Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
22. únor 2009

ahoj holky, dnes je to s potravou lepší, snad to vydržim až do večera.

bram, já s pondělkem počítám. jedině kdyby malý dostal teplotu, tak bychom místo do človíčkova šli k doktorce.

už mě to počasí fakt se*e. furt sněží,ale kormě břečky na chodníku z toho nic není. to je na hovno, takový počasí 😠

rozela
22. únor 2009

swead chudák malej. už je mu líp, ouško ho nebolí. já to znám, taky jsme si to užili, ale v létě. teče mu z něj něco, máte antibiotika?

swead
22. únor 2009

antibiotika nám nedala, zítra máme jít na ORL a trochu krev mu teče. To píchání mě bolelo za něj a pak ten pláč 😔 bulela jsem taky 😢

rozela
22. únor 2009

já vim, je to strašný, máma trpí s dítětem. já vždycky při něčem takovym zatnu zuby a furt si opakuju, že je to pro jeho dobro, že se mu uleví. ale bejk aby to vydržel.
možná se obejdete bez antibiotik. my je při prvním píchání uší taky nedostali a za 4 dny byl malej ok. máte kapat borovou vodu?

swead
22. únor 2009

jen ledovat kost za uchem a popřípadě něco s heřmánkem, ale to jsem nepochopila. Jestli jako nakapat vyluhovanej heřmánek do ouška nebo udělat koupel a namočit celou hlavičku. Ještě že zítra ráno jdeme na kontrolu, to už budu psychicky vyrovnaná a budu schopná i přemýšlet

rozela
22. únor 2009

asi mysleli heřmánkovej obklad na ouško. no uvidíš, co vám zítra řeknou na orl. snad to bude dobré. hlavně aby už to malýho nebolelo.
a ty si dej čokošku na nervy 😉 ( napsala bych panáka, ale asi ještě kojíš 🙂) a neboj, teď už bude jenom líp. my už to máme za sebou 2x 😉

marie_m
22. únor 2009

swead, tak to je mi lito, my ted dvakrat za sebou meli zanet ucha a vim, ze to je pekne na hovno, tak se drzte!!

se zitrkem pocitam, holky, budeme tam uz na devitku, tak nejak pak dorazte 🙂

jinak jsme neska byli s kubou poprve v solny jeskyni a teda bylo to dobry, my s muzikem odpocivali a kubik si hral, krasne stravenych 45 minutek 🙂

bramburka
22. únor 2009

Maruško a kde jste byli v te jeskyni, ja to taky planuju.

Se zitrkem počítám, budeme tam!

bramburka
22. únor 2009

holky vy se asi znate a jak se poznamy my? ja budu mit asi džíny a svetle fialovy triko... náký fotky mam v albu, tak si me okouknete 😀

marie_m
22. únor 2009

bram, byli jsme tady - http://www.solnajeskyneletnany.cz/
poslu ti do IP na sebe telefon, kdyby neco, jinak ja mam kratky vlasy a koukala sem na tvoje fotky, tak te snad poznam 🙂

rozela
22. únor 2009

pěkný večer přeju, tak jsem to dnes zazdila. nějak mi to žraní nevyšlo, to asi zítra nebude pěkná váha 😔

bram neboj, se poznáme 😉

rozela
22. únor 2009

aha, tak je to v čudu holky. zítra místo človíčkova půjdu s malým zase k doktorce 😢 má teplotu, tak si holt nakonec pro ty antibiotika budem muset dojít ☹

marie_m
23. únor 2009

dobre ranko, zeny, tak ja sem neska na sebe poradne nasrata, protoze sem pekne polevila pres vikend a opet sem se vysplhala pres 80, takze mam skoro o 2 kg vic, nez v sobotu rano, nejak se mi to fakt nezda, je vubec mozny, abych za dva dny, kdy se moc nehlidam, ztlousta 2kg? ☹

bram, my budeme tak za pul hodky vyrazet, beru sebou kocarek, takze snad vydrzime co nejdyl

roz, to je skoda, ze nedorazite...tak hlavne, aby byl ondra v poradku!

holky, co je s lenninem?..kde je?

kometka5
23. únor 2009

krásné ránko,
maru, tak to já jsem taky nasratá...jestli byla nějaká motivace, aspoň zbytky, tak po stoupnutí na váhu a zjištění, že vážím o kg víc než včera ráno, tak motivace si vzala dovolenou...

Lennin je na tich horách, ale myslím, že dneska už by měla být doma...doufám, že si to tam užila a ta zase přijde s úbytkem... 🙂

holky, užijte si to v človíčkově...je fajn, že se můžete sejít....

\Roz, dofuám, že je malýmu už líp...

leninn
23. únor 2009

Dobré ránečko holky,
tak se hlásím z hor, jsem celá a Barunka taky. Moc jsme si to užily...až bude čas, taky hodím nějaké fotečky 😉

Ale, co se týká jídla a váhy, tak jsem to úplně podělala, nebyla to zase až tak moje chyba, protože nám tam vařil jeden kamarád a opravdu pravou kuchyni, takže všechno mastné jako prase a dost často mi bylo i blbě 😠 ALe co se dalo dělat, něco jsem jíst musela...takže mám přírůstek....chjo...

Komet, posílám do IP. A ode dneška zase musím na tvrdo, ke snídani jsem si dala jen ovoce. Potřebuju se trošku očistit od té mastnoty, fuj, když si na to vzpomenu, tak je mi blbě 😖

Jsem ale trchu nastydlá. Vím, že to mám od dětí. Vždycky, když jsem byla na praxi nebo začala učit, tak jsem měla rýmu, než jem si zvykla na dětské bacily..a teď zase...snad to bude brzy ok. Barunka byla na horách úplně v pořádku, byly jsme pořád venku, ale dneska v noci hodně špatně spala, zdá se mi, že ode mě chytla taky trochu rýmu, tak uvidíme. Snad jí brzy opustí...potřebovala bych se pořádně vyspat, na těch horách jsem spala max 6hodin, spíš míň, takže jsem se vrátila celkem dost ko. Barunka vstávala pravidelně v 7h...ostatní mezi 9-11h, jsem tiše záviděla 🙂 😅

Jinak, jšem nemocným brzké uzdravení...

Maru a BArmbůrko, užijte si dnešní sraz..

Všem, cp mají úbytek-veliká gratulace a všem, které nemají úbytek, ale stagnují nebo mají přírůstek, nesmutněte...za týden to bude lepší 🙂

swead
23. únor 2009

ahoj, jen na skok,mám úbytek, dost velký, ale je to nervama, posílám IP komet

leninn
23. únor 2009

Jo a všem díky za přání k svátku 😉

prami
23. únor 2009

ahoj holky,

tak u mne přírustek 0,6 kg.No což čekala jsem to,protože jsem se včera narvala až k prasknutí svíčkovou s hrníčkovýma knedlíkama.Já knedle teda moc nezbožnuju,ale těma hrnkovýma bych se užrala. 😀

Swead- at je malýmu brzo líp,úbytek z nervů je na prd ☹

LENI- vítej zpátky

jo a ještě mne napadlo,co kdybychom uvedly do tabulky i cílovou váhu? Nechci otravovat Kometku i tak s tím má dost práce,ale bylo by zajímavé vidět,jakou tonáž máme před sebou 😀

kometka5
23. únor 2009

Prami, neotravuje mi to, klidně to tam dám, není problém...

tak já už jsem chytla motivaci, takhle to prostě dál nejde. vím, že mě pomáhá večer tak od šesti nejíst, takže to tenhle týden zkusím, vím, že to zeč začátku bude dost krutý, protože jsem zvyklá prostě najíst se, až malá jde spinkat, a pak se divím, že nehubnu, že? ☹

Leni, to je dobře, že jste se tam měli dobře , my taky, hned bych se tam vrátila... 😉

a s tím maroděním, malá tam byla vp ohodě, od tý doby co jsme tady, tak taky se jí trošku spustila rýma, ale teď už je vp ohodě, jenže jsem něco chytla já, tak čekám, až se to přenese nazpět k malý ☹

rozela
23. únor 2009

ahoj ženy, tak já mám něco málo dolu, aspoň myslim... malej nakonec antibiotika tedy nemá. jsem z toho už na prášky, jak se to furt točí dokola a ne a ne se toho zbavit.

dneska bude ryba, takže lehčí dlabanec.

leni vítej zpátky z hor 🙂

jdu něco dělat, ať mě nehoní chutě a až malej usne, procvičím si sestavu ze středy, abych nezakrněla 😀

marie_m
23. únor 2009

leni, ahojky, vitej zpatky 🙂

kocky, tak my jsme uz doma z clovickova, bylo tam deti jako nakakano, kuba unavenej, tak jsme jeli domu, vytuhnul mi v metru a jakmile jsme prijeli domu, tak se probral, takze spal ani ne pul hodky, mne asi hrabne, dóufam, ze to jeste zalomi..

kitty68
23. únor 2009

ahoj zeny

tak ja mam ubytek, ale myslim ze to je jen diky tomu ze js vstavala ve 4 rano a bylo mi blbe jak psovi (vrchem i spodem), chudak peter jeste dnes nespal, protoze ja js dospavala, dokonce i dela i obed, no ja ho teda nebudu 😝 . jdu poslat komet a jdu zpet lehnout 😔

prami
23. únor 2009

kitty- jejda,tak at je brzo líp 😉

Komet- tak posílám do IP svůj cíl jo

leninn
23. únor 2009

holky, děkuju za přivítání, moc milé 🙂

Maru, tak to jsme na tom dnes stejně.
Baru měla dost šílenou noc, vstávala jsem asi tak 150....asi ji něco trápí, možná ta rýma, že nemůže dýchat 😠
Každopádně jsem se těšila, že si schrupne a odpočine a ona za necelou půl hodinku začala bečet a i přes to, že jsem s ní šla ven, neusla, tak jsem teda zvědavá, jak vydrží do večera...

