Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

prochi
28. srp 2008

Téda, i vy jedny porušovatelky 😀

Leni, klíd, ty už máš dole pět kilo, tak prostě přišla jen trošku krize, ty to zvládneš a zas pojedeš dál.

Cairo, tak jestli máš i sváči, tak se omlouvám. Já nechtěla prudit, jen jsem si toho všimla už několikrát, že když si psala, cos jedla, byly tam jen tři jídla. Tak se ještě jednou omlouvám 😉.

My jsme měli dneska k obědu plněný papriky a cuketu, fakt úžasný žrádlo, plnej talíř, jsem se nacvakla a KJ v pohodě. Ke kafi jsem si veledůležitě dnes připravila müslinku... ale když na ní došlo, tak jsem nebyla líná zvednout se z gauče a místo müslinky si dojít opět pro tribitka 😅. Ale což, kila zatím dolů jdou (dneska ráno už čtyři za dva a půl týdne, jupíííííííííííí), tak až se to kousne, tak to moje "jednou denně sladký" holt trochu omezim...

kitty68
28. srp 2008

no baby tak ja dnes nejak vyhladla jak mi decko nechtelo usnout tak js pak sezrala 2 parky na obed, k veci me ceka uz asi jen salat ☹

paula
28. srp 2008

holky jeste me neco napadlo, zkousite taky kosmetiku, kremy proti celulitide a taky? to taky docela pomaha, kdyz se clovek fakt snazi, pravidelne ty speky promasiruje a natre tim. Tim se prokrvi a tuk se lip vyplavuje.

taky jestli mate nektera moznost, tak si urcite zajdete na lymfodrenaze, to byva casto pri solarkach, nebo kosm. salonech. To jsou takovy kalhoty, ktery se nafukujou a tim tlakem vytlacuji prebytecnou vodu z bunek. nekomu to napise i doktor, proti otokum. Hodne to pomaha na stehna a zadek, na takovy ty ovisy. centimetry pak mizi bez namahy. Ja momentalne moznost nemam. ale jednou uz mi to hoodne pomohlo. 😉

leninn
28. srp 2008

Paula: tak o té lymfodrenáži jsem v životě neslyšela....zní to dobře 😉 kdyby se mi tak chtěly ztratit přebytečné centimetry, to by bylo žůůůůůůžo 🙂
Ale jsem zvyklá, že co si neudělám, to nemám.....vůbec jsem neslyšela, že by to někde bylo, ale možná proto, že jsem o ničem takovém neslyšela a nepídila se...

díky za tip 😉

Prochi: díky, dnes už to doufám zvládnu, nesmím už povolit a večer se najíst. teď jsem si dala celozrný rohlík s rajčatama a mozarelou a bylo to bááájo, jen mám pocit, že bych těch rohlíků zbouchla pět 😠 😖 Snad mě ty chutě za chvíli přejdou...

Držte se 😉

kometka5
28. srp 2008

tak já jsem teď ukusovala od taťky ovocný knedlíky, ale měla jsem asi jen půlku. já to moc nemusím, ale když už jsem je dělala, tak jsem musela ochutnat...ale jinak se dneska hodně držím, i mámp ocit,že jsem vypila víc než 2l vody (spíše čaje), ale taky jsem pořádně vyčůraná... 😉

jsem zvědavá, na to naše vážení, když takhle celý týden hřešíme...

swead
28. srp 2008

ahojky,

komet, já jsem na vážení v pondělí taky moc zvědavá. Ale pro mě to nebude žádný překvápko, ptz se vážím cca každý dva dny. Víc mě to motivuje ať hubnu a nebo když vidím přírůstek, tak si dávám větší pozor 😉

paulo, o lymfodrenážích jsem slyšela taky jen samou chválu, ráda bych si na ně zašla, uvidíme jestli s prckem bude čas, i když dneska manžílek matěje pohlídal a já si stihla zajít ke kadeřnici a už jsem objednaná i na nehty. Mám úžasnýho chlapa doma, kterej mě ve všem podporuje 😀

marie_m
28. srp 2008

ahojky holky moje, tak sem prave dokoukala jste to, co jite, tak snad me to zase nakopne 🙂
ja se celkem drzela neska, tak uvidime, jaka bude vaha v pondeli
jinak uz mi celkem ustupuje ta chripajzna, tak uz se fakt tesim i na ten rotoped, nevedela sem, jak moc mi bude chybet tyden bez pohybu ☹

o tech lymfodrenazich sem cetla, uz sem i premyslela, ze bych tam skakla, jako podpurnej program pro to moje hubnuti, ale je to celkem mazec na prachy, tak az mi sundaj tu posranou sadru - za 4 tydny a dva dny 😠 - tak to asi zkusim a dam pak vedet 🙂

jo a kocky, nebudeme se kazdy pondeli merit, ze ne?...staci asi jednou mesicne, co?

dobrou noc a mejte se a drzte se" 😲

kitty68
28. srp 2008

jezis me az ted doslo ze prvniho je uz v pondeli, asi si dam nejaky "ocistny vikend" 😀

leninn
29. srp 2008

Tak já včera nakonec zase večer selhala, n jinak závažně, ale už jsem pak nechtěla jíst a ouvej...tak dnes už jo, dnes určitě, protože mám večer trénink a to nesmím moc jíst, jinak bych se tam pobl*la...takže dnešek bude ok, ale ten víkend...holky držte pěstí. V sobotu slaví segra promoci a mamka narozky....to bude žrasa, musím vydržet, to pondělí už klepe na dveře 😖

Jinak jsem pro měření první pondělí v měsíci...

Maruš: tak pokud ty lymfodrenaže vyzkoušíš, tak dej určo vědět, jaký to je...a kolik to stojí

Hezký den 😉

kitty68
29. srp 2008

http://www.super.cz/fitness-dieta/25481-nechte-...

to bude asi jedine co na me zabere ☹

ty lymfodrenaze ppry maji byt velice ucinne, rikala mi o tom kamaradka, ja bych sla i na lipo 😅 , ale mam strach 😖

paula
29. srp 2008

holky ta lymfodrenaz, to je dobre i pro zdravi, vyplavi to skodliviny z tela.
Zkusenost moji kamaradky, cvicitelky aerobicu: pri tehu pribrala 24 kg a pak i kdyz cvicila 3x tydne aerobik a predcvicovala, tak sice zhubla (nikdy ne na puvodni vahu, ale predtim byla fakt vychrtla) ale porad mela takove "speky" na zadku a bocich, co proste vycvicit nesly. 😅 Za 10 let, kdyz uz byla starsi a necvicila, tak zacala chodit na lymfu a ty "speky" zmizely. Nejsou to totiz speky, ale zustala ji po tehu, kdyz byla otekla a v bunkach se zadrzovala voda, tak ji ta voda v tech bunkach zustala a ta lymfaticka masaz ji proste vytlaci. A to taky muze byt problem vas, co nemuzete zhubnout, treba vam ty kila dela (castecne) zadrzena voda, coz jidlem neovlivnite a nevycvicite.
NEchci tu delat nejak extra reklamu, ale me uz to jednou taky dost pomohlo, ja mam hlavne megastehna a to se fakt zmensily o 3-4cm, ale nemuzu rict, ze to bylo jen lymfou, tehdy jsem taky cvicila a zdrave jedla. Ja byla 10x za 1000 kc a uplne to stacilo.Ale je uz to 5 let , tak mozna je to ted drazsi....
Ja bohuzel moznost jit nemam, ale sla bych hned.

Kitty, lipo 😨 to se nedivim, ze mas strach, do toho bych teda nesla.

holky ja se dnes po mesici zmerila, sice jsem vam to radila, ale doted jsem na to byla sama lina a mam pres pas a boky o 1cm a 2cm min, tak jsem desne stastna, protoze doted jsem byla porad frustrovana, ze se vaha nehybe, ale fakt neco zmizelo, huraaa! dost to motivuje, uz se tesim na lehkou veceri.

Mejte se vsechny krasne a kilum nazdar!

marie_m
29. srp 2008

cau kocky, tak mam za sebou dalsi uspesny den, sem na sebe hrdaaaa, byli jsme u tchanu, kde mi nabizeli cokoladu, susenky, buchty a ja odolala 🙂

paulo, to zni dobre!!! ja to snad fakt zkusim!

hezkej vecer

paula
29. srp 2008

Marie_m, zkus! 😉 Jsou to mnohem lip investovane penize nez treba do nejakych prasku.

leninn
30. srp 2008

Tak holky,
vykročte do víkendu s tou správnou vůlí....
My máme dnes tu oslavu, tak jsem na sebe zvědavá, teď si věřím, že to zvládnu, ale odpoledne, až uvidím všechny ty dobrůtky to bude horší...
Večer napíšu, jak jsem to zvládla, včerejšek byl dobrý, až na to večerní pivko, ale i tak jsem se vešla do 5000kJ a byla strááááášně dobrýýý 😀

hezký den

prochi
30. srp 2008

Ahoj holky,

tak já měla včera porušovačku 😅. Ale nijak jsem to nepřeháněla, i když KJ bylo ve finále určo dost. Ale tak nějak jsem se docela držela na uzdě, né jako "tak teď se naperu, jak kdyby měl přijít konec světa". Ale počítat to radši stejně nebudu 😀.

No a večer jsme vyrazili s manžou a kámošema snad po stopadesáti letech na zábavu. Trsaly jsme s kamarádkou celý čtyři hodiny jak zamlada, řvaly, výskaly, pištěly, skákaly... bylo to naprosto skvělý, úžasně jsme se odreagovaly, fakt super super super!!! Přitáhli jsme domů ve dvě a v šest nás už malej tahal z postele, ale stálo to za to. Myslím, že jsem celý včerejší porušovačku vytancovala, lilo z nás jak z konví. Fakt jsem už takhle dlouho neřádila 😀

Dneska už zase jedu "dietně". I když ráno to byl hrozný boj. Smál se na mě štrůdl a aby toho nebylo málo, tak nám mamka přinesla gulášek a bebe řezy... ale musim vydržet, když v PO je to vážení 😝

Leni, posílám hodně sil na odpolední pokušení, říkej si "pondělní ráno, pondělní ráno, pondělní ráno...." 😀

kitty68
30. srp 2008

ahojte tak dneska mam trosku hresici 😀 , dala js si tvarohovy kolac 😵 na obed

jak se rekne ta lymfodrenaz anglicky nevite 😅 ja bych do toho normalne sla, ale pochybuju ze tady v okoli neco takoveho je ☹

caira
30. srp 2008

nazdar kocky, ja tenhle vikend taky nejak selhavam, vcera pres den ok, ale k veceri byly bramborove placky a kureci platek a dneska pres den ok, ale k veceri mame grilovaci klobasu s fazolema a bramborama { a sezrala jsem ctvrtku 70% cokolady} 😅

leninn
31. srp 2008

Nazdárek, tak já mám za sebou tu oslavu a musím říct, že jsem to zvládla a kdybych si odpustila cinzano, tak bych na tom byla úplně skvěle, ale to já miluju, takže....to mi kJ naběhly, ale toho nelituju, byl to balzám na duši.

tak ještě zvládnout dnešek a mohlo by to zítra celkem ujít 😉
Tak se držte a hřeště jen malinko, takto při neděli...

marie_m
31. srp 2008

ahojky kocky, ja se drzim zuby nehty, ale jde to 🙂 peknou nedeli vsem

kometka5
31. srp 2008

holky, tak já se taky docela držím, i když je fakt,že už týden si nepíšu do flory, nějak mi to neba, ale doufám, že zítra na vážení bude úbytek... 🙂

kometka5
31. srp 2008

hoky, držte se... 🙂

pavla80
31. srp 2008

Ahojky holky

předem se omlouvám,dlouho jsem tu nebyla,nějak nebyl čas 😔 .I tu dietku jsem ted za poslední 3 dny trochu nedodržela.Flákal jsem to tak se v pondělí uvidí 😒 .Rotoped mi manža ještě pořád nevytáhl ze sklepa 😠 ,ale zítra už se nenechám odbýt a stejně bych ted neměla čas ani jezdit,furt jsme někde lítaly.

Leni tak to gratuluju,žes to na oslavě zvládla,šikula!!!!! 😉

Paula o lymfodrenážich jsem taky nikdy neslyšela,ale můžu se poptat,možná bych to taky zkusila 😉 .Mohlo by to být i někde na netu né?Jestli to je někde u nás,zkusím kouknout

Holky a každý den se teda snažím vypít 2 litry,ale to prostě nejde vypiju tak maximálně 1.5l.tak snad to až tak nevadí,do mě se to prostě nevejde 😒 😖 .

A příští týden jak bude Kačka ve školce budu mít víc času,tak se jdu zeptat na ten spining,asi se tam budu muset objednat,tak už se toho docela bojím snad to zvládnu a neodpadnu tam s moji kondičkou 😀 😀 😀

kitty68
31. srp 2008

ahojte

tak ja teda podelala cely vikend zitra to nechci videt 😒

s tim pitim, ja js cetla ze se mas ridit pocitem zizne, jak se vsude psalo ze se ma pit kol 2 litru tak to neni az tak pravda, 1.2 by melo stacit, telo si pry rekne kdy potrebuje, takze ja piju kdyz mam zizen.

ja teda se muzim prinutit, nekecat s cairou na skype a vylezt na tu veslovaci masinu, co nam hnije vzadu v pokoji, holky jak ja dekuju bohu ze ji chtel muj a ne ja 😅

caira
31. srp 2008

kitty ja tu veslovaci mrchu mam taky a hadej kdo ji chtel...no ja, desne jsem si ji vydupala jak na ni budu makat a hadej kolikrat jsem ji vyuzila? 3 x pak jsem do toho vlitla a po porodu presne 1x 😀 a presne jak rikas..hnije nam vzadu v pokoji 😀 akorat z ni tak utiram prach....

leninn
31. srp 2008

Kitty, Caira: já doma žádné stroje nemám, ale také bych si nějaký v koutku duše přála, ale mám obavy přesně z toho, že to pak bude někde v koutě ležet a že si mě manža akorát bude dobírat, jak to využívám...tak raději nic nechci 😖
Teď jsem ale najela na režim a cvičím doma sama...ale je to přemlouvání, pokždé, když se chystám, ale celkem se zatím donutím.
Nalednici jsem si nalepila krásnou postavu nějaké modelky-ustřihla jsem jí hlavu 😀 -abych viděla jsen to tělo, takže když jdu do lednice, tak to vidím, abych tolik nežrala a nemlsala 😀 Manža se mi smál, ale říkal, že je to docela prima nápad...drží mi pěstí, miláček, jemu je to prý 😠 jedno, líbím se mu taková, jaká jsem, ale ví, že se trápím, tak mě podporuje 🙂 za což jsem ráda 🙂

Tak holky, zítra je den pravdy...

Budeme zítra posílat váhu i míry? Já bych baly pro a pak další míry zase to první pondělí v říjnu, co Vy na to?

pavla80
31. srp 2008

Já si taky ten rotopéd vybojovala a nakonec skončil ve sklepě.Ale je fakt že po prvním porodu jsem na něm jezdila a i zhubla,ale pak to stejně nabrala zpátky 😒

A můj muž mi taky pořád tvrdí,že vypadám dobře,že se na to mám vykašlat a jen si udržovat tuhle váhu.Ale už se s tím smířil a ted mi docela fandí a přeje mi to.10 září odjíždí na měsíc do Itálie tak bych byla docela ráda,kdyby se vrátil a na mě by už fakt šlo pouhým okem vidět že jsem fakt něco zhubla.Ach jo ale to nesmím hřešit 😒 a začít se hýbat 😒 .

Leni asi i taky budu muset udělat nějaký cvičíci režim aspon sedy lehy 😒 a plus k tomu ten rotopéd.A s tou modelkou príma nápad,nějaká motivace 😉 😉

Kity tak to jsi mě docela potěšila 😉 .Já taky právě piju jen když mám žízen a i trochu se někdy nutím,jen abych vypila co nejvíc.

kitty68
31. srp 2008

no to me taky muj rekl ze js byla predtim moc skinny 😅

ale prdim na nej

jdu pohledat nejakou modelku 😀

kitty68
31. srp 2008

http://www.brno-masaze.cz/cenikMasaze.html

jste nekdo z brna??? maji tam ty lymfomasaze za 450,- jen na kyty 😕

leninn
31. srp 2008

Tak já jsem to dnes nakonec pokazila...jsem zvědavá na zítřek, ach jo...
Ale co, víc to snad nebude, tak jestli to bude stejně, nedá se svítit, můžu si za to sama 😖
Snad jste na tom líp a zítra se ukáže....

Cairo, zítra ráno Ti pošlu váhu a míry...

caira
31. srp 2008

holky ten napad dat si na lednici telo hubeny je fakt dobrej, zitra zkusim v nejakem casaku pohrabat nejakou samici a fkrnu ji tam.

Me se zitra vazit vubec nechce..jsem to dneska dostala { uz zase} takze hadam, ze opet budu vahove nahore a akorat to obulim ☹

Me prijde, ze uz snad nikdy nebudu na te vaze co jsem byvala, ze se proste z tech blbych 69kg nikdy nedostanu 😢