• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínám s "dietou". Přidejte se

5. dubna 2010 
pavli, tak at je mala hlavne v pohode!!

a vsem ubytkarkam gratulace!
24. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Kitty, hned jsem si říkala, že se mi nezdáš ten typ, který by si nechal něco, cokoli, zakazovat :grinning: :grinning: Taky nevysedávám u PC, když je Barča vzhůru, jen hi mám zapnutý, ona na něj neleze, je celkem vysoko a když mám čas, třeba jako teď, tak juknu a rychle třeba odepíšu :wink:

Pavli, gratulace taky k úbytku, já tě nebudu tedy napínat, mám za týden dole 1,7kg :slight_smile:
Vlásky budou za týden, neboj :wink: A snad nebude malá alergická na nic, třeba to bylo jen výjimečně...a jakou měla reakci? osypala se?
24. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, ty me normalne se*es, fakt!!!!! :angry: :grinning: ...bane, je to super, mega krasnej ubytek
24. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja taky jdu hrat basket :grinning:
24. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
leni :confused: obrovská gratulace!!! to je moc pěkný! :slight_smile:

pavli držim palečky, aby to bylo v pořádku a malá pokud možno neměla žádnou alergii. třeba to byla jenom nějaká špatná kombinace potravin. a nebuď smutná. až se kadeřnice uzdraví, tak si to o to víc užiješ :wink:

a samozřejmě gratulace všem, ať už ten úbytek je nebo jen stojí váha. však ono se to poddá :wink: :slight_smile:
24. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No, díky, se úplně červenám :sweat_smile: Ale však pokud si dobře pamatuju, tak Rozel měla minulý týden taky 1,4kg, ne :wink: :wink: Že je to tak, Rozi? :grinning: :grinning:

:sweat_smile:

Kitty :grinning: Ono je to opravdu docela fyzicky náročné mít dva zápasy za víkend plus v pátek večer před tím trénink, se to nezdá a ještě, když kolem toho moc nemůžu jíst, to se to pak hubne. Uznávám, že mám v tomto fakt výhodu, no :sweat_smile:

Ale nebojte, příští víkend nemáme zápas ani jeden a naproti tomu, máme třídní sraz od gymplu, chystám se si hezky vypít hlavu, takže...nevím nevím, zda bude úbytek, tak jsem si to tento týden nahonila dopředu :grinning: :grinning:

A fakt mi dost pomohla zase ta stará dobrá známá flora :wink:
24. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ja hadam ze bych se svyma 160 asi nebyla nejvyhledavanejsi hrac :grinning:

jako fakt verim, jeste ty nervy pred zapasem, ja bych uz tak od stredy nezrala :zipper_mouth:
24. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kitty :grinning: :grinning:
Já taky nejsem nijaká obryně :grinning: 172cm, ale dobrý to, no :wink:
Sice mě to nechytá už od středy, ale zase se ještě před zápasem hezky, minimálně jednou, vyprázdním :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
cus holky, tak se opet po nejake dobe hlasim, nejak nam nefacha net takze mi neustale pada pripojeni a ja nemam nervy u toho cely den sedet a snazit se to "opravit" nevim jestli je to pripojeni nebo laptak, ze uz nam odchazi..A mala me k tomu pres den stejne nepusti, chce ted porad abych se ji venovala a jinak knoura, takze sance veskera zadna :rolling_eyes:

kitty uz asi zahlasila, ze vikend byl svatkem obzerstvi ( beze srandy to byly fakt hody hody :grinning: )

jdu ted do sebe rychle hodit toast k obedu a pak ulozim malou a vrhnu se na zehleni, mam toho tady snad 7 pracek :unamused:
24. lis 2008 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no leni ja bych kakala jak diana furt, jen bych pomyslela na ten balon
24. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, taky mi štveš, asi tě vyřadíme z našich řad. :grinning:

tak jsem koukala na fotky z minulých vánoc, malý tam byli dva měsíce a skoro na tý fotce není vidět, protože jsem tam já přes celou fotku. to je humáč, já jen doufám, že tento rok už to tak hrozný nbude...
24. lis 2008 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, měste mě rády :sweat_smile: Však mě se tak daří jenom kvůli Vám, jste pro mě ohromná motivace a hlavně ta tabulka, ve které je všechno doopravdy vidět :sweat_smile:
Takže díky díky díky :slight_smile:

