlepe ho vypit do 20 minut po cviceni. A klidne bez obav si ho dej i v den, kdy zrovna necvicis.

hejluc
24. črc 2021

Protein mám misto dopo či odpo svačiny. Ale já necvicim skoro vůbec.
Co jsem tak četla, měl by pomáhat při regeneraci svalů a pít ho cca hodinu po cviceni.

luu25
30. črc 2021

@mia255 jasný asi jsem se špatně vyjádřila, díky za doplnění, máš pravdu 🙂

fit_aandy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz