Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
23. únor 2009

swead no to je teda hustý! 😲 takovýhle šílený teploty, chudák maličkej. aspoň že už mu zabírají léky a bude mu snad konečně lépe. divim se, že vám na orl neřekli, že když se to nebude lepšit, máte přijet okamžitě zpátky. ondřej, když měl poprvé otitidu (v 9měsících), měl taky horečku a strašlivě plakal, a když mu můdra píchla ouška, tak byl během pár hodin bez teplot. tehdy nám říkala, že pokud by teplota neklesala, musíme okamžitě na orl pro antibiotika. no a kapali jsme do oušek borovou vodu, aby se nezalepila ta dírka v bubínku, kterou mu píchli a mohl odcházet případný hnis, jinak by musel znova na píchnutí 😖 držim palce, aby bylo všechno už OK a matýsek byl brzy v pořádku.

bram, tak to byl příjemně strávený den 😉 mě uplně uniká, že jsou nějaký prázdniny. jak kolem sebe nemám nikoho, kdo by chodil do školy, jsem uplně mimo 😀

snědla jsem další kus cheese caku 😔 . víc už ho nesnim, naštěstí už je fuč.

kitty68
23. únor 2009

jezisi kriste ted js to cetla swead 😨

jako ja js jeste ellus teplotu nemerila snad ani jednou 😲 , teda jednou kdyz js koupila teplomer v jejich asi tak 6 mesicich tak js ho testovala, no asi ji zacnu sem tam merit

ja si pamatuju jak segra kdyz byla mala tak chodila pichat usi porad, me se to nastesti vyhybalo

holky jeste js vas chtela poprosit abyste pohlasovali segre prihlasila se do lovely, jestli jste tam i nekdo z vas tak hodte linka taky

http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=377...

me uz je lip cele odpol js nesra*a, peter ted chudak dospava a ellun plna energie jako vzdy 😝 ovsem kdybych sla kakat jeste rano a bylo to liquid tak to bych nesla do prace 😵 coz by mni i prislo vhod

rozous cheese cake je z tvarohu a tvaroh je dietni 😀

kometka5
23. únor 2009

jsem asi hloupoučká hloupá, ale co je cheese cake? 😕

jinak swead, já už ti to psala, že nám doktorka taky říkala, že to musím několikrát denně vyplachovat heřmánkem, aby ten hnis mohl odtýkat. a jefakt, že taky říkala ,že by teplota měla hned odeznít, max. může mít druhý den zvýšenou teplotu, což tedy měla, jinak ať okamžitě přijdeme. nechápu, jak to, že tě to enříkali. to je fakt zdravotnictví... 😠

Kitty, to je dobře, že je líp...

ještě nemám váhu od pavly...tak nevím, jestli to mám poslat bez ní, dneska se tu vůbec neobjevila...tak já počkám do zítra do rána,ju? ale můžu říct ,že já jsem největší prase týdne. 😠

a vysněnou váhu nemám a dám jí do tabulky na březen, ju? zatím jste mi to poslali jen dvě... 🙂

kitty68
23. únor 2009

komet moje vysnena je 55, ale do tabule dej 60 to bych byla spokojena

cheese cake

http://uktv.co.uk/food/homepage/sid/5955

tady je, u nas se to dela tak ze do formy naspodek rozdrtis susenky smichane s trochou masla (nekdy medem) no a na to nekdo dava ochuceny uslehany tvaroh, prachatejsi daji mascarpone, ja to smicham pul na pul

bramburka
23. únor 2009

vysněnou vahu taky nemám, páč chci mit nejmin co nejvíc 🙂 a az otehotnim, tak budu zase žrááááááááááááááát 😀

Kitty jsem asi debil, ale kam tam mam kliknout, abych ji dala hlas? to se musim azregistrovat?

kitty68
23. únor 2009

nemusis klikni na tu patou hvezdu, taky js to nechapala a ptala js se segry

rozela
23. únor 2009

kit tak to si mě uklidnila 😀 hned mám menší výčitky svědomí. ségře jsem pohlasovala, tak snad to pomůže 😉 no a jak tak koukám, tak vezmu deníček a zapíšu si receptíky na ch.cake 😀

já mám vysněnou váhu 65kg, ale to je ještě hoooooooodně daleko 😔

prami
23. únor 2009

hlas je tam 😉

Rozelo- máme stejnou vysněnou váhu,kdybych měla 68 budu spokojená,při 65 budu chrochtat blahem 😀 😀
( vlastně né,laně nechrochtají 😀)
jó kde jsou ty časy,kdy jsem si při 65 říkala,že to je dost 😎

pavla80
24. únor 2009

Ahojky

Holky omlouvám se včera jsme se tu vůbec nedostala 😖 .Byla jsme vpráci a ani ráno jsme to nestíhla.Tak pošlu ted,pokud je pozdě nevadí,tak tento týden nebudu mít tabulku 😉

Jinak swead to je hrůza,chudáček malý takové horečky,snyd už mu je líp 😉

Leni vítám tě zpátky z hor 😉

No hoky já vás jen proletěla,za chvíli zas vyrážím do práce

A ještě my měli v neděli uraz na saních a Míša si rozkousla ret ☹ .Vypadalo to hrozně,krve jak hrom,myslela jsme že pojedem na šití,ale nakonec jak jsme krvácení zastavila tak to nevypadalo tak hrozivě,tak jsem nikam nejela,Vypadalo že ji to nai nebolí,normálně jedla i pila.Jenže dneka v noci najednou zvýšená teplota,myslíte že by to mohla mít z té pusinky?Mám strach aby se ji to nezanítilo i když mi připadá že to vypadá líp .Uvidím zítra když tak bych s ní zašla k dr.Celkově v noci i spala hrozně pořád se budila a fnukala ze spaní tak uvidíme

Tak si holky užijte dnešek pááá 😉

marie_m
24. únor 2009

dobry den 🙂

tak ja sem soupla mrne do jesli, tak mam chvili klid
roz, vcera sem vyrazila na hipec do karlina a byly jsme tam DVE!!! 😀 fakt parada 🙂, uz se zase tesim ve stredu

swead, jak vam je?..je to lepsi?

pavli, chudak Misa, snad bude ok, ale myslim, ze tu teplotu z toho asi nema...jestli nenastydla?

holky, moje idelani vaha je nekde kolem 60, ale nevim nevim 😀

leninn
24. únor 2009

Bré ránko,

Kitty, máte to tam 😉 ty cheese caky vypadají mňamózně 😅

Pavli, věřím, že bude Míša v pořádku a že ta teplota k tomu rtíku není.

Maru, to musela být paráda, dvě na hipci, ale i maso, ne? 😉

jinak, Barunka měla zse celkem divokou noc, na jednu stranu o fousek lepší než včera, ale i tak...síla. Má rýmua do půl jedný v noci jsem k ní vstávala prostě pořád, pak jsem jí ještě jednou vykapala nos a zlepšilo se to, do rána jsem k ní vstávala asi už jen 3x...včera to bylo pořád dokola celou noc.
Snad už bude líp, jsem pěkně unavená ☹

Hezký den, kočeny.

Jo a moje vysněná váha? 60kg, ale při 65kg bych skákala blahem 😉

marie_m
24. únor 2009

leni, no nevim, esi parada, sem radeji, kdyz se muzu za nekoho schovat, takhle to zrcadlo je fakt mazec, hlavne,kdyz cvici vic holek, tak se ten kluk nezameruje na nikoho konkretniho, ale tim, ze jsme tam byly jen dve a me si pamatuje z minula, tak do me porad neco hustil 🙂

at je barusce lip!

bramburka
24. únor 2009

tak 65 holky jsem mela na gymoplu v prvaku a byla jsem hubená, to ani mit nemusim, me by stačilo i 75, ale při 70 budu chrochtat blahem, ale no to je jeste 13 kg.... no ale dnes zase pul kilečko, tzn dole je uz 6,5 od toho 12.1. tak to jsem spoko. Zatím mi ale nikdo merika, jak jsem krasna, ach jo, ale zase muzu nosit o dvoje kalhoty víc.

Pavli, docela casto si rozkousneme ret, vzdy krve jak z vola... ono se to tam ale dobre hojí.... ta teplota bude z nečeho jinyho... 😒

rozela
24. únor 2009

ahoj děvčata, dneska se držím. k večeři prubnu to rizotko ze šmakouna, tak uvidíme, či to bude jedlý 😀

prami 😉

leni ať je barunce brzy líp. tyhle otravný rýmy......... 😒

pavli to je teda nadělení 😕 taky si myslím, že je spíš nastydlá. kdyby měla teplotu od té pusiny, určitě by to už hnisalo.

bram, to si na tom dobře se 13-ti kilama. já musim srazit 25, budiž ti to útěchou 😀

mari to je hustý, 2 lidi 😀 . já se na zítra také těším. koupila jsem si novou obuv 😅

leninn
24. únor 2009

Maru, bych se styděla jak hrom, kdybych tančila ve dvou, ale zase na druhou strabu, minule jsi psala, že bylo lidí jak na*ráno, takže, co je lepší? 😀 😀 😀

Bram, neboj, to zvládněš! a to, co jsi zhubla, za tu dobu, je úžasný!!! Až dost kilo 😉

Rozi, jistě bude, když to dobře ukuchtíš 😉

kometka5
24. únor 2009

holky, tak neskutečný průser....

zrovna jsem se dozvěděla, že se moje kamarádka 25.4. vdává a já jí jdu za svědka. takže potřebuju dát spousta kil dolů, jinak tam nemůžu ani vkročit. takže zahajuji dvoufázový trénink, na kole, mezi lidma, je mi to jedno, jím jen do pěti a pak konec...a to by bylo aby nebylo. takhle to dál nejde a myslím, že tohle je skvělá vzpruha a proč to prostě dokázat. 🙂

prami
24. únor 2009

kometko- já mám větší průser,11.04 mám sraz ze střední- chci zhubnout 6 -7 kg.Tož to bych měla s tím tréninkem taky začít.Co si přesně představuješ pod pojmem spoust kil? 😀 😀

prami
24. únor 2009

error- spoustu kil 😎

kometka5
24. únor 2009

tak moje vysněná váha je 68, alebudu šťastná i za 70kg. ale do tý svatby mi stačí 74kg, víc není reálný. a i tohle je hodně, ale já to dokážu. už jsem si dala rotoped a zítra ráno se těším na další a večer znova. 🙂

marie_m
25. únor 2009

dobre ranko kocicky 🙂

kometko, tak ti drzim palec v tvym megausili 😀, vidis, jakou mas super motivaci, pro me je zase nejvetsi motivace to, ze jedeme ke konci kvetna na 14 dni do italie, tak at se zase nemusim stydet v plavkach, i kdyz vlastne uvidime, esi v ty dobe uz treba nebudu tehule, ale radeji bych jeste nebyla

roz, plati dnesek?

jinak jsem se vcera vubec nehlidala a zrala sem, na co sem prisla a dovrsila to gnoci s hovezim ragu a parmazanem v pizerce, ale byla to teda lahoda, nam 🙂

rozela
25. únor 2009

dobré ránko 🙂
mari dneska sraz jako minule. může být? 😉 no už se na večer těšim. noky s ragu, ty taky můžu. já včera místo rizota večeřela zmrzlinu 😅

prami, komet máte skvělou motivaci. držim palce, ať se daří 😉

leninn
25. únor 2009

Ahojky holky,
taky dobré ránečko... 🙂

Kometko, Prami, to je motivace jako ďas, tak ať se daří, moc Vám držím pěstičky. Taky bych potřebovala nějakou takovou pořádnou motivaci, ale není není...tak se musím udržovat sama 😉

Rozi, Maru, Vám ten dnešní večer normálně závidím, to je super, že jste se daly do kupy a dokonce spolu chodíte i hubnout 🙂 Paráda 😉 Tak ať je večer rozumně lidí, ať si pořádně zahopsáte 😀

hezký den 🙂

marie_m
25. únor 2009

roz, jj v 19:1é zas tam 🙂

kocky, akorat si delam pangase se zeleninou v parim hrnci, mam hlad jako blazen, tak nevim, esi me tohle zasyti :D, sem si za posledni dobu nejak moc roztahla zaludek 🙂

rozela
25. únor 2009

tak já dnes obědvala přírodní vepřový plátek s br.kaší a okurkou. a teď do zásoby dělám hovězí vývar s nudlema. snad se mi podaří uklohnit i to rizoto ze šmakouna. po sto letech ho u nás v obchodě měli, tak toho musim využít. akorát mě mrzí, že nebyl ten uzený. chtěla jsem prubnout to zapečení se sýrem v mikrovlnce.

malej mi v poslední době vůbec nechce jíst. od všeho si dá dvě tři lžičky nebo si kousne a nechce. už z něj zase rostu. do toho si furt vymýšlí, že chce čokoládu, oplatku, bonbon, ale ani to nejí. jednou si kousne, nebo to ožužlá a rozpatlá to okolo. kde jsou ty časy, kdy mi krásně baštil 😔

bramburka
25. únor 2009

Roz, není to žadnej prcek, kdyz nechce, nechce, sladký mu nedavej, Xenuš si taky hodila nenene, rano pul jogutra a pak v 17h pul rohliku, to bylo prosím vše za celý den, tos emla videt, jak druhej den baštila! nemusí jíst klidně 2 dny, kdyz nechce. Jsem hlidala chlapečka a ten nejedl a porad sušenku horalku a maminka mu to davala se slovy - no aspon neco sní - pardon, ale to snad je lepší, když nic nesní...ja jsem na ní drsná, sladký ma jen za odmenu. Jako na sebe, uz tak ma po mě sklony k silný postavičce.

Jinak, cekam az se vyspí a vyrazíme na prochajdu do prahy, se těším do centra, snad to slunce vydrží aspon do 17h, páč nejeví známky vstávání 😀

Jinak mou motivací je červen - Itálie, chci se nechat obdivovat 😀 ale teda asi bduu muset sbalit náký italy, páč doma se toho nedočkám 😅

rozela
25. únor 2009

bram on normálně sladký nemusí. raději si vezme rajče nebo okurku než čokoládu, ale teď, co přestal jíst, tak mu dám co chce, když si o to řekne a stejně je to na nic. kousne a nechá být. u něj to nefunguje tak, že bych ho nechala vyhladovět a on pak bude baštit ☹ on je schopný třeba 3 dny skoro nejíst a čtvrtý den sní ještě míň, pže se mu smrskne žaludek. teď co furt dokola bojujeme s tou hnusnou rýmou a kašlem, je to ještě horší, než normálně.

často teď chce polívku, tak každý den nějakou uvařím, a i když sní jen pár lžiček, jsem za to ráda.

pavla80
25. únor 2009

Ahojky

Holky tak my byly u dr. ráno Míša měla včera 38.9 večer ☹ .Tak prý to má červené v krčku tak asi angína,udělala ji výtěr tak se uvidí zítra.A aby toho nebylo málo tak se mi zdá že má afty ☹ ,já se asi zblázním.Ještě to nikdy neměla ani Kačka,tak jsme hned poprosila segru,jestli by mi neskořila do lékarny,Míšu se mi nechtělo tahat zas má 38 teplotu

Roz Miška s tím jídlem má taky takové období,tak vím o čem mluvíš.Jsou to nervy 😒 😒 .Tak se to snad u vás zas brzy zlepší

Já mám náladu pod psa,tak ani pořádně nejím 😒 😒 .A ch jo nemám rády ty hnusné nemoci,už at nám je zas líp.No jdu za Miškou,dneska je ještě k tomu mrzutá bobek malý můj ☹ ☹

Jo holky máte super motivace,já si taky musím nějakou najít,jinak s tou mojí vahou asi nehnu.Moje vysněná váha je 55kg.ale myslím že to asi nedotáhnu 😒 😒 .

marie_m
26. únor 2009

dobre ranko

pavli, at je maly brzy dobre!

roz, jakej byl vcera hipec? delali jste novou sestavu?

holky, ja byla vcerau dr s bruchem, mam nejaky problemy se spodkem, tak snad to bude brzo ok

bramburka
26. únor 2009

čau, Riz tak to je jasný, jak má rýmu a kašel, nejí tejden dokud to nepřejde, polívky jsou dobrej nápad 😉

holky čáry máry fuk, at máte vsechny nemoci pryč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! my jsme ok, tuk tuk tuk, snad si to nevybere v létě, ale ted jsem poslala asi 10 SMS aby se mnou sel nekdo do herny na háje a 9 je nemocnejch! šílený!

swead
26. únor 2009

dobré ráno,

u nás už je to lepší, teploty klesly a Matěj už vypadá i jako spokojený mimčo, až na antibiotika, ale ty dobereme v neděli.

Celý týden jím dietně, ale kilča mi postupně rostou, vůbec se nedivím, ptz minulý týden jsem 3dny prakticky nejedla jak jsem měla nervy z M. nemoci, tak se doplňuje voda apod., počítám s přírůstkem v pondělí.