Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
18. zář 2008

docela dobrý, akorát mrňavý. pondělky mají za nižší vstupné, tak je tam vždycky narváno. s dětmi je tam nejlepší jít dopoledne, nebo těsně po obědě. právě mě napadlo, že bychom mohly někdy jít plavčit prcky společně 😉 podle toho, jak se nám bude hojit očko, bychom pak mohly spáchat nějakou akci 😀

marie_m
18. zář 2008

komet a nemuzes malou zitra nekomu dat (babicka, kamarada, muz), aby sis odpocinula? drz se!

roz, jojo, tak az se vylecite, domluvime se 🙂

rozela
18. zář 2008

komet držím všechny palce, aby to bolelo co nejmíň.
tekutá strava mě napadá akorát kakao, jogurtový nápoje, hodně tekutá bramborová kaše a různá zeleninová pyré mixovaná do tekutých kašiček.

maruško, domluveno! 🙂

kaculka22
18. zář 2008

kometko, držím palce ať to přestane co nejrychleji bolet. Taky zubaře nesnáším, se zubama jsem si užila dost, a doufám že na dlouhou dobu budu mít pokoj.

Holky já bych tak ráda taky chodila plavat, když já se strašně stydím svlíct se do plavek 😖 Ty moje špeky hnusný. FUJ

Četla jsem tu nějaké tipy na lehké večeře, už nevím od koho, ale taky to už dost točím pořád dokola a nemám nápady jak to obměnit. Co takhle ještě se dá udělat k lehké večeři? Pořád střídám fílé se zeleninou, volské oko + zelenina atd. ke všemu zeleninu a už mě to nějak nebaví 😀

rozela
18. zář 2008

kači taky jsem se vždycky styděla, ale můžu si za to sama a nejsem jediná velryba na plovárně, tak co 😀 a myslim si, že někde u vody jsem ostatním stejně ukradená. možná až na pár řešílků, kteří si komentářem mých špeků léčí své komplexy. 😉

kaculka22
18. zář 2008

No jo asi máš pravdu, budu se muset překonat, protože plavání mě baví, i když ti řešílci jsou na tom to nejhorší. 😨
Tak jo holky loučím se, pádím domů z roboty, tak se zatím mějte.

caira
18. zář 2008

holky omlouvam se, ze jsem tu cely den nebyla, ale mala nam nejak stune, od vcerejsiho vecera ma horecky, ted uz ji to leze skoro ke 39C tak jsem hotova. Byla jsem s ni rano u doktora, ale jedine co mi poradil je ji dat syrup na teplotu a dostatek tekutin..ale ja si prijdu desne bezmocna... chudinka je cely den takova ubrecena a nestatna, ted konecne pul hodky spi, cely den ani poradne nemohla spat, porad ji musim chovat... 😢 tak mam o ni strach.. co vy jako zkusene matky, mate nejakou radu jak na horecku??

marie_m
18. zář 2008

cairo, pokud by se ji teplota zvysila, tak ji udelej zabal, taky se davaji deti pod sprchu na schlazeni, jenom nevim, esi se to dela u tak malych miminek....ja jsem dycky stridala nurofen sirup a paralen(panadol) cipky, po 4-6 hodinach...uvidis, bude lip, pusu princezne,at se ji brzo ulevi

leninn
18. zář 2008

Cairo, to je mi líto, tohohle se já děsně děsím....bohužel také nejsem zkušenám tak neporadím, ale kamarádka mi říkala něco podobného jako Ti píše Maruška, střídala sirup a čípky, tak to kdyžtak zkus...a držte se obě ☹

renda71
18. zář 2008

caira tak já mám nejlépe osvědčené Nurofen čípky,jsou již od 3 měsíců,lepší než cpát malé nějaký sirup který ji ani nemusí chutnat a kdyby náhodou blindila,tak je stejně za chvíli venku.čípky a dost tekutin.

