• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První IUI v květnu 2010

6. září 2011 
ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti :wink:
27. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mě to čeká ... zítra se dozvím přesný termín. ty víš kdy jdeš???
27. dub 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky eimmy, super, že se někdo našel :wink: , já ještě taky termín nemám, včera jsme se dohodli v Pronatalu, že až dostanu menses (to bude asi 9. května), objednám a dojdu si pro léky, od třetího dne cyklu budem píchat menopur, pak někdy ultrazvuk a prý asi tak 14.-15. den cyklu IUI :slight_smile: , takže asi někdy kolem 25. května :slight_smile:
těším se a bojím zároveň.....
27. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tu asi vážně nikdo takový není, škoda :frowning2:
28. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky sedmitecko,
Také čekám na mrchu už mám doma léky - Menopur a jdu také do Pronatalu. Začnu píchat 3-7 den cyklu.
To jsme na tom stejně těším se,ale zároveň se bojím....
28. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee, ahojky fudy, tak přece spřízněná duše, už jsme tři :grinning: :grinning: :grinning:
já na léky čekám, netušila jsem, že se při IUI taky žádá pojiš´tovna o schválení....první den mensesu se mám objednat a dorazit pro menopur, tak netrpělivě čekám na mrchu :wink:
kdy začínáš píchat injekce? a jak se ti líbí v Pronatalu? já měla zatím štětsí na dvě doktorky - pasekovou a števíkovou a obě byly neskutečně fajn a milé, tak se tam i s mužíčkem cítíme celkem dobře :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super,že jsme tři :slight_smile:
Nás pojišťovna schvalovala snad měsíc! Počítám,že mi mrcha měla dorazit do pátku.
Takže bych měla začít píchat v pondělí. Prý se počítají úplné celé dny - 24hod. Ale opravdová menstruace žádné špinění jen.
Na první injekci jdu ke svému gyndařoví i na ultrazvuk a do Pronatalu jedu až na samotné IUI. On s nima spolupracuje. Takže jsem tam,jěště nebyla.
Sestřička mi slovně vysvětlila jak si píchat,ale stejně se bojím. Nechám si to radši od nich ukázat napoprvé.
Jinak se snažíme přes 2 roky. Byla jsem na laparce a vše o.k. Manža spermio v normě.
Co vy?
28. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já byla dnes v Icsaru na ultrazvuku jsem 9 DC a od 5 DC -9 DC beru clostylbegit... na další iltrazvuk jdu v pondělí pokud bude vše ok tak by se ten týden mělo udělat IUI...já stimuluju jen clostylbegitem žádné injekce....
28. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to máš super, za chvilku začneš s injekcema a pak šupky dupky na to a mimís je tady :wink: , to mě budeš referovat, jak to v Pronatalu proběhlo a na co se mám těšit :grinning:
mě bude naštěstí injekce píchat manža, je záchranář a zdravotní sestřička původní profesí, takže to zmákne, já omdlívám už při pohledu na jehlu :grinning:
my se snažíme rok a půl, všechyn výsledky máme naprosto ok, můj hormonální profil, manaž spermíky skvělé, testy na imuno protilátky a chlamydie taky negativní, a přesto se stále nedaří :frowning2: ...jen té laparce se zatím pořád vyhýbám, ale problémy nemám, operace břicha ani záněty jsem nikdy neměla, tak tam by problém být taky neměl.....chceme zkusit IUI 2-3x a když se nepovede, tak se odhodlám k té laparce....ale spíš nám navrhnou rovnou umělé, nejsem žádný mládě, je mi 33, takže už nechci čekat na zázrak :wink:
28. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eimmy, skvělé, tak se to blíží :slight_smile: já měla clostil teď tři měsíce nasazený a nezabral, nezadařilo se :frowning2: takže te´d mi dali menopur, že se aspoň na IUi nastimuluje víc vajec :wink:
28. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak to se máš,že máš doma záchranáře :slight_smile:
Také chceme zkusit určitě 3 krát IUI. Je mi 28 takže už také žádné mládě :slight_smile:
Holky proč někdo píchá injekce a někdo bere jen prášky?
28. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ten clostil nebrala a ani o něm doktor nic neříkal. Rovnou injekce.
Sedmitecko- to víš,že tě budu informovat o všem jak to probíhá :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fudy, já nevím, podle čeho se rozhodují, jestli ti dají clostil nebo rovnou injekce, ale myslím si, že injekce jsou účinnější, je to silnější dávka a dozraje víc folikulů. po clostilu mi nebylo moc dobře, tak snad budu menopur snášet líp :confused:
28, to jsi mláďátko, v pohodě :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedmi děkuji za info :slight_smile:
Jěště jsem nikdy nic nebrala,tak uvidíme jak to budu snášet. A co ti bylo potom clostilu?
