Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

prami
5. čer 2009

holky,

omluvám se,ale váhu pošlu až zítra.Sice máme odpoledne grilování,takže váha bude kritická,ale co 😎

Roz- šikule s jídelníčkem,jsem zvědavá co na to váha.

Komet- neboj,zase tě to začne bavit.Já jsem s jídlem taky na štíru,ale aspon mám ze sebe dobrý pocit s tím cvičením
😉
Taky jsem si taky představovala červen s úplně jinýma mírama,ale furt věřím v zázrak,že třeba do dovolené budu štíhlá krasavica 😀 😀

rozela
7. čer 2009

zdrar dámy, tak já jsem objevila kouzlo instantní ovesné kaše. hned jsem si domu nakoupila jahodovou, čokoládovou a jablečnou. ještě seženu další příchutě, a kdyžtak koupím i přírodní a budu si do ní krájet ovoce. vyrobím si třeba melounovou 😀
jinak teda s váhou nic moc. strašně teď hřeším s nachos a sýrovým dipem. to je fakt droga. budu toho muset nechat, pže dieta o vločkách a nachos asi opravdu fungovat nebude 😅
dnes tedy vločky, sojové pečivo, rizoto a odpolko to vidim na zeleninový salát a k véče šmakouna. mám sice krapet jednotvárný jídelníček, ale dokud se mi to nepřejí, budu se ho držet. až přijde čas, udělám zpestření.

petise
7. čer 2009

Ahojky holky 🙂
dlouho jsem se tu neukázala, páč není psát, kolik kil jsem dala nově dolů 😠 😀 furt stojím na 62,5kg, cvičit naštěstí chodím stále 2x týdně, ale sladké jím každý den. Já ujížídm na Pims čoko magic či jak se to píše, je to sušenka a na ní čokoláda..teď jsem je měla skoro každý den 😕 😨 marné...

Tak ať se daří aspoń vám 🙂 (přej a bude ti přáno, hihi)
zatím papa

prami
10. čer 2009

Zdar,

už jsme měly namále a byly jsme skoro na čtvrté stránce,tak jsem nás vytáhla 😀

Holky já už dva týdny nedostala tabulku,to je omyl,nebo už netabulkujeme? 😲

Roz- sím, info o efku,jak to jde? Furt tam čumím a přemítám,jestli nezačít znovu a pokusím se tomu nakopat prd*l 😀 😀

Tak napiš prosím něco pozitivního jo 😵 ,jakože pohodáá 😎 😎

jinak já žrádlo,jako žeru,ale aspon se hýbu,ale váha se na to samo tváří kysele 😖

kometka5
11. čer 2009

ahojky,

Prami, jak to, že jsi nedostala tabulku? posílala jsem jí v sobotu večer? a minulý týden určitě taky? je tu ještě někdo, kdo jí nedostal?

tak já tedy chci pořád zhubnout, ale nějak to zůstává u toho chtění. je to hnus, začínám mít pocit, že se vůbec nemám ráda, odráží se to i v mém jednání s okolím, ale nejsem schopná zvednout p-del a jít něco dělat.
taky mi to váha v pátek dala pořádně sežrat... 😠

rozela
11. čer 2009

zdar ženy!
koukám, že to jde pěkně z kopce. je načase tomu dát zase pořádně na prdel.

komet já mám poslední tabulku z 25.5., pak už žádnou. koukám, že potřebuješ pořádnou dávku energie 😉 .
musíme to tu zase rozpohybovat. takhle chybí podpora a motivace.
prami pohoda. na efku jsem sebrala motivaci a jde to. jak jsem psala, objevila jsem kouzlo instantních ovesných kaší. nikdy bych neřekla, že něco tak hnusnýho, jako jsou ovesný vločky, může být tak strašně dobrý. je to fakt super. poctivě si do práce krabičkuju dlabanec, na váze zatim stojim, ale tělesně se cítím tak nějak líp. a to i hřešim. ono na těch dlouhých sacharidech něco bude 😀 doufám, že se brzy zlepší počasí, pže v tomhle hnusu to svádí k lenošení a žraní 😝

prami
11. čer 2009

jj poslední tabulka z 25.5.

Roz- tak to mne těší.Já teda tu kaši koupila,ale měla jsem jí jen jednou a až takový zázrak se mi to nezdál.Možná vyzkouším jinou příchut.Mám merunkovou od Emca.
Takže i vážíš a přepočítáváš Kcal? a jak prosím tě zvládáš 7-8 jídel denně?
sorry,že otravuju,ale já musím sama sebe přesvědčit,že to bude brnkačka,než se do toho s plným elánem obuju.

kometka5
12. čer 2009

tak holky, poslala jsem znova tabulku. hrozně se omlouvám, ale dnešek tam není, protože nikdo neposlal údaje. jak to vypadá, tak to tady docela dost umírá. nějak nám odešli ty největší tahouni, pěkně si otěhotněli a my se v tom parádně pleskáme. ☹

jestli opravdu chceme zhubnout, tak se do toho musíme opřít. ale upřímně, já bojuju skoro celý rok a nějak se ta váha u mě nehýbá, pořád se tu plácám, dala jsem dolů jen 4kg i když vím, že je to jen moje slabá vůle, nebo spíš nevůle. jsem pořád hrozně unavená na nějaký cvičení, večer nikam nechodím cvičit, protože jsem na malou věčně sama, a nemám jí kam dát. je spousta důvodu a výmluv proč, ale váha pořád stojí a já jsem z toho věčného hlídání váhy unavená.... ☹

rozela
12. čer 2009

zdar holky 🙂
komet díky, já pošlu údaje bohužel teprve teď. ráno jsem s malým mazala na středisko, pro změnu ho bolelo ucho, trávili jsme tam celé dopoledne, a pak jsme doma společně vytuhli.

prami já teda z té kaše skáču 3metry vysoko 😀 😀 😀 meruňkovou jsem ještě neměla. mě chutná jahodová a čokoládová. jablečná je jako když jíš štrůdl. vážení a počítání mi vydrželo asi 2 dny, to se přiznám. dělám si jídlo od oka. normálně si to rozdělím na 3 jídla dopoledně a 3-4 jídla odpoledne, jak kdy. a první úspěch v podobě 0,5 kila dolů se dostavil. zkusim tě trochu "přesvědčit", že je to fakt brnkačka 😀
ráno: kafe s mlíkem , pak pádim do práce, tam si dám ovesnou kaši (cca v 8h); kolem půl desáté-desáté jogurtový nápoj nebo jogurt nebo nějaký celozrnný pečivo s čímkoli nebo ovoce (prostě podle nálady) kolem 12-12.30 oběd (základem je vždycky maso nebo šmakoun,příloha a co nejvíc zeleniny); kolem 14.30-15 kaše nebo pečivo nebo jogurt; kolem 17 zelenina buď se sýrem, šunkou nebo nějakým masem či šmakounem a kolem 20h obvykle sežeru kus sýra 🙂 (to je takový můj večerní rituál, ani nevim proč) není to nijak ukázkový jídelníček, ale vyhovuje mi. časem ho budu muset zpestřit. a narovinu, když mám chuť si dát do nosu, tak si prostě dám. klidně sežeru místo dopolední svačiny pytlik chipsů nebo zákusek a nijak mě to nesere. prostě si dám, když mám chuť, ale nejpozději do 13h. později si to schovám na další den ráno 😀 kdybych byla pečlivější, asi by šla váha dolů rychleji, ale já jsem ráda i za 0,5kilo a nehodlam to nějak hrotit. cvičení flákám, chodim akorát jednou týdně a o víkendu na brusle, když je počasí. snad ti to moje pindání tady bude co platný 😉

komet máš naprostou pravdu, strašně to tu flákáme. budem se muset začít zase víc snažit. ráda bych ti nějak pomohla, ale nevím jak. nebyla si s tou únavou u mudry? třeba máš nějaký neduh.

rozela
12. čer 2009

jo a abych nezapomněla-jsem děsný kafař, takže 4-5 kafí denně neni problem. a po ruce mám vždycky takový ty křehký chlebíky. kdyby náhodou mě přepadla nějaká hladová, tak to takhle zaplácnu. a o víkendech večer, když se dostaví televizní mlsací, tak si nakrájim okurku, mrkev, papriku nebo nějakou jinou zeleninu na hodně malý kousky a žvejkám to místo obvyklých televizních uleťáren 😀 to jsem odkoukala v televizi (Jste to, co jíte 😀 )

prami
12. čer 2009

Rozi- jéé,moc díky za pozitivní příspěvek 😵 😵 .Až se vrátím od našich - tzn. z velkovýkrmny 😀 😀 ,tak se do toho pustím.
Nakoupím kaše jiné příchutě- je fakt,že i když mi moc nejela,tak jsem byla zapláclá slušně 😉
a to večerní zdravé mlsání taky prubnu- protože u mne je to večerní žrádlo vždycky krizovka.

Kometko - tak mrkni na to efko,třeba tě to nakopne jako Rozelu

marie_m
13. čer 2009

cus zeny, tak se hlasim zpet z dovo v italii, bylo to celkem fajn, jen to bylo dlouhy (doma je doma), vedro jako prase a privezla sem si domu 4 kg navic, no to bych se posrala, musim se zacit hlidat

leninn
13. čer 2009

Ahojky holky,
moc Vám držím pěstičky, abyste se do toho zase pořádně opřely...protože mě se to blíží a zase budu potřebovat Vaši pomoc 🙂 😉
TAK DO TOHOOOO !!!

Maruško, to je fajn, že jste si dovču tak hezky užili, to Vám moc přeju. A jak jsi na tom s kilama celkově?Já mám přibráno 6-7kg, taky celkem dost, ale doufám, že to teď nepůjde tak rychle...ale co, zase to zhubneme, ne? 🙂

Mějte se bezvadně 🙂

rozela
15. čer 2009

zdar holky, tak mám za sebou hustej víkend. v sobotu měl malý narozeniny, slavili jsme, já se přežrala tak, že jsem málem hodila tyčku. neděle začala velmi pěkně. ondřej se hned po probuzení zeblil, naměřila jsem mu 39,9 a začala vyšilovat, jak já to pěkně umím. odpoledne se tvářil, jak kdyby mu ráno nic nebylo a dnes mu na orl opět píchli ucho. doktorka byla uplně paf, jak je to možné. takže další atb. se picnu!

prami tak to jsem ráda, že tu nepindám jen tak nadarmo 😀

komet zkus se juknout, třeba najdeš inspiraci 😉 http://www.f-sport.cz/

bramburka
15. čer 2009

čau holky, tak jsem zpět ze Zakynthosu, bylo tam nádherně! http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/DovolenaZ...

kolik jsem pribrala se neptejte, zvazim se rano, ale vim, ze dost.... takze zaciname od zitra zase natvrdo... to mi mama prinesla kachnu!

bramburka
17. čer 2009

Jako kde jsteeeeeeeeee? Se tu už nehubne? Ja musim!

prami
17. čer 2009

ahoj,

bram- fotky krásný.To musela být pohodička.my chceme taky do Řecka,trávím ted večery na netu a hledám a hledám.Pokud jste byli spokojení s ubytováním ( blízko pláž,atrakce pro děti)- prosím hod mi odkaz do IP, jo.
Já si něco najdu,pak si přečtu recenze a jsem zase v hajzlíku,takže jsem ráda,za osobní zkušenosti.Dík.
a sluší ti to tam 🙂

a holky,co kdybychom se ted vážily jen 1x měsíčně ? přes léto,pak se zase můžem domluvit na častější vážení.Já na to furt zapomínám a taky Komet by s tím neměla tolik práce.

Roz- chudáček Ondrášek- ucho je svině,mne ho taky v dětství píchali a brrr. 😝 😝
od pondělka mám v plánu jíst dle ef,takže se připrav na spoustu stupidních dotazů.Necháváš si ty jídeláky zkontrolovat? Já když to čtu,tak mi připadají Ok a pak přijde zdrcující kritika od ostatních 😀

paseky
autor
17. čer 2009

Ahoj holky, no jak se hubne mně?? Hrozně. začínám od nuly, to, co jsem loni tak krásně shodila je zpět ☹ 😒 . můžu si za to sama. přitom jíst pravidelně a trochu zdravějš loni nebylo problém a letos se do toho pořád nemůžu dostat. Ale snažím se a doufám, že se zase restartuju a najedu na svůj systém a půjde to zase dolů, tak jako loni.
Bylo to tady s Váma super. každá dala nějakej typ, radu podpora a prostě to šlo.
slibuju, že budu chodit pravidelně a opřu se do toho všema 20 a doufám, že něco shodím

ještě se s Váma podělím o příspěvěk, od paní , co prodává nějaký zázrační hubnoucí nápoje , jak podle ní by to mělo vypadat. 😉

tak asi tak tak hubnutí zdar a večer , doufám, že někoho tady potkám

paseky
autor
17. čer 2009

Připravte se na léto a zvolte zdravý režim s letními přesnídávkami!

Milé dámy a pánové,

dnes se naučíme maximálně využít výhod léta, během kterého se nejlépe nejen hubne, ale také se snadněji udržuje dosažených váhových úbytků i dalších úspěchů. Je to dáno tím, že máme teplé počasí, které na rozdíl od zimy nenutí tělo zaobalovat se a intuitivně vytvářet tukovou ochranu, ale naopak se naše tělo rádo nechá přesvědčit, aby se zbavilo zatěžujících tuků. Teplé a slunné počasí nás láká k venkovním aktivitám a nabízí se nám spousta čerstvé zeleniny a ovoce, dopřáváme si tedy spíše lehká letní jídla. Abychom se cítili co nejlépe před dovolenou a mohli odjíždět co nejvíce spokojeni sami se sebou, ukážeme si dnes, jak na to. Začneme vhodnou stravou.

Doporučujeme pro snadné dosažení výsledků:

Snídaně Je pro štíhlé tělo a dobrou kondici nejdůležitější částí dne! Proto by měla být co nejvyváženější, s obsahem proteinů, málo kalorická a pokud možno v nezatěžující tekuté formě! Po celý den se tak skvěle cítíte a organismus lépe spaluje tuk.

Dopoledne Zdravá přesnídávka s obsahem proteinu, dobrým tipem může být nízkotučný tvaroh s čerstvým ovocem.

Oběd Řiďte se třemi níže uvedenými pokyny a vychutnejte si zdravé chutné jídlo!

Naplňte talíř barevnými potravinami bohatými na živiny (zelenina, saláty, celozrnné obiloviny)
Jezte minimální množství potravin bledých barev (bílé těstoviny, bílá rýže, bílé pečivo, brambory)!
Vyberte si libový protein jako například kuřecí nebo rybí maso nebo tofu, můžete také zvolit nějaké luštěninové jídlo (např. různé varianty salátů).

Odpoledne Jeden nebo dva kusy ovoce nebo čerstvá zelenina v libovolném množství.

Večeře by měla mít obdobný charakter jako snídaně. Neměla by být zátěží pro organismus, aby mohl v noci odpočívat, regenerovat, neukládat tuky a cítit se ráno fit!

Letní přesnídávky:

Ani přesnídávky nemusí nijak narušit stanovené cíle v oblasti regulace váhy. Ve skutečnosti nám správně zvolené přesnídávky mohou pomoci zvýšit účinnost zvoleného programu výživy a programu pro regulaci váhy. Je snadné podlehnout pokušení a sáhnout po tabulce čokolády, zmrzlině, koláčích ... Známe však mnoho skvělých alternativ, které snahu a úsilí při regulaci váhy nijak neomezí.

Jaké jsou tedy ty správné?

Ty, které zasytí a přitom mají minimum kalorií! Nejlepší v létě jsou vždy čerstvé saláty zpestřené čerstvými bylinkami. Do listových, míchaných i luštěninových salátů se také hodí nízkotučný čerstvý kousek sýra, vyzkoušejte různé druhy sojového, ovčí nebo kozí. Nebojte se experimentovat.

Příležitostně:Oříšky mají vysoký obsah proteinů a správných tuků, ale také vysoký obsah kalorií! Nahraďte je tedy slunečnicovými, dýňovými nebo sezamovými. Skvěle chutnají propláchnuté vodou a na suché pánvi opražené dozlatova se špetkou mořské soli.

Pokud máte chuť na něco sladkého a osvěžujícího, určitě zkuste nahradit zmrzlinu lahodnou směsicí naší výživy s ledovou tříští. Programy, které používáme, obsahují mnoho z níže uvedených ingrediencí. Znamenají tak nejen podporu zdraví a imunity, ale i skvělé letní osvěžení.

Schopnost ulehčení zažívacímu ústrojí: lodyha zázvoru, aloe, bio jogurt, borůvky
Čistící účinky: citrón, brusinky, grapefruit, jablko, kiwi, černý rybíz, hrozny
Vysoký energetický potenciál: banány, rozinky, hrozny, med, mango
Vysoký obsah vlákniny: citrusy, jablko, hruška, kiwi, lesní plody, rybíz, fíky, banán, obiloviny, cereálie
Vysoce účinné antioxidanty: quava, černý rybíz, papaya, kiwi, mango, třešně, pomeranč, meruňky, borůvky

Inspirovat se dnes můžete další skvělou zkušeností jedné z našich klientek:
Je mi 26 let a celý svůj život jsem byla taková silnější, kulatější, každý říkal, že jsem samá krev a mléko. Celou dobu jsem to tak nevnímala, až do té doby, co jsem porodila syna a chtěla po porodu zhubnout. Vyzkoušela jsem snad vše, koktejly z lékárny, tabletky na hubnutí, cvičení, které jsem nevydržela ... samozřejmě bez úspěchu, až do té doby, než jsem začala hledat na internetu. A náhodou jsem narazila na program hubnutí s podpůrnou asistencí. Tak jsem to zkusila, i když jsem tomu nevěřila a byla skeptická. Začala jsem s hubnutím koncem února. Vážila jsem 78 kg, boky, pas a hrudník jsem měla všude přes 100 cm a stehno 65 cm. A k mému údivu to zabralo, po půl roce jsem opravdu zhubla na 69kg a obvody boků, pasu a hrudníku jsem celkově snížila o 40 cm. Tím chci říct, že jsem ráda za to, že jsem vytrvala, a taky se budu snažit to udržet i nadále. Proto bych touto formou chtěla své poradkyni poděkovat za trpělivost, protože jsem byla dost náladová a utrápená. A tak jsem ráda, že to se mnou vydržela, protože se cítím báječně, když si mohu obléknout to, co mi už nebylo. Určitě to všem doporučuji zkusit. Petra Petrášová

kometka5
17. čer 2009

ahojky,
tak malá mi rozbila váhu, vůbec nevím jak se jí to povedlo, ale jaká byla radost, když jsem se zvážila a měla jsem tam 74kg. takže 6kg za týden, to jsem dobrá, co? takový číslo jsem naposledy viděla před těhu. 😀
takže musím naspořit a chtěla bych si koupit novou váhu, protože oprava je pomalu dražší než samotná váha. a chtěla bych váhu takovou, kde jsou i procenta tuku, vody, svaloviny...třeba zjistím, že mám těžký kosti a že jsem vlastně hubená... 😀

prochi
17. čer 2009

Ahoj holky, já si jdu postěžovat ☹ Snad mě nevyhodíte...
Miminku se zatím na svět nechce a já přibírám a přibírám. Ještě před dvěma týdny jsem měla nahoře +- 13 kilo. Byla jsem hrozně spokojená, celý těhotenství jsem se docela hlídala, né že bych nejedla, ale abych jedla pravidelně a hlavně se nepřežírala po večerech. No a co myslíte? Za poslední dva týdny + 4 kg!!!!! Jsem z toho už zoufalá, jim pořád stejně, neli míň a taky je pravda, že jsem hodně oteklá, ale i tak mě to prostě s.re neskutečně. K porodu to prý zatím vůbec nevypadá a jestli budu přenášet opět dva týdny jako u brouka, tak se lehce dostanu zase na dvacítku ☹ ☹ ☹
Já vím, že důležitý je zdraví miminka...
Nejradši už bych to měla za sebou...

No každopádně moc doufám, že už se k vám zase brzy přidám. Samozřejmě asi nepůjde nějak dietovat, doufám, že budem zase kojit, ale tak zlehka, pomalu, třeba dvě kilča za měsíc by to mohlo jít... no uvidíme, jaká bude realita a hlavně vůle 😅

rozela
17. čer 2009

ahoj holky! to je nádhera! takových příspěvků tady 🙂
prami já si jídelníčky kontrolovat nenechávám. jak píše martin, každý si musí nastavit jídelníček tak, aby mu vyhovoval, takže si to nastavuju tak, jak to vyhovuje mě a na nějaký kritický poznámky "šílených" dodržovačů se mi fakt koukat nechce 😀 prostě dokud to půjde dolů, tak to nechám a jak se to zastaví, udělám změny. chodím tam akorát načuhovat pro inspiraci. doufám, že teď přes léto to bude v poho. ve vedru se "jí líp", resp. nejí a pak se to večer dohání 😀 😀 😀

pas no hurá že se ukážeš 🙂 půjde, co by to nešlo 😉 neboj

komet pááániiiii! to je famozní hubnutí 😀 😀 😀 6 kg za týden, to je prostě pohádka 😀 😀 😀 no kdyby nám takhle vážily váhy všem, to by byla kurňa motivace 😀 😀 😀 vidíš jak máš šikovnou holčičku, ona ví jak maminku potěšit 😀

prochi to uteklo jak voda! za chvíli se rozrostete a je to jak včera, co si oznamovala, že si v tom 🙂 z váhy nesmutni, beztak to bude samá voda a po porodu "splaskneš" a bude to ok 😉

prami
17. čer 2009

páni,tady se to rozjelo,to mne těší 😵

Paseky- teda ten příspěvek,to je něco,obzvláště snídaně je teda famózní 😀 😀

Rozelko- máš recht,hlavně jíst často,ty správné potraviny a poměry a musí to jít dolů.

Prochi- jasan,že to bude voda.Já se ke konci už ani nevážila 😀 😀 ,neřešila 😎

prami
18. čer 2009

holky tak co říkáte na to vážení 1x měsíčně, Souhlas ?
aspon já to teda budu posílat vždy první pátek v měsíci společně s mírama 😎

bramburka
19. čer 2009

Holky, já se vážím obden, tak je mi putna, kolikrat to sem budu psat. No 3 kg nahorepo dovče, ale zase 1 kg uz dole, takže +2---hm.----

Komet, myslim, ze miry jsem ti poslala do IP, nebyly v tabulce, poslala jsem to ale nejak nez jsme odjizdeli, ale to neva. Takže to nebyl pátek.

rozela
19. čer 2009

ahoj holky. do prdele já hlava děravá!!! já neposlala míry, jenom váhu!!!!!komet omlouvám se, pošlu až budu doma a změřím se.
prami možná je to na léto dobrý nápad, vážit se 1x za měsíc i s mírama. dovolené, a tak. ovšem otázka je, co to udělá s hubnoucí morálkou 😀
holky já jsem dnes tak strašně unavená. bolí mě na levé straně za krkem, do toho přijela teta z červené lhoty, nejraději bych zalezla do pelechu a chrněla. a to mě dnes ještě čeká kontrola s malým na orl, jsem z toho nervozní, pže se dovíme výsledky z laborky, tak mám poněkud strach, co z toho bude. no, uvidíme.

mmch, nevim proč, ale mám pocit, že strana 164 je fakt nekonečná. nejak se odsud nemůžem hnout, nezdá se vám? 🙂

prami
19. čer 2009

ahoj,

tak dneska jsem se zase krapítek naštvala,chtěla jsem si koupit nějaké pěkné hadry na léto.Viděla jsem fakt spoustu krásných věcí a hádejte co mi nejvíc slušelo ????- letní klobouček 😀 😀 😀 ,ale fakt pěknej.Mám z něj radost.

Já bych si tak ráda kupovala šatičky s úzkýma ramínkama,těsný tílka apod.a zatím musím furt čumět do kategorie postavě lichotící,vše zakrývající hábit. 😝 😝 😝

kometka5
19. čer 2009

ahojky,

bram omlouvám se, nějak jsem na to zapoměla, jak to nebylo v pátek, tak jsem to nějak zasekala...ale už jsem to doplnila do tabulky s jiným trošku datumem, ju?

Prami, tak mě letní klobouček taky nejvíc sluší a pak ještě ponožky... 🙂

teď nemám moc času, alem ám váhu jen od Roz...tak holky honem, honem... 🙂

leninn
20. čer 2009

Ahojky holky,
velice radostně koukám, že se to tu zase tak trošku rozjelo!!! To je príma, šíleně to letí, za chvíli se k Vám zase přidá prochi a pak za chvíli i já a Maruška 😉 To nás pak zase bdue víc a nebudeme se bát vlka nic...

Prochi, nesmutni, ale 4kg nahore za tak krátkou dobu, to by mě taky odvezli, když se člověk celé těhu celkem hlídá a pak ke konci tohle, ale jak píšeš, jsi už oteklá, tak to bude samá voda, neboj...za chvíli budeš mít všechno dole 🙂 mě tedy to hlídání moc nejde...chjo... 😢

držím pěstičky, vydržte, holky, moje, ať mám pak s kým zase hubnout 😉

bramburka
20. čer 2009

Komet, to neva, ja jen, ze jsem si to nenapsala.... 😉

Vahu jsem poslala, ne? kdyztak znova posilam....