Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
8. zář 2008

Cairo, gratuluju k výročí...to je třeba si to hezky oslavit, když jste to spolu vydrželi další rok 🙂
My měli na konci června také výročí, ale teprve první 😉 😀

Je fajn, že jsou samé úbytky, to je bezva 🙂

rozela
8. zář 2008

připojujui se ke gratulaci cairo, to je jasný, že nemůžete slavit listem hlávkového salátu a vodou 😀 ať se oslavička vydaří! 🙂

pavla80
8. zář 2008

Ahoj holky!!!!

Roz taky tě vítám doma po dovolence 😉 😉

Cairo gratulu k výročí a pořádně se nacpěte,protože to je určitě důvod to oslavit 😉 😉

Jinak já taky kilčo dole tak super!!!!a spusta lidí už si všímá,že jsem zhubla,tak těch 5 kil jde aspon trošku asi vidět.A začínají mi dost padat všechny kalhoty 😉 😉 ,tak jsem musela začít nosit opasek 😀 😀

Holky je to obrovská motivace,když fakt pomalounku jde něco vidět.A taky jsem přestala zapisovat do flory,nemám tolik času na to a já než to vždycky všechno našla 😒 😒 .....

No a v sobotu jsme byli s Miškou na pohotovosti,měla vekou alergickou reakci z jídla,jen nikdo neví z čeho konkrétně,ale pravděpodobně z broskve.Holky ale kdyby jste ji viděli,byla celá rudá i horečku z toho dostala.Tak ted musíme dávat na všechno pozor co sní ☹ .Tak jsem ani celý víkend nevlezla na kolo,neměla jsem vůbec náladu

caira
8. zář 2008

tohle je taky nase prvni 😀 takze si grauluju, ze jsem to ten rok s nim vydrzela 😀 nebo on semnou? 😅

za chvili vyrazime s prckem do vsi na nakup, tak si zase poradne protahnu kostru, zpatky vzdycky tlacim kocar do kopce i s nakupem, tak je to docela protahnuticko 😉

Jinak vsem dekuju za gratulace, sice to nijak zvlast neslavime pac ted mame vysoke datum, ale po vyplate si vyberu nejakou hezkou kyticku v kvetinaci a zajdu si ke kadernici ostrihat a na meliry a vyberu si neco na sebe, takze mi to ani nevadi, ze to neslavime ted. Dame si s manzou pranicka a dobrou veceri, pak sklenicku vina a bude to taky hezky 🙂

ozvu se odpoledne, jeste mi chybi udaje od Kitty, prochi,pauly,marie_m a swead, az kocky doplni tak vam vsem poslu tabulku 🙂

takze hubnuti zdar, nazdar! 😀

kitty68
8. zář 2008

ahojte

kittak zrovna vstavala takze uz js udaje poslala

mame tatinka na dovci doma tak se dovolenkuju taky, dobrovolne si bere dite rano i umyva nadobi a dela mi caj na snidani

pavla80
8. zář 2008

Teda Kitty tak to si hooooodně užívej,to se máš 😉 😉 😉 .

Náš tatka zítra odjíždí na 5 týdnů pryč,tak mi začnou galeje 😒 😒 ,ale aspon nebudu mít nikoho kdo mi bude dělat doma chutě 😀 😀 .Protože vždycky když je doma,tak mám chut večer s ním posedět a něco si dát,byli jsme tak vždycky zvyklí 😀 😀 .Tak nebudu mít snad hříšné myšlenky 😉 😉

marie_m
8. zář 2008

ahojky zencky, tak ja posiílam caire taky vahu, na to, jak jsem minulej tejden zrala sem ztloustla jen kilo, sama se divim...a neska uz sem zase najela na tvrdej rezim, hodne sil nam vsem 🙂

akorat sem se vratila od kadernice nechala si to nejak moc zkratil ala punk is not dead 😀

kometka5
8. zář 2008

Cairo, připojuji se ke gratulaci... 🙂 já než nějaké velké dary, tak teď, co je malá hodně ocením ty ukradnuté romantické chvilky, i když jich moc není...

já bych taky chtěla, aby taťka dovolenkoval a já lenošila, mě jako Pavle začínají taky galeje. jede v pátek do Itošky a bude tam 9dní, tak už teď se mi stýská...

