Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
11. zář 2008

cairo, mozna to proste jen moc resis?...nezlob se, nemyslim to spatne, ja se ted vubec nehlidam, nepisu na floru, vecer jsem mela s muzikem u fotbalu zmrzlinku, susenky a tak a neska mam o 0,3 min nez v pondeli, mozna se nevaz kazdej den, nemysli jen na tu blbou dijetu, ber to trosku s nadhledem, mozna, ze si jen nafoukla, nejsi vyprazdnena (vykakana 😀), mozna si prave hodne pila...nestresuj se hlavne!!

janulle22
11. zář 2008

kolik byl vas vahovy ubytek za tyden-14dni...?
😀

swead
11. zář 2008

janulle, já hubnu týdně cca 0,5-1kg, ptz kojím. Kdybych jedla ještě míň už by se mi nedělalo mlíko, to jsem poznala minulý týden, kdy jsem jedla míň a mlíko podle toho vypadalo.

janulle22
11. zář 2008

to mas dobre ze tak hubnes zavidim ti... 😉 ...ja nekojila a podle toho vypadam....tak snad me pristi tyden vaha jen mile prekvapi... 😉

zalda
11. zář 2008

Ahojky holky, tak už jsem zase tady.
Prochi s těmi mléčnými výrobky mi to řekl, můj expřítel, který je na hubnutí úplný expert.

rozela
11. zář 2008

ahoj holky! tak kde začít? jo, konečně mám tu cuketu!!! 😀 takže dneska k obědu si šmáknu.

cairo, hlavu vzhůru. nemá na tebe špatný vliv to hnusný počasí a stres ze svatby? jak jsem už psala, zahoď starosti, nalaď se optimismem, co to půjde, jinak se ti bude vyplavovat kortizol a hubnutí je v čudu. 😉 a jak psala mari, zkus to trošku hodit za hlavu, nehlídat tolik jídlo, ale řídit se spíš pocitově a vážit se fakt jen v pondělí. uvidíš, že to bude dobrý 😉

děvčata, jak tak koukám, tak s koncem prázdnin přišly další krize. to je na ptáčka. musíme to společně překonat, když už se tu nějaký pátek pachtíme za menší váhou. hoďte boba na ty hřešící dny, někdy se i hřešit musí a i víc dní v kuse. to se nedá nic dělat, když si tělo poručí, tak mu musíme vyhovět. já třeba dnes ke svačině měla zmrzlinu 😀 a nebudu si to vyčítat. cítím se fajn a připadá mi, že jsem po návratu z dovolené tak nějak jako splaskla nebo co.
prostě jedem dál a hotovo 🙂

já mám s uspáváním takovou zkušenost: do roka jsem malého uspávala na ruce, usnul do 5 min a bylo. kvůli tomu mě kritizoval kde kdo, jako kdyby to nebyla jen moje věc 😠 . to jsem slyšela furt jenom jak na to doplatím, jak bude rozmazlený a bla bla bla. tak nějak po tom roce mě překvapil. začal si v poledne sám chodit spát. ani nic neřekl, jen se vytratil a já ho našla chrupkajícího v posýlce.(to už teda neměl klasickou dětskou postýlku). večer mě vzal za ruku a že spinkat, tak jsem ho uložila, chvilku jsme si povídali básničky a pohádky a usnul.. neměli jsme problémy s dlouhým usínáním. k druhým narozeninám dostal novou postel, kterou si sám vybral a chodí do ní spát sám. jenom přijde, že jde spát, tak ho uložím, dám pusu, někdy pustíme mašinku tomáška a jdu si po svém. takže mě se nepotvrdilo, že uspávání na ruce je špatně. naopak mám dojem, že si malej sám našel dobu, kdy už chodí spát sám a nemuseli jsme ho nechat vyřvat do vyčerpání, a tak. ale každý dítě je jiný a na každý funguje jiná metoda. tak to chce asi zkusit kde co a ono něco fungovat bude.

janulle22
11. zář 2008

tak ada mel jeden ze svych spatnych dni..uz chrupe tak obedvam...hoj devcata... 😀

rozela
11. zář 2008

zaldo a to expert myslíš vážně nebo ironicky? protože všude kam se podívám se při redukčních dietách doporučují nízkotučné mléčné výrobky. i na primě v "jste to co jíte" je cpou mléčnýma výrobkama. já bych bez sýrů a jogurtovýho nápoje asi nevydržela.