kometka5
18. zář 2008

Cairo, je fakt, že já jsem to taky střídala, ale jak píše renda, sirup může vyblinkat, já mám kombinaci takovou jako má maruška. a pod sprchu bych jí nedala, to musí být hrozný šok, ale dělala jsem třeba zábal ale jen ručiček a nožiček, pamatuju si doteď jak to pro mě bylo hrozný, když mě dělali naši celý tělo...
Pusu maliinkýmu marůdkovi....

pavla80
18. zář 2008

cairo jejda taky stonáte.No já ted jak malá měla ty horečky tak dávala sirupy Nurofen a panadol.Můžeš to střídat co 4 hodiny.Já moc čípky nepoužívám,Michalka to tam nechce.Přece jen je starší a vytlačí mi to.A ty sirupky jsou sladké,tak ji to nevadí a dávám ji to přes stříkačku.No zábaly jsem se taky snažila dávat na nožky a na čelíčko,ale taky u toho křišela a sundávala si to.A to jsem ji to namočila do vlažné vody.A tu sprchu bych taky nedoporučovala,je rozpálená a akorát by ji mohlo ještě ofouknout nebo něco a bylo by to ještě horší si myslím

Tak hlavně at teplotky co nejdřív klesnou a taky posíláme na dálku pusinku!!!!!!!!A má i rýmu a kašel nebo něco????Od něčeho ty teploty musí mít né???

pavla80
18. zář 2008

Kometko a tobě držím palce at to zítra není tak strašné,chudáčku taky musíš trpět jak hrom!!!!!A s tím hlídáním by jsi to měla super,tak snad se někdo najde kdo by ti ji pohlídal 😉

caira
18. zář 2008

ahoj holky, diky za podporu, nakonec nam to nedalo a vzali jsme ji k doktorovi jeste jednou, tentokrat ale k jinymu, ten ji fakt poradne prohlidnul, vysetril ji usi, krk, poslechnul poradne hrudnicek, zkontroloval kuzi, oci, teplotu atd atd, takze alepson je vyloucena meningitida, dal nam takovou plastovou plinecku, do ktere se rano musi vycurat a z toho to pak prelit do kelimku a oni to poslou jeste odpoledne do laborky aby se vyloucila nejaka infekce atd.

A poradil nam stridat calpol a ibuprofen { oboje syrupy}, tady se ty cipky nedaji sehnat.. Alespon ji to ale srazilo tu teplotu, odpoledne uz si dokonce i hrala s nama na dece v obyvaku na koberci a ted spinka, 🙂 Doufam, ze uz ji zitra bude lip, berusce moji malicky.
Jinak ja bych ji pod vodu taky nedala, ja si pamatuju, kdyz jsme ji meli davat studeny obklad na nozicku po ockovani..to ji rozhodilo jeste vic, nez to ockovani..takze mame v loznici trosku pootevreny okno, aby se nepotila a byl tak cerstvy vzduch...to snad bude stacit.

Holky daji se ty cipky koupit normalne v CR bez predpisu v lekarne? ze bych si jich do zasoby par baleni koupila at mam, je to urcite super napad, ona nam ten syrup nechce, vzdycky ji to chudince musime nutit a ona se vzdycky krouti..ale co mam delat, kdyz tu nic jineho nemame.

rozela
18. zář 2008

ahoj holky,
cairo doufám, že bude princezně už lépe. čípky se tu dají koupit v lékarně normálně bez předpisu. tak ať je zítra už dobře.

pavla80
18. zář 2008

Cairo já myslím že jo,protože ty sirupy jdou taky koupit volně bez receptu 😉 😉 .A to je dobře že už je malé aspon trochu líp,tak snad všechny výsledky dopadnou dobře 😉 😉 A za chvíli budete jako rybičky

marie_m
18. zář 2008

cairo,jsem rada, ze se udelalo maly lip!

marie_m
18. zář 2008

jo a cairo, jestli bys potrebovala neco privezt z cech,az poletim do londyna, tak pisni IP

kaculka22
19. zář 2008

ahojky, zdravím po ránu, nikdo tu není?? 😎
cairo, co princezna, už je jí lépe? 🙂

leninn
19. zář 2008

Ahojky holky,
tak koukám, že se Vám mimískové nějak rozstonali....to je trápení, moc na Vás myslíme a přejeme brzké uzdravení. Teď mám úplně strach, protože já dávám Barču spát ven do kočárku, aby byla na čerstvém vzduchu, je teda pěkně nabalená, jak je teď zima, ale i tak. Snad mi také neonemocní...

