Kdo otěhotněl po prvním IUI?

klchudik
2. kvě 2019

Ahoj,chtěla bych prosím znát názor a zkušenosti někoho,kdo se také snažil a nakonec pomohl CAR. Brala jsem Closík a dneska jsem domů dostala injekci Ovitral,abych si jí zítra doma pichla. A v sobotu máme jet s manželem na IUI. Podařilo se u vás po prvním IUI?

lucik253
2. kvě 2019

@klchudik Ahoj mne v CAR rovnou rekli ze IVF

gruliska
2. kvě 2019

Také mě zajímá 😊

klchudik
autor
2. kvě 2019

@gruliska ahojky ty jsi v jakém stádiu?

gruliska
2. kvě 2019

@klchudik ahojky zatím IUI jsem ne podstoupila ale připravuji se že nas to nemine. 15.5 na manžel spermiogram tak se tam dozvíme víc. Já jsem víc než půl roku po laparoskopii vše průchozí, každý měsíc chodím na hormonální profil a snažíme se víc než rok.

merope
3. kvě 2019

Ber to tak, že dotaz: "Kdo otěhotněl po prvním IUI." je dost podobný dotazu: "Kdo otěhotněl první měsíc snažení?" Šance je podobná.

klchudik
autor
3. kvě 2019

@gruliska my do Car docházíme od 1.3 hned spermiogram, testy a vše ok....nasazeny léky a zítra na IUI...ani nedal na výběr..

biedronca
3. kvě 2019

@klchudik Ano nam se podařila první inseminace. Určitě to pojistetě i doma 🙂 To,že to nakonec nedopadlo a byla z toho revize (pořád prázdny gestační váček) v 9tt je věc druhá. Ale vidím smysl a efekt v IUI. Takže držím palce. Po ovulaci (asi den od píchnutí Ovitrelle) určitě kazdy den dlabat jeden pátek ananasu (hlavně ten tvrdý střed) po dobu pěti dní, pomáhá to na uhnízdění.

klchudik
autor
3. kvě 2019

@biedronca ovitrelle jsem si pichla dneska ráno...zítra dopoledne na to jdeme...

biedronca
3. kvě 2019

@klchudik Tak hned zítra dlabat po dobu pěti dnů, jeden plátek ananasu. A v nedeli na to huspněte 🙂 Nebo dneska

klchudik
autor
3. kvě 2019

@biedronca dneska nemůžene 🤦 máme půst 😡

fatal_error
3. kvě 2019

Nerada bych to zakrikla, porad se modlim, aby se neco nepodelalo, ale jsem tehotna po prvnim clostilu/ovitrelle/inseminaci. Na prvni kontrolu jdu az 15.5. 🍀🙏
Jinak mam PCOS a ovuluju malokdy, tomu odpovida i obrovska ovarialni zasoba na to, ze je mi 35 let, k tomu dlouhe a nepravidelne cykly, manzel malinko horsi spermiogram.

klchudik
autor
3. kvě 2019

@fatal_error je tak to gratuluju 😊 určitě všechno bude ok

zrofka
3. kvě 2019

Mela jsem to same co ty... Clostik a ovitreelle..a iui... A vyslo na prvni pokus

klchudik
autor
4. kvě 2019

Holky tak to mám za sebou, od pondělí na 10 dní Duphastol a uvidí se...

fatal_error
4. kvě 2019

@klchudik drzim pesti 🍀

gruliska
4. kvě 2019

@klchudik pak dej vědět

vanilkacka
5. kvě 2019

Nám to vyšlo. Šance malička, špatný spermiogram, bylo nám řečeno, že je to spíše na IVF, takže jsem s tim nepočítal a a ono to klaplo. Druhé dítě úplně prirozene.

gabtom11
5. kvě 2019

@klchudik ahoj, nam to vyšlo. CAR apolinář

lenatko91
6. kvě 2019

Nám to klaplo v Olomouci. Ale je fakt, že jsme to měli podpořené čínskou medicínou

dddeen
6. kvě 2019

Dobrý den, chci se jen zeptat ono se dělá IUI také o víkendu? Ovulace mi vychází na SO nebo NE....

malenka3
7. kvě 2019

@dddeen ve většině car minimálně v sobotu ano, podle injekce pak naplánují tak, aby neděle nebyla problém, půjdeš prostě v sobotu, spermie tam počkají, neboj

klchudik
autor
7. kvě 2019

@dddeen já byla v ČB a byla jsem překvapená se sobotu, ale mají i normálně ordinaci hodiny

hance89
7. kvě 2019

Ano vyšlo, ale bohužel ne až do konce.

aspie83
20. kvě 2019

Nám vyšlo první IUI a zítra budou našemu chlapečkovi 3 měsíce. A to nám v CAR doporučovali spíš rovnou IVF, že v 35 letech s jedním průchozím vejcovodem není dobré ztrácet čas. Předtím jsem brala asi 3 - 4 měsíce Fertipronu. Pak 2 dny před IUI jsem píchla večer Ovitrelle a po IUI brala 5 dní Bromelain, místo jezeni ananasu.

kaculik007
7. čer 2019

@klchudik Ahoj, tak jak jste dopadli?

hendrychovadeni
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunecnice604
9. čer 2019

@fatal_error také mám pcos. První tehu 2008 iui na první pokus v Motole. Teď jsme v natalart Plzeň a plánujeme iui.

fatal_error
9. čer 2019

@slunecnice604 prave na pcos je to podle me dobry uz kvuli tomu, ze se vyvola a pohlida ovulace, kterou my holt mame buhvi kdy a jestli vubec.
drzim pesti, at se ti pristi iui povede! 👍

klchudik
autor
11. čer 2019

@kaculik007 ahoj, nevyšlo nám to. Jsme s dr domluveni, že budeme zkoušet do podzimu doma, pomocí léků a pravidelných kontrol. Do toho nám přišly výsledky genetiky A mám zjistenou trombofilii. Dnes jsem byla na hematologii a nasadili mi kvůli hormonálnín lékům injekce na ředeni krve až do otěhotnění a pak až do konce sestinedeli. Nějak se všechno sype a problémy se navalujou

kaculik007
11. čer 2019

@klchudik ahoj, teda 😲
Mrzí mě že vám to nevyšlo.
Ráda bych ti napsala ať je všechno dobré, ale spíš ať to vše zvládneš.
Přeju vám ať to vyjde z domácího snažení 😊