zalda
11. zář 2008

Holky, tak včera jsme se s přítelem málem rozešli. Asi ta chyba je opravdu na mé straně. No tak od začátku. Prostě z toho vstahu nedělám žádnou velkou lovestry, tak jako on. Strašně moc mě miluje a já to tolik neprožívám. Včera mi řekl, že neví co semnou, že jsem moc složitá, že nechápe jaktože jsem večer unavená z práce, když on celý den taky něco dělá a není unavený(pro info, včera byl s maminkou v obchodním centru vaňkovka na kávičce, potom se stavili autem za babičkou, tam si dal další kávu, potom jeli do tesca v krpoli, kde je kavárna a tam si dali další kávu a nakonec jeli ještě do hornbachu a pak domů). Dále mu vadí, že nejsem jak ty slepice z telenovely, když každých pět minut vyzbávají lásku svému příteli a pořád ho pusinkují a jejich život patří jenom a pouze jenom jemu. Takto to sice neřekl, ale řekl to tak, že prej on by pro mě udělal první a poslední a já jsem pořád odměřená. Odmeřená holky nejsem, jenom prostě mi už není patnáct let. Pořád by jezdil každý víkend na chatu a když mu řeknu, že nechci, tak mě milionkrát přemlouvá. Nebo jsem šla s holkama večer do města, měli jsme babskou jízdu a když jsem mu to řekla, tak mě řekl, že jestli mu pak napíšu kde jsme, že by se cńa chvilku stavil. Jo to známe na chvilku. Takhle mi to už jednou nakecal a tvrdnul tam až do konce a já jsem se tam už holkama nedokázala v jeho přítomnosti bavit. Chce mě vidět každý den a pokud mě jeden den nevidí, tak mi ihned píše, že se mu moc stýská. Prostě je na mě moc ťuťu ňuňu. Třeba včera jsem sním šla na kafe, ale bohužel jsem se zpozdila, protože jsem musela poslat nějaký dopisy doporučeně a ta pošťačka mě nehorázně naštvala, takže když jsem přišla do kavárny, tak jsem přítelovi rozčíleně začala vykládat co se mi stalo a nedala jsem mu pusu. No a on mi to vytkl, cituji "Ty jsi přišla, začala jsi nadávat co se ti stalo a ani jsi mi nedala pusu", tak jsem tam pak na něho koukala jak tele. Já prostě nejsem na takovýto oblizování na každém rohu, z tohoto jsem už vyrostla.

Holky řekněte mi prosím, jsem divná já?

zalda
11. zář 2008

Rozelo, tak on nebyl profesionální expert, prostě měl z hubnutím hodně zkušeností. A ty mléčné výrobky myslel, jako mléko, sýri s procentem tuku nad 30% a prostě všechny vysokotučné mléčné výrobky.

janulle22
11. zář 2008

no divna nejsi..po case se to tak stava... 😉 jen pro toho druhyho je to vzdy horsi...s tim hold nic nenadelas...ale asi by jsi mu to mela nejak setrne zdeli...ze ho mas poradrada ale pusinkovani na verejnosti nechces a tak vsechno jak to citis...

zalda
11. zář 2008

No my zase spolu tak dlouho nejsme. Nejhorší, co mě ale dostalo, bylo to, že včera když to vykládal, tak aji brečel. Vždyť my jsme spolu jenomdva měsíce. Jako to je na mě moc, jako já si připadám v tom vztahu jako ten zlej co mu ubližuje. Jako aji když jsem teď sem psala o tom přítelovi, tak jsem se aji sama sebe zeptala, proč sním vůbec ještě jsem? A jestli nebude už kvůli němu se sním rozejít teď, než někdy v budoucnu, kdy bude ještě víc zamilovanej. Jako jsem zlá, ale já ho nemiluji, jako on mě. Na mě je to moc hrrr. 😕

janulle22
11. zář 2008

zalezi na tobe jestli se s nim rozejdes ale asi by bylo lepsi ted nez pozdeji...on se fakt rozbrecel...? 😀 tak to je husty... 🙂 ... to se jen tak nevidi...no nemas to s nim lehky...tak bud jeste vic zla a posli do haje takovy ubrekanka prece nepotrebujes ne...?

rozela
11. zář 2008

zaldo tak to jo, jsem se lekla, že by se nesměly mléčňáky vůbec 😕

jinak, to co píšeš o příteli, tak přesně v něm vidím takového přítele/kamaráda mojí ségry. on je taky takový ňuňánek a jí to štve, protože stejně jako ty není na to, aby furt čučela na něj jak na svatej obrázek, pusinkovala ho a 100x za den mu vyznávala lásku. je taková racionální, prostě jsme spolu, máme se rádi a nemusíme si to furt dokazovat a říkat. a rozhodně si nemyslím, že by byla chyba na tvé straně. zkoušeli jste to spolu rozebrat? jaký přístup máte oba ke vztahu a udělat oboustranný kompromis? ty přidáš a on ubere. to by mohlo třeba fungovat. jinak mě u jednich známých taky není příjemné, že se pusinkují a "oblejzají" ať je to v kině, na návštěvě, v restauraci nebo jinde. je mi to takové nepříjemné a v jejich věku už by si to mohli nechat na doma. ale oni zase nechápou náš, podle nich vlažný, vztah s manželem. holt každý jsme jiný 😉

rozela
11. zář 2008

šmankote!!! jak brečí, tak vem nohy na ramena a zdrhej! 😲 na brečavce jsem v životě šeredně doplatila!

