Rozpočet na svatbu. Kolik stojí tak pro 50 lidí?

merytej
8. únor 2020

Ahoj, kolik stojí cca svadba s cca 50 lidmi. Jaký jste mněli rozpočet a do ake nejnizsi sumy se dá dostat? Děkuji

katule1990
10. únor 2020

@tynka9 Na vybírání peněz při různých hrách mám stejný názor. Nic takového bych na svatbě za nic nechtěla a řekla jsem to i svědkům, ať takovou hru nechystají. Myslím si, že je to většině nepříjemné.

tynka9
11. únor 2020

@eviicka je to tak, u nás to byla také garden party. Jsme z rodiny, kde si nikdo moc na zámky a hotely nepotrpí, a toto nám vyhovovalo moc. A jak říkáš, když teď jdeme na svatbu jako hosté, tak se také domlouváme, kolik dáme, podle toho, jak jsou nám novomanželé blízcí, jestli jsme zvaní na celý den nebo jen na obřad...

mval
11. únor 2020

My měli na oběd 56 hostů a večer 80 hostů a svatba nás se vším všudy stála 130 000. Měli jsme, ale levné prstýnky, dekorace jsme si dělali sami a hospůdku kde jsou "lidové" ceny.

kometkak
18. únor 2020

@eviicka To samo ano, ale když někdo dělá svatbu na zámku za 200t, tak se dá počítat s tím, že jim na to lidi nedají do obálky dvě stovky.. Grilovačka prasete na zahradě vyjde levnějí a také se méně vybere. Obvykle je to přímo úměrné rozpočtu..

eviicka
18. únor 2020

@kometkak však jo, to jsem psala také.

nikyliz
14. dub 2021

@merytej cca 35 a myslim ze fakt uplne komplet 80, pricemz nekdrazsi bylo ubytovani a rozhodne fotografka (ovsem rozhodne za to stala), ale to tam pocitam fakt total vsechno, mozna to bylo i min (veca byl gril, tvrdy a vino sme meli svy, bufet k obedu, dort od kamaradky, saty celkem levny, no nevim proste :D)

pampeliska1313
14. dub 2021

Měli jsme svatbu na vlastním pozemku asi pro třicet lidí, taková trochu lepší vesnická zábava a padlo na to necelých 100 000. A teda třeba za šaty jsem nedala nic, prstýnky máme obyčejný a menu jsme měli prostě masový (co hodíš na gril, mísy) plus vege/vegan (i to co kdo přinesl) sudy jsme měli kupovaný, ale pípu apod vlastní a jako ty peníze tam zmizej rychle. A to jsme původně mysleli, že třeba do těch padesáti tisíc max to půjde.🙂 A třeba jsme ani neměli takový to menu pro všechny, jak někdo sestaví a uvaří ti to v hospodě.