Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

rehos
17. bře 2010

susi já si třeba udělám čínské zelí,rajčátka,tuňák,kukuřici aby to bylo barevné a buď bílý jogurt nebo zakysanku,kefír,třeba můžeš přidat i těstoviny 😉 no a pomazánka může být třeba s cottagem nebo taky bílým jogurtem,ochutit např,česnekem 🙂

susi157
17. bře 2010

blazka skor som myslela ze take ktore ste uz robili a mate ich vyskusane,ale aj tak diky vecer pozriem 😉

blazka24
17. bře 2010

susi ja milujem tuniaka ale pomazánku nezjem a to isté s cibuľou - milujem ju za surova ale varenú alebo smaženú do huby nedám 😕 mám dojem že rybaciu pomazánku mi znechutili v škôlke keď ma ju nútili zjesť 😖

susi157
17. bře 2010

ja mam rada pomazanky 😉 ale uz fakt musim ist lebo to nestihnem

lucijja
17. bře 2010

rehos, no aj ja ju robim na pare, mnam. A vacsinou zapekam takto, alebo si ju uparenu tiez popusim a spravim s vajickom ako prazenicu. To mam tiez hrozne rada. 🙂

susi, ja som si minule robila taku, ze som dala tuniaka, do toho som nastruhala na struhadle dve vajicka na tvrdo, nasekala na drobno cibulku, pridala trosku horcice, do toho trochu tvarohu - toho makkeho, nie hrudkoviteho a trosku bieleho jogurtu, pretlaceny cesnak, prip. trosku dosolit a mnam. Chutilo mi to. 🙂 Ja som tiez pomazankovy maniak - teraz si idem robit z tvarohu, krabych tyciniek, cesnaku a uvidime z coho este. 😀

babulky tabulka je aktualizovana - tie co ste mi doposlali udaje. 😉

rehos
17. bře 2010

luci no jak praženicu to bych mohla příště zkusit,to mě nenapadlo 😉 krabí tyčinky taky ráda používám jak do pomazánky tak do salátu 🙂 jinak jsem si ji zapekla s bramborem aby toho bylo víc a jogurtem 😉
holky máte někdo pekárnu chleba a máte nějaké dobré recepty ozkoušené?hlavně nějaký výborný zdravý chlebík by se hodil ale i třeba něco sladkého pro děti ke snídani
luci prosím tě tys tady tuším nedávno popisovala jak sis dělla rybku nějak tuším namočenou v mléce,můžeš mi to písnout?

lucijja
17. bře 2010

jasne - klasika zapekanie. 😀 Vykupala som ju v mliecku s korenim na ryby, tak pol hodku, potom som ju smarila na zapekaciu misku, alebo tanier, trosku posolila, poliala trosku tym mlieckom, na to sampiony, rajciny, zase trosku mliecka a prikryla syrom. Za 15 minut je hotova pri 200 stupnoch. 😉

rehos
17. bře 2010

díky,zítra musím zkusit,mňam 😉

lucijja
17. bře 2010

vyskusaj, urcite si pochutis. Ja si nemozem pomoct ale ta chut zapecenych rajcin s tym syrom...juuuuj...neviem sa toho dojest. 😀

susi157
17. bře 2010

diky lucia a viež aj s tym tvarohom mkkym nejaky recept na pomazanku lebo samotny mi nechuti. luci inak super racepty musim vyskusat.

lucijja
17. bře 2010

susi - ja ten tvaroho kombinujem do pomazanky so vsetkym - s vajickom, s tuniakom, sardinkami, syrom, nivou...v podstate vsetky pomazanky kde by si dala maslo, davam tvaroh. Popripade doladim jogurtom, alebo doriedim mliekom... 🙂

susi157
17. bře 2010

tak ja to nejak skonbinujem uvidim ci sa to bude dat jest 😀

rehos
17. bře 2010

Holky já jsem celé odpoledne nejedla,to byl děs,přijeli ke mě policajti a přivezli syna s tím že ho spolužák zmlátil,hrůza!!Sice na pohled mu nic nebylo ale jak ho shodil na zem tak se Filda uhodil do hlavy a bylo mu na zvracení,navíc ho kopal do břicha tak jsem s ním jela na vyšetření do špitálu a radši si ho tam nechali,já jsme přijela teprve před půl hodinou úplně hotová ☹

rehos
17. bře 2010

Jen dvě hodiny jsem seděli na policajtech,pak do špitálu,potom rychle vyzvednout Marušku,domů,dát jí spát a pak zase do špitálu s věcma Fildovi a zpět domů,jsem zralá na spánek ale asi toho moc nenaspím jak jsem rozrušená

susi157
17. bře 2010

rehos tak drzim palce az mu nic nieje.to su ale agresivny ti chalani.