Kitty, ať je líp...

Rozi, snad už Vás to brzy opustí, myslím na Vás 🙂

Komet, u mě jsou teď taky nejhorší ty večery, nejsem schopná se udržet na uzdě a žeru a žeru...musím to zase omezit, aspoň jen na suchary a zeleninu!!!!

rozela
23. únor 2009

holky, jsem v prdeli 😔 ségra přitahla domu chesse cake. snědla jsem jeden kousek a nejradši bych to sežrala všecko. to je tak strašně dobrý 😵 asi na férovku vezmu lepenku a zalepim si hubu.

leni díky, snad se toho zbavíme konečně definitivně.

kitty ať je ti brzy lépe.

mari koukám, že človíčkov je čím dál víc profláknutej. měli by udělat další.

swead, jak jste dopadli na orl?

swead
23. únor 2009

roz, teď nemám moc čas, ale pak to sem zkopíruju z jiný diskuze, fakt to stálo za to 😖 😖 😖

rozela
23. únor 2009

jasan swead, až budeš mít chvíli, zkopíruj. jsem jedno velký oko, asi to bude dost hustý 😖

holky tak jsem konečně přidala do alba nějakou tu fotku z karnevalu a ze sněhu ve zruči, tak kdo chcete, jukněte 🙂

swead
23. únor 2009

ahoj, mám chvilku čas, tak vám napíšu, co se u náš dělo. Ve čtvrtek 19.2. než jsme šli koupat, tak jsem mu preventivně změřila teplotu a měl 38,4°C, na koupání jsme se vyprdli a dali čípek. Po něm spal Matěj dobře, ale v noci se vzbudil a úplně hycoval, měl 39,3°C, tak dostal další a ráno jsme vyrazili k MUDr. prohlídla ho, vzala mu krev a moč, všechno v pořádku, prý nejspíš nějaká viroza, prý tomu odpovídaly i teploty, máme je srážet a kdyby je měl i celý víkend v pondělí volat. V noci z pátku na sobotu trochu békal, ale šlo to, pořád jsme srážely teploty, ale byly fakt vysoký a po čípku slezli tak na 37,7°C, takhle to vypadalo i v sobotu přes den. Hrůza začala v noci ze soboty na neděli, v 0,30 se Matýsek probudil a strašlivě plakal, nepomáhalo nic, hračka, čajík, voda a ani prso (to pomůže vždycky), tak jsme se v 5,00 sebrali a vyrazili na pohotovost, tam odtud nás poslali na ORL, kde konstatovali zánět středního ucha (píchli levé, pravé bylo ok). Jeli jsme domů a byli poučený, že by měla teplota klesat a malýmu by mělo být líp, ale ............ teploty neklesaly, ba naopak ve 13,30 už měl 39,7°C a vypadalo to, že začne mít křeče z horečky (začínal mít podobný symptomy), hned jsme volali naší MUDr., dali jsme opět čípak, MUDr. nám řekla ať jedem okamžitě do nemocnice. V nemocnici jsme čekali hodinu (mezitím mu teplota klesla), doktoři ho prohlídli a divili se proč už nám ráno na ORL neudělali výtěr a hlavně proč nedostal antibiotika , řekli že nám nemůžou napsat antibiotika ať jedem na ORL, tak jsme vyrazili zpátky na ORL, kde mu prohlídli uši, udělali konečně výtěr a dostali jsme anitibiotika (jsem se tam s nima chytla ) Přijeli jsme domů a v 17,00 dali první dávku antibiotik a dál dáváme čípky, ale naštěstí to už vypadá líp, antibiotika asi zabrala, už mu teplota tak nestoupá, má kolem 38°C. No a dneska jsme šli k naší Dr., která malýmu ještě předepsala Diazepam na febrilní křeče, takže takhle úžasný byl náš víkend. Snad jste si ho užily všechny líp

bramburka
23. únor 2009

Swead jezisi marja, hruza, hlavně že jste uz OK a vidis, nam rekla mUDr. , ze 3 dny nemusi teploty klesat az pak prijit, ja vzdycky silim, protoze 3 dny jsem na nervy...

JInak jsem se Z Clovickova vratili az ted, sli jsme na obed, supr, mala usnula v kocarku a spala pres 2 hodky v tom šíleným řevu v človíčkově, ted sedí a kouka na TV a je zlatá. NO nechápum, normoš mi v kočárku spí tak 2 hodky. Takže celý den velmi příjemně strávený.... až na to ,že se mi potvrdilo, že je to strašněj mamánek a ubrečánek jakmile se ztratim z dohledu, no ale tak snad to bdue lepší. Pak uz tam nebylo tolik lidí, ale dopo hrozně moc - no ona má P4 jarní prázdniny, tak snad kvuůli tomu....

marie_m
23. únor 2009

bram, ja to takhle zazila prave uz vickrat v tom clovickove, kdyz uz tam tece detem krev, pac na sebe nedavaj pozor, tak to je mazec

swead drzte se! at je lip!