Kitty :grinning: :grinning: tak na nic nečekej, najdi nějaký tým a začni :wink: :wink: :grinning:

komet, určitě to bude lepší, neboj :wink: Však jsi se snažila a tak se budeš nejenom lépe cítit, ale i vypadat :slight_smile:

Cairo, vítám, už jsem se bála, že s námi nekamarádíš :sweat_smile: Ale pak se ozvala Kitty a říkala nám o tom Vašem dietění :grinning: :grinning: a o tom, že máš něco s netem, tak jsem se uklidnila :wink: Jinak to praní a žehlení, to Ti teda nezávidím, ale já jsem zrovna dnes koukla na žehlící prkno a na tu pěknou "hromádkuů na něm a říkala jsem si, že bych s tím taky měla něco udělat, když mě se ale tááák nechce :angry:
24. lis 2008 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak k zehleni jsem se samozdrejme dneska jeste nedostala, mala mi spala dopoledne 30 minut a to jsem akorat dala sprchu, umyla si vlasy a postavila si vodu na kafe a uz vstavala ..a odpoledne 30 minut..to jsem poklidila obyvak a kuchyn, dala pradlo na susak a opet vzhuru..takze me to zehleni ceka az bude vecer v posteli :rolling_eyes:

Leni to teda, vikend byl dieteni.. Janca udelala tvarohove satecky, k veceri jsme objednali cinske hody a druhy den se to jeste dojizdelo..takze fakt o vikendu jsem alespon ja pekne zaprasila..taky vim proc jsem cely tyden drzela fakt striktni..pac jsem to za prvy dostala a za druhy neskutecne zrala..takze bych jinak mela 6kg nahore :grinning: :grinning:

ale dneska byly jen vlocky k snidani, dopoledne pomeranc, odpoledne uz jen 2 toasty k obedo/veceri a pozdeji si dam uz jen mrkev :slight_smile:
24. lis 2008 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Cairo, tak já taky dnes žehlení nee :wink: Tak možná zítra, uvidíme :wink:

Jsem po aerobiku, ale....teď jsem se naprala zeleninou a manža si dělal topinky a já jsem neodolala a asi 4 si dala, no, pondělí je hřešící, no. Zítra se budu držet :slight_smile:

Dobrou noc :wink:
24. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, holky moje hubeny, tak ja vcera sezrala pul balicku susenek slanejch vecer, ale mam min, nez v pondeli, nechapu, ale tak to je jedno :slight_smile:

jinak me porad boli cely telo z nedelniho skvose, sem ani vcera nebyla na erobiku, auvaj
25. lis 2008 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránečko,
teda Maru, Ty to máš teda s tou váhou vážně zvláštní...to já jsem včera hřešila a dnes mám o dost víc než včera :angry: Ale je to logické...ale u Tebe? Asi se opravdu v neděli a v pondělí stresuješě a váha se zasekne a po vážení jde teprve dolů :wink: jinak nevím.

Pavli, konečně jsem měla čas si prohlídnout tvé nové fotky v albu. Máš moc roztomilé dětičky :slight_smile: A na těch fotkách z přehrady jsi štíhlá!!! však ty už jsi na 60kg, což je super úspěch a musí být někde vidět :grinning:

Hezký den, já dnes nebudu doma, mám lítání, ale večer sem juknu :confused:
25. lis 2008 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, prave, ze se vubec nestresuju, je mi to nejak jedno, ze je v pondeli vazeni, taky to nechapu, pritom so a ne sport a pekny jidlo a vcera ty susenky...ja sem docela hodne zavodnena, takze to vetsinou poznam na rukach, prstech, jak moc je mam natekly,takze u me ta vaha fakt vetsinou neni uplne vypovidajici, dycky musim pocitat tak to kg +/- na vodu :grinning:
25. lis 2008 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Maru, mě váha taky děsně kolísá, někdy mám večer skoro o 2kg víc než ráno!!! Jako mazec :angry: Nechápu, no, ale co nadělám, nic.

Jinak, prosím o radu. začala jsem Barunce dávat rohlík, ale nevím, jestli jí ho můžu dát celý, nebo jen půlku. prostě nějak nevím, jaké množství jí můžu dát :unamused: Asi blbý dotaz, ale...přeci jen nejsem ještě zasvěcená :wink: Díky :slight_smile:
25. lis 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

ja js kdysi kdesi cetla ze +-2 kg je voda a curani a kadeni :fearful: takze ja vlastne ani nehubnu :sweat_smile:

leni s tim rohlikem dej ji pul a jestli ji bude smakovat tak ji dej druhou pulku, ellus dnes snidala s tatkou toustik s maslem
25. lis 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, ja davam kubovi rohlik hlavne, kdyz jdeme do kaufu bo nekam na nakup, davam mu celej, bud ho sni nebo zbytek nekam odhodi :sweat_smile: ...tak ji zkus davat zatim pulku a uvidis, myslim, ze ta pulka by mohla stacit
25. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jako cely den nikdo ze vam neni hanba :astonished:
25. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, zeny, tady je teda pusto... :slight_smile:
26. lis 2008 v 06:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Také dobré ránečko všem,
včera to tu opravdu vázlo, já už jsem se na počítač ani večer nedostala. Včera jsem jídlo totálně podělala :angry: Od rána jsem lítala, pak měla trenérský seminář, pak jsem letěla na nákup do Globusu, pak jsem měla ještě schůzku s děckama, který vedu a večer, asi v 18h jsem zjistila, že jsem pouze snídala a k obědu hrušku a co myslíte, že následovalo? No, jasně, pořádně jsem se takto večer naprala :frowning2: :cry: :cry: Pak mi bylo těžko, tak jsem to spláchla pivem a chipsama, hustý, co? Jo, jsem, prasisko, tak dnes se musím krotit, protože mi ráno úplně kručelo v břiše hlady, po tom včerejším večerním obžerství :angry:

Jinak díky za rady, Barunce rohlík se sýrem šmakoval, snědla skoro celý :grinning: Já ji jen nechci přecpávat a nějak nemám pojem o množství, které by tyto děti asi tak měly, či mohly sníst :wink: díky :slight_smile:

Kitty, zrovna ses tu ukázala v dobrou dobu a nikdo, to je smůla :frowning2: Ale jindy tu jsme, neboj :wink:
26. lis 2008 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem,mám chvilku klídek,tak jsem nakoukla a nikde nikdo :frowning2: u nás to dnes zas vypadá na sníh,tak jsem zvědavá co se z toho vyklube.
cairo,žehlení mě dnes taky čeká,leni jde ti to perfektně kdyby to šlo nám všm tak dobře jako tobě,ty máš ještě ke všemu naordinovaný sport,tak to jde o to líp,já tedy s tím sportem nejsem zrovna nejlepší přítel,ještě tak si zaposilovat na břicho,zadek a nohy,ale jinak nic :grinning:
26. lis 2008 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj :grinning: tak konečně můžu v klidu zasednou k počítači. včera jsem hlídala kámošce dvojčata. jsou stejně starý jako ondřej a večer jsem byla uplně hotová. dneska mi přijede kámoška s miminem a aby toho nebylo málo, tak k tomu ještě druhá s malými dvojčaty. když se tak nad tim zamyslim, tak dvojčata má dneska strašně moc lidí :confused:
jak tak sleduju, tak nám to tu nějak nemluví, co :grinning: měly bychom se polepšit :grinning:
26. lis 2008 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
to se nám to tu rozjelo :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Rozi, k nám za chvíli taky přijde kamarádka s holčičkou, tak si budou holky hrát :grinning: Se těším, ale budou tu jen dvě. Moc dobře si ještě pamatuju na tu poslední slezinu, hlava mi šla kolem, všude šrumu a nic jsem si s holkama skoro nestihla říct :wink:
Ale je to fajn, se takto scházet :slight_smile:

Rendo, ten sport dělá divy, já jsem toho příkladem :slight_smile: Já jsem zase teď na štíru s tím posilováním, šíleně se mi doma do toho nechce, ale tento týden bych měla, aby byly v pondělí vidět ty ubylé centimetry :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
mě dokonce do toho nutí malá vždycky říká mami cicit tak musím k ní na koberec a ona po mě leze :grinning:
jinak každou chvilku čekám taky kámošku s holčičkou ale je to hrozný divoch tak ani nemáme šanci si pořádně pokecat protože máme obě dvě co dělat ji uhlídat :dizzy_face:
26. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
caute krasky
to je najednou tady lidi :confused: rozel byla jsi to ty co jeste furt koji??? jak casto?
26. lis 2008 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky, tak ja nezehlim vubec, kdyz byl kuba mimi, tak sem mu vsechno zehlila, tak do pul roka a od ty doby proste nezehlim, kosile nenosime, chodime spis ve sportovnim, takze kdyz se to pekne vyvesi, tak nemam zadnou praci :slight_smile:
26. lis 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek