• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

28. října 2011 
susi já si třeba udělám čínské zelí,rajčátka,tuňák,kukuřici aby to bylo barevné a buď bílý jogurt nebo zakysanku,kefír,třeba můžeš přidat i těstoviny :wink: no a pomazánka může být třeba s cottagem nebo taky bílým jogurtem,ochutit např,česnekem :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
blazka skor som myslela ze take ktore ste uz robili a mate ich vyskusane,ale aj tak diky vecer pozriem :wink:
17. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
susi ja milujem tuniaka ale pomazánku nezjem a to isté s cibuľou - milujem ju za surova ale varenú alebo smaženú do huby nedám :confused: mám dojem že rybaciu pomazánku mi znechutili v škôlke keď ma ju nútili zjesť :confounded:
17. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam rada pomazanky :wink: ale uz fakt musim ist lebo to nestihnem
17. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
rehos, no aj ja ju robim na pare, mnam. A vacsinou zapekam takto, alebo si ju uparenu tiez popusim a spravim s vajickom ako prazenicu. To mam tiez hrozne rada. :slight_smile:

susi, ja som si minule robila taku, ze som dala tuniaka, do toho som nastruhala na struhadle dve vajicka na tvrdo, nasekala na drobno cibulku, pridala trosku horcice, do toho trochu tvarohu - toho makkeho, nie hrudkoviteho a trosku bieleho jogurtu, pretlaceny cesnak, prip. trosku dosolit a mnam. Chutilo mi to. :slight_smile: Ja som tiez pomazankovy maniak - teraz si idem robit z tvarohu, krabych tyciniek, cesnaku a uvidime z coho este. :grinning:

babulky tabulka je aktualizovana - tie co ste mi doposlali udaje. :wink:
17. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no jak praženicu to bych mohla příště zkusit,to mě nenapadlo :wink: krabí tyčinky taky ráda používám jak do pomazánky tak do salátu :slight_smile: jinak jsem si ji zapekla s bramborem aby toho bylo víc a jogurtem :wink:
holky máte někdo pekárnu chleba a máte nějaké dobré recepty ozkoušené?hlavně nějaký výborný zdravý chlebík by se hodil ale i třeba něco sladkého pro děti ke snídani
luci prosím tě tys tady tuším nedávno popisovala jak sis dělla rybku nějak tuším namočenou v mléce,můžeš mi to písnout?
17. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne - klasika zapekanie. :grinning: Vykupala som ju v mliecku s korenim na ryby, tak pol hodku, potom som ju smarila na zapekaciu misku, alebo tanier, trosku posolila, poliala trosku tym mlieckom, na to sampiony, rajciny, zase trosku mliecka a prikryla syrom. Za 15 minut je hotova pri 200 stupnoch. :wink:
17. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky,zítra musím zkusit,mňam :wink:
17. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyskusaj, urcite si pochutis. Ja si nemozem pomoct ale ta chut zapecenych rajcin s tym syrom...juuuuj...neviem sa toho dojest. :grinning:
17. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky lucia a viež aj s tym tvarohom mkkym nejaky recept na pomazanku lebo samotny mi nechuti. luci inak super racepty musim vyskusat.
17. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
susi - ja ten tvaroho kombinujem do pomazanky so vsetkym - s vajickom, s tuniakom, sardinkami, syrom, nivou...v podstate vsetky pomazanky kde by si dala maslo, davam tvaroh. Popripade doladim jogurtom, alebo doriedim mliekom... :slight_smile:
17. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja to nejak skonbinujem uvidim ci sa to bude dat jest :grinning:
17. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem celé odpoledne nejedla,to byl děs,přijeli ke mě policajti a přivezli syna s tím že ho spolužák zmlátil,hrůza!!Sice na pohled mu nic nebylo ale jak ho shodil na zem tak se Filda uhodil do hlavy a bylo mu na zvracení,navíc ho kopal do břicha tak jsem s ním jela na vyšetření do špitálu a radši si ho tam nechali,já jsme přijela teprve před půl hodinou úplně hotová :frowning2:
17. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen dvě hodiny jsem seděli na policajtech,pak do špitálu,potom rychle vyzvednout Marušku,domů,dát jí spát a pak zase do špitálu s věcma Fildovi a zpět domů,jsem zralá na spánek ale asi toho moc nenaspím jak jsem rozrušená
17. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
rehos tak drzim palce az mu nic nieje.to su ale agresivny ti chalani.
17. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sussi díky,no Filda je zrovna typ co se ani bránit neumí natož prát,myslím že to ale nic nebude,v každým případě mě to maximálně vyděsilo
17. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
rehos to by kazdeho rodica vystrasilo.joj ja by som dnes vrazdila aka nespravodlivost a zloba na tomto svete panuje :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
17. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ahojte zajtra bude stranka zatvorena koli novej verzii aj ked musim sa priznat ze sa mi moc nepozdava,sila zvyku :sunglasses:
17. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahojte v novém,nějak si nemůžu zvyknout na tu novou verzi :unamused: jinak Fildu jsem si dnes odvezla z nemocnice,má mít už jen do konce týden klid a jinak dobrý.Dnes jsem potkala toho spratka a on mi ještě do očí tvrdil že to Fildovi udělal někdo jiný :angry: jinak mám nějak problém s jídlem ani nevím proč,musím se dát do kupy a pokračovat,cvičení ale funguje dál :wink:
19. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravim, nevim jak vás, ale mě ta nová verze pěkně se.e... hlavně diskuze je totáč nepřehledná. Je tu halda info k ničemu...
19. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ani mne sa moc nepaci,no ale co uz musime si zvyknut.ako vam to ide.mne moc nie :frowning2:
19. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babule. Ani ja sa nemam s cim chvalit. Tento tyzden brutalne chute na sladke. Kazdy den som nieco mala...neviem cim to je - mam podozrenie ze tym, ze spim tak 3hodky v noci, lebo mala mi zacala vycinat. A ked nespi ona tak nemozem ani ja. Dufam, ze jej konecne polezu zubky a bude to za nami. :unamused:
20. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... jsem na tom jak luci, tak si se nemam cim chlubit, mam pred kramkama, takze je to vsem jasne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rehos- jsem myslela, ze syn ma tak 15let a ted koukam, ze jen 9 no chude maly.. :pensive: tak to je teda sila... :angry: toho co mu to udelal bych propleskla z leva z prava... Agrese v nem roste uz od mala hnus... :unamused:

co se tyce kona, taky se mi to moc nelibi...vcera sem se nemohla ani zorientovat... :grinning:
tak snad budeme met na vaze ubytek i kdyz u sebe pochybuju, ale pristi tyden uz musime najet zase na tvrdy rezim...mozna si pojedu koupit kolo novy, tak budem s malym jezdit po znamejch tak snad to pujde dolu..:slight_smile:
20. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajojte dievčata,tak čo sa týka váhy -1kg,nič moc,ale tiež pre to nerobim maximum,tak aj to poteší.
Nová tvár koníka-no,treba si zvyknúť,ak chodíte aj na Strechu,tam je to rovnaké ako tu už dlhšie,má to svoje + aj -.
Rehos,podobné sme riešili v septembri ked jeden zasran sotil nášho syna na ceste zo školy tak že prišiel s prerazenou hlavou a celý od krvi.Nikto mu cestou nepomohol,museli sme letieť do nemocky zošívať hlavu.A spravil mu to prvák. :angry: Je hrozné,čo agresie a drzosti je v niektorých deťoch už od mala.Fakt neviem,čomu to mám pripísať.Výchove?Povahe?Ved s ních vyrastú ľudia vhodný pre kriminál. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kde ste vsetke ako tak citam tak nam to nejak nejde ale ako sa hovori pomaly dalej zajdes :wink:
21. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulky hubnulky :slight_smile: :slight_smile:
jakpak se všechny máte??.. doufám, že dobře..
u mě hubnutí jde dobře, nestěžuju si.. mám zatím dole 7kg, což je myslím hezké.. :wink:
21. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte hlasim 3kg dole horko tazko ,ale uz je to lepsie prve dni som myslela ze umriem od hladu a hlavne bez sladkeho ale uz je to lepsie tak dufam, ze do konca mes este aspom 2kg pojdu dole :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco niesom v tabulke ved som tam bola :frowning2:
22. bře 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
linda a kde vidis tu tabulku?ja ju hledala a nenasla
22. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.Linda to je možno znamenie,že už nemusíš chudnúť :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek