Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

anta
5. zář 2008

Leninn - Není co závidět, ono být pořád jako špejle taky není žádná legrace, co já jsem si už vyslyšela blbých narážek, že jsem jak reklama z Dachau a podobný ☹

caira
5. zář 2008

holky k tomu poradu jste co jite, je to z anglickeho originalu you are what you eat a ja mam knizku od te zenske co ten porad zavedla, je to dietolozka a fakt jsem tenkrat podle toho zmenila jidelnicek a chodila cca 4x tydne do fitnesu a opravdu bylo 10 kilo dole a drzela jsem to..
podle ni prave delam tu vodu s citronem a je pravda, ze se ma jist casto a male porce..ja jedla hodne orechy s jogurtem a pak treba kus ovoce na svaciny :-}

Ted jsem zacala opet cvicit, kdyz mala spi tak vytahuju veslici, sice zatim jen 2 x po 10 minutach denne{ preci jen jsem rok nehla prdeli} ale chci to casem dotahnou casem na 3 x 15 minut denne.

Musim se proste hybat, protoze u me jen zmena jidelnicku nestaci.

Dneska jsem zhresila, snidane ok-cerealie ale pak jsem si v 11hodin dala croisant 😅 takze si dam malou porci dusene zeleniny s ryzi { maly talirek} ted jako "obed" a pak vecer suchar se sunkou a snad to vykompenzuju 😅

leninn
5. zář 2008

Caira: tak to jsi na tom jako já. Já prostě vím, že bez pohybu nezhubnu, bohužel mi pouze upravený jídelníček nestačí 😖 Ale pohybem se formuje i postava, což potřebuju možná i ze všeho nejvíc...takže mě dnes večer čeká basketbalový trénink a ještě se pokusím dát svých 35 min posilovačku na břicho a snad to bude ok.
Zítra mám basketbalový turnaj-3 zápasy, tak doufám, že se to v pondělí na váze projeví 😉
Jinka, Cairo, gratuluju k tomu, že ses dokopala k cvičení, věřím, že teď Ti půjde váha dolů...i když se Ti budou asi tuky přetvářet na svaly a svaly jsou těžší než tuky, takže se může stát, že nezhubneš na váze nic, ale budeš to cítit na mírách a věcech, což je také ok, ne?

Pavlo: jsi fakt dobrá, že na tu váhu průběžně nelezeš....to Tě fakt obdivuju, ale já si teď také stoupnu až v pondělí, musím to vydržet 🙂 Ať se m§žu v pondělí ráno hezky zaradovat 😀

kometka5
5. zář 2008

tak já sice chodím kolem váhy každý den, ale momentálně je jako strašák, protože se nan í bojím stoupnout...

Pavlo, ale já nemám hlad, i mám pocit, že se někdy musím do toho jídla nutit, já prostě třeba v poledne nemám ůvbwec hlad, stačí mi třeba jen jablko, pak to na mě padalo třeba když malá usnula, v osm večer, ale teď už taky ne... ☹ já prostě už mám ten žaludek tak malej, že asi nemám hlad... 🙂

kometka5
5. zář 2008

Cairo, taky blahopřeji k začátku cvičerní, já jsem ještě nezačala...

pavla80
5. zář 2008

Holky bohužel ani já bez pohybu nezhubnu 😒 .A jezdila jsem na rotopédu a Kačka mi asi přetočila to kolečko,na přidávání zátěže tak jsem naštvaná 😠 😠 .Manža je celý den pryč,tak až příjde musím mu říct at na to koukne,přišla jsem na to dneska ráno 😢 .

Jo holky a taky jsem začala skákat přes švihadlo.už kdysi jsme ho koupily Kačce a ted jsem ho našla tak zkouším 2krát denně skákat 😀 😀 .A kámoška má doma DVD pilates cvičení,tak slíbila že mi ho půjčí,tak taky zkusím.

Cairo vidíš jaká si šikula 😉 😉

Kometko,tak na jednu stranu ti závidím,že necítíš hlad protože já i po necelém měsíci,prostě ten hlad mám a vždycky jak ho večer chytnu,tak ho zapiju vodou a raději jdu spát 😉

majkeela
5. zář 2008

Ahoj holky, včera mi nějak nešel koník, tak jsem nepsala a ani jsem na to neměla sílu. Dostala jsem totiž děsný průjem. Tipuju to na tu brynzu, co jsem snědla. Úbytek na váze byl teda zázračný, ale samozřejmě to byla jenom voda a obsah střev, teď už mi to jde zase nahoru+0,3kg, jak se snažím jíst. Dneska se teda moc pochválit nemůžu. Jedla jsem jenom 3x a hlavně jsem se snažila zbavit se toho průjmu, takže ráno borůvkový kompot v poledne dušená mrkev a teď večer jsem si dala salát s vajíčkem a tuňákem. Zítra bych to chtěla napravit. V pondělí se teda zvážím... a jsem zvědavá, jaký bude úbytek za týden. Někdy tam zbytečně lezu každé ráno☹ Myslím, že 1x týdně je to optimální...

pavla80
5. zář 2008

Majkela tak hlavně at se dá žaludek brzy do pořádku!!!!!Taky jsem měla takové období,že jsem se furt vážila a šlověk je pak zbytečně vystresovaný, aspon já byla....

marie_m
6. zář 2008

cus baby, tak ja hlasiím, ze jsme od patku u nasich a jidlem na seobe rozhodne nesetrim ☹ naopak...nemam ani odvahu vlezt na vahu, tak to necham az na pondeli, ale bude to teda hnus!!

holkz, drzte se!!! papa

caira
6. zář 2008

bre rano kocicky, diky vam vsem za podporu, ani nevite jak mi to pomaha 🙂 jste zlatoucke.

Hlasim, ze jsem dneska hupsla na vahu a hadejte co! od pondeli mam dole 600g 🙂 takze fakt se to snad zacina hybat, zacala jsem delat to, ze si sice s manzou veceri dam, ale po vzoru nekterych z vas si to davam na maly desertni talirek..a celkove vsechno co jim si davam na maly talirek a pres den se snazim hodne zobat ovoce a orechy abych nemela vubec hlad a telo nemelo pocit, ze musi ukladat :-}

ja fakt doufam,ze do pondelka se mi podari shodit tech zbyvajicich 400g abych to dotahla na cele kilo dole, to by me desne potesilo, po tom minulem tydnu, kdy jsem mela depku, ze jsem pribrala by to fakt bodlo hlavne na psychiku :-}

Kocky ja si s tim lezenim na vahu taky nemuzu pomoct..kdyz ja mam vzdycky strasny strach,ze v kdyz na vahu skocim jen v pondeli a zjistim, ze jsem pribrala tak se z toho pose*u 😀 takze skacu obdem a vim,ze treba musim vic upravit jidelnicek nebo budu vic cvicit.

😉

pavla80
6. zář 2008

Ahojky

Caira super!!!!!!!! 😉 😉 😉

Mě to tak láká jít taky na tu váhu,ale chci to vydržet!!!!!!!A já stejně tím,že nemám digitál,tak tam stejně velký úbytek nevidím a pak jsem akorát naštvaná,když nevidím nic dole.Já se uklidnuju tím,že když ted jezdím doma na tom kole a skáču přes to švihadlo a nežeru,tak není možné aby tam něco nebylo dole 😠 a jak nebude tak budu teda ale hoooodně naštvanááááááá 😎 😎

irenka21
6. zář 2008

nahlédněte, jak to holkám jde, třeba tam najdete i svoji kamarádku www.kgdolu.estranky.cz

caira
6. zář 2008

irenka, nam to jde taky, takze neni potreba 😀

paula
6. zář 2008

Irenka, super heslo v pasu. 😅 😀

paula
6. zář 2008

cau holky,
bude se teda do tabulky zadavat po tydnech, 14 dnech, nebo mesicich?
Ja mela ms a totalni krizi asi 3 dny, tak uz se bojim pondeli. ☹
Ale dnes uz jsem se zase zacala hlidat a cvicit, ale psat to vsechno na tu floru jsem lina, i kdyz bych mela, to fakt pomuze se necpat. 😉

caira
7. zář 2008

paula no vaha kazdy tyden, ale na mirach se kocky dohodly, ze jednou mesicne, tak uz jsem podle toho upravila tabulku 😉

jinak hlasim, ze zatim dobry, za vikend jsem doted nepribrala, porad drzim 68.3 🙂 , dneska jdeme na veceri ke tchanovcum, tak se budu muset hodne krotit a odmitnou po veceri dezertek { i kdyz vim, ze to bude muj milovany mrkvovy dort co ma v jednom kousku asi 30 tisic KJ 😀 } takze budu muset s diky odmitnout ☹

taky jsem se vcera nedostala k veslovani, ale zato jsme sli s malou na dve dlouhe prochazky a pri jedne z nich jsem tlacila kocar pekne i s nakupem do kopce { misto cviceni 😀 } tak snad se to vykompenzovalo.

Dneska si ale tech 10 minut musim dopoledne dat az bude v pelechu na slofika a odpoledne to snad dam jeste jednou, zalezi jak bude, jestli s ni pujdeme ven nebo ne..

Tady uz je totiz par tydnu klasicky podzim, porad je zatazeno, fouka a prsi.. kupodivu neco na anglickem podzimu se mi proste libi 😅 Asi, ze mi to pak uz prijde bliz k vanocum 😀

Holky jinak vite co je divne, ze jsem prestala pocitat KJ a najednou ta vaha jde! proste na pocitani s prominutim seru! k snidani si davam ty sve cerealie, k obedu pak nejakou celozrnou housku, sunku a spousta zeleninky jako rajcata a salat odpoledne treba hrst mandli,nebo ovoce nebo tak neco a vecer malinka porce toho co ji manza a jde to..zvlastni, ze kdyz jsem pocitala jako magor tak se to nechtelo hybat a ted to jde.. proste pomalu ale preci 🙂

rozela
7. zář 2008

ahoj děvčata, tak jsem zpátky z dovolené. teď vás musím dočíst. teda, to je stránek 🙂

irenka21
7. zář 2008

Přišli manželé Novákovi k zubaři. Na panu Novákovi bylo vidět, že spěchá. Povídá zubaři: "Pane doktore, žádné vymyšlenosti. Žádné umrtvení, žádné prášky. Prostě jen vemte kleště a vytrhněte to."
"Tedy, obdivuji váš stoický klid. Kéž bych měl víc takových pacientů. Tak mi ukažte, který zub to je."
"Marie, ukaž mu ten svůj zub!"

irenka21
7. zář 2008

Vite, jaký je rozdil mezi muzem a pocitacem? Zadnej, co mu nereknes, to neudela.

kometka5
7. zář 2008

Cairo, tak to já mám to samý...nějak jsem přestala zapisovat do flory a nějak mi to jde, možná už to tělo najelo na tento systém, zjistilo, žeto je dlouhodobá dieta a tak tedy začalo hubnout.
včera jsme byli u tchánovců, dala jsem si tam oběd, pak ještě jako zákusek lívance, celý odpoledne jsem se na sebe nemohla podívat, ale večer mi bylo tak zle, že jsem celý večer strávila na záchodě... 😒

jsem zvědavá, až se zítra zvážím, co to bude za cifru...

rozela
7. zář 2008

tak jsem to celé přelouskla. páni, to je informací 😀 .

cairo, tabulka chodí, děkuji. zítra dodám konečně i já 🙂

jinak co vám budu povídat holky, dovolená se nesla v duchu grilování, návštěv a návštěv a grilování, takže o dietě nemůže být vůbec řeč. uplně se děsím, co na mě zítra plivne váha a metr 😒

s potěšením vidím, že se množíme 😀 a všem moc gratuluju k odstraněným kilům! 😉 jen tak dál. já se obávám, že zase budu začínat od začátku. ovšem nějak výrazně mi to neva, protože po tom obžerství se nějak necítím dobře. ale hlavně že to stálo za to 😀

jinak co se sportu týče, musím začít taky natvrdo něco dělat. aspoň doma, ze začátku, jinak mi bude za chvíli viset bachor až u kolen 😝 a prdel se nevejde ani na wc. hnus.

majkeela
7. zář 2008

Ahoj holky, tak já se s dietou opravdu držím ☹ Bohužel až nedobrovolně ☹ Pořád pokračují ty moje žaludeční potíže, takže suchý rohlík, černý čaj, vývar bez ničeho... 😒 Na pondělní váze to bude asi úžasné, jenže to bude spíš o vodě a obsahu střev. Jak začnu jíst, tak to půjde nahoru☹

Cvičení teda nula, protože je mi fakt špatně. Dost mě bolí břicho. Průjem už teda nemám, ale břicho mě bolí 😔 Doufám, že už by to od zítřku mohlo trochu přejít, protože budu zase na malou sama, tak ať se o ni můžu starat...

rozela
7. zář 2008

majk teda to je mi líto. žaludeční potíže jsou sviňa, co si budem povídat ☹ . ať je ti co nejdřív dobře!

rozela
7. zář 2008

tady dneska nikdo není? ☹

kometka5
8. zář 2008

Ahojky holky,
tak já mám po vážení, takže pošlu to Caiře. neříkám, že jsem úplně spokojená, ale aspoň něco...po tom hrozným přejídacím víkendu jsem to čekala o dost horší... 🙂
takže opět najíždím na dietku...

Holky, včera si toho konečně všiml i MP, že prý už mám menší břicho, i když lavor tam pořád je... ☹ ale hned mám výbornou motivaci...

kometka5
8. zář 2008

tak jsem se zvážila dvakrát, a dvakrát různé čísla. a to mám digitál. tak nevím, jestli to reaguje i tak, jak tam šlapu, ale jsem uprostřed, tak fakt nevím...
tak se zvážím ještě jednou za půl hodky a to už pošlu Caiře. 🙂

Holky, a jak válčíte vy?

leninn
8. zář 2008

Roz: vítám Tě doma z dovči....věřím, že jste si to moc užili a doufám, že Ti dnešní ráno nezkazí z dovči prima dojem. Já na žádné dovolené nebyla a sice jsem nepřibrala, ale také jsem nic neshodila 😒 No, neva, tak ten to týden...

Cairo: máš to tam (myslím mou váhu v IP 😀 )....vidíš, že to jde, to Ti moc přeju. Ono je někdy zbytečně velké stresování na škodu, tělo se zasekne a možná tím, že jsi se každý den nestresovala, jestli sníš o 1ooKj víc nebo míň, tak ses uklidnila a jde to 😉

Majkeela: to je mi líto, že je Ti pořád tak zle, už to trvá dost dlouho, nechceš si raději dojt k doktorovi?

kometka5
8. zář 2008

tak já už jsem to Caiře taky poslala... 😉

leninn, hlavně že není žádný příbytek. 🙂 já mám tedy úbytek, tak to je další motivace...nějak se to konečně rozjelo, ale jsem zvědavá, jak to bude tento týden, protože malá má zase rýmu, takže to moc na porcházky nebude, tak abych zase nepřibrala.ale to je mi jedno, hlavně aby byla malá zdravá...

rozela
8. zář 2008

ahoj holky! tak jsem taky poslala svou aktuální váhu. těžko říct, jak velký vliv měla dovolená na kila, protože nevím, kolik jsem vážila před ní,ale každopádně je to o 2 kila míň, než moje poslední známá váha, takže budiž mi to útěchou 🙂 ovšem, když jsem viděla fotky, na kterých jsem taky, chtělo se mi brečet. vypadám tam jak nějaký hroší laločnatec. blééé. takže motivace o to větší. musim pořádně zabrat. 😎

caira
8. zář 2008

dobre rano kocky, gratulace vsem k vahovym ubytku, zatim se nam to v tabulce jen modra, tak doufam,ze vsem se nam podarilo neco malo shodit 🙂

ja vcera mela u tchanovcu po veceri dve cokoladove brownies s vanilkovym pudingem, tak jsem hresila, ale ted se pres tyden budu hlidat 🙂

I kdyz dneska je vyjimka, mame s manzou vyroci svatby, takze vecer delam indicke jidlo a nacpeme si bricha 😀