Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

klouzavka
15. led 2009

Ahoj, nevíte, majíŠmakouna v Bile, nebo vkauflandu? Znám ho, chutná mi, mám i pár receptů na jeho přípravu. Díkes za odpověď.

rozela
15. led 2009

klouzavko v bille šmakouna mají, tedy já ho tam kupuju 😉 v kauflandu nevím

rozela
15. led 2009

mari bez sýru se svět netočí 🙂 😉 mě k večeři stačí 10deka 30%eidamu a jsem spokojená 😀

leninn
15. led 2009

holky, přidávám se k Vám, sýr miluju, strašně moc a snad všechny druhy, které existují, mňam 😀

marie_m
15. led 2009

no, ja mam rada prave trena eidam, madeland, ale plisnaky mi moc nerikaj, to snad jedinej romadur, ale ten si koupit a jit s nim domu, to je smradu 🙂

leninn
15. led 2009

Maru 😀 ale je výborný, stejně jako olomoucké tvarůžky, hermelín, niva,... 😝 😝 😝 😅

marie_m
15. led 2009

kocky, tak ja jsem se prave vratila z erobiku s olgou sipkovou a bylo to super, ona je takova malinka, roztomila a cviceni byl teda peknej zahul 🙂

leninn
15. led 2009

Tak já se dnes na ten aerobik musela vyloženě vykopat, vůbec se mi nechtělo, což nechápu, protože se mi vždycky chce na jakýkoliv sport...ale důležité je, že jsem šla. bylo to fajn, tak jsem ráda.

Den jsem prožila celkem ok, v jídle jsem se držela, ale teď večer jsem to zae pokazila-káva a nanuk, ale nevyčítám si...měla jsem na něj strašnou chuť už včera, tak jsem ho snědla dnes, manža měl také 😀

Zítra trénink a o víkendu zase zápasy...tak doufám, že v pondělí bude úbytek, jinak mě šlehne, ale holky, musím se přiznat, snažím se v jídle držet, ale stejně mám každý den aspoň malinkatou sladkost a bohužel to většinou pokazím večer, což je nejhorší, takže ani nevím, jestli úbytek bude. Ještě dnes ráno nebyl a měla jsem 300g navrch 😠 Tak snad se teď ty tři dny ovládnu a nebudu mít žádnou sladkost a uvidíme v pondělí 😉

Se držte, ať jsme v pondělí všechny spokojené 🙂 Moc bych si to přála 😲

Hezký večer 😔

leninn
15. led 2009

jo, Maru, věřím, že to byla makačka, ona je asi dost "vostráů 😀 Když jsem koukala na to Buď fit a někdy tam cvičila, tak to bylo dost posilovací a dost v tempu 😉 Ale věřím, žes to zvládla a kila se Tě pustila-vypotilas je 😀 😀

prami
15. led 2009

ahoj,

tak dnešek byl vcelku Ok,držela jsem se,no musela,po tom včerejším fiasku by mne hanba fackovala 😝 .

Rozelo- díky za vyčerpávajícího šmakouna 😀 😀 ,do toho musím jít.
Jinak sýry taky miluju,všechny, bez vůně i s, 😀 je fakt,že sýru bych se těžko zřekla,to raději masa 😉

Maru - hm Šípková to muselo být super,bych jí taky někdy chtěla vidět live.Působí sympaticky, snad to není jen přetvářka.A taky skvěle vypadá,řekla bych,že je to ten typ- čím starší tím lepší 😀

já jsem dnes zarotopedila 10 km a plánuju,že zase začnu chodit na nějaké cvičení.Doma mám sice plno DVD se cvičením,případě něco na netu,ale není nad to občas nemyslet na plínky a vyrazit někam kde nebrebentí mimina 😎

marie_m
16. led 2009

dobre ranko, tak my zase meli budicek lehce po 4, se fakt poseru ☹

dlouho tu nebyla paseky a prochi, jak se holky maj?🙂

kometka5
16. led 2009

Krásné ránko!

Maru, já tě fakt obdivuju, vstávat takhle brzy, tak bych se za chvilku složila. my vstáváme v sedm a jsem jak přeražená holí...a já vím, že se tě tady někdo ptal, jestli jste takhle vstávali od narození, ale už si nemapatuju odpověd? v Sama doma mluvili o tom, že se spaní ustáluje mezi 3-4rokem. ale to spíš mluvili o tom, když se děti v noci budí.

tak já jsem se celý den držela a večer jsem to zazdila. dělala jsem topinky, tak jsem si 3dala. tak jsem vlezla na váhu a mám míň než včera. tak můžete mi někdo vysvětlit, jak ta váha funguje? 🙂

leninn
16. led 2009

Dobré ránečko holky,
musím hned navázat na Kometku-včera ten večerní nanuk nebyl jen tak ledajaký nanuk, či nanuček, ale hezky masivní magnum s mandlemi 😀 😀 😀 😅 + káva +sklenička vína, opravdu večer, jak má být a co se nestalo-dnes ráno mám také míň jak včera, nechápu 🤐 Ale jsem za to ráda. Myslím, že je to tím, že zase jím pravidelně a málo a když si pak holt dám večer i když nanuka,ale je to místo 2 večeře, tak to tělo ještě asi zpracuje nebo co...jiné vysvětlení nemám 🙂 😉

Maru ☹ tak ráda bych pro Tebe měla účinnou radu, ale ...nemám ☹ 😢 jen asi DRŽ SE!!!

Za chvíli jedu ke kámošce, tak juknu kolem oběda, pá a hezký den 😉

pavla80
16. led 2009

Ahojky holky

Maruš tak to je fakt maras!!!!!Jsi chudák,tak ani postýlkou novou s eto nezlepšilo jo?No asi bych hned zalehla jak jde malý spát dopoledne 😒 .Jinak to cvíčo muselo být teda super!!!!!!Taky mi Šípková přijde hrozná sympatačka 😉

Jinak ty dva dny co byl manža doma ,sjem to celkem zvládla,ani sladkost jsem si žádnou nedala,což je u mě fakt maxi uspěch!!!!!!! Protože já jsem závislák na sladké 😠 .Na váhu jsme ani nevlezla,vlezu až v pondělí,schovala jsme ji a nechám se překvapit,ale v žádné zázraky neúočítám,protože jsem nebyla cvičit.Jsem se načtvala a zkusím zas každý den začít cvičit zatím doma a sem tam jak to výjde do té posilky 😉

Leni teda nanuka bych si dala!!!!!!!!!!!!!A hoky to vám závidím,že máte mín a hlavně přeju!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

A sýra taky miluju uplně všechny,taky bych se dokázala raději vzdát masa než sýra 😉

Tak holky jdu si zacvičit pak se naobědvám a kouknu sem ještě 😵

prami
16. led 2009

Ahoj holky,

Maru - to musí být něco,musíš být vyřízená.Já mám staženou knížku od Únorovek ( Každé dítě umí spát- je ve slovenštině- můj volný překlad) sama jsem ji ještě nečetla má asi 45 stran,ale chystám se na ni,protože to spaní u nás taky žádná sláva.Tak pokud chceš napiš mi do IP a já ti pošlu odkaz,třeba to pomůže 😉

jdu skočit na rotoped,dokud Márinka spí

rozela
16. led 2009

ahoj holkýýýý, já mám dneska nabitej den k prasknutí, tak jenom na skok.
včera jsem to zazdila. opět. odpolko proběhlo-půl rohlíku s gervais a rajčata, miska hovězího vývaru,5 gumových medvídků a 38 takových těch slaninových kulatých chipsů ber si, nebo co to je. takže žádná sláva a dneska se nepolepšim. dopolko jsem stihla 2 kafe, kinder mléčný řez, oběd mě čeká, pro změnu zapečená brokoška s kuřem 🙂 a odpo bude krušný.
od rána šůruju, teď jsem si na xicht namalovala obličej, ať můžu mezi lidi 😀 . zajedu do práce, pak mi přijede návštěva. kamarádka ze školky. holky, my se neviděly 20 let! to je šílenééééé 😀 😀 😀 a večer máme třídní sraz ze střední. strašně sem se těšila, ale jak to je už dnes, tak se mi tam ani moc nechce. ale rozhodně tam půjdu 😉 aspoň se dostanu mezi lidi a zakalím.
takže mezi prací a návštěvou musim stihnout udělat nějaký jednohubky a promyslet, v čem budu večer oslňovat spolužáky. no sešlo se mi to dnes pěkně.
holky držte se a kilům sbohem. zítra písnu, jak jsem dopadla (jestli budu schopná psát 😀 )

pavla80
16. led 2009

Rozi tak si dnešek parádně užij!!!!!!! 😉 .Snad to bude stát za to a zítra určitě přijd poreferovat!!!!!! 😀

Tak holky já docvičila,hned se cítím líp a fakt se ted do toho musím dát zas každý den.Tříčtvrtě hodinky mám,jen jsou to výmluvy když necvičím 😠 .A snad mi v neděli výjde i posilka 😒 .Trochu cítím,že jsem zas tak přesvědčená jak tenkrát v tom srpnu,tak snad to holky dám!!!!Moc bych si přála do léta mít tu svou váhu a trochu jsem si ubrala chtěla bych docílit možná i 55kg.ale to taky záleží jak budu vypadat,nijak extrémně hubená být nechci 😀 .Ale ted jde o to aby mě to přesvědčení neopustilo 🙄 🙄 .

marie_m
16. led 2009

roz, tak si poradne uzij kalbicku 🙂

ja dneska vecer asi skaknu jeste do bazenu, moc me plavani neba, tak se musim nejak namotivovat 😀

prami, my zkouseli vsechno ohledne toho vstavani, konzultovala jsem to i s jednim mudrou, ale prej jsou typi lidi, tzv "skrivani" a ty maji ten rezim nastaveny takto, mohlo by se to ustalit mezi 3-4 rokem, tak uvidime

nejak me dneska honi zrava ☹

marie_m
16. led 2009

tak jsem si dala posilovani na bruch a boli me jako svina, jeste po tom vcerejsim erobiku, tak doufam, ze to aspon k necemu bude

co me fakt sere je, ze jedeme zitra k tchanum na vikendika a jak jsem se cely tyden kradne drzela, tak tam se zase budu cpat jako prase ☹ jinak to tam ani nejde..

pavla80
16. led 2009

Holky teda kdepak jste všechny???? 😕 😀

Maruš určitě to k něčemu bude 😉 😉 .No a s těma návštěvama je to děs,to znám taky.Zítra jedu k mamce tak to se budu muset snažit krotit a v neděli jedem ke tchýni a tam se taky věčně něco cpe 😀 .Tak se budu muset hodně snažit 😖 ,Tak pak poreferuju,ale mos bych si přála v pondělí ubytek tak se prostě cpát nesmím!!!!! 😖 😖

leninn
16. led 2009

Holkýýý, tak jsem tu po tréninku, bylo to fajn, jsem příjemně unavená 🙂
Dnes jsem byla v jídle ukázková, mám ze sebe opravdu radost. Teď si dám kávu a zeleninový salátek...ani nemám žádné chutě, až je mi to divné.
Zítra a v neděli ten zápas, takže pohybu bude dost, tak se ještě udržet v jídle a v pondělí by měl být úbytek zaručen, doufám...ale v neděli chce přijet babička s dědou a teta se strejdou, tak musím odolat a bude vše ok.

Snad nám to všem v pondělí vyjde 😉

Jinak Pavli, Maru, jste borky, že jste se donutily cvičit doma,já se k tomu nedonutila už ani nepamatuju, ale je fajn, že jsem teď posledních 14dní měla pohyb od čtvrtka do pondělí, takže pouze v úterý a ve středu jsem nic nedělala a to jsem chodila s Barčou ven na boby, takže pohyb také byl 😉

Hezký večer, jdu na ten salátek 😝 😀

pavla80
16. led 2009

Leni tak gratuluju k uspěšnému dni!!!!!!!!!!! 😉 😉 .To spíš si borka ty tolik pohybu,docela závidím 😵 😵 .A dobrou chut!!!!! 😉

No a já chodila s Míšou taky skoro každý den na sáně,tak snad se to k pohybu počítá,protože tahat Míšu nahoru do kopce je fakt fuška 😀 .Tak se uvidí v pondělí 😉

pavla80
16. led 2009

Tak holky jdu do hajan dobrou noc 😉 😉

Zítra sem kouknu asi až večer pááá 😉

leninn
17. led 2009

Dobré sobotní ránečko,
u nás je tak krásně a já místo abych byla venku, tak vařím a peču, protože skrz ty zápasy to horko těžko stíhám, protože hrajeme venku, dnes v Litomyšli a zítra v Havlíčkově Brodě...takže času málo a zítra odpo přijedou Ti příbuzní a už bych nestihla nic přichystat, tak to musím zvládnout dnes 😒

Dnes oběd nic moc dietní, spíš zcela nedietní-bramboráky, ale udělala jsem k tomu zase mísu salátu, tak si vezmu snad jen pár a hlavně hodně salátu, zase to odpoledne vyběhám, že?

Necítím se ale nejlépe, nějak unavená a hlavně mě nějak podivně bolí koleno 😖 nevím, snad to bude dobré...je fakt, že teď mám toho sportu vážně dost a všechno je to zátěžové hodně na nohy.Ale příští víkend nehrajeme, tak si snad odpočnou, i když jdu v sobotu na basket-ples 😀 😀 se těším 😉

Rozi, žiješ? 😀 Tak jaké to bylo??? 😉 Oslnilas? 😀 Tvým humorem jistě 😉

pavli, to se určitě k pohybu počítá a myslím, že k dost náročnému. barča má 1kg a i tak mi to pak stačilo 😀 😀

Maru, drž se u tchánovců, teď ses držela a cvičila, tak ať si to nepokazíš...ale znám to 😒

Holky, tak pá, jdu pokračovat 😔

prami
17. led 2009

Ahoj holky,

Maru - tak at se to s tím vstáváním ustálí aspon co nejdřív 😉

Rozi si sraz určitě užila.Já budu mít ze střední někdy v dubnu- další z důvodů se do hubnutí pořádně obout.