Cairo, snad budou výsledky ok a malá už bude fit 🙂

Pavli, jak je na tom Tvoje maličká? Už je líp? Psalas, že jo, tak snad se stav nezměnil... 🙂

A co dieta? Já jsem to teda včera večer celkem zazdila, manža přivezl květinu, jen tak...takže je Vám jasné, ýe jsem byla celá na měkko, takže jsem nakonec na cvičení nešla a místo toho jsem udělala domácí pizzu, aby si ten můj miláček pošmákl...i já 😠 Ale držela jsem se, snědla jsem jen 1,5 kousku, ale i tak mi to hodilo skoro1500kJ 😠 😠 Proč je ta pizza tak dobrá, ale tak kalorická??? ☹ 😢
No, uvidíme v pondělí, dnes mám trénink a zítra to půjdeme s manžou vyběhat na squash.

Maruš: moc Ti přeju, abys už tu blbou sádru měla dole a mohla začít zase sportovat 😉 Už je to za pár 😉 😉

Holky, všechny, držte se!!!
Jinak jsem tu dlouho neviděla Paulu a Paseky??? Kdepak jsou?

pavla80
19. zář 2008

ahojky!!!!

Leni jo Miška je už v pohodě včera jsme byli na kontrole tak mandličky má krásné,jen musí dobrat ty antibiotika které má.Tak snad už nic nechytnem.Kačka ted má trochu rýmu tak se uvidí.Já myslím že malá neonemocní pokud je na to zvyklá a určitě je to zdravé spinkat na čerstvém vzduchu.Tak přeju at se nemoci vyhýbají 😉

Jinak já pizzu taky miluju 😉 😉 .Já se včera držela i když jsem tu měla kámošky na návštěvě s dětma.Nachystala jsme na stůl a nic si nevzala 😉 ,ale bylo to pokušení.No a bylo tu 5 dětí tak takový menší chaoz 😀 😝 .No ale co dělat v takovém počasí jedině bud chodit po návštěvách,a nebo zvát návštěvy 😀 .Jinak by jsme se tu sami zbláznily

leninn
19. zář 2008

pavli, tak to jsem ráda, že už je Míša v pořádku. barča je na spánek venku zvyklá, to je fakt 😉

Jinak gratuluju k tomu, že sis nic nevzala. Pro mě je to kolikrát jediná šance, jak se udržet, nic si nevzít, protože jak ochutnám...je často konec a já se rozežeru a nevím, kdy přestat. I když, nebudu se pomlouvat, poslední dobou už se celkem ovládám, možná už se něco děje a já si navyknu na jiný způsob jedení 😉 🙂 😀 Kéž by 😅

pavla80
19. zář 2008

No já po té středě jsem si nedovolila nic vzít,protože to jsem fakt pohnojila tím vínem a pak jsem z toho měla hlad.

Nedávno jsem si myslela že už to mám taky pod kontrolou to přejídání a pak příjde nějaký den,kdy vidím že každý si ji to co chce a je mi to líto,že já nemůžu 😒 ,ale už jsem se z toho dostala.Až půjde Miška spinkat tak si půjdu zacvičit,včera už jsem nestíhala

pavla80
19. zář 2008

Jo a holky uplně jsem zapoměla napsat,že v sobotu jdu na narozeniny.Švagr slaví 30 a synovec 3 ročky,Tak to s tím pondělním vážením nevypadá růžově.No budu se snažit nežrat,ale něco si určitě dám 😉 .Budu spokojená když na váze nebude víc ,a mín asi ani moc nepočítám,i když co kdyby 😉 😉 .

