Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

pavla80
29. říj 2008

Maruš to máš super,že u vás něco takového je.U nás ani žádné jesle nejsou kde bych Mišku strčila.

A navíc ted má Kačka prázdniny a ještě k tomu je nachlazená tak tenhle týden mám o zábavu postaráno,nebudu mít asi ani čas cvičit ted dopoledne,protože ona chce vždycky cvičit se mnou a pak se rozčiluje že to neumí.No nemám prostě u toho klid.ted tu má na chvíli bratrance tak si spolu hrají,tak mám chvilku klid.Ale hodinu určitě nebudou hodní 😀 😀

marie_m
29. říj 2008

pavli, nasla jsem tu super jesle, kde delaji i baby sitting, chteji 50 kc na hodku, takze tam zkousim kubika davat, ale pac jsem na matersky, tak mam narok jen na 5 dni v mesici, ale tak to je porad dobry..

rozela
29. říj 2008

ahoj holky, tak já bych dneska měla mít svůj relax půlden. teď tu mám na klíně rybu a baštim, malej chrní a čekám až se ozve kámoška, že vyrážíme. máme toho v plánu dost-bazén, kino, kafe, šopování, tak uvidíme 🙂 těšim se. doma mi leze všechno krkem, tak aspoň vyčistim hlavu. manža dopad dnes na sonu jak sedlák u chlumce. ve žlučníku má bláto (fakt to tam má takle napsaný) a nějakou lézi na játrech. to bude asi k tomu gilbertu. snad ho na kontrole doktorka nenechá další týden doma.

pavli, ty se teda nenudíš, jak tak koukám. ale to zas bude lepší. hlavně že se dokopeš k tomu cvíčku doma. tak ať je malá brzy v pořádku.

mari já budu experimentovat od ledna. malej furt otravuje, že chce do školky, tak jsme se byli v jedné dopolední podívat. je to teda spíš dětský koutek, platí se to, ale můžu ho tam dát kdy potřebuju, tak to bude na něm, jak se mu bude chtít. uvidíme, teď je hrdina, tak až dojde na věc, to nebyl opak. 😀

pavla80
29. říj 2008

Maruš nevím co znamená baby sitting 😀 😀 .Ale asi jako hlídíní dětí nebo něco takového co? 😀 😀 .Jo máš to super a hlavně že se to Kubíčkovi líbí.U nás je taky pár dětských koutků,o jednom zrovna vím jmenuje se to korálek a hlídají tam taky děti ale až od věku kdy chodí na nočník,tak asi od těch 2-3 let a to u nás ještě nehrozí,obzvlášt když Míša má takové odobí kdy na nočníček chodí a pak najednou takový zkrat a řve na něm jak tur.Tak to nebudlu lámat přes koleno.Musím se zatím spolehnout v hlídání na babičky a tatku 😒 😒 .A toivšichni jsou zaneprázdnění 😅 ,takže dá se říct sama na sebe 😀 😀 .u nás v tom korálku je hlídání za 70kč,tak to máš ty za super cenu 😉 😉

kitty68
29. říj 2008

baby sitting je hlidani deti 😉 to je super cena, tady je skolka za £42 na den 😕

pavla80
29. říj 2008

Rozi tak si to s kámoškou perfektně užij!!!!!!!!!!!!!!A určitě užiješ 😀 😀 .No a hlavne aby byl manža zdravý 😉 .No a uvidíš pokud je Ondra rád mezi dětma tak se mu to určo líbit bude.I když je to rozdíl,nebýt tam s mamčou 😒 😒

Kitty,tak to máte děsné ceny 😕 😕 😒 😒 .My přímo školku,tam kde chodí Kačka ale ta je až od 3 let máme za 200kč na měsíc,to máme levné+obědy.Tak to výjde tak na 700kč měsíčně

no já jdu holky do vany a pak jdu ještě rychle žehlit a pak půjdem asi na chvíli ven,je u nás jakž takž.Sice fouká vítr a sluníčko vysvitne jen sem tam,ale je docela teplo,oproti těm předchozím dnům.Tak večer tu snad zas kouknu páááá 😵 😵

caira
29. říj 2008

damy damy damy,

tak se mi podarilo ukecat manzela, ze odedneska uz nebudou teple vecere, bude si davat teply obed v praci a vecere budou studene a teple budou pouze patek, sobota, nedele 🙂

vcera jsme si totiz prohlizeli fotoalbum z dob pred dvema lety a zhodnotili, ze jsme byli hezky hubeny par 😀 a musime fakt spolecnyma silama neco shodit. taky 3x tydne budeme doma vecer spolu cvicit na veslici...a k tomu nejake sklapovack nebo tak neco..at se hejbeme 🙂

leninn
29. říj 2008

Cairo, tak to je žůžo, to jste se hezky dohodly, my nedávno také tak...sice společně necvičíme, já hubnu s Vámi a manža má teď tolik práce, že jí jak chce a stejně hubne, se má...ale je fakt, že mě v hubnutí podporuje a kdykoliv může, tak pohlídá a já můžu jít cvičit. Jelikož doma žádný stroj nemáme, tak posiluju sama, to on by asi těžko dělal
😉

Rozi, užij si to, docela závidím...

Pavli, u nás je tak hnusně, že se nedá páchnout ven 😠 tak sedím doma, dnes vařím a vařím, nejdřív Barče, teď i něco sobě a manžovi...ale nebaví mě to, chtěla jsem makat na zahradě, abych něco shodila... 😖 U plotny toho asi moc dolů nepůjde, ba spíš naopak😒

Maru, to je malej šikula, že tam vydrží

pavla80
29. říj 2008

Cairo teda tak to jste se supr domluvily,můžete se vzájemně podporovat,super nápad. 😉 😉

Manža mě taky hodně podporuje,jsem za to ráda,ale ted mi pořád tvrdí,že už mám s tím hubnutím skončit,že už jsem akorát 😅 .No a mě se ještě nezdá.Neříkám při mé výšce tady s těma kilama už se cítím opravdu líp a dokonce jsem si byla koupit kalhoty a o tři čísla menší 😉 😉 .Už mi všechno padalo.Ale já bych ještě chtěla dát dolů tak 3-4 kila a pak už ani nehubnout,ale začít zpevnovat a to budu muset začít fakt do posilky,to se mi doma asi nepovede.Tak snad tím,že začala zima a už se brzy stmívá,tak bude častěji doma,střechy odpadnou a budu mít víc času někam zajít a on pohlídá 😉

Leni tak u nás bylo dneska fakt super.Bylo 20 stupnu i vítr se pak uplně uklidnil a byla jsem s kámoškama až do půl 6 venku na dětském hřišti,tady u nás.Tak to asi od vás zítra dorazí k nám 😒

marie_m
29. říj 2008

cus kocky, tak mladej uz spinka a ja mam chvili klid, bez tatky je ten den fakt dlouhej ☹

odpo jsme byli s kubikem v clovickove, kuba to tam ma moc rad, ale dneska tam bylo hrozne moc deti..
..jinak kubovi se prave v tech jeslickach moc asi nelibi, tak uvidim, myslim, ze jde o zvyk, snad se tam zacne tesit

cairo, tak super, ze s manzou jdete do toho, uvidis, ze pak to pujde lip

roz, tak doufam, ze si tejka nekde uzivas volnyho casu 😀

kitty, tak jako u vas je to teda megadrahy, to je hnus, fakt :/

cairo a kitty, sem se vas vlastne chtela zeptat, co vas zavalo do UK?..manzel?

leni, u nas taky celej den chcalo, mne dest ani nevadi, kdyz muzu bejt zachumlana v perinach s nejakoou dobrou knizkou 😀....

kitty68
29. říj 2008

maru me premluvil muj ex, ten tady odjel a pak mi jen zavolal ze ma pro me praci at dojedu, tak js si vzala v cesku v praci neplacene (pro sichr) a jela. s ex jsme se nakonec rozesli, pak js se dali dokupy s petrem a bylo to 🙂

caira je tady kvuli me, a pri te prilezitosti si nasla robicka 😀

no holky ale uprimne receno, jidlo az na maso tu mame levnejsi nez v cr, obleceni, decke veci - blbe wet wipes js tu levnejsi, ja kdyz js byla ted v lete v cr tak js cumela s otevrenou hubou na ty ceny to nekecam
skolka stoji penez, ale zase tam ty deti muzeme dat od malinka, jeste nemusi mit rok

nobody
30. říj 2008

rozela --- pokud začneš na orbitreku s 15ti minutama, tak vlastně neděláš nic (blbě řečeno no 😀 😉 )..akorát spaluješ sacharidy .... tak zkus třeba 20, ať dáš za vyučení tukům aspoň 5 minutek 😉 ať se ti daří

marie_m
30. říj 2008

kitty, ja vim, ze tam mate spoustu veci levnejsich, vsak taky proto prave jedu do londyna na nakupy 🙂

takze se s cairou znate z cech, tak to je super, ze sla za tebou 😀

leninn
30. říj 2008

Kitty, cairo, to je super historka...ale jak jsem pochopila, tak nebydlíte zrovna blízko u sebe, ne? Ale je to fajn, vlastně jste si tam obě našly manžílka 🙂

Maru, to Ti závidím, že si tam jedeš na nákupy, kamarádka tam taky byla a vždycky se vrátila s x kuframa plných věcí a pro ty děti to musí být bomba nakupování...kdy že to tam jedeš? pak se musíš pochlubit, co jsi všechno nakoupila 😉

caira
30. říj 2008

kitty keca az se ji od huby prasi..nemuzete ji taky vsechno verit 😀

s Kitty se zname tady odsud, nejdriv z kobyly a pak jsme se spolu sesly na grilovacce u nas v Readingu..a od te doby ji premlouvam at sem zase dorazi na vikend, ale dela sceny a uz me nechce videt 😀

me do UK privedla nuda v CR, nebavilo me tam uz snad ani rano vstavat.. naprosto jsem nesnasela svuj zivot jak byl stereotypni...na to, ze mi bylo 22 tak jsem byla naprosto otravena, sice dobra prace, ale na malem meste, nuda nehorazna, stejni lide,porad se chodilo do stejnych hospod, vedly se stejne reci a ja uz toho mela dost, tak jsem se rozhodla, ze potrebuju zmenu a sla do aupariny..zacatky fakt soda, ale nakonec jsem delala auparinu cca 2.5 roku i kdyz uz jsem pak bydlela s Robem tak jsem porad jeste jezdila hlidat deti a docela me to bavilo..ale pak uz jsem proste potrebovala zmenu..

Ja bych se do CR uz vratit nechcela..manza by tam i rad,ale me z te predstavy naskakuje husi kuze.. asi je uz moc veci, ktere by mi tam moc chybely..

kometka5
30. říj 2008

Cairo, a jak dlouho jsi v UK? já měla takovou krizi ve 23, skončil mi jeden 4roční vztah, já měla pocit, že nic nemá smysl, že prostě nemůžu s ním být v jednom městě a třeba ho potkávám, prostě taková asi 2puberta. nebo vlastně 3, když se říká, že první je ve 3letech. 🙂 už jsem měla vyřízený všechno do UK, chtěla jsem dělat někde v balení cd, v londýně, ale nakonec se to nějak zlomilo a já odjela na 2,5roku do Prahy. tam jsem se vyléčila, dělala jsem denně i 18hod, jezdila jsem v mezinárodních vlacíhc, takže jsem doma vůbec nebyla a když jsem byla, tak jsem sice byla v Plzni, chodila jsem na kávičky s teď už s mým přítelem, ale nic nevypadalo, že bysme spolu byli. až jsme se nakonec dali dohromady (on říká, že jsem ho uhnala, což je asi fakt 😉 ), dala jsem v Praze výpověď, a vrátila se nazpátek do Plzně. a za rok už jsem byla těhule... 🙂 a teď jsem prostě nejšťastnější člověk...
a když teď vidím toho ex, je mi ho spíš líto a vůbec nechápu, jak jsem s ním kdysi chtěla mít společný život... 😒

