Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

baca
21. dub 2010

tinika, to byhc nepřežila, já se po tvarohu naslasdko můžu utlouct.

Asi na mě jdou krámy, mám nějaké čokoládové žrací orgie už druhý den 🙂 Až se za to stydím

susi157
21. dub 2010

ahojte ja cokoladu nemam rada ale teda v sobotu som zjedla jedno cokoladove vajce az som sa cudovala ale uz mi nejde na chut,divne 😉

janetka
22. dub 2010

caute, ja som si uz povedala, ze od dnes naozaj zacinam.... chcem zacat pitnym dnom, neprida sa niekto? aby sme sa podrzali? len kava a cajik a mineralka dnes.... ak by bola velka kriza, tak mam nachystany surovy kalerab

lucijja
22. dub 2010

ahojte baby, doplnila som tabulku. Tak nas zostalo pat kusov. 😒

maatkka
22. dub 2010

janetka mne nerobi problem dat si pitny den hocikedy len ked sa po takom dni najem tak mam vahu vacsinou rovnaku alebo o malinko vyssiu takze u mna to nema moc zmysel 😒
a ty preco nie si v tabulke?
ja rozmyslam ze sa odhodlam k vam do tabulky pridat aby nas bolo viac ak mozem... 🙂

lucijja
22. dub 2010

maatkka: nech sa paci, si srdecne vitana. 🙂

susi157
22. dub 2010

no veru je nas cim dalej tym menej 😒

lucijja
22. dub 2010

aktualizacia spravena - vitam maatkku medzi nami. 😉 Vela uspechov prajem... 🙂

salonka9
22. dub 2010

ahojte aj ja by som sa rada k Vám pridala, len náhodou som na Vás narazila.Začala som 11.2. a doteraz sa mi podarilo zhodiť 6,5 kg. Na začiatku som sa nemerala, iba som sa odvážila. Východisková váha bola 67,5 kg pri 160 cm,
vážim sa raz do týždňa v sobotu po piatkovom pôste.Minulú sobotu 17.4. som mala 60 kg.
Pri mojej výške by som mala mať okolo 52 -54 kg. 😵 Moja predpôrodná váha bola 57 kg.

lucijja
22. dub 2010

salonka: vitaj, kraasne sa ti podarilo zhodit. Ako to robis?

maatkka
22. dub 2010

dobry vecer 🙂
tak ja som sa vratila z cvicenia ( fat burner - odburavanie tuku ) osprchla seba okupkala malu a ulozila a dala som si cajik (spalovac tukov 😀 ) a citim sa uplne super 🙂 som si az teraz uvedomila aka som zo zaciatku chodievala z toho cvicenia utahana a teraz sa vraciam taka nabita energiou ze by som si sla kludne este aj zabehat 😅
cez vikend ideme s mm na korcule ak bude pekne a ak maminka postrazi krpceka (co urcite s radostou 🙂 ) tak uz sa tesim 🙂
idem sa vyvalit pred TV - si zasluzim 😀 majte sa babky 🙂

salonka9
22. dub 2010

pre lucijja : snažím sa jesť každé 4 hodiny (9:00, 13:00,17:00 a 21:00) s tým, že posledné jedlo je už ľahké (jogurt alebo polievka alebo ovocie.Do konca marca som aj doma cca 4 krát denne cvičila tak po hodinke. Potom som prechladla a chytila ma oblička, tak mám šetriaci program, ale snažím sa stravovať podľa horeuvedeného klúča. A v piatok si dávam pôst (buď zeleninový, chlebový, vločkový alebo úplný).U mňa bol problém, že keď som zjedla obed, tak cca po 2 hodinách som naklusala do chladničky a vyzobávala som nejaké dobroty a ešte som si kľudne dala aj večeru a po večeri zase nejaké dobroty.
Samozrejme sem-tam si dám aj nejakú sladkosť.ale v podstate to ide. Ja zbožňujem jedlo, tak u mňa žiadne diéty neprichádzajú v úvahu. Aj to som zo seba prekvapená, že vydržím pôst.pa

lindda
23. dub 2010

cafte tak s bozou pomocou 78kil 10kil dole 🙂 idem sa odmerat poslem miery Luci🙂 este aspom 8kil prosiiim vydrz linda 😀 😀 😀 i ked 10kil by tiez bodlo 😎 😎

lucijja
23. dub 2010

salonka: super, drzim palce aby to aj dalej islo. Ja tiez nemozem drzat dietu - ja jedavam 5-6x denne a ratam kJ, bielkoviny, sacharidy a tuky. Skratka vyvazena strava. A tiez to ide. Sice pomalsie, ale som spokojna, lebo tento krat hadam natrvalo. Ja som vzdy mala tak okolo 75kg a teraz mam 65 tak este tych piatich sa aspon chcem zbavit. 😵

lindi: posli mi udaje prosim ta v pondelok, vtedy sa vazime a merame vsetky, aby som to nemusela na 100x prerabat. Dik. 😉

maatkka
23. dub 2010

🙂 mne bude zatial tiez stacit tych 60 kg (aj ked moj "sen" je mat 55) a miery aspon 95-75-95 to znamena este -11cm z brucha a -8cm z bokov 😉

lindda
25. dub 2010

cafte baby ja som źasa cely vikend iba zrala fuj 😝 🙄 ale do konca maja mam o dalsich 10kil menej to budem mat 68 kil hura 🙂

maatkka
25. dub 2010

babyyy tak ja som dneska zlyhala na celej ciare 😒 boli sme na dvoch oslavach a bola som "donutena" sa taaaak natrieskat... sa hanbiiim 😔 no nic hadam to tento tyzden napravim - mam 2x cvico + urcite aspon 2x korcule a sladke fuuuuj nechcem ani vidiet...

olienka12
25. dub 2010

ja som jedla pecene spekacky :(((( a je mi teraz zle fest :((((

lucijja
25. dub 2010

hehe, vidim ze sme na tom vsetky rovnako...ja tiez vikend nic moc - teda dnes uz relativne v pohode - az na pizzu vecer ale vcera aj sladke aj spekacky... 😀 😀 😀

maatkka
26. dub 2010

jeeej tak ja po tom vcerajsom "poklznuti" 😀 -1kg dokonca -2cm z brucha a -1cm z bokov 😅 asi sa zacnem prejedat castejsie 😀 😝 😀

baca
26. dub 2010

Já už týden mám žrací orgie na sladký. Jinak to ani napsat nemůžu. Taky to tak s váhou vypadá a leze nahoru.Nějak mi vynadejte, nebo to vidím špatně! 😠

olienka12
27. dub 2010

ja som na tom rovnako ako minuly tyzden :(((

susi157
27. dub 2010

dievcata akosi nam to nejde ☹ co stym spravime bodla by daka inspiracia ale nemam potuch aka

tinika
27. dub 2010

oli ja este horsie ako minuly tyzden ani radsej ndavam miery
cez vikend gulas party ta des a neviem sa dokopat ani inspiraciu na zdravsie jedla nemam a cvičit??? to sa mi fakt nechce

maatkka
28. dub 2010

babyyy a co takto byt krajsie pekne sa obliekat citit sa lepsie pacit sa manzelom a hlavne same sebe??? 😉 myslim ze to je dostatocna inspiracia ci??? u mna zabera aj pohlad do zrkadla len v spodnom pradle alebo v plavkach 😀 ze to takato chcem vybehnut v lete na plaz??? nieeee 😝 alebo sa budem cele leto schovavat a "zahalovat" zatial co ostatni si budu uzivat na kupaliskach a pod. ???
sice ja sa musim priznat ze som vcera dostala neodolatelnu chut na ruske vajce... na tom by nebolo nic hrozne keby to nebolo o 22. hod. vecer 😝
no ale dnes a zajtra mam cvicenie - na odburavanie tuku a formovanie postavy 😉 tak si to vynahradim... mna to zo zaciatku tiez az tak nebralo (to cvicenie) ale skuste sa premoct a najst si nieco zabavne a uvidite ze vas to zacne bavit 😉 ja to teraz zboznujem - citim sa po cviceni paradne a skoro na kazde sa tesim. idem aj ked sa mi moc nechce a ked zacnem tak som rada ze som tam. no a korculovanie s mm - chudne sa pri nom no a srandy kopec 😀
a ked si poriadne zacvicim tak nemam ani chut sa prejedat lebo si poviem ze som sa "namakala" tak si to nepokazim 🙂
DRZIIIM NAM PALCE!!! 😉 🙂 😉

lucijja
28. dub 2010

baby aj ja vam dam inspiraciu, dolozim aj fotodokumentaciu, ale az vecer. Za 1,5kg oslavim uspesnu 25ku - rozumej 25kg dolu! Predstavte si 25kil sadla u vas v kuchyni na stole!!!! 😅

maatkka
28. dub 2010

ja si zas predstavujem ze som schudla cca tak "celu moju dcerku" 😀 - rozumej 12kg 😀
lucia gratulujeeem - to uz si zasluzi gratulaciu!!! 😉

lucijja
28. dub 2010

maatkka, dakujem pekne, chcela som sem pridat fotku v mojich predtehotenskych nohaviciach cislo 48 (dnes nosim 38), ale zistila som ze som ich podarovala zrejme mojej objemnejsej tete... 🙂

susi157
28. dub 2010

lucii ja tiez gratulujem 🙂 aj ja chceeeeeeeeeeeeeem 😔 😔 😔
ja si to tak isto predstavujem tolko kg mat v ladnicke a ni na sebe

lucijja
28. dub 2010

no pre mna je to ako zazrak, lebo ja som vzdy bola dost pri tele, takze teraz si to uzivam. Len keby sa mi ta koza na brusisku chcela stiahnut. 😠