malá se vzbudila, tak jdeme papat. 🙂

pavla80
8. zář 2008

Kometko tak jsme na tom podobně,ale my to zvládnem jsme silné baby!!!!!! 😀 😀 😀

Manža jel ještě do města něco i povyřizovat,tak snad brzy dorazí,venku škaredě tak budem odpočívat doma a užívat si poslední chvilky 😒 😒 .Stýskat se bude i mě.Jsme spolu 10 let a poprvé budem od sebe mimo vojny 🙄 🙄

rozela
8. zář 2008

holky díky za přivítání. já nezdvořák, ani jsem nepoděkovala 🙂

téda, kadeřníka bych si taky nechala líbit. ale čeká mě až někdy na podzim. na dovče jsem byla dvakrát na masáži, to byla paráda. budu muset sehnat nějaké dobré i tady v praze. záda si to žádají 😀 co mě štve, je ten šílený cenový rozdíl ☹ . jak jste pár stránek zpátky psaly o těch lymfodrenážích, četla jsem, že je to výborná věc k nastartování diety. tělo se zbaví všech těch sra*ek uložených v tucích, a pak jde všechno líp. chtěla jsem zajít, ale doporučuje se prý alespoň 10 lymfodrenáží v 10-ti po sobě jdoucích dnech, aby to mělo ten správný účinek. cena jedné se pohybuje kolem 500 kaček. kamarádka na dovče mi sdělila, že tam mají nějakou akci kde zaplatí za 10 ld 1000 kaček, což mě mrzelo, že jsem to nevěděla dřív a nemohla se tak nechat objednat. sice mě zarazil rozdíl 4 stovek, ale je fakt, že někde se dělají ručně a někde na to mají různé přístroje, tak to bude asi v tom. každopádně budu šetřit korunky a hledat nějaký vhodný salon a půjdu do toho. už jsem v životě utratila tolik peněz za kraviny, tak proč je nedat za něco užitečnějšího,ne? 😀

prochi
8. zář 2008

Ahoj holky, tak já žádný úbytek ☹ Ale můžu si za to sama, protože víkend byl opět krize. V pátek jsme měli velkou grilovačku se sousedama uprostřed naší ulice (bydlíme ve slepý), scházíme se takhle vždy jednou za rok, mladí, staří, pokecáme, popijeme, pojíme... bylo to super, žrádla moc, nezvládala jsem... Sobota celkem oki, ale včera zase grilování u známých, chjoooo ☹
Navíc mám hroznou krizi, táhne se už od minulýho týdne, počítání KJ už mě s prominutím sere, tak na to teď zkusím trošku prdět a budu se hlídat jíst pravidelně a míň. Snad to vydržím...

Ale musim pochválit malýho. Dneska mi udělal hroznou radost. Byli jsme celá rodina u zubáka a krásně paní doktorce ukázal všechny zoubky, nechal si je v pohodě přepočítat a zkontrolovat. Mudra ho chválila a já byla pyšná až na půdu 😵 Ani jsem nepočítala, že to půjde tak snadno.

pavla80
8. zář 2008

Prochi tak příští týden to bude určitě lepší 😉 😉 .Já to měla minulý týden taky tak.A teda malý je šikulka!!!!! 😉 😉 😉 .Já zubaře vyloženě nesnáším 😀 😀

rozela
8. zář 2008

jééé, prochi, tak to se nedivím, že ses dmula pýchou 🙂 nás čeká zubák v nejbližší době a už vidím, jak bude prcek zase vyvádět, div doktorce neukousne prsty. to bude vzrůšo 😀

marie_m
8. zář 2008

prochi, my jdeme k mladym zitra poprve k zubakovi, tak jsem na to zvedava 🙂 a vam gratulace

prochi
8. zář 2008

Holky, díky za pochvaly 🙂. Maru, ať vám to taky zítra dobře dopadne. Já ani nečekala, že to bude tak v pohodě. Šla jsem první, protože mám ze zubaře hrozný strach, tak at je to za mnou. Vrtala mi jeden pidikaz na poslední stoličce, bylo to hned, dalo se to vydržet. Pak mi ještě minutku orvala kámen na spodních předních zubech. Pak mi radila, jak čistit malýmu, jak se má stravovat, co pít... S malým jsme už týden trénovali "ukaž zoubky" a od včerejška jsem mu pořád říkala, že až se vyspinká, tak pojedeme k paní zubařce (schválně jsem neříkala k doktorce) a že jí ukáže zoubky a ona je přepočítá. Dneska ráno zas a opět jsme trénovali "ukaž zoubky".
Pak jsem pro něj došla do čekárny, pořád na něj mluvila, paní doktorka taky, vyfotila ho a ukázala mu to nad křeslem, to už seděl u mě na klíně a pořád na něj vlídně a klidně mluvila a pak se zeptala, jestli jí ukáže zoubky. A já taky, ať udělá áááááá a ukáže zoubky a k mýmu obr překvapení otevřel pusinku dokořán a nechal si je všechny prohlídnout. No fakt jsem byla hrdá matka 😀 Je to šikula 😎

rozela
8. zář 2008

taky jsem zkoušela s prckem trénovat ukazování zoubků, ale prostě nám to nejde. navíc má šílenou hrůzu ze všeho, co nosí bílý plášť, kor od té doby, co prodělal pneumokokový zánět stř. ucha a navíc oboustranný, kdy jsme obden chodili na výplachy uší a já se modlila, aby bylo všechno ok. navíc nás čeká ještě kalmetizace, to bude další rána pro jeho dušičku, a pak ten zubař. má neuplně vyvinutou sklovinu, takže mě každá návštěva děsí. chtěli jsme mu nechat ozonovat zoubky, ale zatím jsme to odložili. zubařka řekla, že zatím je to ok, tak by ho nezatěžovala návštěvami na středisku, za což jsem moc ráda. on totiž jen vidí budovu, začne strašně plakat a přestane, až když vylezeme ven. a moc se bojim toho, že po té kalmetizaci se to ještě zhorší, i když to pojedeme do motola, jenže zato 2x, jednou na tuberkulinovou zkoušku, pak na očko. z toho samotného mám hrůzu, když vidím, jaké reakce mají jiné děti ☹ .

ale abych neodbočovala od tématu. nebudu počítat kJ, ale budu ´jenom hlídat co jím a kolik. dneska jsem si hlídala jídlo, před chvílí jsem to naházela cvičně na floru a ono mi to hodilo míň, než když to měřím a vážím před tím, než to sním. navíc mám pocit, že jsem toho snědla mnohem víc, než obvykle. a to se mi fakt líbí 😉

caira
8. zář 2008

nazdar kocky, tak uz vas mam skoro vsechny, jediny, kdo mi chybi doplnit je paula,pokud neposle udaje do 18h tak poslu tabulku bez jejich udaju at zbytecne necekate a doplnim ji tam az se ozve 😉

Jinak Prochi ja tady normalne slintam, bych si taky dala rict s grilovackou, to bych se asi na dietu taky vysra*a 😀

ja musim rict, ze kdybych asi bydlela v cr tak bych nedokazala zhubnout..tam je tolik dobryho jidla, ja pokazdy priberu kdyz tam jedeme alespon 3 kila, takze doufam, ze je do te doby shodim abych to pak zase "jen" nabrala zpatky. Ale ono se to neda, ja miluju svickovou, hovezi ptacky s ryzi atd atd a moje mamka ta fakt vari vyborne, takze se tyden budu jen cpat a na dietu si urcite ani nevzpomenu..a pak nezapominejme, ze se zeni muj bracha, coz znamena, svickova na na hostine a pak ruzne chlebicky, jednohubky, cemuz bych nedokazala odolat. { kdyz jsem chodila na stredni tak jsem zila jen z chlebicku } 😅

rozela
8. zář 2008

je tu někdo, kdo nemá rád chlebíčky a grilování? 😀

cairo máš recht, na svatbě se musí něco užít. dieta nepřipadá v úvahu, na to máš čas potom 😉 a co se střední týče, tak to jsme na tom skoro stejně - chlebíčky a obložené bagety 😀

kitty68
8. zář 2008

ja taky vzdycky v cr priberu ale prisuzuju to tomu ze js lina sv*ne a tady na jidlo prdim, v cesku mi to mama nachysta pod nos

marie_m
8. zář 2008

cairo, diky za tabulku, koukam, ze sem jedina ostuda tenhle tyden 😠

leninn
8. zář 2008

Cairo, tak mně od Tebe ta tabulka zase nedošla... ☹ Zkus to ještě jednou prosím, nebo někdo jiný????

prochi
8. zář 2008

Leni, máš to tam 😉

Holky, tak já dneska dobrý. Zkusila jsem nepočítat, nepsat si to... A musim se pochválit. Byli jsme na nákupech, voněly tam langoše, ale odolala jsem. Ani jsem si nekoupila nic na zobání do auta. K večeři si manža přál tousty, tak sobě jsem si tam hodila jednu celozrnou housku s plátkem šunky a plátkem sýra. A k tomu rajčata. Byla jsem na sebe hrdá, tousty zbožňuju a normálně bych se naprala 😅

