Sporttestery - diskuze, zkušenosti, tipy

tlapka77
6. led 2015

Máte nějaké zkušenosti se sporttestery? Opravdu fungují? Jaký model, značku byste doporučili?

blanka.k
6. led 2015

Ahoj, kokukni tady ke me do alba, mam tam dva naramky co mame doma, ja nemam notes ani chytry telefon, takze jsem musela vybirat z tech s displejem. manzel ten svuj reklamoval nedavno, ja se na to chystam (furt se resetuje a naposledy tak, ze se uz ani nechce pripojit k pc...). Na poctani kalorii je to nic moc (manzel ma pak sport. Hodinky s pasem kolem hrudi, ktere pocita kalorie dle tepu, coz by melo byt mnohem presnejsi a ty naramky dle toho hazi obcas hodne velky nesmysly.
https://www.modrykonik.cz/blog/blanka.k/album/n...
Takze pokud to chce fakt terab na hlidani kalorii, tak je lepsi nejake hodinky a hrudni pas, to je nejpresnejsi (jen teda manzel taky mel nejake levnejsi treba za 2000,- a stejne pak skoncil u nejakych drazsich za asi 7t)
Ale zrovna vcera mi dosel Dtest a v unoru budou prave toto testovat 😉

caboonek
6. led 2015

Suunto. Hodinky s hrudním pásem . Maximální spokojenost.

lukumbi
6. led 2015

Ja mam Polar RC3 GPS a super na kolo aj na behanie. Vydrz baterky s GPS cca 9-10 hod...

tlapka77
autor
6. led 2015

@caboonek A jaký model konkrétně od nich máš?

hpaja
6. led 2015

Já i manžel máme značku Sigma a max. spokojenost 🙂

tlapka77
autor
6. led 2015

@hpaja A jaký konkrétní model a co umí?

caboonek
7. led 2015

@tlapka77 suunto quest , má i movestick mini do PC. Kupovala jsem v akci na Mall.cz, ale i přes obchod Suunto se dá sehnat dobře. Jinak ve sportech a kamenných obchodech předražené...