Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
17. pro 2008

Ahojky holky, tak já celý večer balím dárečky....člověk by neřekl, kolik to zabere času a jelikož se k tomu přes den vůbec nedostanu, dělám o po večerech, ale nevadí mi to, naopak.

Komet, bydlím na vesničce asi 15km od Pardubic, má necelých 300 obyvatel, takže to, co jsem psala je pravda vpravdoucí a jsem tu moc spokojená 🙂 Nikd 🙂 jsem nechtěla bydlet ve městě, by mě to asi zničilo, ty davy lidí 😖

Maru, Ty máš tedy opravdu hodně špatbou náladu, na ty Vánoce, Ty je vážně tak moc nemáš ráda? Tak si je udělej takové, aby se Ti líbily. Vykašli se na všechno, co Tě nebaví a co Ti ty Vánoce zprotivuje a budou fajn 😉 byla by škoda, kdyby sis je neužila, už kvůli Kubíkovi 🙂

Paseky, na jaké kontrole jsi byla, že Ti brali krev? Tak zítra držím pěstičky, ať je vše tak, jak má být 😉 Já myčku zatím nemám, protože jsme koupili starší baráček a na nic dalšího už penízky nebyly, tak je tu původní kuchyň, takže vařím na dvojvařiči, o myčce si zatím můžu nechat jen zdát ale doufám, že tak za dva, nejdýl tři, roky bude nová kuchyň a na to se tedy móóóc těším 😀 Tak to bez ní zvládni 😉
A snad už Ti i dítko spinká 🙂

Dbrou noc, holky 😔

marie_m
18. pro 2008

dobre ranko, kocicky moje, tak mam dalsi motivaci, jsme se s manzelem vsadili, o kolik se nam podari zhubnout do 4.1., coz je ten nejvic kritickej cas 🙂 jen jeste nevim, o co se mame vsadit, aby to stalo za to

leni, v pohode, ja ty vanoce nejak prezíju 😀 kuli kubikovi to letos bude fakt pekny

leninn
18. pro 2008

Hezký den všem 🙂
tak my máme za sebou další né moc vydařenou noc. Nevím, co se děje, asi zoubky, ale Barunka se teď v noci budí a prostě se třeba 2-3hodiny stále budí, takže k ní co 10 min vstávám. Ona stojí v postýlce a když ji chci položit, tak brečí, ale šíleně usedavě, tak chvíli chovám, pak položím, jdu si lehnout a než stihnu vydechnout, zase vstávám. Už po tři noci to bylo od pulnoci zhruba do dvou hodin, jenže já teď chodím spát tak kolem té půlnoci, takže vlastně až ve dv 🙂 a ráno už byla před šestou vzhůru, tak jsme si ji hodili s malžou do pelíšku, nerada to vidím, ale nedávám to...spát 3-4hodniny, ona ještě usla. Snad to jsou zoubky a brzy to zase přejde.

Maru, tak to jsem zvědavá, vsaďte se o něco vážně hustýho, aby Vás to motivovovalo, ale navrhovala bych něco, z čeho budete mít prospěch a radost oba dva 😉 Ať si nezkazíte vánoce 😉

Páček 🙂

paseky
autor
18. pro 2008

hojky hojky, jsem tu

u lékaře vše OK, na mě asi zdravotnictví krachne 😀 😀

no lenni, víš jak to dělám já, když mi "hádě" takhle v noci vyvádí, prostě si ho vezmu k sobě do postele a je. ono se většinou zavrtá a spí nalepení u mně. a tak krásně hřeje 🙂 😉 . postup nechat vyřvat, jsem zkoušela několikrát, ale u Páji mi je to k ničemu ta by si asi vyřvala duši z těla. s Bájou to pomohlo. ale každá je fakt jiná

maru sázka na hubnutí, pak se poděl o co??? třeba takovej dort. ne si dělám srandu.. 😀

no nic "hádě" spí jdu něco pracovat

zatím se mějte moc fajn a páááááááááá

marie_m
19. pro 2008

kocky, dobre ranko, kde jste vsechny???? 🙂

leninn
19. pro 2008

Dobré ránko,
koukám, že včera nikdo neměl čas....