Roz, chápu dobře, že vás budou znovu přeočkovávat na TBC?? My jsme byli v dubnu a dobrý, bez reakcí 😉

majkeela
8. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem dnes byla u lékaře s tím břichem po tom průjmu a poslala mě na sono a zítra na odběry. Tak jsem šla na sono a chtěli mě objednat za 14dní!!!!! Fakt jsem se naštvala. Tak jsem se jich ptala, jestli by byli spokojení s tím, kdyby je něco akutně bolelo a přitom by je objednali až za 14 dní... chjo... tak jsem je ukecala na středu. Aspoň něco. Jinak úbytek mám, ale upřímně jsem čekala, že to po těch průjmech bude větší.

Holky, chápu to dobře, že mám poslat úbytek caiře a ona to zapíše do nějaké tabulky, kterou dostanu mejlem??? díky...

marie_m
8. zář 2008

majkee, ahojky, s tim dr je mi to lito, ale taky sem z nich vecne nasrana....co se mi osvedcilo, kdyz me neco fakt hodne boli, resit pres pohotovost, takze kdyz me bolelo ucho, tak na pohotovost, nez k obvodacce a pak se teprve objednat u ORL, udela sem to tak i s nohou a v klidu 🙂

jojo, caire posli do IP vahu a ona te zada k nam do tabulky

majkeela
8. zář 2008

maruško - já jsem to dneska říkala úplně stejně. bylo mi líto, že jsem nejela už třeba v neděli na pohotovost. manžel by pohlídal malou a já bych měla všechny vyšetření hned... 😠 Takhle to bylo fakt náročné. Lilo, mě bylo blbě, malá na kočárku, všude v čekárnách chtěla šmejdit...

marie_m
8. zář 2008

no, majkee, fakt to uz vetsinou resim takhle, protoze ja vsechno stejnak resim az na posledni chvili, kdyz mi je na chcipnuti....tak at si hlavne brzo fit....rekli ti aspon, co by to mohlo byt?...nejaky podezreni?

jinak holky, me uz tak neskutecne sere ta sadra...to si ani nedovedete predstavit...a sundaj mi to az 24!!!...hrozne mi chybi sport, neska sem to nevydrzela, tak sem si aspon pustila DVD pilates, jenomze to je tam pomaly, hrozna nuda...ja sem na ty dynamicky sporty :(

majkeela
8. zář 2008

dg mám nejasné bolesti břicha... Bohužel mám dost neradostnou rodinou anamnézu co se týká rakoviny, tak jsem z toho i taková dost rozhozená, aby mi něco nenašli.... A kde máš sádru, maruško?

leninn
8. zář 2008

Prochi: díky, jsi zlatá

Holky, dočtu Vás zítra, jdu chrnět 😉

marie_m
8. zář 2008

majkee, neboj, to bude v pohode, mysli pozitivne!!!! 🙂
mam sadru na ruce, pred 16 dny sem si zlomila pravy zapesti na ruce, bourala sem na bruslich

leni, dobrou

rozela
9. zář 2008

ahoj děvčata!

majk, teda já nemám slov. to tě v každé čekárně nechali čekat s dítětem, až přijdeš na řadu? a to objednání. čekala bych, že tě vezmou hned, nejpozději příští den. je to děs, co se to dneska u některých doktorů děje.
držím palce, aby bylo všechno v pořádku a jak píše maruška - mysli pozitivně 😉

prochi my jdeme teprve na první kalmetizaci. ondřej se narodil ve 30 tt s porodní váhou 1000g. měla jsem preeklampsii. no a kvůli té váze ho nemohli naočkovat, a když už měl váhu, tak byl na očkování starý. nejdřív to vypadalo, že půjdem první na tbc, a pak infanrix, ale nakonec doktorka rozhodla, že tbc odložíme až ve 2 letech. takže teď máme všechno komplet, navíc ještě očko proti meningokoku a pneumokoku, takže teď můžem na tbc. a podle toho, co jsem o tom načetla a slyšela, mám strach jak prase. budu doufat, že když všechna očkování probíhala bez reakcí, že se obejde i toto. jen jsme museli oželet kurzy plavání pro 2leté děti. no, zkusíme to na příští pololetí.