rehos
17. bře 2010

sussi díky,no Filda je zrovna typ co se ani bránit neumí natož prát,myslím že to ale nic nebude,v každým případě mě to maximálně vyděsilo

susi157
17. bře 2010

rehos to by kazdeho rodica vystrasilo.joj ja by som dnes vrazdila aka nespravodlivost a zloba na tomto svete panuje 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

susi157
17. bře 2010

tak ahojte zajtra bude stranka zatvorena koli novej verzii aj ked musim sa priznat ze sa mi moc nepozdava,sila zvyku 😎

rehos
19. bře 2010

Tak ahojte v novém,nějak si nemůžu zvyknout na tu novou verzi 😒 jinak Fildu jsem si dnes odvezla z nemocnice,má mít už jen do konce týden klid a jinak dobrý.Dnes jsem potkala toho spratka a on mi ještě do očí tvrdil že to Fildovi udělal někdo jiný 😠 jinak mám nějak problém s jídlem ani nevím proč,musím se dát do kupy a pokračovat,cvičení ale funguje dál 😉

valentovasasa
autor
19. bře 2010

zdravim, nevim jak vás, ale mě ta nová verze pěkně se.e... hlavně diskuze je totáč nepřehledná. Je tu halda info k ničemu...

susi157
19. bře 2010

ahojte ani mne sa moc nepaci,no ale co uz musime si zvyknut.ako vam to ide.mne moc nie ☹

lucijja
20. bře 2010

caute babule. Ani ja sa nemam s cim chvalit. Tento tyzden brutalne chute na sladke. Kazdy den som nieco mala...neviem cim to je - mam podozrenie ze tym, ze spim tak 3hodky v noci, lebo mala mi zacala vycinat. A ked nespi ona tak nemozem ani ja. Dufam, ze jej konecne polezu zubky a bude to za nami. 😒

janulle22
20. bře 2010

ahojky holky... jsem na tom jak luci, tak si se nemam cim chlubit, mam pred kramkama, takze je to vsem jasne 😝
rehos- jsem myslela, ze syn ma tak 15let a ted koukam, ze jen 9 no chude maly.. 😔 tak to je teda sila... 😠 toho co mu to udelal bych propleskla z leva z prava... Agrese v nem roste uz od mala hnus... 😒

co se tyce kona, taky se mi to moc nelibi...vcera sem se nemohla ani zorientovat... 😀
tak snad budeme met na vaze ubytek i kdyz u sebe pochybuju, ale pristi tyden uz musime najet zase na tvrdy rezim...mozna si pojedu koupit kolo novy, tak budem s malym jezdit po znamejch tak snad to pujde dolu..🙂

macka01
21. bře 2010

ajojte dievčata,tak čo sa týka váhy -1kg,nič moc,ale tiež pre to nerobim maximum,tak aj to poteší.
Nová tvár koníka-no,treba si zvyknúť,ak chodíte aj na Strechu,tam je to rovnaké ako tu už dlhšie,má to svoje + aj -.
Rehos,podobné sme riešili v septembri ked jeden zasran sotil nášho syna na ceste zo školy tak že prišiel s prerazenou hlavou a celý od krvi.Nikto mu cestou nepomohol,museli sme letieť do nemocky zošívať hlavu.A spravil mu to prvák. 😠 Je hrozné,čo agresie a drzosti je v niektorých deťoch už od mala.Fakt neviem,čomu to mám pripísať.Výchove?Povahe?Ved s ních vyrastú ľudia vhodný pre kriminál. 😝

susi157
21. bře 2010

ahojte kde ste vsetke ako tak citam tak nam to nejak nejde ale ako sa hovori pomaly dalej zajdes 😉

misakri
21. bře 2010

ahojky babulky hubnulky 🙂 🙂
jakpak se všechny máte??.. doufám, že dobře..
u mě hubnutí jde dobře, nestěžuju si.. mám zatím dole 7kg, což je myslím hezké.. 😉

lindda
22. bře 2010

cafte hlasim 3kg dole horko tazko ,ale uz je to lepsie prve dni som myslela ze umriem od hladu a hlavne bez sladkeho ale uz je to lepsie tak dufam, ze do konca mes este aspom 2kg pojdu dole 🙂

lindda
22. bře 2010

preco niesom v tabulke ved som tam bola ☹

janulle22
22. bře 2010

linda a kde vidis tu tabulku?ja ju hledala a nenasla

macka01
22. bře 2010

ahojte.Linda to je možno znamenie,že už nemusíš chudnúť 😀 😀 😀