Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
4. lis 2008

ty jo, jsem já to ale případ. rozkydlá bílá velryba, co neumí plavat. 😀 kombinace jak noha 😀 😀 😀

kometka5
4. lis 2008

tak jsem konečně přelouskala halabala tu druhou diskuzi. je to stejný jako tady, tak nevím, jak to ,že admini to povolí...

ale na druhou stranu je chápu, začali od začátku a my už jedeme třetí měsíc, tak chápu, že nechtějí.

tak já dneska opět skoro nic nejedla...nebyla jsem skoro doma, tak kdy mám jíst? kdybych si to měla brát s sebou, i pro malou, tak se mi to nikam nevejde.

Maru, taky solárko závidím...šla bych hned, ale říkám si, že mi stejně nebude nikdo obdivovat, i když budu opálená, když jsem velryba. ☹

rozela
4. lis 2008

komet, tak kup větší zavazadlo a udělej si sváču i pro sebe 😉 🙂

marie_m
4. lis 2008

komet, co blaznis, skoc si, budes se sama citit o dost lip, co si budeme povidaat, furt lepsi opalena sadlonozka nez vyblita (sorry roz 😀)

pavla80
4. lis 2008

Maruš já to mám taky ráda.Strašně mě to nabíjí,ale ted jsem dlouho nebyla,nebyl vůbec čas tak se musím polepšit 😉

Roz tak já taky jsem bílá,ale solárko mi teda pomahá.Jako nikdy nebudu tmavá i kdybych chodila nevím kolikrát za týden a na několik minut,ale jsem pak taková snědší a vypadám zdravěji.Zkoušela jsi to někdy?Víš jistě že by ses neopálila? 😒

marie_m
4. lis 2008

jo a s tou svacou, ja si sebou taky obcas beru a kdyz ne (treba do bazenu), tak pak si neco koupim...fakt je dulezity dodrzovat to jidlo casto 😉

leninn
4. lis 2008

Tak holky, už je ze mě krasavice inteligentní, mám novou hlavu, tak ještě nový tělo a bude to supéér, ale na tom těle už se taky pracuje, že?
Na solárku jsem nikdy nebyla, jsem opravdu dost tmavý typ a neblednu ani v zimě... 😉 Což je pro mou postavu opravdu celkem pozitivní 😉 Ale vy to zase přikrášlíte na soláru, kde si ještě dáte relax 😀
No, chtěla jsem ještě cvičit, ale už to asi nedám, ach jo...ale pohrabala a ostříhala jsem celou zahradu, tak pohyb dnes byl, celkem dostatečný, že? Že jo??? 😅

Komet, nezanedbávej to jídlo, vážně, to si raději kup větší tašku na svačinu....jinak to nepůjde, nebo půjde, ale...jojo číhá 😠 😠 Pozor na to!

marie_m
4. lis 2008

leni, hod sem fotku krasavice inteligentni 🙂

kometka5
4. lis 2008

ach jo, já taky chci být hezká, hubená a usměvavá. zatím se na mě ženou jen špatnosti... ☹ dneska jsem zkoušela dát malou na hodinu tchýni a dopadlo to hrozně. takže cvičení dopoledne padá, to bych přišla o nervy. ☹

rozela
4. lis 2008

pavli zkoušela a bylo to k ničemu, akorát mě to nas*alo. už jsem smířená, že holt prostě opálená nikdy nebudu. dá-li pánbůh a já se jednou dostanu k moři, tak to zkusim ještě podle rady jedný známý, že si mám koupit vysokej faktor a opalovat se ve stínu. jí to prý pomohlo. zhnědla postupně, aniž by se spálila a od tý doby jde do hněda vždycky a prý před tím taky pigment aby pohledal. tak nevim 😒

rozela
4. lis 2008

komet neboj, nejsi v tom sama. taky mám teď vyloženě sra*kový období a k tomu mm doma na nemocenský. ono to přejde. doufám.

rozela
4. lis 2008

holky já to dneska balim a jdu do pelechu. tak dobrou noc a kilům sbohem 😉

pavla80
4. lis 2008

Roz aha,tak to je na nic,tak musíte jedině k tomu moři.Tak snad se zadaří a vyjedet příští rok na dovču 😉 .Přeju dobrou noc 😔 ,i když asi pozdě.