dneska jsem "omylem" stoupila na váhu, nějak se mi připletla do cesty a mám od pondělka 1,5kg dole. jenže zase vím, že v pondělí to bude trága. ☹
a do toho jsme s malou pořád sami, taťka má teď pousta práce, takže cvičení nebude, ale mohla bych aspoň doma, že? 😉

marie_m
30. říj 2008

cairo, takze si manzela potkala az v UK, takze to je anglan? holky a vy jste se s ktty jeste nevidely?...to jste teda pekny ostudy 🙂
ja byla v UK rok, jela sem jako aupair, chtela sem vypadnou z cech, jednak sem se akorat rozesla a taky sem mela pocit, ze bych mela zacit trosku min chlastat 🙂
a vubec se mi nechtelo vratit, hrozne se mi libilo v UK (a vlastne nejen tam, skoro vsude v cizine), ze si tam kazdymu u prdele, nikdo nic moc neresi, treba co ma na sobe, atd, takze uplne roztekly prasnice byly v hadrech na 50 kg zenskou, ale bylo na nich znat, jak se v to citi dobre, sebevedomi ji nechybelo atd 🙂

leni, letime s kamaradkou 29.11. na 2 noci, my tam mame s muzikem kamarady (ktery tam odjeli, ze si vydelaj a naucej se AJ, ale od doby, co sou tam, sla libra skoro o 20 kc dolu a pohybujou se jen v ceskoslovensky komunite 😀), takze je taky navstivim, uz jsme tam s muzikem byli v lednu na 4 dny, londyn jako nic moc, manzel je na pamatky, ja sem spis na kalby 🙂 ale nez pojedu, tak se jukni na next stranky a kdyz budes chtit, neco ti privezu....coz plati pro ostatni taky, ale prosimvas, ne moc, at nemam 5 tasek 🙂

uf sem se nejak rozepsala...jinak ja vcera samozrejme ze samyho smutku sezrala vsechno, na com sem prisla ...tak uvidime v pondeli

renda71
30. říj 2008

jé jak vám holčiny závidím,že můžete takhle cestovat 😅 já byla naposled někde v cizině před třemi lety a to v Maďarsku ☹
marie,já jsem teď taky nějaká rozežraná,dlabu tukožroutskou polévku 😀

pavla80
30. říj 2008

Ahojky!!!!!!!!!!! 😉 😉

Vidím,že se tady cestuje 😉 😉 .Holky tak já bych taky někam vyjela,ale na to odstěhovat se přímo do ciziny kamkoliv jsem měkká.Oba s manželem jsme tady spokojení.Já nevím jestli bych si zvykla,daleko od rodiny a tak.Měli jsme taky před asi 5 lety nabídku jít do Prahy,ale nakonec jsme zůstali tady.Bydlíme v malé vesničce,jako není to přímo vesnice uplně,jako máme tu hodně věcí,ale není to město.A já jsem tu spokojená,asi bych neměnila,Sice sem tam mi to tu leze na nervy,jak se každý stará o jiné,ale to je asi normální a už jsem si zvykla.

Holky a já chtěla jít cvičit a pořád čekám,až Míša usne 😠 ,nějak se ji dneska nechce a furt v té postýlce něco vyvádí,Tak jak usne tak se na to vrhnu,Kačka si tu u mě hraje tak snad mi dá pokoj a budu mít chvilku klid 😉

kitty68
30. říj 2008

ahojte

https://www.youtube.com/watch?v=nmE6VH9gmVA

tak tam nas mate obe dve 😉 doufam ze petka nebude nasrata 🤐
a takove jako ze ja nechci prijet neni pravda, ona se k nam taky nehrne 😅 bydlime od sebe zhruba tak 2 hodky autem, pokud teda nejsou zacpy.
ted js se vratili z tesca a teda js neodolala a koupila si carrot cake, ale light 😀 takze prase dne to u me jisti 😉

renda71
30. říj 2008

kitty pěkné video a úžasné dětičky kde jste sehnali najednou takových počítám stejně starých prcků 😀

prasetem dne jsem tady já,od rána jsem jak utržená ze řetězu 😠 dnes je tady nějak mrtvo,ženský kde jste všechny, 🙂

pavla80
30. říj 2008

Kitty video super a dětičky roztomilé 😉 😉 😉 .To jste měli asi nějaký srazík né?