Holky a vážíte se každé pondělí ráno a pak jen zašlete údaje Komet do IP? já jen abych včas zastavila obžerství a v po ráno nebrečela nad váhou 😎

tak pěkný víkend

rozela
17. led 2009

ááááááhoj holkýýýýýýýý 😀 hlásim, že žiju! sraz byl skvělý, i když docela krátký. pánové šli v 11 dom a o půlnoci, když proběhlo v hospě kasírování, tak zbytek osazení to taky zabalil a zbyla jen naše silná kalící čtyřka, jež se jala hledat místo v nějakém jiném podniku, kde by se dalo v paření pokračovati. no, zalezly jsme do jednoho baru, já si dala už jen colu, pže 6 piv předtím mě slušně rozložilo a chtěla jsem vydržet. jenže tam nás po půlhodince taky vyprovodili, že zavírají, tak jsem byla otrávená. holky jely domů, tak mi nezbylo nic jiného, než taky zamířit směr postel. takže ve 3 ráno jsem byla doma, v podstatě střízlivá, pže se mi nechtělo čekat 30 minut na noční tramvaj, tak jsem si strouhla procházku z Ípáku na Anděl. snědla jsem půl řízku, vypila jogurtový nápoj a zalomila to. dneska sice kocku nemám, ale samozřejmě jsem včera neměla šálu a samozřejme mi opět nastydla krční páteř, takže trpim. už jsem si vzala i prášky a nahřívala si to, ale zatím nic moc. holky, já byla fakt jak když mi sundaj kouli z nohy a jdu na vycházku. huba mi mlela sama od sebe a myslim, že bylo hodně veselo. příští rok máme 10 let od matury, tak čekám další velkou akci.

jinak dnes mám "výborný" jídelníček. 10 deka bramborovýho salátu s rohlíkem,hrnek kakaa, jogurtový nápoj, 3 tofifé, další jogurtový nápoj, 2 plátky šunky, kafe. k tomu asi litr multivitamín. juice. no a šííííleně, ale opravdu šííííleně mě zlobí chutě, takže dneska na to házim bobek a nacpu se 😔 .

jinak vám holky závidim to cvičení. já bych tak potřebovala pohyb. jak prase drbání. ale šla bych si tak zabušit někam do pytle, nebo zaběhat. potřebovala bych "vypustit páru". 🙂

rozela
17. led 2009

holky tak jsem si dala zcela "dietní" chleba s hořčicí, turisťákem, rajčetem a okurkou 😀 😀 😀

a to moje zlatý sluníčko mi ke kompu přineslo talířek s nakrájenou zeleninou. já mám prostě dokonalý dítě, který myslí na mou linii 😀 bodejť, ještě bych mu pak dělala ostudu ve školce. místo maminky by pro něj chodila velryba. a navíc by to odporovalo přírodě, když velryby žijí ve vodě, že. 😀

rozela
17. led 2009

babčuchy to tu nikdo není? 😕 že vy všechny makáte na těle, tak nemáte čas písnout 😉 😀 😀 😀 já si zobu talířek zeleniny a uvažuju, co s malým. brouček dneska spinkal místo v poledne až od 17h do 18.30, takže počítám, že půjde do pelechu tak v 23h. ale co s ním budu podnikat, to nevim. asi si postavíme koleje, nebo budem číst knížky. snad ho něco z toho chytne 🙂

leninn
17. led 2009

jsem tu, vyhrály jsme, takže spokojenost, jen jsem se teď celkem dost napapkala, naposledy jsem obědvala a měla jsem po zápase dost hlad 😠 😒 nu což.
Zítra to bude náročnější, těžší soupeř, tak to snad vyběhám 😉

Rozi, to Tě lituju, snažím se tomu, aby Barča takto pozdě usla všemožně zabránit...někdy to nejde a usne v autě, když jsme někde pryč a to pak také nemůže zabrat. tak se drž. Jinak fajn, že sis ten sraz tak užila 😉

prami, přesně tak, v pondělí ráno se zvážíme a pošleme Kometce do IP váhu a první pondělí v měsíci i míry 😅

Kdepak jsou holky z UK? Už to vzdaly? ☹

paseky
autor
17. led 2009

hojte kočky , jak se máte????

já se pořád nemůžu dostat do tempa, doufám, že v púondělí se mi to zadaří a rozjedu to znova 😉