Zase takové mláďátko už nejsem :slight_smile:
28. dub 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, na IUI se stimuluje jen jeden folikul, ale zalezi na horm. hladine, injekce jsou ucinnejsi. Holky, uz je to davno, kdy jsem podstoupila IUI a tak mam dotaz, kolikaty den MS se zacina s injekcema ? Dekuji Jitka
28. dub 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitule,
Co já vím začíná se 3 den MS.
28. dub 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj jitule, taky si mám začít píchat od 3. dne cyklu, asi pět dní......a stimulovat se nebude jen jedno vájo ale víc :wink:

fudy, po clostilu mě strašně bolela hlava, a to na migrény vůbec netrpím, byla jsme nafouklá a pořád bolely vaječníky, což je teda asi normální :wink: a pořád mi bylo na zvracení...ale trvalo to vždy tak jenom týden, tak se to dalo vydržet :slight_smile:
29. dub 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Tak hlásím,že mrcha dorazila a v sobotu začínám píchat. Už jsem objednaná na UTZ.
29. dub 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fudy, tak s chutí do toho :slight_smile: ....já si na mrchu počkám ještě týden a pak hurá na to taky :wink:
29. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky sedmitecko,
O víkendu písnu jak je mi po injekcích. Jsem ráda,že už se začne něco dít.
Hezký víkend.pa
30. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fudy, tak přeju hodně štěstí a síly pro první injekci :slight_smile: začínáš na 1. máje, to musí dopadnout mimísem :grinning:
a dej vědět, jak se cítíš ju :slight_smile:
30. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sedmi děkuji za podporu :slight_smile:
Také jsme si to s manžílkem říkali,že to musí vyjít,když je to na 1máje :slight_smile:
Ozvu se jak se cítím :wink:
30. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fudy přesně tak, je to tutovka :slight_smile: drž se a krásný 1. máj přeju :slight_smile:
1. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eimmy, tak co? jak je po clostilu a jak se těšíš na pondělí? :wink:
1. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedmi: začínají mě bolet pěkně třísla tak snad dobré znamení. :slight_smile: to víš že se těším co mi v pondělí na ultrazvuku řeknou snad to bude ok a bude se moct udělat ještě ten týden IUI a hlavně ÚSPĚŠNÉ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eimmy, to je dobré znamení :wink: , tak budu moc držet palce na IUI, no, který měsíc by měl být lepší pro početí než právě květen, ne? to půjde samo :grinning: :grinning:
já čekám na mrchu, abych si mohla dojet do Pronatalu pro menopur a začít taky stimulovat, už se těším
dej vědět, jak vše probíhá :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky sedmi,
Mám v sobě dvě injekce a zatím vše o.k :slight_smile:
Co tvoje mrcha?
3. kvě 2010 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fudy ahooj, ty jsi tedy ranní ptáče :confused: , tak jsme ráda, že ti je po injekcích ok, snad to u mě bude podobné :slight_smile: já na mrchu čekám, měla by dorazit v pátek, tak hned pak volám Pronatal....jen tedy nevím, co mám dělat, když první den cyklu vyjde na sobotu, to mám volata a objednat se na třetí den cyklu pro léky, tak snad mi tam někdo vezme telefon....nebo tam preventivně zavolám v pátek, fakt nevím :frowning2: :frowning2:
3. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky sedmi,
Já vstávám ráno brzy do práce :frowning2:
Z těchto důvodů mi právě dali léky už domů,když to vyjde na víkend a taky,že vyšlo. Sestřička mi dala k tomu,jěště zprávu a já si to na poprvé nechala píchnout u nás na gynda pohotovosti. Abych viděla co a jak.
Tak tam zavolej v pátek radši a zeptej se,ať něco nepropásneš.
3. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi jo, uvidím, co mi řeknou. už mě začíná popíchávat v břiše, takže se myslím zázrak nekoná a mrcha se už pomalu hlásí
:angry: :frowning2:
to by mě zabilo vstávat do práce v pět :confused:
3. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem byla dnes na ultrazvuku. Foliky nic moc cca 11 mm takže slabota proto si ode dneška do pátku píchám Fostimon a v pátek ráno kontrola a v pondělí s největší pravděpodobností IUI. jako abych byla upřímná.. představa že si zabodnu do břicha dobrovolně jehlu tak to mě příliš neláká .. máte některá zkušenosti ??????????????????????????????
3. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 93
Tvůj příspěvek