Komet hlavu vzhůru zas bude líp.Malá nechtěla zůstat u tchýně? 😒 .No vím o čem mluvíš u nás je to taky z hlídáním na štíru.Míša nechce nikde být ani s nikým.Tak se ji taky asi nezbavím jen tak lehce.Je to škoda,to cvičení by ti zvedlo náladu(aspon mě,když jsem chodila cvičit kdysi,vždycky zvedlo a cítila jsem se uplně super) a ještě pomohlo zhubnout.Tak se drž!!!!!!!!! 😉 😉

No já jdu asi taky do hajan,začínám totiž mít nějaký hlad,ted na večer 😀 😀 .Tak holky dobrou noc a kila pryč!!!! 😉

marie_m
5. lis 2008

dobre ranko, zeny, tak je se dari?

me uz od vcera pekelne boli bruch, tak jsem zvedava, co z toho bude ☹

caira
5. lis 2008

nazdare deti 😵

me je porad dost mizerne, vubec se mi ta chripajzna nelepsi, v pondeli uz to vypadalo, ze mi bude lip ale vcera uz to bylo zase horsi, uz mi krom boleni v krku i tece z nosu a fakt jsem uplne nepouzitelna, cely den se s malou jen valime na zemi v obyvaku..boli me fakt celej clovek.. taky ted fakt kaslu na dietu..jak je mi zle tak fakt jediny na co mam "chut" je chleba s dzemem..nic jiinyho do sebe nejak nemuzu dostat..nevim proc.takze ho mam k snidani, obedu i veceri...ale az mi bude lip tak se do toho zase opru 😀

marie_m
5. lis 2008

cairo, tak at jsi brzo fit!! 😉

rozela
5. lis 2008

ahoj ženy! 🙂
cairo držím palce, ať se z toho rychle dostaneš.
mě už je dobře, takže na to se*u a odpoledne půjdu vyvenčit prcka. atb doberu, ale nebudu u toho dřepět doma 😝
dneska to vypadá na solidní počasí, musim toho využít. 😀

renda71
5. lis 2008

ahojky,tak nevím jak u vás ale tady je pořád strašná mlha,doufám,že se to vybere páč chceme
odpo vyrazit někam ny výlet,jen někam tady poblíž.
cairo držím palce,ať se z toho co nejdřív dostaneš,no já už mám rýmu asi měsíc,ale je to taková ta rýma kdy ji mám plnou hlavu a nejde to vůbec vysmrkat.nic my nezabírá a pořád mě z toho bolí hlava ☹
nejspíš se budu muset obrátit na mudra 😉

leninn
5. lis 2008

Ahojky holky,
Cairo, to je pech, že už je Ti tak dlouho šoufl a stále se to nelepší 😒 Snad už Tě to bry přejde...

Holky, u nás je dnes krásně, když Barča dopoledne chrněla, tak jsem stříhala jabloně na zahradě, ale ještě nemám hotovo, tak to dodělám až si schrupne odpoledne 😀

Maru, tak co břicho, je z toho něco? Já taky čekám každým dnem MS 😖

marie_m
5. lis 2008

leni, nene, nemam to dostat, spis bojim, aby to zase nebylo neco gynekologickyho, mam s tim porad problemy...nebo sem mozna nastydla, uvidim..ono to bude brzo lepsi, na vecer mame s brachou domluvenej tenis, tak se na nej tesim

u nas vypada, ze bude taky pekne 🙂

ivulinda
5. lis 2008

ahoj holky tak dieta je zatím dobrá.začla jsem od pondělka a jím tak jak jste mi poradily 🙂 tak uvidíme za měsíc o kolik se to pohne

leninn
5. lis 2008

Maru, aha, tak to je nepříjemné, snad toho nic nebude...

Ivi, věřím, že se úspěchy dostaví 😉

barča šla chrnět, tak já jdu pokračovat na tu zahradu 😉 Je to dřina, ale bude to hezké a hlavně-pohyb 🙂

ivulinda
5. lis 2008

lenin díííky 🙂

marie_m
5. lis 2008

ivu, ahojky, tak to je super, uviidis, ze brzy prijdou vysledky..a jestli muzu doporucit, tak se i zmer, na tom nejlepe poznas, jak hubnes 😉

ivulinda
5. lis 2008

mari jj máš pravdu.už jdu pro metr a jdu se změřit. 🙂 co jinak jak se máš??

marie_m
5. lis 2008

ivu, neska nejak nic moc, sem zase vstavala ve 4, takze sem nejaka prejeta ☹ ted kdyz kuba spi, tak ja delam veci do prace, takze uz chci, aby byl vecer a malej spal a ja vsechen ten dnesni pretlak vymlatila na tenise 😀

marie_m
5. lis 2008

pavli, ted koukam, ze Ivu je taky z Karvine, tak to se muzete domluvit kocky na cvico spolu, co? 🙂

ivulinda
5. lis 2008

jj mari my jsme obě z Karviné a už jsme si už i psali s Pajou.jaktože nemá v albu žádné fotečky??

ivulinda
5. lis 2008

nemáš v albu žádné fotečky,zapoměla jsem dopsat "š"nějak mi uteklo

kitty68
5. lis 2008

ahojte kocky

ja uz js si solarko planovala pred mesicem nejmin a jeste js tam taky nedosla

rozel ja te taky zeru a lituju ze musis mit staryho doma se zarazenyma prdama 😀 . ja kdyz mam p volno tak uz se taky jen modlim at uz jde do prace

pohledam na you tube a poslu vam sve vysnene telo 😉