Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
26. led 2009

ja mam taky rada volejbal, ale spis beach, to je teprve prdel, ale je pro nas s muzikem tezky najit nekoho, kdo s nama pujde hrat, pac kdyz muzeme my, tak nemuzou kamaradi, se kteryma obcas chodime a nikdo jinej to moc neumi 😅

leninn
26. led 2009

Basket se taky hodně změnil, za tu dobu, co hraju. Je teď mnohem víc kontaktní než býval a vždycky je to o rozhodčích, kam až to nechají dojít. Stane se, že jsou to kokoti a nepísknou nic a jsem pak samá modřina ☹ a připomíná to spíš rugby... 😠 Já měla jednou výron kotníku, ale to jsem si šlápla soupeřce na nohu, smůla, ale snad každá jsme to zažila 😒

maru, taky nejsem na disko, já raději trance 😀

bramburka
26. led 2009

Maruško, my taky nechodíme na disco, ale spíš rockovější muzičku 😉

jinak chodíme hrát beach od kvetna do zari na Skalku. No ale mezitím jsem plonk. A jak se hledá, kde kdo trénuje?

leninn
26. led 2009

a vůbec, co Vy a hudba? myslím, že se k to dietě také hodí-tanec a hudba, abych neodbíhala od tématu...
Za mlada jsem jezdila na technopárty, pak už to na mě bylo moc husté 😀 😅 tak jsem přešla spíš a ten trance a mm ráda třeba trip hop-massive attack, laika, portishead-pokud Vám to něco říká, nebo třena Kosheen, hmmm

bramburka
26. led 2009

me to vubec nic nerika, my spis na ty ceský kapelky, takovýho rockovejšího stylu. Ani nejsou moc známý. Ale poslechnu si skorem všechno, ale techno moc ne.

rozela
26. led 2009

leni tak já můžu všechno, kromě dechovky a taky nemusim country. to rád mm a v tom se hustě nedohodnem 😀
každou chvíli mám jiné oblíbence, dá se říct, že je to pomalu podle počasí. teď zrovna nejvíc poslouchám ne-yo, linkin park, snoopy dog, rihanna, brick a lace, katy perry, divokej bill, kabát, je toho spousta. jsem takový hudební exot, ale lidi kolem už jsou zvyklí. ale nemám ráda takové ty klasické ploužáky. to mě hrozně drtí. a ještě jedna věc, nesnáším nedvědy. nemůžu si pomoct, ale jejich písně mě hodí vždycky do takový depky, že bych se z toho po*rala 😠

rozela
26. led 2009

jinak kosheen můžu hodně 😵 a massive attack taky znám.

rozela
26. led 2009

bramburko, znáš me gusta?

bramburka
26. led 2009

Asi neznám Leni.
Country taky nesnáším (Nedvědy dost ...) a dechovku nemůžu, tu jedinou prostě teda fakt nedám... to už radši budu zpívat u táboráku - což ale děláme a tam je to prča 😉

rozela
26. led 2009

já mám dovoleno zpívat akorát tak v sebeobraně, ale taky si ráda zabékám u táboráku 🙂 jenom musim počkat, až mají ostatní nějakou tu promili v krvi, aby to snesli 😀 😀 😀

kometka5
26. led 2009

tak já miluju NO NAME. jinak my Lenčy skupiny vůbec nic neříkají, neznám ani jednu...od Roz to jde, akorát tedy netuším, co je ne-yo. jsem asi hudební exot.

ale u nás taky pořád něco hraje, to já mám snad nejradši v autě, pustím si to nahlas, jenže teď už to s malou mocn ejde.

rozela
26. led 2009

komet ne-yo je zpěvák. tahle je momentálně moje nejoblíbenější

https://www.youtube.com/watch?v=8NhJ1IZZDBQ
rozela
26. led 2009

nemůžem znát všichni všechno. to by pak byla nuda 😉

kometka5
26. led 2009

já píšu jak exot, my = mi 😒

leninn
26. led 2009

u táboráku si taky ráda zazpívám, i když bych neměla, mám problémy s hlasivkama ☹ 😒
Ale to je prostě jiná atmosféra, domy bych si to nepustila...rádio poslouchám, ale většinou přecvakávám z jednoho na druhý, protože se mi nic moc nelíbí...
Český kapely taky můžu- skyline, čechomor celkem můžu, wanastovky,...
teď si nějak nemůžu na nic vzpomenout. Ale na VŠ jsem kamarádila s holkama, co byly spíš na rock a pravidelně jsem s nima chodila na koncert Kabátů a manža je úplný rocker, až metalák 😝 , takže jsem s ním byla 2x na fesťáku Masters of Rock ve Vizovicích...dokáže mě strhnout atmosféra a užila jsem si to i tak, i když tu hudbu moc nemusím, i když takový tři sestry 😀 jsou super 😀

kometka5
26. led 2009

tak to znám, jen my ten zpěvák nic neříká, ale písničku znám... 🙂

bramburka
26. led 2009

ja v autě nejradši poslouchám MIG 21 😉 ale novyho ted nic moc neznam...

rozela
26. led 2009

jééé leni! wanastovky! to je hudba hlavně mého mládí 😀 taky lucie. už pár let plánuju, že zajedu na rock for people,ale ještě jsem tam nebyla. podařilo se mi akorát strávit před pár lety 3 dny na barvách léta na štvanici. a tři sestry tam byly taky a prostě super 😵

rozela
26. led 2009

MIG 21 je velká pohodovka. do auta ideální 🙂 třeba o tom malotraktoru (nevim, jak se to jmenuje správně 😔 ) ta mi přijde taková uklidňující. že ani ty hovada, co se řítí kolem jak kdyby na silnici byli sami, mě nerozhází.

leninn
26. led 2009

jinak se mi občas líbí písnička asi od každého 😉

rozela
26. led 2009

holky a zbožňuju Nikdy to nevzdám od Ledeckýho z muzikálu Galileo

rozela
26. led 2009

holky vzbudil se mi prcek, tak ho nakrmím, pověsim prádlo a půjdem ven. dneska je pěkně, tak ať si užije sluníčka. juknu večer.

marie_m
26. led 2009

kocky, ja sem driv obrazela takovy akce jako compic trip atd a pak mam hodne rada hipec 🙂 taky miluju depesaky, jejich koncert tady byl uzasnej

a leni, massive a portishead, to je klasika, its a fire od nich to byl jednu dobu muj nejoblibenejsi truchlik 🙂

roz, ne-yo se mi taky libi jedna pisnicka 🙂

marie_m
26. led 2009

a s muzikem sem jezdila na rock for people, ale mela jsem asi nejradeji stan, kde byl DJ 🙂

ale jak pise lenka, obcas se mi libi uplny "sracky" 🙂

leninn
26. led 2009

Maru, já byla taky dvakrát na Rock for People a taky jsem byla hlavně v Dj.stanu, tak kdo ví, třeba jsme se tam i potkaly a ani o tom nevíme.
Jo, já byla na koncertu Underworldů, když byl v Praze a byla jsem na všech Creamfields v Roudnici nad Labem, kde jsem právě mimochodem zažila na živo Massive Attack, no to bylo něco...i Underworldi tam jeden rok byli, myslím, že jsem si to mládí užila solidně 😀 😀 dokonce jsem byla vyfocená i v Trip-magu, později tedy už X-magu, z těch jedněch Creamfields 😀
Jo a v Brně jsem chodila na výstaviště na párty a do Boby- Apokalyptika apod...
tak koukám, že jsem našla spřízněnou duši 🙂

kometka5
26. led 2009

ty .ole, já vůbec nevím, o čem mluvíte. tedy vím co je rock for people, ale nikdy jsem se o to nezajímala a jinak příspěvek Leni mi připadá jak z jiného světa.

leninn
26. led 2009

Komet 😅 promiň, vím, že kdo se o to nezajímá, netuší...
už se věnuju dietě-kterou jsem dnes zazdila právě sežraným pudinkem, no, byl výborný, ale už mě žere svědomí 😠 snad mi večer vyjde aerobik a vyběhám ho 😉

bramburka
26. led 2009

holky mama ma asi zanet slinivky, ach jo.... ☹ 😢

bramburka
26. led 2009

taky jsem mela pudink a se slehačkou a ted housku a pul... ale truchlim... jsu na spining, tak co!

jinak taky nevim o čem mluvíte, možná nám Komet pomůže ještě jeden dotaz? Kolik je vám let? mě 29... 🤐

marie_m
26. led 2009

leni, na creamfields jsme taky byly s kamaradkou, abaton, roxy, atd, proste vsechny tyhle akce, v bobycentru jsem jednou taky byla 🙂 leni, zbytek asi do IP, holky to moc nebere 😀