zalda
11. zář 2008

Jako pusinkování je pro mě osobní věc, nemusí nás všichni očumovat. Jinak jsem mu to říkala ihned na začátku vztahu, když jsem u něho zpozorovala první příznaky ťuťu ňuňu. On mi řekl, že to chápe, ale asi to nechápe. Dále nechápe, že nemám každý den super náladu, nechápe, že jsem třeba z práce někdy unavená a že chci mýt klid a nechce se mi něco řešit. To jsem mu včera řekla, že prostě je mi to líto, ale jsem unavená z práce a opravdu se mi to nechce řešit. Jsem mu řekla na rovinu, že jestli se chce semnou rozejít, tak ať to udělá, že to zvládnu, no tak on mi řekl, že prostě nechce, že si na mě už zvyknul. Ale nejhorší je to, že já sním vůbec nevidím žádnou budoucnost a ani ji neočekávám. Jako je mi sním fajn, pokud samozřejmě nemá ty svoje zamilovaný muckovací nálady.

zalda
11. zář 2008

Jako nebrečel natvrdo, ale viděla jsemjak mu červenají oči a má tam slzičky.

zalda
11. zář 2008

Jako co tu sleduji, tak kdybych sním chtěla být, tak tu budu psát věci, který ho nějak obhájí, aby nebyl důvod rozchodu, ale píšu úplný opak.

rozela
11. zář 2008

zaldo je to stará otřepaná rada, ale sedni, napiš si na papír klady a zápory a uvidíš, co a jak. mě to připadá, že by, asi hlavně pro něj, bylo lepší jít každý svou cestou. přijde mi přitažené za vlasy, když ti po 2 měsících řekne, že je na tebe zvyklý.

zalda
11. zář 2008

Tak jasný a takový šoky mě dává často.
Jako já ho znám už dva roky, jako kamaráda a vždy byl tvrďák, ničeho se nebál a byl velký frajer a teď? On mě vykládá buď svá, já jsem svá. Snaží se mě občas předělat, ale to se mu nepodaří. Z minulého vztahu jsem se hodně obrnila, s ex jsem byla 3 roky a to jsem byla samé ťuťuňuňu, no pomalu jak blbka z telenovely. On si semnou mohl dělat co chce a pak se semnou rozešel po třech letech smskou a to mě nehorázně změnilo. Jako já chci chlapa, s kterým jsem si rovna a ne ubrečenýho kluka, který si na mě zvykl. Je to sice škaredý jak to píšu, ale já nechci někoho, koho si můžu omotat kolem prstu a kdo se ze mě div nepo..., takovej chlap je na prd. To už aji můj pes yorkšír je větší drsňák než on.

kometka5
11. zář 2008

Zaklo, můžu se zeptat na tvůj věk? 🙂

rozela
11. zář 2008

😀 😀 😀 tak to je moc pěkně napsaný. jsem si představila toho jorkšíra v drsňáckém oblečku.
chápu, taky jsem vždycky říkala, že nechci chlapa podpapučáka. potřebuju rovnoceného partnera a ne měkouše. zároveň bych nesnesla diktátora, co by mě chtěl utlačovat. najít dneska takovýho akorát je fuška 😉

zalda
11. zář 2008

Tak je mi 23

kometka5
11. zář 2008

promiň, skomolila jsem tvoje jméno. 🙂

zalda
11. zář 2008

To je dobrý, nevadí. 😉 Stane se, jsme přece jenom lidi. 🙂

kometka5
11. zář 2008

tak já mám doma docela chladnýho chlapa, který přesně jak je tady psáno, máme serádi, žijeme spolu, máme spolu dítě, tak si přece to pořád nebudeme říkat. respektuju to, jsem taky taková, ale asi míň, protože člověk tohle potřebuje jednou za čas slyšet, ujistit se. a že brečel? já to tedy moc neberu jako mínusový bod. je jasný, že když brečí při každý příležitosti, tak je to hrozný, ale ten můj třeba uronil slzu při porodu, když poprvé viděl malou a byl to neopakující a rozkošný zážitek... 😉

pokud po 2měs. cítíš, že nemá cenu s ním být, tak jdi od něho, to už se nezmění, bude ti víc a víc vadit...

zalda
11. zář 2008

Jako ze začátku, jsem z něho byla nadšená, ale když on potm přestal být takový, jaký byl, tak se ta jiskra začala ztrácet. Jako sama nevím, jestli by nám to klapalo, když už nám ten vztah skřípe už v druhým měsíci.

zalda
11. zář 2008

Holky zpět k hubnutí. 😉

rozela
11. zář 2008

jasně. tak já teď dodělávám manžovi karbanátky. k obědu jsem si dala jogurťák lámankovej chleba se šunkou a rajčetem. a k večeři se chystám konečně na tu avizovanou cuketu. furt se k tomu nemůžu dostat. asi je to znamení 😀 . až si ji udělám, tak ji pak budu vařit pořád 😀 . tak snad k večeři. pojedem do města nakupovat, tak se musíme nějak včas vrátit. nechce se mi to odkládat na zítra, když už ji mám doma 😀

zalda
11. zář 2008

Avizovaná cuketa? Co to je?