• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

28. října 2011 
valentovska- ju tak to jsem nevedela, rikaly mi, ze tobe to mam poslat...

luci- dekuji za pridani do tabulky, kdybyjsi jeste neco chtela skrz tu tabulku, ptej se... :wink:

prave sme se vyspali, kluci jeste spej... :unamused: dneska jdem spat asi az o pul noci... :grinning:
zkusim ukecat tatu aby cvicil se mnou... to bych asi cvicila hlavne na bricho- smich z pohledu na nej... :grinning:

co jsem se vazila pred tydnem tak mam 1,2kg dole...nic moc to neni, ale i tak mam radost... :wink:
15. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
janule to ja som ti asi kazala ale mala to na starosti sasa ale asi nema tolko casu tak to prevzala lucja :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
susi uplne v pohode... :wink: uz ej to tam kde to ma byt... :slight_smile:

takk aj mam za sebou cviceni a 7km na kole, sem uplne mrtva... :sunglasses: ale prijemne... :wink:
15. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule. Tabulka pridana. Trochu zmena. Zobrazila som len udaje na zaciatku (za menom je datum kto ma kedy zaciatok) a pondelkove. Kedze fotoalbum berie len take male obrazky, bolo by to uz necitatelne. Takze vzdy bude vidno len zaciatocne miery a aktualne. Pekny den a doschudnutia. :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci koukam, ze je tam jetse jmeno a stehno...tak ti to pslu do IP
16. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
o od akeho magickeho cisla sme zacali to som ani nepostrehla :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocenky...trosku odbocim....objednala som si blbe cisla podprsenky - dve - Triumph, krasne velkosti su to 95 E - nechce niekto úpredam po 10eur, ak by bol zaujem napiste do IP poslem link - bo sem sa ne,moze
16. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby kde ste vsetky.ja som dnes vypila iba 1L vody a len 3krat jedla idem si urobit vajicka.
16. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo susi je to tu mrtvy ze? :unamused: snad se to ozivi nejak...jen nevim jak... :unamused:
16. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to neviem ani ja :confounded:
16. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se k vám, i když tuším, že se jedná o další neúspěšný pokus. Nicméně neházím flintu do žita, postupuji už třetí týden podle tohoto návodu na pokračování a zatím, musím zaklepat... :sunglasses:
http://www.maxiluxus.cz/styl/jak-zhubnout-do-plavek-iv/
16. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
didina vitaj medzi nami :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dnes celkom bola dobra....uvidim, ak vydrzim este do pondelka, ci ma este viacej nakopnu ubudajuce kilecka
16. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja som bola dnes dost zla :grinning:
16. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,
mohla bych mezi Vás :confused:
Musím se sebou do léta něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minulý rok to šlo a ted to musí jít taky :sweat_smile:
Takhle budu mít většií motivaci :slight_smile: :wink:
16. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
martiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pojd za nami...s nama to urco pujdeeee :slight_smile:
susi- toz to asi rozproudime my... :grinning:

didina- vitej v klubu...
16. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak joooooo :slight_smile:
Zítra začínám z orbitreckem a lehčí stravou :wink:
16. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je super... co aerobik, jeste te bavi...?
16. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,Jani.Ale chodím jen jednou týdně a to je nif mof :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak apson neco...ja si ho cvicim doma,ale lepsi by bylo nekam chodit... :slight_smile:
16. bře 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak já jsem už po cvičení,zelený čajík a půl litru vody v sobě :wink: včera mě tak bolelo břicho že ranní budík na cvičení jsem zrušila a spala dál :frowning2: Dnes mám na programu brokolici,ještě vymyslet jak si ji udělám ale už mám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
rehos, sup s brokolicou do hrnca, povarit, popucit, hodit vrstvu do zapekaciej misy, na to sunku, rajciny, platky syra, dalsia vrstva brokolice a zaliat troskou mlieka s roztrepanym vajickom. Sup s tym do rury a za 15 min. mnamka ako vysita. :wink:
17. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci díky za radu,jen račátka nemám :frowning2: a radši dělám jen na páře,je krásně zelená :wink: jinak zapečenou dělám dost často,nemáš ještě nějaký jiný zajímavý recept na příště?
17. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rehos aka sikulka ja akurat ranajkujem celozrny chleba z pomazankou a zeleninkou a pisem :grinning:
17. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som mala chlebík ale so šunkou :wink:
17. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz si na ten chleba aj zvikam :zipper_mouth:
17. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě chutnal vždy takže problém nemám :wink:
17. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte moje,
tak ja som si dala tri grahamové paličky a idem si ešte jablčko očistiť - ups asi už toho veľa nenapíšem malý je hore a čo sa týka kíl - veľké houby mi spadlo stále som na 79,3až79,5 :angry:
17. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky kupila som si tuniak vo vlastnej stave v konzerve viete mi niekto poradit ako si ho spravit bud pomazanku alebo nejaky salat.teraz musim ist prec ale poobede alebo vecer si precitam tak piste ak viete dobre recepty :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
susi našla som veľa ak som dala do vyhľadávača tuniaková pomazánka, táto sa mi však pozdáva najviac http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6523 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek