Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

prami
31. srp 2009

Rozi 😀 ,letos tomu už dáme na pr*el,ovesným vločkám zdar 😀 ,jdu se vážit,on mne ten smích brzy přejde 😖

kometka5
31. srp 2009

ahojky holky,

to je bezva, že se to tady tolik rozjelo...
zaznamenávám, že mi IP přibývají, tak já bych během dneška udělala novou tabulku a začneme nanovo...
jen ještě poprosím nově příchozí, aby mi napsali i do IP maila... 😉

ok, necháme to na pondělí, já jsem taky radši...

tak já se musím pochválit, protože já mám o 5kg míň než poslední údaje v tabulce... 🙂 🙂 🙂

prami
31. srp 2009

😲 😖 😠 😒 ☹ 😨 - smích mě přešel

KOMET - jsi hvězda 🙂

kometka5
31. srp 2009

Prami, jenže já se celý rok, co holky hubli a nejvíc Léňa, tak jsem tloukla hlavou do zdi a říkala jsem si, že mi to nejde, nebaví a že prostě budu tlustá celý život...
a najednou jsem se párkrát přemohla na rotoped, a teď mi to hrozně chytlo, fakt jezdím každý den, někdy i 2x denně a jak jsem míň sádelnatá, tak jsem se i začala hýbat víc všeobecně... 🙂

prami
31. srp 2009

Komet a jezdíš třeba ráno nalačno? A jak dlouho v kuse.Já tak 30 min,ale zatím nevidím žádný extra výsledky.Tak poraď,chci být taky míň sádelnatá 😉

lenka132
31. srp 2009

Ahoj holky, tak údaje poslány Komet-ještě pošlu mail.

Komet-moc ti gratuluji a budu doufat, že půjdu v tvých šlépějích 😉 🙂

Tak holky-jdeme do toho!!!

kometka5
31. srp 2009

Pram, nene, jezdím v poledne, když malá spí a pak večer...a tak cca 45min. pokaždý...

safra
31. srp 2009

Takže já mám Kometce taky odesláno, bylo to tedy tristní psaní. Ale přece jen jedna pozitivní věc se mi stala. Zdálo se mi, že jím ryby a ve snáři stojí: jíst rybu - nemocným uzdravení, tlustým zhubnutí. Vypadá to nadějně 😀

rozela
31. srp 2009

safra já chci taky takový sny 😀 to je znamení, že to půjde dobře 😉

prami
31. srp 2009

safira- dobrý 😎 ,to půjde.
Roz- představ si,že jsem se už zdravě naštala a registrovala jsem se včera na efku 😲 ,tož to je bič jak hrom ne? 😎

kometka5
31. srp 2009

holky, tabulka postavená, jen mám pár dopňujících otázek...
nikdo, kdomě Lenky a Roz nemají zadanou ideální váhu, tak prosím, prosím...u Safry mi chybí její výška...
a jinak v tabulce jsem já, Roz, Pram, Lenka, Safra, a Bramburka (od který nemám ještě žádný údaje)...

tak počkám ještě do zítřejšího večera, jestli Bram nezavítá a pak posílám...

díky

bramburka
31. srp 2009

jsem tu jezis jezis!

bramburka
31. srp 2009

to jsem to teda rozjela, celej den OK a vecer jsem snědla 3!!! máminý rolády, jsem prase a zustanu jím,. zitra se snazim!

kitty68
31. srp 2009

jezis po dlouhe dobe vlezu na kona a tad to zije jako blazen 😲 uz dlouho js vam chtela neco poslat ale furt js se k tomu nejak nedostavala tak vam to napisu ted
koupila js si novou vahu (sice vazi blbe tak ji nepouzivam) a byla v navodu tabulka kolik ma byt telesneho tuku, vody a svalu takze to vezmu pro nasi vekovou skupinu to je od 18-30 a normalni zdrave je 20-29% tuku, vody 56% a vice a svaly je norma 34% vahy.

kitty68
31. srp 2009

teda musim priznat ze js se sla podivat jestli lena uz porodila ale jeste ma casu

rozela
31. srp 2009

prami ty si masochista 😀 ale je to výzva jak sviňa. já se k tomu ještě nedopracovala, ale kdo vi... 🙂

bramburka
1. zář 2009

co je efko?

prami
1. zář 2009

Roz- pojd do toho taky 😅 😅 ,si říkám,že to už mne musí kurna nakopnout,ty drsńácké připomínky.Ale zatím,jsou na mne hodní.Já jsem totiž učenlivá a poslušná 😎

Bram- ty stránky,co jsem tady kdysi házela f-sport.

kitty- no s tím tukem to jsi mi udělala radost,takže podle tabulek je mých 27% tuku v normě. 😝 .Když se na sebe mrknu,tak si v normě nepřipadám.

lenka132
1. zář 2009

Ahoj holky, tak jdeme do toho, nový měsíc 😉

Komet-díky, jsi šikulka 😉

rozela
1. zář 2009

tak jsem pohotově skoukla tabulečku a jsem zděšená 😲 jsem nejmenší a vážím nejvíc 😔 . celkem deprimující. dnes jsem se rozloučila s hřešením obligátním smažákem s hranolkama a na zítra už mám připravenou zdravou stravu.

bramburka
2. zář 2009

holky, ja jen k té tabulce, pas - to jsem merila pres nejtlustsi bricho, abyste vedely 😉 jinak ja azse mam nejvic pres stehno ach jo. Jo a Komet pas - resp. ten břich mam asi 94 cm tusim...ale to je fuk

bramburka
2. zář 2009

teda břichj ne to kecám, to je etch 99 ale prsa mam vic, nejak jsem to blbe napsala, ale to je ted jedno.

kometka5
2. zář 2009

Krásné ránko!
tak hurá do hubnutí...

Bram, to je jedno, tak příště to předěláme, já jsem to tedy měřila jako přes pupík, takže rozhodně né přes ten největší břich... 🙂

bramburka
2. zář 2009

ja pod pupíkem, jsem masochista!!! 😀 ale já stejne se ted moc nesnazim, ale snad zacnu, slibuju. Vcera jsem zase prasila u našich, nejak nemuzu najet, a to mi to tak slo, ale koukala jsem na červnovou tabulku a pribrala jsem jen 1,5 kg, tak jsem ráda, že to moje hubnutí bylo takové to zdravé, trvalé. NO snad zacnu cvicit, ale kdyz je to tezky.

Holky, nevite jak je to s masazemi a tehu? Taky se malinko bpjim jit na spinning, co kdyz uz jsem tehu, ze...tak asi pujdu na akvaaerobik, ten je neskodnej.

safra
2. zář 2009

Ahoj holky, kde najdu tu naši tabulku?

Já taky bojuju, jak můžu - včera se mi dařilo, sice jsem den začala čerstvou koblihou, to nešlo odolat, ale odpoledne a večer jsem už byla jen na taratoru (studená okurková polívka) a šopským salátu. Taky jsem nachodila cca 10 km. Vůbec počítám s tím, že ten pohyb bude rozhodující, neumím si představit nějakou drastickou dietu. Ale když tahle kombinace nepomůže, tak samo utáhnu kohoutky.

Včera mě kámoška zase táhla na pivko, tak já, jakože jdu a pak jsem si dala ananasový džus ředěný vodou. Chudák, nějak to nepobrala 😕 Ale nechtěla jsem rovnou říct, že držím dietu, co kdybych neuspěla, tak jsem se vymluvila, že mi není dobře. To mě zase začala podezřívat, že jsem těhotná a už jsem jí to nevymluvila.

kometka5
2. zář 2009

Safra, posílám tabulku na mail. 😉

lenka132
2. zář 2009

Komet-díky moc za tabulku.....

Včera jsem byla na volejbalu a pak jsem večer už nic nejedla 😉 ale bojím se, že mi to dlouho nevydrží 😠 musím zabojovat

Bram-já také jezdila na spinn.a byla jsem už těhu, ale nevěděla jsem o tom 😉 asi by to chtělo prokonzultovat s doktorem....

Roz-nezoufej a nevzdávej se oblíbených jídel, jestli můžu poradit-klidně smažák jo, ale vysaj si ho ubrouskem a hranolek jen poskromnu-a jen k obědu 😉 mimochodem-já ho také miluju-vůbec mám ráda smažená jídla ☹

lenka132
2. zář 2009

Zkoukla jsem Vaše albíčka, máte všechny úžasné dětičky 😉 také bych brala, kdyby Kačce byly ty 2-3roky, to bylo krásný

bramburka
2. zář 2009

Holky, já jsem prase, ale byla jsem plavat v akváči i s malou a bylo to super, kolik skluzavek jsem musel azklouznout, takže nějaká sušenka a ovoce po obědě, žádné zoufalství. No nic. Ale našla jsem si že v tom akváči v Průhonicích mají i docela levnej aquaaerobik, takže myslím, že do toho pujdu.

lenka132
2. zář 2009

bram-také se nám moc v Průhonicích líbí....ráda tam jezdím, Kačka se tam vyblbne 😉

Mimochodem-měřila jsem se přes pas 😀 😀 takže za měsíc píšu také míru přes břich-tam mám teda mnohem víc ☹ ještě by tam mohl být věk 😉