Paseky, já ji nenechávám řvát, ale ona se třeba na 10minut uklidní, si myslím, že už usne a ono prd, za 10min stojí v postýlce a nadává a pobrekává, tak zase vstanu...a tak je to někdy dokola dvě hodiny. Nechci ji moc brát k nám do postele, protože mám strach, že by si na to zvykla a chtěla pak sát jen u nás...tak raději vstávám. Vezmu ji jen ráno, když už je vyspalá a je třeba 7h, výjimečně ji vezmu, když se vzbudí třeba v 6h a už nechce spát a mě se nechce vstávát. Jinak se snažím dodržovat Tvoje postýlka a naše postel. Ono to Barče dost na tyhle věci pálí a je vyčůraná jak mraky, tak se bojím, že by toho hned využila a měli bychom ji v posteli každou noc.

Hmmm, dort 😝 😅 Teda, klasický dorty nemusím, ale třeba medovník, ten miluju, šíleně 😅

Maru, já jsem tu 😉 Co ta sázka? 😀

pavla80
19. pro 2008

Ahojky!!!!!!!!!!

Holky nestíhám!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 .Nějak je toho poslední dobou moc,furt někde lítáme a mezitím furt musím uklízet po těch mojích cácorkách,jsou to děsné bordelářky 😀 😀 .

Maruš teda dobrý nápad,ale já bych se před vánocema nevsazovala,já vím že bych to nevydržela a prohrála 😀 😀

Leni co se týče spinkáni v posteli.Je to fakt že děti si hodně rychle zvyknou,ale zas jak které.Třeba Kačka ta s náma spinkala v posteli od narození dá se říct.Měla taky sem tam proplakanou noc tak jsem ji k nám vzala a už chodila každou noc 😀 😀 .Ale usínala ve své postýlce a jak mi jednou za noc papala tak pak už po jídle chodila k nám kolem 12-1hod.Spala s námi až do doby než jsem otěhotněla a pak už jsem měla strach že by mě mohla kopnout nebo něco.Ale do té doby nám to fakt nevadilo,naopak bylo to super 😉 .A já neměla to srdce ji nechat v noci křičet ani to moc nešlo bydlíme v paneláku a za chvíli by teda sousedi na nás volali socialku 😀 .Ale třeba Miška ta je uplně jiná,párkrát jsem si ji vzala k nám,když byla nemocná nebo špatně spala a nezvykla si.Prostě u ní je to opravdu občas,jen když už ji něco trápí a beru si ji k sobě spíš proto abych nemusela k ní pořád vstávat a lítat do pokojíčku 😀 😀 .A ona naopak i u nás má problém usnout.Tak si myslím že asi fakt jak které dítě 😉

Tak snad je to jen špatné období a malá zas bude spinkat jak andílek 😉 😉

marie_m
19. pro 2008

leni, pavli, jeste jsme neurcili, o co jsme se vsadili, ale meli bychom to udelat co nejdriv 🙂

s tim spinkanim, kuba u nas nikdy nechtel spinkat, takze tohle nas minulo, ale pri vecernim usinani to byl taky boj, vydrzel rvat opravdu dlouho, ale neustoupili jsme a ted usina krasne sam, otazkou je, jak to bude v normalni posteli, dneska pro ni jedeme, tak jestli ji poridime, tak sem na to zvedava, pac on bude natuty vylejzat a nocni klid sabotovat...

...jinak sem se do sebe zase pustila, kocky moje, jen toho sportu moc neni ted, ale snad se to brzy zlepsi

pavla80
19. pro 2008

Tak vidím že zas nikde nikdo 😒 .Asi máte všichni moc práce

Maruš tak to si dobrá,já se poslední dobou nemůžu nějak sebrat a hřeším jak hrom 😠 .No řekla jsem si že tento měsícse budu snažit udržovat,ale od nového roku na to zas tvrdě vlítnu 😀

Holky a u nás dneska počasí děs a hrůza 😒 😒 .Sice nasněžilo radost jsem měla jak hrom,ale jen co jsme vylezly ven,tak mě to přešlo.Všude břečka mokří jsme byli až za ušima 😠 .Snad začne sněžit pořádně a bude na vánoce.Po vánocích jedem na hory až do nového roku tak snad bude sníh at se děti vyřádí 😉

rozela
19. pro 2008

ahoj ženy, tak jsem zpět. mám pocit, že je mi asi tak 156794347687 let. nic nestíhám, s dárkama na tom taky nejsem stoprocentně a to nejhorší mám teprve před sebou. ale nezbude mi nic jiného, než přestat fňukat a nějak to přežít. nebo si předplatim postel v bohnickym blázinci, aby se pak nestalo, že na mě nezbude místo 😀
no nic,jen jsem chtěla dát vědět, že ještě žiju. půjdu uložit malýho a zároveň sebe a zítra vás dočtu. s jídlem je to na draka, ale vánoce budou o rybě, dnes jsem se značně předzásobila pangasem, tak se zase polepšim. zatím páčko 😉

marie_m
20. pro 2008

dobre ranko, kocky moje, tak dnes se stal ZAZRAK a my spali skoro do pul sesty!!!!! 😀 ...nevim cim to, mozna tim, ze jsme vcera koupili kubikovi novou postel, velkou, ale snad nam to vydrzi
koupili jsme tuhle postel - http://www.gazel.cz/index.asp?modul=galerie&sek...

jinak muzik s nama bude az do 28.12. doma, tak se tesim, ze zase stravime nejaky cas dohromady 😀

amira55
20. pro 2008

ahojky holky tak kdo tady hubne a jak???já musím taky!!!!!!!!!mám pocit že jsem od porodu ještě přibrala☹

pavla80
20. pro 2008

Ahojky holky 😉 😉

Maruš velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!To je uspěch 😉 😉 😉 .Tak snad to s postelí bude už na pořád a postel moc hezká ani se nedivím ,že tak dlouho spinkal 😉

Amiro vítám tě tu mezi náma 😉 .No myslím,že jsi ještě docela krátce po porodu,určitě to dolů půjde 😉 .No a jak mi tu všechny hubnem??Snažíme se jíst pravidelně a menší dávky hodně zeleniny a ovoce a hlavně nějaký ten pohyb 😉 .Jo a snažit se hodně pít.Ale já mám ted co mluvit,těžce hřeším,ale po novém roce se do toho zas tvrdě dám,ted mi bude stačit,když si tu svou váhu udržím 😉

pavla80
20. pro 2008

No nic jdu holkám přečíst pohádku a jdou spát konečně a budu mít chviku klid 😀

Snad se tu někdo ukáže navečer 😒

leninn
20. pro 2008

Ahojky holky,
tak mám za sebou další vítězství, tak jsem spokojená.

Maru, paráda, to je super, moc Ti to přeju!!! A ta postel je moc pěkná, jestli se můžu zeptat, na kolik korun Vás ve vším vyšla? Také v budoucnu o koupi uvažujeme, tak abychom měli finanční představu 🙂

Ahojky Amiro, přesně jak píše Pavla, jsi hodně krátce po porodu a asi i ještě kojíš, tak musíš začít hodně opatrně, hlavně s tím cvičením....a to je opravdu potřeba, když chce člověk zhubnout 😔 Ale neboj, ono to půjde...ale pokud můžu mluvit za sebe, tak mě se ta váha dolů pohla až když bylo mojí holčičce asi 9-10měsíčů 😖 Ale jsem ráda, že se to pohlo, i když takto pozdě, ale přeci 😉
A kolik kilo máš navrch?

pavli, je u Vás ještě sníh?

