Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
11. zář 2008

no už 2 dny tady plánuju, jak si udělám cuketu a stále se k tomu nemůžu dostat. tak snad konečně dnes 😀

rozela
11. zář 2008

holky pádim na nákupy. tak zatím pa a večer se ozvu
😉

zalda
11. zář 2008

Ahojky

janulle22
11. zář 2008

rozela-ja ti tak zavidim...taky jsme dnes meli jet ale jedem tak akorad do prdele ptz pritelovi jaxi zapomneli poslat vyplatu.vcera uz mela byt na ucte a oni ju teprve vcera odesilali...takze supeeeeeeer sem nasrana jak pes...idioti...

zalda
11. zář 2008

To už dostává výplatu 11? To má dobrý, já ji dostávám až 17.

janulle22
11. zář 2008

no dostava ju 10 ale hups nejak zapomneli 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zalda
11. zář 2008

Teda, tak snad vám to do zítra dojde, ne? To já bych asi zešílela, kdyby mi výplata přišla později.

janulle22
11. zář 2008

ja taky silim....me aasi jebne....
😠 😠 😠 😠

zalda
11. zář 2008

😀 😀 😀 Vůbec se nesměju.

janulle22
11. zář 2008

sel aspon vybrat posledni 100kc na chleba a rohliky...faaaaakt mazec zasrany IBM!!!!

zalda
11. zář 2008

Tam dělá od kamarádky přítel.

zalda
11. zář 2008

To je mám pocit někde v Krpoli, ne? Jako nejsem si jistá.

janulle22
11. zář 2008

jj presne tam...hlavne ze svetova firma ale bordel kde se podivas!!!!!!sem tak nasrana ze bych brecela....

zalda
11. zář 2008

😀 😀 Tak to já nevím, to kamoška mi říkala, že občas má i noční, třeba tento pátek má noční. No a na silvestra mu to taky vyšlo na noční, takže paráda.

janulle22
11. zář 2008

a jak se jmenuje jeji pritel...?

zalda
11. zář 2008

Mirek Sláma

janulle22
11. zář 2008

to mi nic nerika...pritel ma taky nocni tak jestli nejsou ze stejneho tymu...
sem se tak tesila ze si koupim veci na cviceni a ze vyrazime a ono hovno 😠 😠 😠 😠

zalda
11. zář 2008

Ono na to cvičení musí být nějaký dobrý tenisky, který nekloužou, že? A kam bychom teda chodili? A asi na ten aerobik, ten je dobrej na hubnutí, že je to nejintenzivnější. Do posilovny mě nikdo nedostane.

zalda
11. zář 2008

Ty já jsem na to cvičení tak natěšená

janulle22
11. zář 2008

tim aerobikem protahujes a hubnes cele telo...akorad to bude ze zacatku makacka 😀 ja myslim ze je to jedno ale pro svou bezpecnost mozna jo a myslim ze by mela bila podrazka ale to si nejsem jista..akam chodit zatim netusim..nasla jsem tu petru jak jsem ti vcera posilala ten link...inas nevim i na kytnerce neco je ale mas daleko ze...?

zalda
11. zář 2008

Na Kytnerce? To je kde?

janulle22
11. zář 2008

trady v reckovicich ale to mas starsne daleko to by chtelo neco aby sme to mely stejne daleko..

janulle22
11. zář 2008

jinak je to ulice Kytnerova

zalda
11. zář 2008

tak ono by bylo nejlepší, kdyby bylo něco třeba v Králově Poli, to by bylo částěčně blízsko jak pro tebe tak i pro mě.

janulle22
11. zář 2008

no to jo ale tam asi nic nejni jetse jsem to teda nezkoumala nejak extra...no uvidime treba tam neco potkame...🙂

zalda
11. zář 2008

jak přijdu domů, tak se na to kouknu a napíšu ti co jsem našla.

janulle22
11. zář 2008

taky budu hledta..
😀

zalda
11. zář 2008

ok, tak já ti pak večer písnu, jestli jsem něco našla..... škoda, že tu není víc holek z Brna, co by chodily taky cvičit. Co už.

rozela
11. zář 2008

čau holky, tak jak se dalo očekávata, dojeli jsme před chvílí domů. cuketa nebude, že. no nic, půjdu obstarat prcka, a pak se tu ještě ukážu

caira
11. zář 2008

nazdarek, kocky..tak jsem prelouskala..soukromou konverzaci janully a zaldy jsem vynechala.. 😉

Manza nakonec prisel z prace driv a ja si sla na dve hodky lehnout protoze mi bylo fakt soufl 😖

K veceri jsem si dala pak dva parky s cockou a docela se napraskla, ale od rana jsem nejedla, pac mi fakt bylo desne blbe.. takovou migrenu jsem uz nemela dobrych par let..a doufam, ze opet mit nebudu. 😠

Dite mi dneska jak na potvoru vyvadelo, usnula v 19h a v pul osme byla vzhuru a hulakala nam tu az do ted..no des bes 😖