Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
27. lis 2008

pavi, nejak mi uz nepomaha se utesovat, ze se to vstavani zlepsi, proste vubec nevim, co s tim delat, kdyz sem byla s kubou na neurologii (podezreni na LMD - nepotvrzene), tak sem to dr rikala a ona mi, krava rekla, ze takhle vstava kazdy druhy dite, tak ty krave rikam, ze ve svym okoli zadny takovy neznam a jestli nekdy teda nechce prijit a stravit s nama prijemny rano

kometka5
27. lis 2008

Maru, a od kolika hodin ti spinká? to pak to vydrží až do oběda?

marie_m
27. lis 2008

komet, usina vetsinou mezi sedmou a osmou vecer, spis k ty osmy, rano vstava tak, jak jsem psala a usina mi mezi 10 - 12 tak na hodku az dve

pavla80
27. lis 2008

Tak holky co děláte všechny???

My byly venku,přišli jsme asi ve 4 a hráli si v pokoji.Ted si tam holky hrajou na chvíli samio tak jsme zvědavá jak dlouho to vydrží 😀 .Za chvíli je půjdu okoupat a půjdou večeřet a hajat 😉

Maruš tak to spí normálně,tak to nechápu,to jeho vstávání a normální to určitě není,neznám v mém okolí taky žádné dítě co by tak brzy vstávalo 😒 .A je teda dobrej že vydrží až do té 11-12 že neusne dřív.Já bych byla hotová 😀 😀

Holky a jsem prase před chvíli jsem si udělala hranolky 😖 😖 😎 .To sezení doma a dlouhé večery jsou hrozné a já měla tak hroznou chut na něco a nic lepšího mě fakt napadnout nemohlo 😀

marie_m
27. lis 2008

pavli, ja sem pred chvili sezrala 100 g cokolady 😀 halt neni kazdej den posviceni

marie_m
27. lis 2008

pavli jo a on obcas vytuhne kolem 10, ale at vytuhne kdykoli tak ja delam veci do prace a u toho varim ☹ takze si s nim neleham, parkrat sem to zkusila, ale byla sem pak celej den jako magor, uplne megaunavena 🙂

neska jsme meli jit na skvos, ale honzik resi nejakej probem v praci, takze nikam nejdeme, ale tak mne to (krom toho, ze se nebudu hejbat) ani moc nevadi, mam hrozne rada ct vecer doma bez muzika, davaj mi VKV, cajthamlovou a zoufalky ...😀

renda71
27. lis 2008

mari tak to budem koukat na telku spolu 😀 já dnes byla s holkama na focení,tak za 10 dní budou fotky,jsem zvědavá co z toho vznikne 🙂
jinak s tím spaním je to síla,Anička se pořád v noci budí tak třikrát až čtyřikrát,ale na Kubíka teda fakt nemá 😉
teď už vstáváme tak mezi 6 až půl 7
pavli já jsem sice neměla hranolky,zato jsem dělala čmundu,takže jsem jednu spořádala,byla mňamková 😀

pavla80
27. lis 2008

Tak holky nebyla jsme jediná kdo hřešil,nějaký špatný den 😒

Rendi a co je čmunda to neznám??? 😀

Jo já koukám na ordinaci a dneska je v jste co jíte holka která chce přibrat,tak to bych chtěla mít 😉 ..Taky se občas kouknu na zoufalky,ale poslední dobou na to nějak zapomínat,tak dneska mrknu,jsi mi to Maruš připoměla 😉

A holky já dneska přestěhovala Míše postýlku do pokoje a budou holky spinkat spolu,myslela jsme jestli nebudou ted večer dělat spolu čurbes,ale je to v klídku usly obě jak miminka 😵 😵 .Tak jsem zvědavá na noc abych nelítala z ložnice do pokoje 😒 .A konečně si zas můžu v ložnici v posteli číst,to já uplně miluju,ale k vůli Míše jsem to nemohla praktikovat 😀 😀 ,abych ji nevzbudila 😉

renda71
27. lis 2008

čmunda je bramborák 😀

marie_m
27. lis 2008

rendo, ty mi delas normalne chute, nastesti sem ted vecerela, kvetak a broookolici zapecenou se syrem, az na tu cokoladu sem neska jedla peikne 😀

pavli, tak hlavne budete mit s muzikem soukromi, ne? 😉 😀

pavla80
27. lis 2008

Rendi aha!!!!!!Tak to u nás neznáme,tenhle název 😀 😀 .