Rozi, co ty dárky? 😉

hezký sobotní večer 😉

pavla80
20. pro 2008

Leni né dneska pršelo fůůůůj.Je to hrůza takové počasí 😠 .A gratuluju!!!!!!!!!!! 😉

Maruš taky budem brzy kupovat postel,tak by mě to taky zajímalo 😀 😀

Roz a hlavně klííííd 🙂 🙂 .Vánoce jsou přece svátky klidu a míru 😉 .I¨když tě tak trochu chápu,já pár dní před vánocema taky vždycky tak trochu stresuju jestli už mám všechno hotovo a tak.Ale letos jsem všechno dělala postupně a myslím,že jsme jakž takž připraveni 😀 😀 .Ale dárky ještě zabalené nemáme!!!!!!!!!! 😀 😀

No holky nic jdu spát tak snad zítra zas nakouknu 😉

Dobrou noc a kila pryč!!!!!!!!!!!Nebo aspon chutě 😀 😀 páááááááááááá 😉

pavla80
21. pro 2008

Dobré poledne 😵 😵

marie_m
21. pro 2008

kocky, ahojky, tak ja akorat balim darky, to je snad jeste vetsi vopruz, nez je kupovat 😠 😀
jinak kubik si na novou postylku zvykl vic nez dobre, takze nam na ni krasne spi, usina sam vecer, je to super, dneska jsme meli budicek v pet, prisel si pro nas do loznice, na tom sem se dycky hrozne tesila, az hupsne k nam do postele, udelame tuli tuli a vstaneme 🙂

jinak ta postel stala se vsim vsudy necelych 9000 Kc, je v tom postel, matrace, zabrana, prosteradlo a zabrany...je to celkem dost, ale levnejsi a zaroven kvalitni jsme nebyli schopny najit

jinak sazka moje a muzika se nejak neresi, o nic jsme se nevsadili, takze to asi pada, ale i tak se celkem drzim, tim, ze doma nemame ani kousek cukrovi, nebudu delat ani chlebicky a nic to nebude zas tak tezky...horsi to bude 25. u tcchyne a 26 a vikend u nasich 😀

kocky moje, mam vas rada, mejte se!

amira55
21. pro 2008

ahojky🙂

pavla8o+leninn já vím že jsem krátce po porodu ale nechtěla bych to podcenit-to množství povolenýho tuku mě naprosto děsí☹ já to zatím nějak neřeším ale myslela jsem začít spíš po svátcích.nechci si je kazit počítáním kalorií, to snad chápete ne?

rozela
21. pro 2008

ááááááááhoj prdelky moje! 🙂 tak jsem zase tady a slibuju, že se polepšim. dočetla jsem vás a jelikož neudržim myšlenku,tak to hlavou jenom prolítlo. no, asi jako krumpáč 😀
největší fofry snad už mám za sebou. cesty do zruče a zpátky a do zruče a zpátky, atd. šlus. dřív než po novym roce tam nepojedu, i kdybych se na hlavu měla postavit.
dary. nooo, tak to je horší kapitola. přznám se, že stále ještě nemám všechno. chybí sice už jen dar pro mámu a tátu (foťák nám nevyšel, tak ho dostanou nejspíš k výročí nebo k dalším vánocům), ale o to to asi bude náročnější. pro maminu mám vymyšleno, takže jen koupím a pro tatina ještě stále nevím. snažila jsem se nějaký nápad nenápadně vydolovat z máti, ale kloudný slovo jsem z ní nedostala 🙂 😀 holt budu muset ještě podráždit a prohnat mozkový závity 😉 cukroví máme minimum a dneska chci ještě stihnout tatrankový kuličky pro ondráška. uvidíme, zda se zadaří.

