Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

blazka24
5. bře 2010

swarovski aj alkohol je diéta - teda aspoň v mojom prípade, ešte tri dni po ňom šablujem aj vianočné pupáčky a nič nejem 😅 dobrý nápad s tým začať, len vraj chlast bude drahší 😉

swarovski
5. bře 2010

no... ja som kdesi citala, ze taky koktejl... to je ako mcdonald... same kalorie... ja som nesablila, ale chora som doteraz 😀

blazka24
5. bře 2010

swarovski ja koktaily nemusím bud niečo tvrdé alebo nič, načo to miešať 😀

swarovski
5. bře 2010

hmmm... to vies, snazila som sa byt "stylova" 😀 😀 😀 ale nie... mam rada mojito... ja zase velmi tvrde nemusim... no, mala by som sa aj pomerat, ale mam taky respekt, ze to asi necham na zajtra 😀

blazka24
5. bře 2010

swarovski ja som sa nemerala ani pred chudnutím, načo oblečenie nepustí, ak sa do riflí navlečiem a budem sa cítiť ako v chemopréne ešte treba chudnúť 😝

swarovski
5. bře 2010

to je pravda... svata pravda... viem, ze som schudla z prs (a to je zle...), lebo saty bez ramienok mi proste nedrzia...
ale z prdele a z bokov... no trochu ano, ale stale mam pocit, ze je to malo 😉

blazka24
5. bře 2010

swarovski ja zase z prs vôbec, ešte sú stále veľké jak dojárne hrôza, nezapnem nič navrch.........

swarovski
5. bře 2010

inak je to paradox... ja chcem velke a druhe kocky, ktore maju, chcu male... no, moje jednicky sa pomaly blizia k nulke 🙄 som sa smiala ze moj prvy zarobeny sotisic vrazim do nich 😀 ale je to samozrejme inak...

blazka24
5. bře 2010

swarovski ja som mala vždy trojky a teraz mám neuveriteľné lopaty - už len pár centimetrov a budem si ich prehadzovať cez plece 😝

swarovski
5. bře 2010

ako to? mas to od kojenia? alebo?
takze ked raz budem mamca, mozem sa tesit, ze porastu? 🙂

blazka24
5. bře 2010

swarovski ja mám trojky od prírody a toto mi narástlo počas tehu a kojila som, vlastne to môžem nazvať aj dojila do troch mesiacov a viac tam nebolo a také lopaty na sneh zostali 😖

swarovski
5. bře 2010

ale nooo... nic nie je take, ako sa v skutocnosti zda...

blazka24
5. bře 2010

swarovski - najhoršie je že som si pokúpila pred tehu toľko vecí, ešte aj kabátik s cicou ale presne na telo a teraz nie a nie zapnúť 😔

swarovski
5. bře 2010

no, tak to naserie 😀 to ti strasne verim... ale aspon tu je motivacia... aj ked ako pises, da sa vobec nejako schudnut - myslim cielene na nejakej partii? ☹

blazka24
5. bře 2010

swarovski toto asi len chirurgicky odrezať 😒 no dobre malý sa zobudil idem urobiť papu 😝

swarovski
5. bře 2010

bezkaj

misakri
5. bře 2010

susi.. jím co 2,5hod.. 😉
luci.. neboj, já si dám zeleninku, už mám v sobě mrkev.. 😉

misakri
5. bře 2010

jinak přeju všem hezký večer 🙂
miška už mi spí, mm taky, jen dany si tady hraje.. dneska to má celé nějak posunuté, dal si odpo celou!! hod spánku.. to u něj není normální.. 😉

jako kulisa mi běží slunce, seno, facky.. nikdy nezklame.. 😉

valentovasasa
autor
5. bře 2010

ahoj holky, tak jsem dneska naprosto naštvaně zrušila antikoncepci - ač k ní nemám důvěru (nesnáším umělý hormony) tak jsem se nechala přesvědčit kvůli tomu, že jsem po dvou sekcích. A výsledkem je, že jednak jsem se spravila o čtyři kila a jednak ted když se snažím hubnout, tak to nejde... Sice mám v tabulce o kilo mín, ale to jsem spíš byla odvodněná - při každým vážení mám totiž stejnou startovací váhu...
TAk ted jen doufám, že ty hormony v mým těle odejdou rychle pryč a ta váha půjde dolů.

misakri
5. bře 2010

antiko má nějaký vliv??.. to jsem nevěděla.. 😕

misakri
5. bře 2010

já jsem taky po dvou císařích a mám antiko.. původně jsem chtěla mirenu, ale nějak jsem od ní upustila.. jsou pro i proti, nevím no..
každopádně více dětí neplánujeme, ani nemůžeme.. takže antiko je spíš dočasné řešení.. zobat pilule do nějakých 50-ti třeba 😝 ( je mi 26 ).. no nevím nevím.. 🙄

misakri
5. bře 2010

mě teď váha 3 dny stála.. tak jsem dala jeden mimořádný den v jídleníčku ( na nastartování ) a je to.. 😉

blazka24
5. bře 2010

no ja beriem po cisáraku antiku tiež a chudnem, tak neviem čím to je..........

misakri
5. bře 2010

no já si taky právě myslím, že to nemá žáden vliv.. 😕
nevím

misakri
5. bře 2010

a jím další mrkev 😀 😀 😀 😀

susi157
5. bře 2010

misakri aj ja mam 26.ja ked som uzivala antik.tak som na vahe stala a ked som ju vysadila tak som priberala ale to bolo este ked som nemala deti takze neviem ci by to malo vplyv

misakri
5. bře 2010

susi.. 😉
teď jsem ti koukala do alba a dětičky kráásné, mají nádherné oči 😵 😵 😵 😵
ale tebe jsem tam neviděla ani na jedné fotce.. 😎

susi157
5. bře 2010

no vsak perco asi ☹

misakri
5. bře 2010

holky a co se mi stalo dneska.. odpo jsme byli venku, miška dostala hlad, tak jsem ji koupila brumíka.. jedla, jedla a najednou, že nechce.. tak mi to dala a já šup do pusy.. jsem to spolkla a až pak mi to došlo!!!! 😅 😅 😀 😠 😠 .. byla to uplná automatika.. 😒 😒 .. ani jsem si to pořádně neuvědomila.. 😅

misakri
5. bře 2010

tak mám za sebou první hřích po 7 dnech jídelníčku.. 😒