Maruš tak to je jasný 😉 😉 😉

Tak holky já pro dnešek končím a loučím se s váma mějte s krásně a klidnou noc přeju dobrou a kila pryč!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

kitty68
27. lis 2008

ahoj holky
jdu vas jen pozdravit, ted musim uklizet, pze je tu takovy bordel, jaky jste v zivote nevidely 😀 a zitra k nam ma prijit zenska z mest.uradu se podivat na byt, co by se jako dalo zlepsit v nasi ctvrti 😕 a ja debil js si ji domluvila na 10 dopol a peter pochopitelne zrovna zitra musi mit nejake skoleni cely den 😝

jdu si dat baileys zmrzku na povzbuzeni 😀

marie_m
28. lis 2008

dobre ranko, kocky, tak my opet vstavali ve 4!! 😠

jinak vcera sem se drzela, dala sem si kvetak s brokolici a syrem (mmch to bylo dost hnusny) a jeste jsem varila kolem pul desaty pro muzicka veceri, ale odolala jsem a nedala si ani kousek 🙂

leninn
28. lis 2008

Také dobré ránko,
tak jak jsem včera ráno byla nakopnutá, tak jsem to večer-po aerobiku-totálně podělala ☹ No, tak dnes se snad udržím
😉

Maru, jsi dobrá, žes odolala si nevzít, to já bych zase jakože jen malinko ochutnávala a ochutnávala, až bych půlku snědla 😖 A to vstávání, to je teda mazec 😒 Snad se to časem srovná 😕

Týýý jooo, Pavli, 2x týdně na dvě hodinky do posilovny, to je paráda, to budeš za chvíli zpevněná jako tyčka. To Ti závidím. Od nás je posilovla asi 6km, takže bych klidně také mohla chodit, ale to bych se musela vzdát aerobiku, protože to už by manža asi nevydýchal, kdybych byla každý večer pryč. A já zatím raději budu chodit na ten aerobik 😀 😅 Uvidíme časem. I když včera jsem si po dlouhé době zaposilovala na nohy, asi jen 15min, ale dnes se to hodlám prodloužit 😉

Kitty, tak co, zvládla jsi uklidit. U nás doma to dnes taky vypadá, jako by tu vybouchl granát a Barča teď sedí a cupuje letáky 😀 😀

kometka5
28. lis 2008

Ahojky holky!
tak jsem si včera koncert fakt užila, projely jsme se i nočním metrem a já nevím, ale já se v noci v metru docela bojím , protože mám pocit, že vidím jen nějakýho zfetlýho vožralýho pobudu. 😒

šla jsem spát ve dvě ráno (Maru, to jste skoro vstávaly, viď?) a vstávala jsem až v osm, malá na mě byla hodná... 😉

jinak jsem se dneska vážila, mám spokojený úbytek, ale možná to bude spíš tím, že jsem včera scháněla nějakýho mcdonalda v praze a jak to tam neznám, tak jsem nesehnala. a nic jinýho jsem nechtěla. takže jsem byla o hladu... 😒

Kitty, potřebovala bych taky uklidit, nezajdeš? nebo spíš nezaletíš? 🙂

marie_m
28. lis 2008

komet, nedrazdi me 😀

kocky, cekam, az kuba usne a asi to dneska zalomim s nim, sem nejakej tuhon...odpo chci jit na aerobik a vecer uz musim balit, vazila sem se a mam od pondeka celkem peknej ubytek, tak pocitam, ze mi po vikendu nevydrzi,tak uvidime...jinak necekejte na me s vahou v pondeli, neb se vracim az v utery rano, tak pak caire poslu

kitty68
28. lis 2008

ahojte

takze baby pred pul hodkou js skoncila s uklidem, ale nemusim se teda stydet tady nekoho vzit (po dlouhe dobe 😀 )

ovsem draha baba nikde 😠 , to ze js jeste ani nesnidala tady ani nezminuju 🤐

kitty68
28. lis 2008

a abych spalila nejake ty kalorie, tak js ellun prestavela cely pokojik 😎

rozela
28. lis 2008

ahoj holky! tak včerejšek jsme završili opravdu pěkně. odpoledne jsme jeli se známýma na coca cola kamion. bylo tam dost lidí, ale malej byl jak u vytržení. furt lezl po tom kamionu, fotil se, pak i soutěžil, tak si vybral malej červenej kamion a ještě dostal svítící balonek, tak jsme měli v noci zelený světýlko 😀 pařili jsme tam horký jablko se skořicí a myslim, že jsme si to užili všichni. doma pak malej ani nechtěl mlíko, dopil si čajík, i když už studený a vytuhl. dneska bych se ráda jela někam mrknout na kombinézy. loňská je mu malá ☹ manža dorazil domu už v 8 ráno no a teď vytuhnul, takže ještě uvařim a budem pak čekat, až se malej vyspí.

