Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
24. lis 2008

pavli, tak at je mala hlavne v pohode!!

a vsem ubytkarkam gratulace!

leninn
24. lis 2008

Kitty, hned jsem si říkala, že se mi nezdáš ten typ, který by si nechal něco, cokoli, zakazovat 😀 😀 Taky nevysedávám u PC, když je Barča vzhůru, jen hi mám zapnutý, ona na něj neleze, je celkem vysoko a když mám čas, třeba jako teď, tak juknu a rychle třeba odepíšu 😉

Pavli, gratulace taky k úbytku, já tě nebudu tedy napínat, mám za týden dole 1,7kg 🙂
Vlásky budou za týden, neboj 😉 A snad nebude malá alergická na nic, třeba to bylo jen výjimečně...a jakou měla reakci? osypala se?

marie_m
24. lis 2008

leni, ty me normalne se*es, fakt!!!!! 😠 😀 ...bane, je to super, mega krasnej ubytek

kitty68
24. lis 2008

tak ja taky jdu hrat basket 😀

rozela
24. lis 2008

leni 😕 obrovská gratulace!!! to je moc pěkný! 🙂

pavli držim palečky, aby to bylo v pořádku a malá pokud možno neměla žádnou alergii. třeba to byla jenom nějaká špatná kombinace potravin. a nebuď smutná. až se kadeřnice uzdraví, tak si to o to víc užiješ 😉

a samozřejmě gratulace všem, ať už ten úbytek je nebo jen stojí váha. však ono se to poddá 😉 🙂

leninn
24. lis 2008

No, díky, se úplně červenám 😅 Ale však pokud si dobře pamatuju, tak Rozel měla minulý týden taky 1,4kg, ne 😉 😉 Že je to tak, Rozi? 😀 😀

😅

Kitty 😀 Ono je to opravdu docela fyzicky náročné mít dva zápasy za víkend plus v pátek večer před tím trénink, se to nezdá a ještě, když kolem toho moc nemůžu jíst, to se to pak hubne. Uznávám, že mám v tomto fakt výhodu, no 😅

Ale nebojte, příští víkend nemáme zápas ani jeden a naproti tomu, máme třídní sraz od gymplu, chystám se si hezky vypít hlavu, takže...nevím nevím, zda bude úbytek, tak jsem si to tento týden nahonila dopředu 😀 😀

A fakt mi dost pomohla zase ta stará dobrá známá flora 😉

kitty68
24. lis 2008

ale ja hadam ze bych se svyma 160 asi nebyla nejvyhledavanejsi hrac 😀

jako fakt verim, jeste ty nervy pred zapasem, ja bych uz tak od stredy nezrala 🤐

leninn
24. lis 2008

Kitty 😀 😀
Já taky nejsem nijaká obryně 😀 172cm, ale dobrý to, no 😉
Sice mě to nechytá už od středy, ale zase se ještě před zápasem hezky, minimálně jednou, vyprázdním 😀 😀 😀

caira
24. lis 2008

cus holky, tak se opet po nejake dobe hlasim, nejak nam nefacha net takze mi neustale pada pripojeni a ja nemam nervy u toho cely den sedet a snazit se to "opravit" nevim jestli je to pripojeni nebo laptak, ze uz nam odchazi..A mala me k tomu pres den stejne nepusti, chce ted porad abych se ji venovala a jinak knoura, takze sance veskera zadna 🙄

kitty uz asi zahlasila, ze vikend byl svatkem obzerstvi ( beze srandy to byly fakt hody hody 😀 )

jdu ted do sebe rychle hodit toast k obedu a pak ulozim malou a vrhnu se na zehleni, mam toho tady snad 7 pracek 😒

kitty68
24. lis 2008

no leni ja bych kakala jak diana furt, jen bych pomyslela na ten balon

kometka5
24. lis 2008

Leni, taky mi štveš, asi tě vyřadíme z našich řad. 😀

tak jsem koukala na fotky z minulých vánoc, malý tam byli dva měsíce a skoro na tý fotce není vidět, protože jsem tam já přes celou fotku. to je humáč, já jen doufám, že tento rok už to tak hrozný nbude...

leninn
24. lis 2008

Holky, měste mě rády 😅 Však mě se tak daří jenom kvůli Vám, jste pro mě ohromná motivace a hlavně ta tabulka, ve které je všechno doopravdy vidět 😅
Takže díky díky díky 🙂

Kitty 😀 😀 tak na nic nečekej, najdi nějaký tým a začni 😉 😉 😀

komet, určitě to bude lepší, neboj 😉 Však jsi se snažila a tak se budeš nejenom lépe cítit, ale i vypadat 🙂

Cairo, vítám, už jsem se bála, že s námi nekamarádíš 😅 Ale pak se ozvala Kitty a říkala nám o tom Vašem dietění 😀 😀 a o tom, že máš něco s netem, tak jsem se uklidnila 😉 Jinak to praní a žehlení, to Ti teda nezávidím, ale já jsem zrovna dnes koukla na žehlící prkno a na tu pěknou "hromádkuů na něm a říkala jsem si, že bych s tím taky měla něco udělat, když mě se ale tááák nechce 😠

caira
24. lis 2008

tak k zehleni jsem se samozdrejme dneska jeste nedostala, mala mi spala dopoledne 30 minut a to jsem akorat dala sprchu, umyla si vlasy a postavila si vodu na kafe a uz vstavala ..a odpoledne 30 minut..to jsem poklidila obyvak a kuchyn, dala pradlo na susak a opet vzhuru..takze me to zehleni ceka az bude vecer v posteli 🙄

Leni to teda, vikend byl dieteni.. Janca udelala tvarohove satecky, k veceri jsme objednali cinske hody a druhy den se to jeste dojizdelo..takze fakt o vikendu jsem alespon ja pekne zaprasila..taky vim proc jsem cely tyden drzela fakt striktni..pac jsem to za prvy dostala a za druhy neskutecne zrala..takze bych jinak mela 6kg nahore 😀 😀

ale dneska byly jen vlocky k snidani, dopoledne pomeranc, odpoledne uz jen 2 toasty k obedo/veceri a pozdeji si dam uz jen mrkev 🙂

leninn
24. lis 2008

Cairo, tak já taky dnes žehlení nee 😉 Tak možná zítra, uvidíme 😉

Jsem po aerobiku, ale....teď jsem se naprala zeleninou a manža si dělal topinky a já jsem neodolala a asi 4 si dala, no, pondělí je hřešící, no. Zítra se budu držet 🙂

Dobrou noc 😉

marie_m
25. lis 2008

dobre ranko, holky moje hubeny, tak ja vcera sezrala pul balicku susenek slanejch vecer, ale mam min, nez v pondeli, nechapu, ale tak to je jedno 🙂

jinak me porad boli cely telo z nedelniho skvose, sem ani vcera nebyla na erobiku, auvaj

leninn
25. lis 2008

Dobré ránečko,
teda Maru, Ty to máš teda s tou váhou vážně zvláštní...to já jsem včera hřešila a dnes mám o dost víc než včera 😠 Ale je to logické...ale u Tebe? Asi se opravdu v neděli a v pondělí stresuješě a váha se zasekne a po vážení jde teprve dolů 😉 jinak nevím.

Pavli, konečně jsem měla čas si prohlídnout tvé nové fotky v albu. Máš moc roztomilé dětičky 🙂 A na těch fotkách z přehrady jsi štíhlá!!! však ty už jsi na 60kg, což je super úspěch a musí být někde vidět 😀

Hezký den, já dnes nebudu doma, mám lítání, ale večer sem juknu 😕

marie_m
25. lis 2008

leni, prave, ze se vubec nestresuju, je mi to nejak jedno, ze je v pondeli vazeni, taky to nechapu, pritom so a ne sport a pekny jidlo a vcera ty susenky...ja sem docela hodne zavodnena, takze to vetsinou poznam na rukach, prstech, jak moc je mam natekly,takze u me ta vaha fakt vetsinou neni uplne vypovidajici, dycky musim pocitat tak to kg +/- na vodu 😀

leninn
25. lis 2008

Maru, mě váha taky děsně kolísá, někdy mám večer skoro o 2kg víc než ráno!!! Jako mazec 😠 Nechápu, no, ale co nadělám, nic.

