• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tablety Green Coffee, máte zkušenosti?

1. listopadu 2014 
ahojky holky,mate nektera z vas zkusenosti z tabletami green coffe,slysela jsem ze zarucene funguji,ale moc neverim reklamam
16. čer 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nedá se říct, že zaručeně pomáhá. Tak jako všechno. Jedná se pouze o doplněk stravy, který snižuje vstřebávání sacharidů (cukrů). Můžete to vyzkoušet, jestli zrovna pro vás bude zelená káva to pravé. Nemůžete však zapomenout na pohyb a vyváženou stravu.
17. čer 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
23. čer 2014 ve 13:08 • petraukulele
Ja mam zase skusenost s tabletami spatnu .
Ale potom som zohnala Green caffee 1000plus a to niesu tabletky ale je to rozpustna kava.
Keby si mala zajem viem ju aj zohnat .
11. říj 2014 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem o zelené kávě četla tady http://www.portalprozeny.cz/clanek/budte-stihlejsi-a-zdravejsi-diky-zelene-kave a pořád přemýšlím, jestli si pořídit tablety. Kamarádka ji nebrala v tabletách, ale pila ji místo normálního kafe a říkala, že to mělo dobré účinky. Na to ale asi nemám, přece jen tablety jsou pohodlnější a stravitelnější. No asi vyzkouším obojí a uvidím.
30. říj 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám moc důvěry k tabletům,nikdo z nás neví jak opravdu působí na náš organismus a co se nám pak případně objeví za xxx-let,asi nejsem moderní žena :frowning2: opravdu bych to nepouživala
1. lis 2014 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek