Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

sisstin
14. srp 2008

jofiel: no ale třeba já jako na nafouknutý břicho moc netrpim 😕 já mám prostě takovou tu "nadpičku" 😅

paseky
autor
14. srp 2008

neříkám, že mi tu někdo vadí, jen jsem zakládala téma a naivně si myslela, že tu budou holky co mají nadváhu a potřebují k sobě někoho kdo jim pomůže zhubnout

vím, že je to pro Vás problém, ale pro nás ,co potebujeme zdolat 15,20 a i víc jsou ty vaše 2 kila k smíchu.

sisstin
14. srp 2008

paseky: no..jenže někomu, kdo má třeba těch 15kg se to shazuje mnohem lépe a rychleji, než třeba moje 2kg 😉 já těch 5porodních kil shazovala fakt víc jak půl roku..a dalo to zabrat jak svina..někomu s nadváhou stačí, aby začal normálně jíst..a hned mu to jde dolů...jenže já jim vcelku málo a zdravě...- samozřejmě s občasnými úlety...taky nejsem svatá a ráda jim... 😉 - a prostě už to dolů nejde..takže zatím, co vy zhubnete kil třeba 10...tak já jedno 😉

nikka.vo
14. srp 2008

No Siss má pravdu, takových posledních 5 kilo jde dolu dost špatně, ze začátku jde 10 rychle, ale pak se to zasekne. Ale jako rozumim ti, že sis představovala že se vás tu sejde víc, co máte zhruba stejnou nadváhu. 😉 a pro tebe jsou 2-5kg směšný 😉

nikka.vo
14. srp 2008

Siss, ty woe, já si tu čtu na kolik chceš zhubnout a kolik vážíš, jseš magor? 😅 To že budeš mít 30 kg i s postelí ti nezaručí, že nebudeš mít břicho - to chce cvičit a nebo si to nechat užezat 😅

sisstin
14. srp 2008

no z mých chabých zkušeností vím to, že hubnutí řeší předevšim lidi, co na tom tak strašně nejsou..než fakt ti, co by to potřebovali 😉proto tady asi není tolik holek s větší nadváhou, pže to prostě neřešej..můj skromný názor 😔

sisstin
14. srp 2008

nika.vo: já cvičim a je mi to k hovnu 😅 a na uřezání nemám prachy 😅 prostě já se furt ještě necejtim..a znova upozornuji mých ani ne 156cm 😝

paseky
autor
14. srp 2008

já už taky byla hooooodně hubená a pořád mi to bylo málo a vím , že ty poslední kila jdou dolu opravdu hodně dlouho

jen mi připadá že někdo kdo má 48 kilo a chce ještě zhubnout si tak zahrává ¨sám se sebou se svým zdravím

kamarádky dcera takhle hubla hubla hubla až skončila v praze ve špitále pro anorektičky trvalo to asi 4 roky než se srovnala

bylo jí 13 když začala takhle blbnout znám oba extrémy

jofiel
14. srp 2008

s tema poslednima kilama je to pravda, ja mam za sebou pet kilo a to za pul roku.. takze rozdil mezi puvodni a idealni je taky 10kg takze je sice hezky, ze ti posledni 2 kila prijdou smesny, ale pokud mas predtim x dalsich, tak je to o necem jinym.. diskuze neni na tema 10 a vic kilo a i kdyby, tak proc si navzajem neporadit?

sisstin
14. srp 2008

paseky: ale fakt je rozdíl, jesli váží 48kg člověk vysokej 156cm a nebo 172 😉 já mám kozy čtyřky..pěkný boky..takže fakt anorekticky nevypadám 😅

nikka.vo
14. srp 2008

Siss, ale i při tvojí výšce neni určitě zdravý vážit pod 50 kg 😉 Já mám 163 a bude mi bohatě stačit se dostat na 55kg, teď mám 60 a to už rok 😔 Ty si nepřijdeš asi hubená už kvůli těm prsům, to dělá postavu robustnější, ale jako 46-47kg to je strašně málo 😔

jofiel
14. srp 2008

nikka.vo: a jak se to snazis dat dolu ty?

sisstin
14. srp 2008

nika.vo: podle BMI je u mě normální váha mezi 45-58kg 😕

paseky
autor
14. srp 2008

siss no jukla jsem ti do alba a ta fotka u kočárku tam máš i hodně široký ramena a nohy teda taky nic moc asi jsi blbě natočená protože podle váhy a výšky bys musela být twigy

nikka.vo
14. srp 2008

Tomu se mi nechce věřit, možná u dětí??? 😕 ... ale ber si ,že ty tvoje prsa taky něco váží, takže ty máš v podstatě ještě míń než ti ukazuje váha, když bys sundala kozy, tak máš 45. 😅 Nic ve zlém 😉 😵

jofiel - už se nesnažim 😅 Měla jsem navíc asi 8-9kg a těch posledních 5 prostě nešlo a nejde. Jelikož vim, v čem dělám největší chybu (jím pozdě večer, nepiju skoro vodu, samá cola apod) tak jsem tohle všechno omezila a dolu to šlo. Až na těch 5 kg a to už jsem se mohla stavět na hlavu - určitě by pomohlo se hýbat a chodit na spinnoš třeba, ale já jsem na tohle strašná. takže si už ani nestěžuju, nemám ráda, když někdo skučí a nic pro nedělá. Holt nekdy nestačí jen nejíst 😉 Tak si nestěžuju a jim jak chci 😅 Možná mě zase osvítí duch svatý a zase se pokusim 😉

sisstin
14. srp 2008

paseky: tak já taky netvrdim, že jsem Twigy..lejtka mám z aerobicu a z posilování....ramena to samý 🙂

sisstin
14. srp 2008

paseky: ale díky za milé hodnocení 😅 😅 😅 jsi docela borka 😀 já bych si teda tebe hodnotit nedovolila 😅 ...smrdí mi z toho trošku něco jiného 😅 takže tě tu nebudu prudit....

čus ženský...my jdeme ven..abych mohla mít ty nohy ještě víc nic moc 😝

leninn
14. srp 2008

Sisstin: opravdu Ti tedy váží dost Tvoje vnady...ale s tím nic neuděláš, to bys musela jít na zmenšení...

paseky
autor
14. srp 2008

to vím že jsem borec dík

prochi
14. srp 2008

tý bláho ženský, tady je natlacháno!! 😕

jdu dočítat 😉

prochi
14. srp 2008

chjo, tak jste mě teda moc nepotěšily... jdu si to přečíst ještě jednou, ať nedělám nějaký ukvapený názory, ale nějak mě to tady přestalo bavit... ☹

nikka.vo
14. srp 2008

paseky, fotky dost zkreslují a myslim že neni moc taktní někomu říct, že na fotce teda má pěkný ramena a nohy 😕 a že nevypadá na tu váhu co uvádí. Já asi chápu jak si to myslela, ale znělo to hrozně 😅

leninn
14. srp 2008

Prochi: trošku se to tu pokazilo, to jo...
Paseky myslela tohle téma trošku jinak, že tu budou hubnout holky jako jsme my....co mají nadváhu 😢

paula
14. srp 2008

ahoj holky,tak koukam, ze to tu sklouzlo k necemu jinemu nez k tomu jak zhubnout a jak na to. ☹
Ja myslim, ze je jedno, kolik kdo chce zhubnout, ale dulezity je, aby jsme drzely pri sobe a podporily se. 😉
Holky vsimly jste si, ze na flore nefunguje e-denik? Nebo ze by jen me? Ze se nas tam po zalozeni tohodle tematu prihlasilo moc a zavarily jsme jim to 😀 😀 😀
holky koupila jsem si syrecky jak jste tu nekdo radili a poziram je s ryzovyma vaflema a rajcatama. Jo a k obedu bylo zeleninove rizoto - mrazena michana zelenina s ryzi bez tuku, toho se taky clovek muze najist dosyta. 😉 Ja si teda ale vsechno dochucuji kecupem, kdyz uz nemam to maso. 😉 😝 Doufam, ze se to nenauci i mala, protoze musi jist samo to samy co ja. Jak vidi kecup, tak uplne slinta.
Jinak jsem vcera definitivne dokojila, tak mam desne nality prsa, tak vaha nic. Ale holky, co jeste kojite "vyroba" mlika to jsou taky nejaky spotrebovany kj navic. 😉 Za to se muzete odmenit.
Jo ja chci zhubnout aspon 10kg, ale nebudu psat z kolika, stejne uz jsem to tu asi psala, ale je to hrozne zavadejici. Kazdy ma svoji vysnenou vahu nekde jinde, podle svych moznosti. Z te vahy kterou ted povazuji za vysnenou, jsem ve 22 hubla 8kg a ted bych s ni byla spokojena. Zalezi to nejen na vysce, ale i na veku a poctu deti. 🙂

leninn
14. srp 2008

Paula: mě e-kalkulačka funguje...tak snad jsme jim to nezavařily 😀
Já o vysněné váze zatím opravdu jen sním...ještě nikdy jsem ji nedosáhla, měřím 172cm a moje vysněná váha je 60kg, ale bude mi prozatím stačit těch 70kg 😒

nikka.vo
14. srp 2008

Souhlasím s Paulou 😉 😵

Vážně je snad jedno, jestli tu někdo chce zhubnout 15 nebo 5 kg, ne? 🙂 Všechny potřebují radu a podporu, přeci nejde o závist, že ta chce zhubnout jen 5 kg, ne? 🙂

Ale navrhuju vám napsat ikke nebo emjee ať vám to tu přejmenují na něco jako: Začínáme s dietou (10kg nadváhy a výš...) 😉

paula
14. srp 2008

Me to pise mimo provoz. Asi jsem si to zavarila sama 😉 😀
leninn 70kg je na 172 cm v poho. 🙂 ja myslim, ze by si clovek nemel davat nerealne cile a proc snit o vaze, ktere nemuzes nikdy dosahnout? To pak nebudes nikdy spokojena. Kdyz si stanovis realny cil a sen, tak pak budes spokojena. Treba az budes na 70kg tak ti to setrvacnosti jeste pujde dolu a pak muzes byt nadsena! 😉
Ja se klidne priznam, ze mym snem neni byt hubena, chtela bych jen mit proste po diteti zase normalni postavu.

paseky
autor
14. srp 2008

já bych do vánoc chtěla shodit tak 10 a pak do budoucna taky a to by bylo moc fajn a ještě bych pak mohla i pokračovat. tak uvidíme

jdu se něčeho napít ještě jsem dnes skoro nic nevypila 😝 achjo se odbejvám. starám se o blbosti a zanedbávám samu sebe

paula
14. srp 2008

nikka. vo, to je dobry napad s tou zmenou nazvu, ale ja bych to nechala, protoze je to taky zavadejici, ja treba nemam 10kg nadvahy, ale chci 10 kg zhubnout.
Ja bych to proste nechala, jak to je, s tim ze se nebudem divat na to kolik kdo ma navic, ale budem si davat rady a tipy a podporovat se a tesit se z kazdeho kila pryc, at je to jedno ze dvaceti, nebo jedno ze dvou. 😉

paseky
autor
14. srp 2008

paula 😉 jj necháme to tak jak to je