Jinak, prosím o radu. začala jsem Barunce dávat rohlík, ale nevím, jestli jí ho můžu dát celý, nebo jen půlku. prostě nějak nevím, jaké množství jí můžu dát 😒 Asi blbý dotaz, ale...přeci jen nejsem ještě zasvěcená 😉 Díky 🙂

kitty68
25. lis 2008

ahojte

ja js kdysi kdesi cetla ze +-2 kg je voda a curani a kadeni 😨 takze ja vlastne ani nehubnu 😅

leni s tim rohlikem dej ji pul a jestli ji bude smakovat tak ji dej druhou pulku, ellus dnes snidala s tatkou toustik s maslem

marie_m
25. lis 2008

leni, ja davam kubovi rohlik hlavne, kdyz jdeme do kaufu bo nekam na nakup, davam mu celej, bud ho sni nebo zbytek nekam odhodi 😅 ...tak ji zkus davat zatim pulku a uvidis, myslim, ze ta pulka by mohla stacit

kitty68
25. lis 2008

jako cely den nikdo ze vam neni hanba 😲

marie_m
26. lis 2008

dobre ranko, zeny, tady je teda pusto... 🙂

leninn
26. lis 2008

Také dobré ránečko všem,
včera to tu opravdu vázlo, já už jsem se na počítač ani večer nedostala. Včera jsem jídlo totálně podělala 😠 Od rána jsem lítala, pak měla trenérský seminář, pak jsem letěla na nákup do Globusu, pak jsem měla ještě schůzku s děckama, který vedu a večer, asi v 18h jsem zjistila, že jsem pouze snídala a k obědu hrušku a co myslíte, že následovalo? No, jasně, pořádně jsem se takto večer naprala ☹ 😢 😢 Pak mi bylo těžko, tak jsem to spláchla pivem a chipsama, hustý, co? Jo, jsem, prasisko, tak dnes se musím krotit, protože mi ráno úplně kručelo v břiše hlady, po tom včerejším večerním obžerství 😠

Jinak díky za rady, Barunce rohlík se sýrem šmakoval, snědla skoro celý 😀 Já ji jen nechci přecpávat a nějak nemám pojem o množství, které by tyto děti asi tak měly, či mohly sníst 😉 díky 🙂

Kitty, zrovna ses tu ukázala v dobrou dobu a nikdo, to je smůla ☹ Ale jindy tu jsme, neboj 😉

renda71
26. lis 2008

ahojky všem,mám chvilku klídek,tak jsem nakoukla a nikde nikdo ☹ u nás to dnes zas vypadá na sníh,tak jsem zvědavá co se z toho vyklube.
cairo,žehlení mě dnes taky čeká,leni jde ti to perfektně kdyby to šlo nám všm tak dobře jako tobě,ty máš ještě ke všemu naordinovaný sport,tak to jde o to líp,já tedy s tím sportem nejsem zrovna nejlepší přítel,ještě tak si zaposilovat na břicho,zadek a nohy,ale jinak nic 😀

rozela
26. lis 2008

ahooooj 😀 tak konečně můžu v klidu zasednou k počítači. včera jsem hlídala kámošce dvojčata. jsou stejně starý jako ondřej a večer jsem byla uplně hotová. dneska mi přijede kámoška s miminem a aby toho nebylo málo, tak k tomu ještě druhá s malými dvojčaty. když se tak nad tim zamyslim, tak dvojčata má dneska strašně moc lidí 😕
jak tak sleduju, tak nám to tu nějak nemluví, co 😀 měly bychom se polepšit 😀

rozela
26. lis 2008

to se nám to tu rozjelo 😀 😀 😀

leninn
26. lis 2008

Rozi, k nám za chvíli taky přijde kamarádka s holčičkou, tak si budou holky hrát 😀 Se těším, ale budou tu jen dvě. Moc dobře si ještě pamatuju na tu poslední slezinu, hlava mi šla kolem, všude šrumu a nic jsem si s holkama skoro nestihla říct 😉
Ale je to fajn, se takto scházet 🙂

Rendo, ten sport dělá divy, já jsem toho příkladem 🙂 Já jsem zase teď na štíru s tím posilováním, šíleně se mi doma do toho nechce, ale tento týden bych měla, aby byly v pondělí vidět ty ubylé centimetry 😀 😀

renda71
26. lis 2008

mě dokonce do toho nutí malá vždycky říká mami cicit tak musím k ní na koberec a ona po mě leze 😀
jinak každou chvilku čekám taky kámošku s holčičkou ale je to hrozný divoch tak ani nemáme šanci si pořádně pokecat protože máme obě dvě co dělat ji uhlídat 😵

kitty68
26. lis 2008

caute krasky
to je najednou tady lidi 😕 rozel byla jsi to ty co jeste furt koji??? jak casto?

marie_m
26. lis 2008

kocky, tak ja nezehlim vubec, kdyz byl kuba mimi, tak sem mu vsechno zehlila, tak do pul roka a od ty doby proste nezehlim, kosile nenosime, chodime spis ve sportovnim, takze kdyz se to pekne vyvesi, tak nemam zadnou praci 🙂