Tak my byly venku,byl sice vítr,ale bylo teplo 😉 😉 .Tak třeba toho využít.No ted před chvilkou jsme dorazily domů,daly si všichni svačinku jogurt a holky se koukají na PAT a MAT.Tak mám chvilinku klídek.Ale Míša to určitě dlouho nevydrží,tak si půjdem ještě chvilinku hrát a pak půjdou do hajan 😉

kitty68
30. říj 2008

jj to byla ta grilovacka jak js se tam poprve videly s cairou ♥ a zeme se zachvela 😀

marie_m
30. říj 2008

cus zeny,tak ja sem dneska nejaka odrovnana, pred chvili jsme se vratili domka, meli jsme sraz s holkama a detma tady z okoli, uz se docela tesim, az kuba usne, mam nejak dost ☹

a jakej jste mely den, kocky moje?...ja sem se dneska celkem drzela, tak uvidime, zítra jde kubik rano zase do jeslicek, tak chci zase plavat a v sobotu uz mame s muzikem objednanej tenis, se tesim..

marie_m
30. říj 2008

kitty 😀

kitty68
30. říj 2008

copak maru? 😀 😀 😀

ja mela 2 malinke kousky mrkvace ale jinak js se drzela, na snidani jogurt, na obed tmavy chleba se sunkou 2krajicky a zel. na vecu se budu muset rozhodnout v nejblizsi pulhodce

marie_m
30. říj 2008

tak kubik uz spi, huraaaaa.... 🙂

pavla80
30. říj 2008

Holky taky a já se odreagovala u ordinace 😉 😉 .Taky jsem z nich byla nějaká vyřízená 😅

Já se celkem taky dneska držela,vlastně tento týden mám docela povedený,tak snad to o víkendu nepokazím,ale o víkendech je to nejhorší 🙄

marie_m
30. říj 2008

kocky, tak dnesni Jste to, co jite bylo opet inspirujici 🙂 zase me to nakoplo

dobrou noc

leninn
31. říj 2008

Dobré ránečko holky,
u nás to konečně vypadá na lepší počasí, tak mám radost, chtěla bych konečně něco udělat na zahrádce...
tak koukám, jak se Vám daří držet se, to je fajn, já měla včera také celkem úspěšný den, ale asi proto, že jsme byli o víkendu pozvaní na další oslavu, tak jsem musela letět do města nakupovat. To jste neviděly ty fofry...za dvě hodiny jsem prolítla město a nakoupila dárky pro 3lidy a dokonce už něco na Vánoce, co mě opravdu praštilo do očí a líbilo se mi to... 😉 😉 Tím jsem celé odpoledne místo sezení doma a žraní uběhla asi 5km 😀 😀 , zpocená jsem byla až na zadku, ze zimy do tepla a tak pořád dokola... 😅

Kitty, video fajn, to musí být masakr sraz s takovým množstvím dětí. my se scházíme se 4 dětmi a už to je mazec a nic si neřekneme...

Maru, tak Ty máš zase pohybový víkend, to je paráda, to bude v pondělí úbytek 🙂

Já si myslím, že bych taky jinak asi měla, ale bude to záležet jen a jen na mé vůli- zítra odpoledne slavím se sestrou narozeniny a na neděli odpoledne jsme byli pozvání na oslavu Karlů (švára se synem ) a syn slaví ještě 20tiny....tak to bude opravdu nápor na mou vůli, ach jo....
No, nebudu to vzdávat, budu si věřit, že to dokážu a odolám...

Na jste co jíte se také těším, až to bude na netu...

Pá a silnou vůli na víkend

😉