mari ta kubíčkova postel je úžasná 😵 to se nedivim, že se mu v ní hezky spinká 🙂

náš mladej v poslední dobe strašně blbě spí. mezi 3 a 5 ráno se vzbudí, napije se a neví jak dál zabrat, takže vleze k nám do postele, přitulí se, za chvíli se začně různě vrtět, obracet, převracet, jak kdyby nevěděl, jak se uvelebit, chvíli leží, pak se sebere a jde do svojí postýlky. tam se taky hemží, pak se zase vrátí k nám do postele, znovu proběhne hledání vhodné polohy, pak jde zase do svojí postýlky. no prostě takhle to pokračuje tak hodinku, hodinku a půl, a pak buď usne ve svojí postýlce, nebo se přitulí, sebere mi deku a usne u mě. já pak obvykle nemůžu usnout, tak čumim do zdi než zaberu a ráno jsem jak přejetá parním válcem. hlavně že miláček srší energií. no nic, dám sirky do očí, uvařim kotel kafe, případně dám rychlou sprchu a do hodinky jsem taky funkční. jsem zvědavá, jak to bude vypadat, až od ledna začnem školičkovat. 🙂 už dostal i přidelenou značku-motýlka. to bude ještě sranda 😀

rozela
21. pro 2008

pas co myčka? neumoudřila se a nerozchodila se?

leni gratuluju k vítězství. doufám, že barunka už spinká zas dobře a nic ji nezlobí.

pavli docela ti závidím, že máš připraveno (kromě zabalení darů 🙂 ). já si ještě máknu 😀

holky a to nejlepší nakonec! jsem prase týdne!!! včera ve 23h jsem v posteli sežrala celý kinder mléčný řez. prostě jsem prase, jsem prase, jsem prase.ále udělalo mi to táááák dobře 😀 zítra úbytek určitě nebude, pže moje strava v posledních dnech stála za prd.

rozela
21. pro 2008

jéééé a ještě jsem zapomněla vyjádřit obdiv nad novýma fotečkama v konipasech!!!

pavla80
21. pro 2008

Roz tak to je super,že už to máš jakž takž zvládnuté,dárečky seženeš a pak celý štědrý den budeš odpočívat 😉 😉 .Na to se těším nejvíc,že si sednem a budem koukat na pohádky pak kdyby byl sníh se půjdem klouzat.ach jo mohlo by nasněžit,hned by to bylo veselejší 😉 Roz já taky moc nečekám ubytek,moje jídlo je poslední dobou děsné 😠 .Tak to je super,že už Ondrášek půjde do školičky 😉 ,tak snad se mu tam bude líbit a proběhne to v klidu.K nám do školky ted nastoupil 3 letý chlapeček a strašně tam pláče ☹ ,no jo ale oba rodiče musí do práce,tak to tam musí zvládnou,ale říkala Kačenka,že se pak uklidnía už nepláče,ale i tak by mi to asi srdce trhalo 😒

Amira já bych taky asi začala od ledna,nějak bych to přes ty vánoce,prostě nezvládla,takže chápu 😉 😉

Tak já jdu holky koukat na pojištovnu štěstí,tak se zítra ukážu,ale asi až odpoledne,ráno ještě jedem na poslední nákup jídla a máme hotovo,do obchodu už mě nikdo nedostane 😀

marie_m
21. pro 2008

kocky, tak ja jsem konecne dobalila darecky, trvalo mi to cca 5 hodin, chapete to? ☹
ale hlavne, ze to mam za sebou!!!

a ted sem ko, takze se asi nalozim do vany, trelaxnu se a pujdu si cist a pak tuhnout

a s tou sazkou, jeste, ze jsme se poradne vlastne o nic nevsadili, pac muzik uz ma 2 kg dole, chodi ted kazdej den na squash, pac se prihlasil sem k nam do ligy 😠 😅 😀

rozela
21. pro 2008

pavli já doufám, že se mu tam bude líbit. je to jenom na dopoledne. už od léta mě posílá do práce, že prý chce do školky 🙂 tak doufám, že nakonec nebude uplakánek. když jsme se byli podívat, tak já tam řešila s učitelkou co a jak a on se hned rozběhl mezi děti a hrál si. uvidíme, jak si povede, když mě tam neuvidí. leden máme určený jako zvykací. doufejme, že to bude všechno ok.