rozela
19. zář 2008

dobré skoro poledne děvčata!
pavli, klobouk dolu, jsi dobrá. já si nejsem jistá, jestli bych odolala. 😉 a nemusí ti to být líto, že nemůžeš co bys chtěla. až všechny zhubnem, tak si určitě čas od času dáme něco extra. holt si jenom teď počkáme na tu správnou chvíli 😉

pizzu taky miluju! zkoušela jsem sníst jenom tu náplň a těsto nechat, ale není to ono. ještě že existují takový ty fastfoody, kde se dá koupit jenom kousek. jinak jsem schopná zvalit celou 😀

dneska jsem snídala lámankáč se sýrem, na sváču jabko a k obědu kuří vývar s nudlema. zatim nevim co dál, ale něco spíchnu 😀

všem nemocňátkům přeju rychlé uzdravení. a paulu a paseky jsem tu taky dlouho neviděla, ani majkeelu a vlastně pár dalších spoluhubnoucích. snad to holky nevzdaly?

rozela
19. zář 2008

holky jak jste na tom s pitím? mě se nedaří a nedaří dodržovat pitný režim. vypiju tak maximálně litr vody a to už musí bejt. ach jo, nemáte někdo nějaký fígle na pití?

kometka5
19. zář 2008

Ahojky holky!

tak nakonec mi nikdo nemůže hlídat, V. je v Itálii, ale už v neděli tady bude...jak já se holky těším až se mu schoulím do náručí... 😉
moje mamča musí být v práci a tchánojc jsou s V.

ale zdá se, že je to dneska lepší, jsem sice pořád na ibíkách, ale dá se fungovat. ale od středa večer jsem nic nesnědla. říkám si, jak se to tělo dobře udělaný, když ti není dobře, že prostě nemá hlad. teď si otevřu jogurt, koupila jsem si ten půllitrák, nevím ,jestli ho dám, protože já jogurty moc nemusím, ale potřebuju něco zbaštit...

roz, já taky vypiju tak litr a to jsem ještě ráda. prostě mi doma moc neučili pít, a já sama jsem se to už nenaučila...

Cairo, jak malá? co ty testy? to je pěkný, že vám dají takovou plenku, nám tentkrát dali takový pytlík s dirkou, kterou jsem jí nalepila na pipinku a tam čůrala. to strhávání docela ořvala.... ☹

rozela
19. zář 2008

komet tak aspoň že to v rámci možností dnes jde. zítra už bude dobře 😉 a určitě si dáš něco "pořádnýho" k jídlu 🙂
ten pytlik na čůránky jsme taky měli, akorát jsme ho nasadili na bimbulu a přilepili. je fakt, že se ondřejovi to strhávání taky dvakrát nelíbilo, ale pro holčičky to musí být mnohem nepříjemnější. proč u nás taky nemáme nějaký lepší metody?

cairo, tak už nás nenapínej 😉 maličká je určitě v pořádku, že jo?

pavla80
19. zář 2008

Kometko my taky dostaly včera ten pytlík pro Míšku že po angíně se musí donést moč.Trefila se tam???Já mám pocit že se mi vyčůra vedle toho sáčku 😒 ta dírka je taková malá.A jak píšeš že ji to bolelo tak já ji to snad tam ani lepit nebudu bobek malý.Ona mi ted vůbec nechce sedět na nočníku,ale asi ji budu muset přinutit,lepší než ji trápit s nějakým sáčkem 😒

Komet je dobře,že ti je aspon trochu lép i když díky práškům a závidím ti že už budeš mít Manžu doma,já musím ještě vydržet ☹ ☹

S pitím mám taky problém a ted v zimě nemám vůbec pocit žízně 😒 😒

renda71
19. zář 2008

tak to já dřív vypila tak půl litru denně,ale teď jsem se naučila hned jak ráno vstanu udělám si do skleněný konvice neslazený čaj a pořád si do hrnku dolejvám,abych to měla na očích 😎 jak to vypiju to je tak kolem 11h udělám si další,takže ty 3litříky za den zvládnu.když si dám kafčo,tak k tomu hned sklenku vody to jsem dřív nikdy nepraktikovala spíš to bylo vždycky něco sladkýho,myslím že to dost pomáhá ty kilča odbourávat.fakt je,že lak pořád žunkám,tak vůbec nemám hlad 🙂