holky, co říkáte na ten včerejší díl jste to, co jíte? si myslim, že se kočka na ta vyšetření, co po ní chtěla doktorka Kateřina, pěkně vyprdla. a mě, kdyby někdo nabídl ten vibrační power plate, tak jsem tam 3x denně. prý je to fantastický na hubnutí. teda spíš na zpevnění.

kitty68
28. lis 2008

jo a jeste js vam zapomela napsat jak ellun ted 2 dny po sobe vysedavala pred telkou s playstationovym ovladacem v ruce 😀 tak ten pocit zadostiucineni bych vam vsem fakt prala 😀

rozela
28. lis 2008

kitty 😀 😀 😀 hoď foto do alba, jak maličká sedí s ovladačem 😀
teda baba si dává na čas, co 😕 bych se na ni vyprdla.

mari a jo, už se ti blíží londýn. tak si to tam užij i za nás 😉

kitty68
28. lis 2008

no ja bych ji rada vyfotila, ale ona ma zakaz na nej sahat, no ale ja ji necham jak chrape, aspon je na chvili zticha 😀 , pockam az tam bude zas sedet s nim 😉

rozela
28. lis 2008

tak mi právě malej usnul v náručí. a to jsme chtěli spolu vařit 😀

kitty68
28. lis 2008

tak uz tady byla, a uplne js se vykecala 😀 byla takova lidova a zdrbly js vsecko

leninn
28. lis 2008

Ahojky holky,
tak já už jsem po obědě, dnes velice zdravém-kapr s fazolovými lusky na česneku, mňam. teď ještě vydržet odpoledne a hlavně večer po tréninku...a bude to ok 🙂

Kitty, tak vidíš, Tvůj krasně uklizený byt byl konečně ukázán, nedělalas to nadarmo 😉 Já bych taky potřebovala hodně moc uklidit, ale když mě se táááák nechce ☹

Rozi, to jste měli prima odpolední program. My dnes jedeme s Barčou k profesiónálnímu fotografovi, fotil nám i naši svatbu, tak jsem na Barču zvědavá, jak bude pózovat 😀 chceme vzít i nějaké dárky, co dostala k narozkám 🙂

hezké odpolko, u nás svítí sluníčko, je hezky 🙂

rozela
28. lis 2008

tak jsem přinutila mm ke koupání prcka a mám chvíli pro sebe 🙂
leni taky jsem uvažovala, že bychom si nechali udělat nějaké pěkné fotky od profíka. kamarádka takhle pořídila fakt pěknou sérii a měla na vánoce s babičkama vystaráno. jenže u mě je ten problém, že by fotografovi při mém záběru rupla čočka ve foťáku. určitě bych vypadala jako na všech ostatních fotkách. prostě golem ☹ holt to budu muset odložit do doby, až budu vypadat jako člověk.

dneska jsme celé odpoledne dělali s malým kraviny. vůbec nechtěl jít ven, tak jsme se bavili doma. dal mi pěkně zabrat, ale hlavně že je spokojený. a ještě jsem mu stihla navečer zajít pro novou kombinézu.

hoooolky, mě honí mlsná. uplně mě brní huba a nevim co bych zvalila 🤐

kitty68
28. lis 2008

no tak ja protoze js se vcera zdrzela a zmrzku nakonec nesezrala js si sezeru dneska

holky kdyby vy jste vedely co ja js dnes jedla tak vas trefi slak 😀 pze js zapomnela e rozmrazit jeji slichticky co ji kuchtim, tak byla na sklenkach, presnidavku jabko+banan + jogurt malinovy na ranajky, obed teda normalni testoviny se spenatem a ricota syrem, a na vecu sladkou ryzi se skorici

rozela
28. lis 2008

kitty, byla si na skenkách s ní? 😀

kitty68
28. lis 2008

no co nedojedla tak js dojela po ni 😀 😀

rozela
28. lis 2008

tak tomu říkám odlehčená strava 😀 😀 😀