já jdu lomit. jsem utahaná jak pes a musim se stihnout trochu vyspat, než bude mít malej zase noční převalování.
holky dobrou noc a kila fuč! 😉

leninn
21. pro 2008

Ahojky holky 🙂

Maruš, ta postýlka je vážně moc moc hezká 🙂 Jo a mě balení dárků trvalo asi také pět hodin a to bylo sice to nejdelší balení, ale ne úplně finální, ještě teď občas nějaký dáreček zabalím, dobavlím, ale už jsem asi také skončila 😵
Teda Maru, manža se do toho teda pustil...2kg dole, to mu teda závidím 😅 my jdeme s manžou zítra také na squash, ale ak na oběd, tak si musím dát něco dietního 😀 😀 😀 😅

jinak i dnes jsme vyhrály, takže jsme před Vánocema v tabulce první, super 😀

Rozi, Barunka už je v pohodě a zase spinká, občas k ní usím vstát, třeba vypadne dudu (už teď se těším na odnaučování, přes den ho nemá, ale na spaní jo... 😖 ) Ale už nepláče a je to otázka 30s, vstanu, dám dudu, pohladím a jdu spát 😉 jsem teda na Ondráška zvědavá, to bude chodit na 1 den v týdnu, aby Ti zůstala mateřská nebo jdeš do práce?

Amiro, v novém roce se do toho pustíš, třeba s námi 😉

Dlouho jsem tu neviděla Rendu a Kometku, jakpak jsou asi na tom? Snad ok...

Jinak, s váhou zítra nevím, nedokážu odhadnout, doufám, díky těm dvěma zápasům, aspoň v malý úbytek, tak uvidíme 😅

Hezký nedělní adventní večer 🙂

kitty68
21. pro 2008

ahojte babky

ja js tak doblbnuta tento tyden, ze js i zapomnela poslat vahu v pondeli 😒 , no stejne zadna zmena u me 😠 , zitra se urcite polepsim, ted poslednich par dni bylo venku tak hezky ze js chodila i rano i odpoledne, at si decko uzije. od pristiho tydne se vracim zpet do praci a nas zhnily tatik ji urcite na zadne dlouhe prochazky brat nebude

zavidim vam ze uz mate zabalene darky, ja js jeste ani nezacla, a vubec se mi do toho nechce

leni tak vy teda jedete v tom basketu 😨

marie_m
22. pro 2008

dobre ranko, kocicky moje, tak vaha samozrejme nic moc, lepsi nez minuly tyden, ale uz jsem mela i o 1,5 kg min, halt to pres vanoce nejak preklepu a po novym roce vzhuuruuu do toho 😀

leninn
22. pro 2008

Dobré ráno,
tak já mám úbytek, tak jsem ráda, ale moje cíle do Vánoc splněné nebyly, teda, byly to cíle do konce roku, ale nepředpokládám, že bych za ten poslední ýden zhubla, budu ráda, když to nebude naopak 😅

Maru, přesně tak, po Vánocích se do toho zase hezky všechny opřeme! 😉

Kitty, takže Ty jdeš do práce a manža bude na mateřské? A jdeš na plný úvazek, nebo na nějaký zkrácený, nebo na půl v práci, na půl doma? Těšíš se?
A neboj, dárky také v pohodě zabalíš, hlavně žádné stresy!!! 😉

Hezký den, my jdeme dopolko na ten squash, se těším, ale cítím se celkem unavená, po tom baskeťáckým víkendu, snad to přežiju ve zdraví, že, Maru 😅

marie_m
22. pro 2008

leni, urcite 🙂 preci nejsi takovy hovado, jako ja, ne? 😀...i kdyz musim rict, ze jsem nejak podezrele dlouho bez jakyhokoli bebí 😎 😀