• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zhubněte jednou provždy - Antónia Mačingová

19. října 2016 
@janamachalkova Vzhledem k tomu, že většina zeleniny, která se při detoxu konzumuje, je nadýmavá, asi bych to neriskovala... :slight_smile:
12. říj ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mam za sebou 2 mesice.tech 28 dní šílený unava rozhazenej cyklus jen tri kila dole .nevim kde vzala ze človek na detoxu zhubne az dve konfekcní velikosti :grinning: :grinning: ale potom ten semafor jako super nejím přílohy naučila jsem se kombinovat jidlo to jest bílkoviny jen se zeleninou bez sacharidů (bez priloh)prílohu treba testoviny se zeleninou už ne maso.a nekombinovat rostlinny a zivočišný.naučila jsem se varit a pect ze zdravých surovin v zivote jsem nenakupovala z obchode se zdravou vyzivou ted jsem tam porad.detox stojí za hovno ale když clovek pochopí to stravovaní jak co kombinovat precte si co je pro jeho krevní skupinu vhodné a nevhodne zmení uplně jidelnicek tak se dostaví první uspěchy.ma tam plno dobrých receptů a ve dvojce jeste vic.jinak za dva mesice dole 8 kg v cm 11 v pase a 6 cm pas 6 boky a 6stehno.ja jsem spokojena a uz mi ani nenapadne si dat treba parek bilej rohlik nebo knedliky s omackou.ja varim extra sobe a jeste manzelovi a malemu ale nedam si jejich jidlo co jim uvarim uz jsem tak naucena za ty dva mesice
19. říj ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek