Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
17. zář 2009

Ahojky holky...
koukám, že těhulky jsou pěkně zvědavé, že Barmbůrko? 😀 😀

Leni, já už bych klidně rodila, kéž by už to bylo za mnou...nahoře mám 14kg ☹ Snad už to o moc víc nevyleze...

Tak se držte, kočky 🙂
Za chvíli jsem u vás 😉

lenka132
18. zář 2009

Bram-no tento týden byly v tabulce samá modrá čísílka, ani jedno červené....takže zasloužíme pochvalu 😀 😀 ☹

Leni-fakt se omlouvám, jsem blbka slepá.....ale už to máš za pár 😉 14kilo není tak hrozné, já s Kaš¨čkou přibrala 19kilo....no na konci těhu, už jsem si ani nemohla přes břuch ani obout boty 😝

prami
18. zář 2009

ahoj holky,

tento týden nebudu posílat áhu.V sobotu v noci odlétáme do řecka 🙂
Hezky hubněte a příští po čao 😎

safra
18. zář 2009

Ahoj holky, pár dní jsem se neozvala, mám hrozně pitomý období a nakonec jsem skončila na antidepresivech. Čekám, co to udělá s váhou, po těchto se údajně spíš hubne, tak uvidíme. Hlavně aby se mi trochu ulevilo, potřebuju nějak fungovat, hlavně kvůli dětem.

lenka132
21. zář 2009

Ahoj holky, váha poslána Lence....mini úbytek 😉 hurá, jde to 😉

prami-užij si dovolenou, já vím, už jsi tam.....tak ať se Vám tam líbí, pa

leninn
21. zář 2009

Leni, já s Baru přibrala 18kg a porodem jsem zhubla 10kg...jenže je fakt, že Baru byla dost uplakaná, tak jsem neměla skoro čas se najíst...takže mi zbylo 8kg, pak jsem doma ještě 2kg i přes tříměsíční kojení přibrala a už před tehu jsem měla 8 nahoře...takže jsem potřebovala celkově před druhým mimčem zhubnout 18kg 😝 😝 😝 , zhubla jsem 16 😀 😀 Tak jsme šli do druhého v klídku... 🙂
Uvidíme, kolik mi zbyde teď...doufám, žr to zase zvldnu zhubnout 🙂 Ale s vámi jistě anooo 🙂

Tak ať se vám i nadle daří, zatím koukám, že jsou úbytky 🙂

prochi
22. zář 2009

Ahoj holky,
tak jak to jde? U mě pomaličku pomalu, až mám někdy chuť se na to z vysoka 😔 😅 Od začátku září mám dole čistý dvě kila, představovala bych si samozřejmě víc, ale kvůli tomu kojení mám pořád strach se víc omezit. Předsejen Cácorka je ještě malinká a nerada bych mlíko ohrozila. Navíc jsem četla, že by se mělo hubnout při koju maxim. dvě kila měsíčně, jinak se dostávají škodliviny do mléka. Ale víte jak to je, když člověk vidí jen ty pidiúbytky.....
Abych se trochu motivovala, tak jsem si vytvořila tabulku, mám ji rozdělenou na několik měsíců, abych viděla, že když schodím např. jen ty dvě tři kila měsíčně, kolik to může ve finále dělat třeba na jaře. Tak uvidíme, snad to půjde.
S pohybem problém nemám a nikdy jsem neměla, chodím dvakrát týden na aerobik, kdy 40 minut lítáme jak pošuci a leje z nás neskutečně a pak posilujeme. Mezitím jezdím na kole, posiluju doma, pohyb miluju. Ale žrádlo bohužel taky 😅 😀

Leniku, vydrž. Já vím, že tenhle konec se neskutečně táhne, ale Adámek už bude co nevidět tu. A 14 kilo je paráda!! Když odečteš mimčo, vodu apod. tak už ti pak moc na hubnutí nezbyde 😉

Pram, dovču závidím, užijte si to.

Safra, je mi líto, že máš trápení. Snad bude brzy líp.

prochi
22. zář 2009

A ještě mám holky tipa. Kdo chodíte špatně na velkou... Já měla teď po porodu hrozný problémy, bylo to možná i psychický. Hodně jsem potrhala a byla jsem šitá až na zadku, tak jsem dlouho měla strach zatlačit... Když jsem v září najela na tenhle "hubnoucí" režim, tak už jsem přestala chodit úplně, třeba jednou za čtyři dny a jen maličko. Bylo to zoufalství 😔 Kvůli cvičení a "hubnutí" jsem měla trochu obavy o mlíko, tak jsem si koupila meltu a dočetla se na ní, že je výborná i na trávení. Dělám si ji ráno a večer a od tý doby chodím zázračně každý den, někdy i dvakrát. Zatím mi opravdu moc pomáhá.

rozela
22. zář 2009

ahoj holky, já se moc omlouvám za mizernou docházku. nějak se mi v posledních dnech všechno sype, nic nestíhám. z práce domů, práci samo s sebou, takže makám ještě doma, nestíhám úklid a vaření, malej je do toho nemocnej, zkrátka blázinec jak prase. váha stojí, tak nevim. můžu být ráda, že nejde nahoru. posílám hodně opožděne kometce.

prochi
24. zář 2009

no holkýýýý?!?!?!!!! kdestekdoooo???? 😕 😕
Tý jo, hubnout si takhle solo a mě tady nechat samotnou samotinkou ☹ 😅 😀
Já teď dovalila ze stepů, byla to paráda. Dětičky už chrupou, tak je klídek.
Něco bych sežrala 😅

lenka132
25. zář 2009

Ahoj kočky, tak já tenhle týden budu mít stoprocentně červené číslíčko, od úterý nekouřím-řekla jsem si, že přestanu, zkouším to i s jednou ze sester, tak uvidíme, ale zatím jsem si nezapálila 😉 JENŽE-jsem rozežraná, pořád mám na něco chuť, sice hodně žvýkám, ale ty chutě jsou děsný, snad mě o brzy přejde, protože jinak to naberu zpátky a to NECHCI.

ROZ-nezoufej-občas jsem na tom podobně jako ty.....práce nás nějak pohlcuje-a to je špatně 😠

kometka5
26. zář 2009

Krásné ránko!

tak já doufám, že tentokrát budu mít zelenou... 😉 ale Leni, já přestat kouřit, tak to naberu zpět, nehledě na to, že já prostě nevím, jak bych přežila třeba nějaký nervy, stres...já prostě automaticky chodím hned kouřit a přitom se uklidním...možná je to jehom psychika, lae mě to pomáhá...
a jinak jsem tedy poctivá, chodím cvičit, na aerobick, na thai-bo (čím jsem nadšená, nikdy jsem nebyla tak spocená, tak mám pocit, že hubnu 😝 😀 ) a málo jím. to jsem zvědavá, na to pondělí...
a příští týden poprvé jdu na spinning, jsem zvědavá, jestli nehodím záda hned z kola...bojím se, že to neudýchám... ☹

tak krásný prodloužený víkendík a doufám, že jsem vás naladila optimismem...s tím to jde líp a líp.... 😝

lenka132
26. zář 2009

Komet-tak to jsme na tom dost podobně, mě také cigaretka uklidňovala a hlavně mi to chutnalo, sednout si dát si kávu a k ní 3-4cigaretky, jenže už jsem byla ve fázi, kdy jsem měla krabku na den a ono jenom přece to leze dost do peněz, no a taky jsem začala pěkně kašlat, než jsem usnula, tak jsem se dávila a dávila.....mám strach, že to nevydržím, ale teď je pro mě přednější vdržet nekouřit, než hubnout 😉 ale kdyby to šlo oboje byla bych strašně ráda. Jinak spinning je fain, také jsem se mu o mateřské hodně věnovala,, jenže teď už není čas ☹ 😠

lenka132
28. zář 2009

Hóóólky, kde jste všechny? Jak jste strávili prodloužený víkend? My bylli včera na Hluboké-na zámku a v ZOO, dnes musíme makat na zahradě, dokud je hezky.

Váha poslána Kometce-no a není to tak hrozné, čekala jsem to horší 😉 🙂 dnes je to týden, co jsem si dala poslední cigaretku 😉

prami
28. zář 2009

ahoj holky,

omlouvám se,ale váhu tento týden ještě nepošlu,ráno jsem se nezvážila.

řecko bylo fakt super.Jídlo bylo úžasné,takže po dvou dnech zdrženlivosti jsem nastoupila jako typický čech a náležitě využila všechný výhody all inclusive 😎

takže od zítra zase boj,no prostě si musím zvyknout,že večeře nemá 5 chodů 😎

doštu později,dobrou 🙂

lenka132
29. zář 2009

Pram-tak to je skvělé, že jste ei to patřičně užili....

No nějak to tu vázne, asi holky na hubnutí prdí....

rozela
29. zář 2009

ahoj ženy, teprve jdu poslat váhu kometce. jsem ostuda. prostě nestíhám. ráno jsem kvačila na 7 do práce, pak do školky, kde jsem dostala sprďáka, domů, jídlo, úklid a teď čekám, až si máma přijde "půjčit" malýho, abych mohla dál pracovat. chtěla bych dnes i vyžehlit, tak doufám, že to tak nějak všechno stihnu, než bude 10 večer. buď si vrazim do prdele vrtuli, nebo se naklonuju, ještě se musím rozhodnout, co bude lepší 😀
jinak váha stojí. na jednu stranu jsem ráda, že nestoupá, ale na druhou mě mrzí, že neklesá. uvidíme příští týden. koupila jsem si na doporučení kolegyněk v práci AB Rocket, tak mi držte palce, abych vydržela cvičit a nějaký ten cenťák kolem pneumatiky dala dolů. a dnes jsem se pěkně držela 🙂 ráno ovesná kaše, pak jogurt, k obědu pažitkový cottage a chleba, pak zase jogurt a k večeři mám v plánu polévku a mrkev nebo okurku, podle toho, k čemu budu mít menší odpor 😀 no a abych se nepřechválila, tak pro změnu strašně flákám pití. hlavně že do sebe naleju litr a půl kafe, ale s vodou je to na ptáčka. slabých 6 deci. tož tak já si žiju 😀

prami
1. říj 2009

holky,dporčic,tady se zas nehubne,nebo co?

Napište něco,aspoň něcooo.

já se raději nevážím do po času dost.Ale zase se snažím jíst normálně 😎

Prochi- tabulka je dobrý nápad,píšu si 😎

Komet-to je super,že ti to takhle jde 😉

Roz- máš toho hodně,ale občas sem mrkni,che to tady ten tvůj humor.

Lenin-už se to blíží,viď?uteklo to šíleně

tak pište,pište

lenka132
1. říj 2009

Pram-asi jsou všichni už hubení 😀 😉

Holky, jak se máte?

kometka5
2. říj 2009

😀 ahojky holky,
moc se omlouvám, Vaší váhu jsem zaregistrovala, zapsala až dneska. 😖 a pošlu to s pondělní tabulkou, ju?
já jsem v pondělí ani nevzdychla nad tím, že bych se měla vážit, prostě jsem měla neděli... 😝

a jinak včera jsem byla na tom spinningu, v noci jsem se budila, jak mě bolela a bolí pr---l, prostě neskutečný a už mi tam nikdo neuvidí. do toho jsem měla blbý boty, takže jsem ty šlapky neskutečně cítila...no hrůza...zlatý moje tai-bo... 😉

dneska jdu na koncert No Name...já se tak hrozně těším... 🙂

bramburka
2. říj 2009

tak holky jak vam to jde, ja mam zatim kilo dole...nemuzu jist vecer a sladky nesmim kvuli kvasinkam...tak aspon nepribiram...

prami
3. říj 2009

ahoj holky,

Bram- to kilo dole,jako,že ti je blbě? As tím sladkým,to musí být někdy přemáhačka co? Jak se jiank daří?

holky chodila jste některá do posilovnY ? začínám o tom uvažovat.

a fakt pište,nebo emigruju do diskuze Hubneme XXl,tam to aspoň žije a já vím,že když o tom píšu,tak mi to pomáhá v hubnutí,tady je to spíš monolog,tak se polepšete,jo 😉 😉

bramburka
3. říj 2009

no kilo dole, protoze nejim to sladky, blbe mi moc neni, jen vecer jsem tak nejak unavena ze ani nejim...Dnes jsem mela dort, to szase bude, no ale jinak se snazim, ale nejde to moc. Zase si dopravam jinde - sunka od kosti a tak...

rozela
3. říj 2009

ahoj ženy 😀 jak je? já se celkem držím. ovšem dneska to stálo za to 😀 k večeři jsem si dala 4 karbanátky se sýrem. ovšem naprosto dietně. jen tak samotný bez ničeho 😀 klika, že doma nemáme žádný sladkosti, pže dneska bych to tutově ještě zazdila nějakou takovou věcí. huba mi jde uplně šejdrem. už to vidím, že sežeru aspoň bílý jogurt, abych utišila chutě 😀
nechci vidět pondělní váhu. jestli to zítra neukočíruju, tak mi to za ten dnešek určitě spočítá. a to jsem dnes ještě chtěla pracovat, ale bohužel, se neodkopu. zítra to budu dohánět, jak se dá. tak já jsem líná. taky jsem chtěla schodit pralesy, páč žiletku už znám pomalu tak z obrázku, ale taky odkládám na zítra. nechce se mi pomalu ani dýchat. no ale co, občas musim dát pořádný relax, ne? 😀 nu což, půjdu se naložit do sprchového kouta a do postele, abych nějak zapudila ty chutě. tak zatím páčko ženy a držte se 😉

lenka132
4. říj 2009

Ahoj holky, tak já jsem na tom hodně blbě, dnes jsem vlezla nedočkavá na váhu a zhrozila se.....nekouření se opravdu namě hodně poznamelnalo, štve mě to a říkám si, jestli by nebylo lepší kouřit 😠

My byli včera celý den na výletě-na Svatohubertských slavnostech na Kuksu a v ZOO Dvůr Králové-doporučuji-safari úžasná, celá Zoo je moc krásná, přidám fotky

Fotky už jsou tam https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

lenka132
4. říj 2009

ještě jsem se chtěla zeptat, co se všechno zítra má posílat?

prochi
4. říj 2009

Ahojky,

Pram chraň tě ruka páně někam emigrovat!! slibuju na svou čest jak dovedu nejlépe 😀 že tu budu psát klidně každý den, taky to potřebuju jako sůl, hrozně mi to pomáhá, se tady z toho vypsat, jaká jsem chudinka 😅 Jóóóó kdepak chudinka, tlusťoška největší jsem ☹ 😠 úplně jsem se na to poslední dva týdny vysr.la 😔 Manža měl hodně volno a skoro každý večer jsme si vyžírali. Chjooo, na váhu vlézt nemám ani odvahu 😅 Ale prvního jsem se přeměřovala, jestli je nějaký cm úbytek za měsíc, tak v pase -2 cm, přes boky taky -2 a přes kejtu -1, tak aspoň něco.
Ale už zase najíždim na režim, tak snad se do toho zase dostanu. Musim...

Leni, ZOO ve Dvoře milujem. Jezdíme tam hodně často. Je to takový naše randící ZOO, když jsme spolu začali chodit, tak jsme si tam udělali výlet, pak když jsme slavili tři roky, šest let... a poslední tři roky jezdíme každý léto za Trutnov na chaloupku ke známým, tak každý rok ZOO navštívíme, jenom změna je, že teď už s dětma 😵
Fotky moc hezký, máš krásnou holku, už aby taťka chystal pomalu ale jistě vzduchovku na nápadníky 🙂
A ke kouření se určo nevracej, to by byla hrozná škoda, vždyť už jsi to vydržela tááááááááááááák dlouho 😉

Pram, posilka: já chodila ještě před dětma do posilovny na tzv. Kruhové cvičení pro ženy a to byla teda naprostá bomba a záhul. Jestli si o tom neslyšela: bylo nás tam maxim. deset holek, trenérka pustila hudbu, která hrála nevim už jak dlouho a vždycky, když to stopla, tak jsme se rychle přemístili na další cvičící stanoviště. Bylo jich asi deset, každý zaměřený na nějakou partii. Když se oběhlo všech deset stanovišt, tak jsme se šly napít, otřít a hned se jelo další kolo. Těch bylo dohromady asi tři nebo čtyři a pak se ještě na konci posilovalo břicho + protažení, celý to trvalo hodinu a půl. Bylo to fakt super.
Teď by mě posilka taky lákala, ale spíš zaplatit si aspoň ze začátku nějakýho trenéra, který by se mi věnoval a poradil, co přesně potřebuju a jakou zátěž.
Ale jelikož jsem momentálně neskutečně shnilá někam jezdit... tak se spokojím prozatím s naším aerobikem tady 😅

prami
4. říj 2009

Prochi - 😀 😀 ,OK,beru Tě za slovo.
Jinak taky jsem se o víkendu mírně rozežrala,takže 100 pro bude zítra přírustek 😲
S tou posilovnou,pořád koketuju,protože mi připadá,že to mojr domácí cvičení je naprd 😠
Ten kruhový trénink jsem u nás taky někde viděla.
A jelikož můj manžel neustále čumí na fotbal,tak jsem mu řekla,že pokud to u nás pojede v bedně ,tak odcházím cvičit,at se s Marinánkou dívají.
Tak jsem zvědavá,kolik dnů v týdnu budu trávit v posilovně 😉

Leni - hezký fotky a ty vypadáš hezky,hubeně 😎

prami
5. říj 2009

mám přírustek,big 😒 ,od zítřka 😀 zase začínám na tvrdo 😖

kometka5
5. říj 2009

holky, kde to vázne?
mám akorát váhu od Prami a od sebe. a co měření? kdyby tady byl smajlík s tytyty, tak ho tu máte. 😀

tak honem, honem, večer bych to poslala.... 😉