Líčení na svatbu. Líčily jste se samy nebo jste měly vizážistku?

johan7
17. zář 2019

Dobrý večer, moc prosím o Vaše zkušenosti se svatebním líčením - líčily jste se samy nebo jste měly vizážistu/ku? Běžně se moc nelíčím a dnes jsem byla na zkoušce a jsem z toho dost nesvá, tvrdila mi, že na fotky musí být líčení silnější, což chápu, ale necítím se v tom dobře a to mi nedělala nic moc výrazného, ale i tak. Slzí mi oči a celkově mi to přidalo tak 10 let. Ale trochu se přeci jen bojím, že když se nalíčím sama, že to tolik nevynikne. Děkuju, J.

mates22
19. zář 2019

Já se líčila sama, udělala jsem si jen malinko výraznější líčení než obvykle a na fotkách je to OK...aspoň vypadám jako já 😀. Kamarádku nalicili tak, že makeup byl výraznej a krásnej, ale úplně ji změnil a na fotkách se všichni museli kouknout třikrát, jestli je to ona. Ale já teda mám profi kurz liceni, mám na to i certifikat. Ať tak či tak, nenech si udělat nic, v čem se cítíš nesvá, ať ti to nezkazí celej den, ty fotky se dnes už dají doladit i potom 🙂

jolisha
23. zář 2019

Rozhodně vyměnit. Nebo ji řekni, aby jste to zkusili ještě jednou a ne tak výrazné. Musíš se v tom cítit dobře a být spokojená. Zkouška líčení na svatbu je právě z toho důvodu, aby jste s paní vizážistkou přišli na to, které líčení se k vám hodí nejlépe.

dzogobela
25. zář 2019

@johan7 tak jak jsi dopadla?

johan7
autor
25. zář 2019

@dzogobela Pardon, měla jsem teď trochu fofry..., ale mazec, ta holka je neskutečná! V životě jsem nevypadala takhle nádherně, přirozeně, jemně a přesto nalíčeně. A vlasy naprostá pecka! Moc děkuju za tip 🙂 budu doporučovat dál.

dzogobela
25. zář 2019

@johan7 supr 🙂

jane_1
15. říj 2019

Zkuste to znova a řekni ji svou představu. Pokud se ti to nebude líbit ani na podruhé tak změň vizážistku.

guinea
15. říj 2019

@jane_1 O dvě zprávy výš píše zakladatelka diskuze, že zkusila jinou, ověřeou vizážistku, a je velmi spokojená 🙂 Takže problém vyřešen.